icon

Výběr pracího prostředku pro nového člena rodiny dokáže někdy doslova zamotat hlavu. Jeden je určený pro citlivou dětskou pokožku, ale nevoní. Druhý hezky voní, ale dobře nevypere. Která vlastnost pracího prostředku je pro vás při výběru ta nejpodstatnější?

A. Musí být především šetrný k citlivé dětské pokožce.
B. Musí si poradit s odolnými skvrnami.
C. Musí krásně vonět.

Pokud při praní nechcete dělat kompromisy a vybírat si mezi šetrností, vůní či prací silou, nezmeškejte testování, které jsme si pro vás připravili. Sledujte nás a vyzkoušejte prací prostředek určený k praní prádla vašich miminek.

#test_persil_sensitive

*Udržujte mimo dosah dětí.

avatar

Určitě B, protože mám doma čuňátka. C je příjemný bonus 😊. Citlivou pokožku naštěstí nemusíme řešit

21. únor 2022
avatar

Především A, ostatní odpovědi jsou bonus 😀

21. únor 2022
avatar

Ideálně všechny 3 možnosti, i když děti nejsou nějak přecitlivělé.

21. únor 2022
avatar

Hlavně B. Ideálně i s C.

21. únor 2022
avatar
21. únor 2022
avatar

Vzhledem k tomu, že mám doma děvčátko s ekzémem a druhé s citlivou pokožkou, volím za A. Používám roky právě Persil Sensitiv prášek a ten si se skvrnkami radí moc dobře 🙂

21. únor 2022
avatar

Určitě B) 🙂

21. únor 2022
avatar

Za mě ideální kombinace A + B + C 🤩

21. únor 2022
avatar
21. únor 2022
avatar

A... právě řeším pro příchod nového člena 🙂

21. únor 2022
avatar

Kombinace všech tří bodů 🧸

21. únor 2022
avatar

Ideálně kombinace všech 3 😊

21. únor 2022
avatar

hlavně A a B

21. únor 2022
avatar

Urcite B. Máme 2 malé děti a denně jsou špinavé 🤣

21. únor 2022
avatar

Za me idealne kombinace vsech moznosti🥰

21. únor 2022
avatar

Mám tři děti a nejmenší trpí na ekzém takže u nás platí jak A tak i B protože ty moje čuňátka umí vykouzlit opravdu odolné skvrny na oblečení.

21. únor 2022
avatar

Nejdůležitější je u nás A) mladší má tu pokožku citlivější. S B) Si poradí žlučové mýdlo a C) je fajn bonus. 🙂

21. únor 2022
avatar

A 🙏🏼. Zbytek klidně doladím jinými prostředky 🙂

21. únor 2022
avatar

Důležité je A jde přece o to malé 😊 B je příjemný bonus a pokud by to i hezky vonělo tak další, ale to není tak podstatné 😊

21. únor 2022
avatar

A. Musí být především šetrný k citlivé dětské pokožce, ideálně bez vůně. A že občas zůstanou nějaké skvrnky, no bóoože! 😀

21. únor 2022
avatar

Tak vzhledem k mim třem atopikům doma je pro mě volba A+B varianty ideální ,ale vůně jako bonus je senzační 👍😍😍

21. únor 2022
avatar

Určitě za nás A+B 👍☺️

21. únor 2022
avatar

A chlap je ekzematik a když bude i C jen jemný nádech.

21. únor 2022
avatar

B je nejdůležitější, nemám ráda když prádlo jen voní a není třeba čisté.

21. únor 2022
avatar

A😉

21. únor 2022
avatar
21. únor 2022
avatar

A) když měla dcera nejhorší ekzém, dala bych cokoli, abych ji pomohla

23. únor 2022