icon

Zítra má manžel narozeniny. Každý rok nosí do práce občerstvení. Letos jsem se rozhodla, že si to ulehčím a něco objednala.

Upekla jsem sladké - řezy, koláčky, věnečky. Objednala jsem 50 mix chlebíčků a 50 kuřecích řízečků (+chleba, kyselá okurka). Dnes se mi protočily panenky. Bylo to tedy s dovozem do manželovi firmy (3 km). Ale cena 3400 Kč, to mě tedy dostalo 🙄

Taky vás občas ty ceny šokují?

avatar

Tak to je opravdu mazec ! Vždycky když chci něco objednat a zjistím cenu, tak si to rozmyslim a udělám raději doma. Ale chápu, že to zase stojí čas. Ale určitě si všichni pochutnali. A cenovou kalkulaci si předem neměla ?

29. črc 2022
avatar

To je mazec. Klidne do ip od koho prosim?....

29. črc 2022
avatar

Vse nejlepsi !!! (Ja se ptam na cenu hned..tak by se mi neprotocily 🙂 ) ale cena je mazec.. to bych si za tu cenu nakoupila tolik veci a doplnila zasoby na vareni 🙂

29. črc 2022
avatar

Co jsme nechavali posledne delat tak chlebicky bych pocitala 1300+1000 rizky. Co si muzou rict za dovoz 3km.....

29. črc 2022
avatar

S tím, kolik dnes stojí chlebíček, se ani nedivím.

29. črc 2022
avatar

@klko chlebicek u nas pod 28 kc uz nejde...a rizek? Pod 40 take ne...takze cena odpovida 🙂 dovoz byl zdarma 🙂

29. črc 2022
avatar

Vzhledem k cenam potravin se nedivím

29. črc 2022
avatar

@jajullka já to objednávala na poslední chvíli, takže jsem cenovku neměla. Všichni to chválili, tak alespoň tak 🙏

29. črc 2022
avatar

@klko bylo to od pana Sitára z VPK 🙂

29. črc 2022
avatar

@ivakalinova Bohuzel to dnesnim cenam odpovida. Vzdyt kolik stoji kg kurecich prsou? Prace, energie atd. ats....

29. črc 2022
avatar

@gracinka7 jako já žijí v době chlebíčků za 15 Kč. A on stojí 30 Kč 😁

29. črc 2022
avatar

@pavlinaoo je to pravda. Ale je to masakr 😁

29. črc 2022
avatar

@marketka_m manžel děkuje 🤩

29. črc 2022
avatar

@ivakalinova u nás 32. A indiánek 35 🤦 Už jsem si dlouho nedala.

29. črc 2022
avatar

Tak to je mazec cena no

29. črc 2022
avatar

@gracinka7 mně tuhle šokovala cena špičky. Chcípák za 35 Kč 😏

29. črc 2022
avatar

A bude hur .... hlavne ze chutnalo

29. črc 2022
avatar

Jo naposled cena dnesni vecere… 10 kridylek, 6 palicek, 5 mini rizecku a 2x velky hranolky - litr a nejaky drobny i s dyskem wolt kuryrovy

29. črc 2022
avatar

@ivakalinova To je mazec no. 😲 Ale je to tak, chlebíček min. 30 Kč u nás, ty "lepší" i 35, 37 nebo 42. 🙈 Příští rok možná budou stačit jen řízečky a koláče. 🤷‍♀️ Jo a hezké narozeniny!!! 🍾🍰☺️

29. črc 2022
avatar

Je to strašný, mně stačí sledovat rostoucí cenovky v Lidlu 😖
Sousedka tam pracuje a pořád nadává, že to je ani nestíhaj měnit..

29. črc 2022
avatar

@mischalinka tchýně Penny a to samé. Mění třeba denně. 😔

29. črc 2022
avatar

@daisymaminka když ono je jich hodně. Má to pro svoje holky, porada vedení, pro skupinu vedoucích atd. Tak je toho potřeba víc 🙂

29. črc 2022
avatar

Nepřijde mi to moc. Nebo jako je to dost peněz, ale při dnešních cenách to odpovídá objednanému.

29. črc 2022
avatar

Něco podobného řešil švagr, cena 3500. Ale prý spokojenost.

30. črc 2022
avatar

@ivakalinova Chápu. U nás ve státní správě naše oddělení čítá 16 lidí a když se něco "koná", koupí se chlebíček a koláček na hlavu. Už tak to stojí dost, ale každej je spokojenej. Ale zase třeba naše oddělení nemá úplně tak přátelské a vřelé vztahy, maximálně třeba náš kancl a ještě holky vedle v kanclu, zbytek 🙈.

30. črc 2022
avatar

@daisymaminka jojo, chápu.
No jo, Kája si musí holky předcházet. Oni se o něj hezky starají celý rok - tu buchta, tu bublanina, tu věneček, pak dobrá káva, bonboniéra, čokoláda.......
Ještě tam navíc v pátek byli Němci, tak nezbyl ani drobek🙂

30. črc 2022
avatar

@ivakalinova Věřím. To je úplně jiná situace. Úplně i jiná pracovní atmosféra. To u nás neznám. U nás se každej zavře, komunikace jen přes maily, zadek nikdo nezvedne. Takže si to děláme my a vedlejší kancl hezký, ty buchtičky, kafíčka atd. 🤗 I ty narozeniny. Pěkně samy a máme klid. 🤷‍♀️☺️

30. črc 2022
avatar

@daisymaminka to se vůbec nedivím 🙂

30. črc 2022
avatar

Výslužky 10 kg cukroví za 12 000 Kč 😀

30. črc 2022
avatar

@ivakalinova cena chlebíčku je dnes obvykle přes 30 Kč. Máš dvě děti, pekla jsi sladké, ani se nedivím, že jsi slané pohoštění objednala.

31. črc 2022
avatar

@beruskaevuska1 on byl právě manžel pondělí - čtvrtek na služebce v Německu a v pátek to potřeboval. Takže už to pečení s dětmi stálo za to 😁

31. črc 2022
avatar

@esmiro16 masakr 😁

31. črc 2022