Nevím, zda jste si všimli, ale každý rok kolem Vánoc nepořádám velkou soutěž, ale výhru dávám mamince, která si to zaslouží, potřebuje, udělá jí radost v těžké situaci. Loni jste vybrali @rioko
Letos jsem to měla o něco jednodušší. Tenhle týden mi napsala Míla @m.e.l Určitě víte, že její Lukášek to v životě nemá tak jednoduché.
Prozradím, že Míla chtěla napsat už loni, ale nenašla odvahu. Letos mě poprosila o plochý mop, který by využívala ona a další rodiny na hipoterapii, které moc pomáhají právě dětem jako je Lukášek (rodiny si musí pokoje a společné prostory uklízet sami).
Bohužel jsem plochý mop už neměla na skladě svých výher. Proto jsem v pátek vysvětlila situaci a poprosila paní z Viledy a její reakce mě tak moc potěšila. Není problém, budeme moc rádi, když někomu uděláme radost. A hned poslala asistentku do skladu.
Doufám, že s mým letošním výběrem budete souhlasit. Mílo, mop je tvůj. Vím, je to jen mop, ale doufám, že vám to usnadní trošku ten úklid.
Přes IP domluvíme podrobnosti doručení. A já mám takovou radost, že můžu udělat radost ❤️
To je prostě úžasný ❤️.
Super ❤️
Proc nejde jit na jeji profil?
moc krásné gesto! ❤
To je krásný! Jak to, že je to pro m.e.l, tak to, proč si o něj řekla, i reakce viledy. Mám radost 🙂
Super, krasne gesto🤩🌸
Krásné 😍
Mnohem lepší než soutěž 🙂
Ivi, ty jsi prostě nejlepší. A mně nejdou smajlíci na počítači. . . Až se z toho klepu a to mám je to školy. . Pak Ti tu ty smajlíky nabuším. 😀
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 😘😘😘😘😘😘☺️☺️☺️☺️ Hned v lednu predame na prvnim pobytu, to by Luky by mel jet jako nahradnik. 🤪🙃
to je krásné 🙂 ❤
Tak to je super 😍
Tak to je super 🙂
No a pak tu nekdo bude psat a kydat na ambasadorky spinu.....
Vileda se zachovala bajecne ❤️A ty jsi Ivi skvela, ze neco takoveho poradas
Moc hezké gesto 🙂.
Super!
to je naprosto skvělé 👍👏❤
Holky, děkuji moc i za paní Razgovou z Viledy ❤️
Moc pěkné 👍❤️
@ivakalinova ivi, po dlouhých měsících zase občas chodím na koně jako tichý pozorovatel. pár věcí mě potěšilo (hlavně to, že několik dlouhodobých čekatelek je těhotných), ale tahle tvoje kz mě vyloženě zahřála u srdce.
milena si to opravdu zaslouží! a ty děláš moc dobře svoji práci.




To je krasny a at mop dobre slouzi!