To je mazec. Klidne do ip od koho prosim?....
Vse nejlepsi !!! (Ja se ptam na cenu hned..tak by se mi neprotocily 🙂 ) ale cena je mazec.. to bych si za tu cenu nakoupila tolik veci a doplnila zasoby na vareni 🙂
Co jsme nechavali posledne delat tak chlebicky bych pocitala 1300+1000 rizky. Co si muzou rict za dovoz 3km.....
S tím, kolik dnes stojí chlebíček, se ani nedivím.
@klko chlebicek u nas pod 28 kc uz nejde...a rizek? Pod 40 take ne...takze cena odpovida 🙂 dovoz byl zdarma 🙂
Vzhledem k cenam potravin se nedivím
@jajullka já to objednávala na poslední chvíli, takže jsem cenovku neměla. Všichni to chválili, tak alespoň tak 🙏
@klko bylo to od pana Sitára z VPK 🙂
@ivakalinova Bohuzel to dnesnim cenam odpovida. Vzdyt kolik stoji kg kurecich prsou? Prace, energie atd. ats....
@gracinka7 jako já žijí v době chlebíčků za 15 Kč. A on stojí 30 Kč 😁
@pavlinaoo je to pravda. Ale je to masakr 😁
@marketka_m manžel děkuje 🤩
@ivakalinova u nás 32. A indiánek 35 🤦 Už jsem si dlouho nedala.
Tak to je mazec cena no
@gracinka7 mně tuhle šokovala cena špičky. Chcípák za 35 Kč 😏
A bude hur .... hlavne ze chutnalo
Jo naposled cena dnesni vecere… 10 kridylek, 6 palicek, 5 mini rizecku a 2x velky hranolky - litr a nejaky drobny i s dyskem wolt kuryrovy
@ivakalinova To je mazec no. 😲 Ale je to tak, chlebíček min. 30 Kč u nás, ty "lepší" i 35, 37 nebo 42. 🙈 Příští rok možná budou stačit jen řízečky a koláče. 🤷♀️ Jo a hezké narozeniny!!! 🍾🍰☺️
Je to strašný, mně stačí sledovat rostoucí cenovky v Lidlu 😖
Sousedka tam pracuje a pořád nadává, že to je ani nestíhaj měnit..
@mischalinka tchýně Penny a to samé. Mění třeba denně. 😔
@daisymaminka když ono je jich hodně. Má to pro svoje holky, porada vedení, pro skupinu vedoucích atd. Tak je toho potřeba víc 🙂
Nepřijde mi to moc. Nebo jako je to dost peněz, ale při dnešních cenách to odpovídá objednanému.
Něco podobného řešil švagr, cena 3500. Ale prý spokojenost.
@ivakalinova Chápu. U nás ve státní správě naše oddělení čítá 16 lidí a když se něco "koná", koupí se chlebíček a koláček na hlavu. Už tak to stojí dost, ale každej je spokojenej. Ale zase třeba naše oddělení nemá úplně tak přátelské a vřelé vztahy, maximálně třeba náš kancl a ještě holky vedle v kanclu, zbytek 🙈.
@daisymaminka jojo, chápu.
No jo, Kája si musí holky předcházet. Oni se o něj hezky starají celý rok - tu buchta, tu bublanina, tu věneček, pak dobrá káva, bonboniéra, čokoláda.......
Ještě tam navíc v pátek byli Němci, tak nezbyl ani drobek🙂
@ivakalinova Věřím. To je úplně jiná situace. Úplně i jiná pracovní atmosféra. To u nás neznám. U nás se každej zavře, komunikace jen přes maily, zadek nikdo nezvedne. Takže si to děláme my a vedlejší kancl hezký, ty buchtičky, kafíčka atd. 🤗 I ty narozeniny. Pěkně samy a máme klid. 🤷♀️☺️
@daisymaminka to se vůbec nedivím 🙂
Výslužky 10 kg cukroví za 12 000 Kč 😀
@ivakalinova cena chlebíčku je dnes obvykle přes 30 Kč. Máš dvě děti, pekla jsi sladké, ani se nedivím, že jsi slané pohoštění objednala.
@beruskaevuska1 on byl právě manžel pondělí - čtvrtek na služebce v Německu a v pátek to potřeboval. Takže už to pečení s dětmi stálo za to 😁
@esmiro16 masakr 😁

Tak to je opravdu mazec ! Vždycky když chci něco objednat a zjistím cenu, tak si to rozmyslim a udělám raději doma. Ale chápu, že to zase stojí čas. Ale určitě si všichni pochutnali. A cenovou kalkulaci si předem neměla ?