Mezi 4:15 a 5:30. 🤦🏼♀️ Obvykle v 5, ale má celkem rozptyl.
Starší syn usíná kolem 22h, vstává každý den v 6:00. Téměř na minutu přesně, je to děsivý😀 a dcera, 4 měsíce, vstává taktéž, jen je za noc 5x vzhůru a přes den spí 2x 20 minut. Téměř každé ráno jsem jak spráskaný pes a jedu celý den naprosto nadoraz 😖
U nás se celou dobu vstávalo až v krásných 7:30. Teď, co má malá velkou postel, vstává v 6h maximálně před 7h 🙂
to vstávám denně do práce a je to smrtící čas 😀 děti kolem šesté jak v týdnu tak o víkendu, ale to mi vlastně nevadí, já dýl nedám, jak jsem zvyklá vstávat brzy
třetí dítko, skoro 18m ted hodně vstával v 5hod, ale kolem 9 hod už zase spává. nyní 2dny spí sám v pokoji a vstává v půl 7, dnes jsem ho i musela budit
Syn byval spáč a vstával kolem osmé , ale poslední týden 5:00-5:30 už taky melu s posledního 😴😴
Děti jsou naštěstí sovy po nás. Vstávali jsme občas i v deset 🙂 ale spát před desátou večer bylo nemyslitelné. Teď se školkou se to posunolo a usíná v devět a vstává v sedm a už je navyklý i mladší.
Starší mazi 4:00 až 5:00 i teď v šesti stává nejdéle v 6:00.
Marťul včera ve 4:45, dnes ve 4...
Mladší kolem 5:30 a v devet chodí spát. Starší v šest a má zákaz nás před sedmou budit, kdyz se povede, že mladší spi dyl. Jinak mladší si pravidelne dáva noční bojovku a je 2 hodiny vzhůru třeba od dvou do ctyr🤦♀️
Od malička nikdy před 8-9, do školky a do školy bez budíku nevstane, o víkendu klidně do 10.. ale zas jsme sovy, chodíme všichni spát relativně pozdě.
Kolem 6h, spát chodí kolem 20 🙏
U nás chodí spát v 8. Usínají mezi 20 - 20:30. Vstávají o víkendu mezi 8-9. Ráno do školky je budit je vyloženě horor 😁
Ježíši ,tak brzy z postele by mne nikdo nedostal ,moje děti naštěstí vstávají 6-7:00
Kolem jednoho roku okolo páté a ještě 2x přes den spal. Výhoda byla ta, že jsem měla tak v devět uklizeni/ vyprano/ uvareno atd 🙂
Spát chodí kolem 19:15 a vstává obvykle po 6.,ale dnes už teda v 5:30 a taky teda nejsem nejčerstvější 🙈
Do 11m vstával v 5 🤦♀️. Potom se to zlomilo a vstáváme mezi 6 až 7. Občas to na mě zkouší v těch 5, ale maminka už před šestou nevstává, tak má smolíka 😉😂
5:52 😖
5.30-6.30. rekord v 5 byl naštěstí jen jednou, můžu si za to sama, chtěla jsem ho jen přikrýt a v ložnici už bylo dost světla, takže vstával🤦
Ježíš, holky, co čtu ty vaše časy, to musí být masakr 😖. Nám vstávají po 8h, když vstanou před 8h jsem z toho celá hotová, ale chápu, to není důvod stěžovat si 🙈😄...
No, snad jim to u nás ještě dlouho vydrží a vám přeji delší spánek 🙏💪
Denně nejpozději 5-5:30. Už to takhle tahnu skoro 4 roky a popravdě už toho začínám mít nad hlavu 😢
Mám dceru 5let a syna 9let a vstávají tak mezi 7-8hod., před sedmou nevstávali nikdy ani jako mimina, to jsme spali tak do 8-9hod. 🙂 🙂
Starší vstává v 6h kvůli dojíždění do školy, mladší vstává v 7h...
