icon
1 / 1
avatar

Určitě B, protože mám doma čuňátka. C je příjemný bonus 😊. Citlivou pokožku naštěstí nemusíme řešit

21. únor 2022
avatar

Především A, ostatní odpovědi jsou bonus 😀

21. únor 2022
avatar

Ideálně všechny 3 možnosti, i když děti nejsou nějak přecitlivělé.

21. únor 2022
avatar

Hlavně B. Ideálně i s C.

21. únor 2022
avatar
21. únor 2022
avatar

Vzhledem k tomu, že mám doma děvčátko s ekzémem a druhé s citlivou pokožkou, volím za A. Používám roky právě Persil Sensitiv prášek a ten si se skvrnkami radí moc dobře 🙂

21. únor 2022
avatar

Určitě B) 🙂

21. únor 2022
avatar

Za mě ideální kombinace A + B + C 🤩

21. únor 2022
avatar
21. únor 2022
avatar

A... právě řeším pro příchod nového člena 🙂

21. únor 2022
avatar

Kombinace všech tří bodů 🧸

21. únor 2022
avatar

Ideálně kombinace všech 3 😊

21. únor 2022
avatar

hlavně A a B

21. únor 2022
avatar

Urcite B. Máme 2 malé děti a denně jsou špinavé 🤣

21. únor 2022
avatar

Za me idealne kombinace vsech moznosti🥰

21. únor 2022
avatar

Mám tři děti a nejmenší trpí na ekzém takže u nás platí jak A tak i B protože ty moje čuňátka umí vykouzlit opravdu odolné skvrny na oblečení.

21. únor 2022
avatar

Nejdůležitější je u nás A) mladší má tu pokožku citlivější. S B) Si poradí žlučové mýdlo a C) je fajn bonus. 🙂

21. únor 2022
avatar

A 🙏🏼. Zbytek klidně doladím jinými prostředky 🙂

21. únor 2022
avatar

Důležité je A jde přece o to malé 😊 B je příjemný bonus a pokud by to i hezky vonělo tak další, ale to není tak podstatné 😊

21. únor 2022
avatar

A. Musí být především šetrný k citlivé dětské pokožce, ideálně bez vůně. A že občas zůstanou nějaké skvrnky, no bóoože! 😀

21. únor 2022
avatar

Tak vzhledem k mim třem atopikům doma je pro mě volba A+B varianty ideální ,ale vůně jako bonus je senzační 👍😍😍

21. únor 2022
avatar

Určitě za nás A+B 👍☺️

21. únor 2022
avatar

A chlap je ekzematik a když bude i C jen jemný nádech.

21. únor 2022
avatar

B je nejdůležitější, nemám ráda když prádlo jen voní a není třeba čisté.

21. únor 2022
avatar

A😉

21. únor 2022
avatar
21. únor 2022
avatar

A) když měla dcera nejhorší ekzém, dala bych cokoli, abych ji pomohla

23. únor 2022