icon
avatar
ivakalinova
Zpráva byla změněna    23. lis 2019    

Nevím, zda jste si všimli, ale každý rok kolem Vánoc nepořádám velkou soutěž, ale výhru dávám mamince, která si to zaslouží, potřebuje, udělá jí radost v těžké situaci. Loni jste vybrali @rioko

Letos jsem to měla o něco jednodušší. Tenhle týden mi napsala Míla @m.e.l Určitě víte, že její Lukášek to v životě nemá tak jednoduché.

Prozradím, že Míla chtěla napsat už loni, ale nenašla odvahu. Letos mě poprosila o plochý mop, který by využívala ona a další rodiny na hipoterapii, které moc pomáhají právě dětem jako je Lukášek (rodiny si musí pokoje a společné prostory uklízet sami).

Bohužel jsem plochý mop už neměla na skladě svých výher. Proto jsem v pátek vysvětlila situaci a poprosila paní z Viledy a její reakce mě tak moc potěšila. Není problém, budeme moc rádi, když někomu uděláme radost. A hned poslala asistentku do skladu.

Doufám, že s mým letošním výběrem budete souhlasit. Mílo, mop je tvůj. Vím, je to jen mop, ale doufám, že vám to usnadní trošku ten úklid.

Přes IP domluvíme podrobnosti doručení. A já mám takovou radost, že můžu udělat radost ❤️

#vileda

avatar
Autor komentář smazal
avatar

To je krasny a at mop dobre slouzi!

sticker
23. lis 2019
avatar

To je prostě úžasný ❤️.

23. lis 2019
avatar

Super ❤️

23. lis 2019
avatar

💙👍

23. lis 2019
avatar
23. lis 2019
avatar

Tak to teda opravdu tleskám a děkuji. Milí si to opravdu zaslouží. Výhra je v dobrých rukou, protože @m.e.l. nikdy nemyslíjen na sebe, ale právě na ty ostatní 🍀❤️

23. lis 2019
avatar
23. lis 2019
avatar

Proc nejde jit na jeji profil?

23. lis 2019
avatar

moc krásné gesto! ❤

23. lis 2019
avatar
23. lis 2019
avatar
23. lis 2019
avatar

To je krásný! Jak to, že je to pro m.e.l, tak to, proč si o něj řekla, i reakce viledy. Mám radost 🙂

23. lis 2019
avatar

Super, krasne gesto🤩🌸

23. lis 2019
avatar

Krásné 😍

23. lis 2019
avatar

Mnohem lepší než soutěž 🙂

23. lis 2019
avatar

Ivi, ty jsi prostě nejlepší. A mně nejdou smajlíci na počítači. . . Až se z toho klepu a to mám je to školy. . Pak Ti tu ty smajlíky nabuším. 😀

24. lis 2019
avatar

🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 😘😘😘😘😘😘☺️☺️☺️☺️ Hned v lednu predame na prvnim pobytu, to by Luky by mel jet jako nahradnik. 🤪🙃

24. lis 2019
avatar

to je krásné 🙂 ❤

24. lis 2019
avatar

Tak to je super 😍

24. lis 2019
avatar

Tak to je super 🙂

24. lis 2019
avatar

No a pak tu nekdo bude psat a kydat na ambasadorky spinu.....
Vileda se zachovala bajecne ❤️A ty jsi Ivi skvela, ze neco takoveho poradas

24. lis 2019
avatar
24. lis 2019
avatar
24. lis 2019
avatar

Moc hezké gesto 🙂.

24. lis 2019
avatar

Super!

24. lis 2019
avatar

to je naprosto skvělé 👍👏❤

24. lis 2019
avatar

Holky, děkuji moc i za paní Razgovou z Viledy ❤️

24. lis 2019
avatar

@m.e.l gratuluji, to chceš do Bohuslavice, nebo jinam na hipo? Omlouvám se za zvědavost 😉.

24. lis 2019
avatar

@almara2 Jj Bohuslavice, jsou tam mopy kterym rikam honic bordelu. . .🙈

24. lis 2019
avatar

Moc pěkné 👍❤️

24. lis 2019
avatar

@ivakalinova ivi, po dlouhých měsících zase občas chodím na koně jako tichý pozorovatel. pár věcí mě potěšilo (hlavně to, že několik dlouhodobých čekatelek je těhotných), ale tahle tvoje kz mě vyloženě zahřála u srdce.
milena si to opravdu zaslouží! a ty děláš moc dobře svoji práci.

24. lis 2019