Zrovna to, co máme po ruce a podle toho jaké je počasí. Většinou střídavě čerstvé ovoce, čerstvou zeleninu, přesnídávky, ovocné tyčinky, jogurt, sušené ovoce a tak 😀
Křupky mi holky moc nejí, ale tyhle vypadají moc dobře a zajímavě, ani nemám co kritizovat na složení 😀
Moje děti nejraději čerstvé nakrájené ovoce, lae když nestíhám tak jim dám kapsičky - přesnídávky, klasické kukuřičné křupky moc nemusí, tak na tyhle jsem celkem zvědavá 🙂
jakmile s dětmi jedeme na výlet hned za městem mají hlad🙂 takže ovoce,Brumíky.Ráda bych vyzkoušela něco nového pro mé mlsouny
Syn má moc rád přesně tyhle mrkvová kolečka 😍 jinak většinou na výlety atd vozíme kapsičky a sušenky
Dávám kukuřičné křupky, nakrájené jablko, hroznové víno, ovocné kapsičky, občas nějaká sušenka ;)
Nas Filda je krupkovej kral, takze u nas vedou jednoznacne krupky, pripadne banan nebo hroznove vino.
Nejradši ovocné kapsičky a různé křupky, a to i když už není žádné prtě 🙂
Nejčastěji prstýnky od sunarku, čerstvé ovoce a zeleninu a teď dokonce vzala na milost i přesnídávky v kapsičkách.
Máme nejradši křupky všeho druhu,nejoblíbenější pohankové,které těší i mě,protože nejsou tak lepivé jako kukuřičné 😉 jinak přesnídávky,jogurty a na kolečka od Sunárku už se brzy chystáme 👍
moje deti nejradeji mlsaji ,kukuricne lupinky,krupinky do mleka jako je nesquick a a v neposledni rade by se utloukli po obycejnych kukuricnych krupkach,ktere jsou urceny pro miminecka.krupky od sunaru by nas potesily,zase by vyzkouseli neco jineho a noveho.co jeste neochutnali. 😀 a hlavne zdraveho🙂 a urcite by to u nas vyuzil i nejmladsi clen nasi rodiny nas 9mesicni prdolka 🙂
Na cesty mají nejraději ovoce, nebo jim kupuji kupují kukuřine trubičky plněné jablecnou, ovocnou nebo jinou naplni
U nás už si procházky nebo výlety bez krupek ani neumím představit. Máme teď doma právě mrkvova kolečka, a ta jsou tedy skvělá, dáváme si je večer i my s manželem k vínu ☺️
Sunarek bio křupky u nás frčí. Ještě jsme nezkoušeli mrkvové.
Momentalne mame na kocarku hraskovd krupky sunarek, jinak kapsicky, ovoce cerstve
Ke svačině jim ven beru vždy hotový piknik, aby si mohly vybírat. Takže čerstvá zelenina, ovoce, kapsičky, křupky a vodu k pití.
holky s těma je to horší, snažíme se o pestrej jídelníček ale u prostřední je to boj. malý ten se spokojí i s rohlíkem ale ten jí rád 🙂 a všechno
Nejradej ma ovoce, jablka a mandarinky. Sladke ji moc nedavame
Cokoliv co je k snedku se tem mym klukum hodi do pusy. 😂😁
Ty mrkova kolečka už vyzkoušela 🙂 Ráda se dělí o křupky se svou panenkou 🙂 Na svačinku má moc ráda ovocné tyčinky nebo banan.
U nás vedou ovocné tyčinky, ovoce, křupky a placky 🙂 a též ovocné kapsičky 🙂
Dcera dostává ke svačině ovoce nebo jogurt, na cestách ovocnou/jogurtovou kapsičku nebo cereální tyčinku. Když je upečeno, tak se s chutí pouští i do toho, vede bábovka 🙂 při cestě do obchodu si vyžádá rohlík a když byla menší, často jsme dávali různé křupky 🙂
U nás se mlsa všechno, ovoce a zelenina ze zahrádky, jogurty, tvarohy, piškoty nebo kruoky(jak slané, tak sladké). Občas má dcera chuť proste jen na suchý rohlík 😀
U nas u te nemladsi to jsou pohankove krupky ,presnidavkove kapsicky,ovoce,
U nás se na cesty bali velká krabička ovoce, kapsičky, kukuřičné krupky, ovesné sušenky co zrovna mám. Kobylky se na to sletnou a rázem je po svačině 😂
U nás musí být jablíčka, vždycky a hodně, jinak kukuřičné placky, domácí muffiny a když není napečeno tak synovi brumík a dceři perník.
Na cestu máme různé křupky, sušenky, piškoty a tyčinky hlavně na zabavení, když má co chroupat je spokojená. Čím víc druhů tím lépe, takže mám stále sebou namíchanou krabičku.
Nas Jirik ma ke svacine nejradeji kapsicku a nasledne na to talir cerstvych hroznu a melounu,toho se muze ujist ☺ A krupky taky rad uzobava v prubehu dne.
