To je prostě úžasný ❤️.
Super ❤️
Proc nejde jit na jeji profil?
moc krásné gesto! ❤
To je krásný! Jak to, že je to pro m.e.l, tak to, proč si o něj řekla, i reakce viledy. Mám radost 🙂
Super, krasne gesto🤩🌸
Krásné 😍
Mnohem lepší než soutěž 🙂
Ivi, ty jsi prostě nejlepší. A mně nejdou smajlíci na počítači. . . Až se z toho klepu a to mám je to školy. . Pak Ti tu ty smajlíky nabuším. 😀
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 😘😘😘😘😘😘☺️☺️☺️☺️ Hned v lednu predame na prvnim pobytu, to by Luky by mel jet jako nahradnik. 🤪🙃
to je krásné 🙂 ❤
Tak to je super 😍
Tak to je super 🙂
No a pak tu nekdo bude psat a kydat na ambasadorky spinu.....
Vileda se zachovala bajecne ❤️A ty jsi Ivi skvela, ze neco takoveho poradas
Moc hezké gesto 🙂.
Super!
to je naprosto skvělé 👍👏❤
Holky, děkuji moc i za paní Razgovou z Viledy ❤️
Moc pěkné 👍❤️
@ivakalinova ivi, po dlouhých měsících zase občas chodím na koně jako tichý pozorovatel. pár věcí mě potěšilo (hlavně to, že několik dlouhodobých čekatelek je těhotných), ale tahle tvoje kz mě vyloženě zahřála u srdce.
milena si to opravdu zaslouží! a ty děláš moc dobře svoji práci.




To je krasny a at mop dobre slouzi!