
Manželství na hraně. Je lepší společné sezení nebo každý zvlášť?
Co je podle vas lepší, když už je manželství na hraně. Společné sezení, nebo každý zvlášť?

Je krev po stolici u dítěte důvodem k obavám?
Včera a dnes když jsem utírala syna po stolici (3 roky) měl na ubrousku jasně červenou krev. Včera ve stolici nic, dnes se mi tam zdál kousíček krve. Tlačí dost, ale stolici má denně pravidelnou, někd

Kdy dopředu nahlásit stravování ve školce?
Dobrý den, nevíte kdy dopředu musím hlásit ve stravovacím provozu nástup syna v září do školky?

Jaké bylo období vzdoru u Vašich dětí kolem třech let?
Jaké bylo období vzdoru u vašich dětí kolem třech let? Jestli vůbec nějaké bylo. U nás to teda stojí za to😀

Dítě vyžaduje všechno dělat. Máte to doma také tak?
Zdravit, chtějí vaše děti taky vše dělat? Mám syna 3 roky. Zapíná semnou myčku, pračku, sušičku, rádio, splachuje. No vše co se dá zapnout chce ovládat. Dřív mi to přišlo fajn, že mi jakoby pomáhá a t

Japan Sakura kosmetika. Jaká je její kvalita?
Máte zkušenost s touhle kosmetikou? Není drahá, ale aby nestála za prd

Jak je to se zdravotním pojištěním během neplaceného volna?
Dobrý den, mám dotaz. Ted v dubnu bude mit syn 3 roky, což znamená, že bych měla nastoupit do práce. Řidičák mám ale prodloužený až do konce sprna, abych byla s malým přes prazdniny ještě doma. V prác

Nájem. Kdy dostaneme přeplatek za energie?
Dobrý den, jsme v nájmu, který má ve své ceně zahrnuty i energie, platíme si zvlášť akorát elektřinu. Nyní dole ve vchodě byl papír s výpisem, kolik komu budou vracet. Manžel tedy volal majiteli o pře

Kde koupit dětskou postel ladící s manželskou?
Máte typ kde koupit dětskou postel aby pěkně pasovala k manželské posteli?

Jak zastavit drolení koženkové bundy?
Nevíte čím by šlo zastavit to drolení? Napadl mě lak na nehty 😀