Na svačinu mají děti nejčastěji ovoce, ideálně více druhů. Dcera miluje křupky a starší synové jí je rádi ujídají. (Nic nenamitam, protože je to zdravější varianta k jejich oblíbeným chipsum.) Jinak ráda peču, takže mají různé zdravější varianty buchet a koláčů. To ale někdy nestíhám.Tyto křupky vypadají jako ideální svačinka na cesty nebo jako plnohodnotná rychlovka, když se nestíhá.
tak to jste nas moc potesili, protoze i kdyz nam uz je 5let, syn miluje jahodove srdicka ci jablickove krouzky...nove prichute uvitame 🙂
Mrkvová kolečka to tedy nejsou, spíš ovoce. 🙂
Moje malá má nejraději jablíčko a nebo sušenky. Kupovala jsem jí srdíčka od sunárku a na obmenu ted má prstýnky 😃 Ale ráda vyzkouší vše, co jí dám ☺️🙂
ovoce, ovocné tyčinky a sušenky
Doma připravené pečivo se sýrem, domácí ořechy, jablka, sušenky. Křupky od Sunarku neznáme a rádi poznáme.
Cereální tyčinky, ovoce, oříšky... Ale pomalinku se blížíme k pubertě, synátor pořád hladovej, takže upřímně přiznám, že já s dcerou si dáme třeba ty tyčinky a Kuba se cpe bagetou z benzínky. 😀
Syn nejčastěji svačí čerstvé ovoce, různé přesnídávky, či ovocné tyčinky.
Ovoce, ovocné tyčinky, Kačenky od Zemanky, ale někdy má chuť i na Brumíka 😉
Dcerka je naprostý nejedlík, takže i ve 2letech dostává na cestách UM.Má ráda ale i různé křupky pro děti ( vybírám bez soli, umělých barviv a pod.). Pokud narazíme na trh,koupíme jablíčko 🙂
Vždy musí být něco po ruce.ovoce,krupka,ovocné ty inky.jsou to malé mlsounky a pořád chtějí něco nového;)
Maly nejradeji mlsa ryzova kolecka z DM 😂
Zatím pouze čerstvé ovoce ale až dojde, tak určitě nějaké křupky zkusíme 🙂
Na svacinku miva syn cerstve ovoce, ovocnou kapsicku a dojida se krupkami, (aktuálně mame rozdelana sunarkova mrkvova kolečka😉 a nekdy si da piskoty, nebo ryzove chlebiky.
Sunárek... Ty banánový srdíčka. Jinak má ovoce, rohlík, chleba s máslem... Taky baští piškoty... Moc vybíravý není
Od sunárku kolečka první zoubky ( tuším jsou jablečné) mase sebou vždy na cesty. Teď jsem v obchodě koukala i na " slanou verzi" a ráda bych ji otestovala 😉
Starsi syn ma rad orechy a ovoce. Ted s mladsim zaciname zkouset krupky a zatim to je teda jedine jidlo krome mleka co mu jede. A starsi se ochotne vraci do krupkoveho obdobi s mladsim :D
Dobrý den, naše malá (2,5roku) má moc ráda zeleninku i ovoce. Nejradši má, světe div se, rajčata a banány. 🙂 Dělávám doma hodně hranolky ze zeleninky nebo ovoce jen tak samotné nebo s dipem, přesnídávky a různá pyré do znovuplnitelných kapsiček. Kapsičky máme rádi celá rodina tak, když jdeme ven beru s sebou hned 3 - Sabka, taťka a já. 🙂 A co máme Sabču, tak i hodně peču. Zkouším různé recepty, ale zkouším i vlastní. Jablíčkové lívanečky, plněná rajčátka, ovocné špízy, bochánky s kořenovou zeleninou,..je toho moc. 🙂
Nas synek neni moc velky jedlik, ale na kole nebo v aute basti rad. Tam totiz musi sedet a ma na jidlo cas, jinak se nezastavi. 😁 A co tam ma nejradeji? Ruzne krupky, platky, chlebicky, krouzky, placicky,... A je jedno jestli kukuricne, zitne, spaldove, ryzove,... Proste sucharky vseho druhu a vsech chuti. 😁 Myslim, ze tyhle by u nas zabodovaly zcela urcite take. A kdyz to ma byt sladkost, nejradeji ma pernicky, ktere spolu peceme nebo jablecny strudl. Krome toho ovoce a zeleninu, nejvice mu chutna meloun, hruska, jablicko, svestky,mrkvicka, okurka, hrasek, pomeranc, paprika, banan. 😉 Doma ma uz skoro sedmimesicni sestricku, se kterou se brzy bude muset o vsechny ty dobroty delit. 😍
Dcera Magdalenka (1rok) zeleninu má ráda více než ovoce,miluje rajčata syrové i vařené,trošku odpor klade k bramborám,ale ty já v těhotenství nemohla ani vidět,nejspíš se jí také zprotivily ještě v bříšku.Vyzkoušeli jsme již Mrkvová kolečka a moc chutnají,uvítali bychom i rajčatové či špenátové křupky...Jsou výborné na růst zoubků.Magdalenka je první dítě v naší rodině,denně vaříme a experimentuje v chutích,nechce moc pít,ale je zase moc šikovná v jiných věcech,chodi sama a říká si o nočník.Je hodně aktivní,takže se celá rodina zastaví až večer a při večerním úklidu mamka sesbírá nekdy v hračkách křupky,které Magdalenka nesnedla.🙂

Naše dcera ma ráda na cesty ovocné tyčinky a hlavně ji dávám na křoupání buď tyčinky nebo křupky,které má ráda.Buď ochucené nebo bez příchutě. Za chvilku mladší začne také s příkrmy,takže křupky jsou vždycky rychlá pomoc při zahnání hladu nebo pro rozpltýlení.