Ale moje děti jakmile nikam nemusí, dokáží spát do 9h úplně s přehledem byť chodí spát v 19.30h 😂
Naše starší dítě taky tak vstavalo… teď je mu skoro 14 a zůstalo mu to…. I o víkendu je kolem 6 vzhuru. Ale už to naštěstí nemusím řešit, nechá nás vyspat 😀
@veruuu_kubesovic ježíš to bych chtěla taky, aspoň jednou jedinkrát... Včera usnul v půl 9 a ve 4h ráno budíček. To jsem myslela že ho zaškrtím. Kde tu energii jako bere.
kolem 6.dnes jeste 20min pred 6.po o nespi.spat jde v 8 vecer.je narocnej,protivnej,ale spat nebude...
Nechci tady nikoho naštvat ale obě děti mezi 9-10 ale zase chodí pozdě spát.takze všechno má své ☺️
Po deváté, někdy až v deset. Spát chodí cca 22:00, odpoledne si dává mezi třetí a pátou šlofíka. Přesně takhle nám to vyhovuje 🙂.
Jo, náš Mates, který už má 4roky, tak jak kdy... Někdy v 5, někdy v 6... Občas v 6,30h a dnes v 6,50!!💖 Nevadí mi vstávat v 6,či před 6, sama tak vstávám, ale v 5....To už je pro mě maras... 🙄
@lachipie
Já mám oba spáče, oni vyloženě trpí jak mají ráno vstávat, jako já...
Doma mezi 6 a 7. Ted pod stanem 8.30 🥳🥳
Někde mezi půl pátou a pátou... Už fakt dlouho 😴😴😴
Dcera má rok a třičtvrtě a spí od 20:00-8:00.. Tak teď doufám že jsem to nezakřikla. Odpoledne spí hodinu a půl - dvě.
Já nechápu, kde berou energii?
Naivně jsem si myslela, tě když vstal takhle brzy, že dopoledne bude dlouhý spánek. Hmmm, obvyklých 30 minut. V kočárku usnul před chvílí. Nechápu, nechápu 😁🙏
U nás se teď vstává cca 5:30-6:00, ale s tím, že už od 4 se tam mele a převaluje, takže to já už moc nespím. Usíná teď cca v 21:15. Spolu s těhotenským chozením na WC a tak už to začíná být docela mazec. Ale za pár dní bude hůř, řekla bych 😅😭
O víkendu kolem osmé, do školy v sedm (budíme).
Tak dnes máme premiéru, krutou. Vstával v 4,20h taktéž.... Do teď se prevaloval, pořád opakoval, že už nechce spát, tak už vstávám a jdu si dělat kafe. Tvl.... Mě vážně jebne.... 🙄 Ještě, že večer spím nejpozději v 22h.... Jo, to mám za to, že včera vstával AZ před 7h.... 🙄
@megi89 tvl, pořád tak blbě spí? Jako u těch mimin, s tím se musí počítat. Voser to je, ale....
Zkoušela jsi ho unavit, hodně unavit přes den? Jakože kolo, chůze, běh, hřiště atd.? Odpoledne už nespí, že? A večer chodí v kolik?
@ivakalinova Ivco, Maty má hodně energie, chodíme spolu běhat, jezdíme na kole, chodíme po horách, chodíme na koupak, na hřiště, nejsme doma, strašně málo. Ani mě, natož manžela nebaví být doma, to je na palici. Jsme hodně akční. Spí pořád blbě, ale nebudi se po 20min, ale delší intervaly už. Po obědě nespí od podzimu, od 3,5r cca. A co nespí po obědě, tak chodí denně sám spát kolem 19h-19,30h. A fakt usíná každý večer do 10min.
Dnes vstával v 6h ráno, pro mě luxus 😊 🙏 😍. A to usnul včera už v 19h. Sám šel spát před 19h.

V létě kolem 5:30 🤣