icon

Krásné ráno maminky,
dnes vám nesu dobré zprávy! 😊

Právě teď totiž začíná další parádní soutěž s Nestlé. 🎉

Určitě jste již slyšely, že některé produkty nyní nově naleznete pod značkou Gerber. Není však čeho se bát, protože kvalitní složení, lahodná chuť a spokojené bříško vašich malých gurmánů je stále tou nejvyšší prioritou. ♥️

Jedním z těchto produktů jsou i křupky, které můžete vyzkoušet v příchutích malina-banán, banán a mrkev. A právě o ty si právě teď zasoutěžíme!

5 z vás získá každou z těchto příchutí na vyzkoušení.

Co pro to udělat?

-Napište do komentáře, zda už jste něco od GERBER Organic vyzkoušely
-Dejte srdíčko k soutěži

Za týden vylosuji 5 maminek, ke kterým poputuje balíček na ochutnání.
Držím všem palce a přeji krásný den. 😊

S pozdravem
Miri 🌹

#nestle #zdravyzacatek

2
avatar

nevyzkoušeli ale rádi bychom ochutnali ❤

16. zář 2022
avatar

Nevyzkouseli ale vypadá to zajímavě ❤️

16. zář 2022
avatar

Ano,kupuji banánové jiné u nás nemají,ráda bych zkusila ty s malinama už dlouho po nich koukám kde by je mohli mít.tak třeba se na nás usměje štěstí ☺️

16. zář 2022
avatar

Vyzkoušeli jsme jak křupky, tak i zeleninové příkrmy, zatím všechno synovi chutná 🙂❤️

16. zář 2022
avatar

Nevyzkoušeli,ale rádi bychom zkusili❤

16. zář 2022
avatar

Nevyzkouseli, tak rádi zkusíme 🙂

16. zář 2022
avatar

Dcera je zbožňuje všechny, nejvíc ty malinové hvězdičky 💕

16. zář 2022
avatar

Nevyzkouseli, ale rádi ochutname ☺

16. zář 2022
avatar

Už jsme měli malinovo - banánové křupky, mladší dcera je miluje🥰

16. zář 2022
avatar

Máme vyzkoušeno a hvězdičky jsou top. 🙂

16. zář 2022
avatar

Syn má moc rád malinovo-banánové ❤

16. zář 2022
avatar

Ještě jsme neměli tu čest a radi ochutnáme 🙂

16. zář 2022
avatar

Nevyzkouseli

16. zář 2022
avatar

Ještě jsme bohužel nevyzkoušeli…

16. zář 2022
avatar

Nevyzkouseli, ale vypada to lakave

16. zář 2022
avatar

Ještě ne ❤️

16. zář 2022
avatar

Zatím jsme nevyzkoušeli nic. Nejmladší nedávno začala s příkrmy 😉

16. zář 2022
avatar

Zatim jsme nevyzkouseli ani jednu prichut ❤

16. zář 2022
avatar

Ještě jsme nezkoušely, ale vypadá to moc dobře 🙂

16. zář 2022
avatar

Ještě nedáváme příkrmy, ale určitě bychom pak rádi vyzkoušeli. ❤

16. zář 2022
avatar

Vyzkoušeli jsme malinu a mango, i 4 letakovi chutnají.

16. zář 2022
avatar

Neměli jsme tu čest.

16. zář 2022
avatar

Gerben organic zatím neznáme 😊🤩

16. zář 2022
avatar

zatím nic

16. zář 2022
avatar

Zatím jsme neměly tu čest,ale křupky v jakémkoliv množství se hodí 😂

16. zář 2022
avatar

Zatím nevyzkouseli,ale dnes jsem na ně zrovna koukala.v DM. ❤

16. zář 2022
avatar

Nezkoušeli, ale rádi ochutnáme.

16. zář 2022
avatar

Nezkoušeli, rádi vyzkoušíme.
❤️

16. zář 2022
avatar

Zatím děti neochutnaly. Ale měla jsem je v ruce, že koupím 😀

16. zář 2022
avatar

Zatím nevyzkouseli

16. zář 2022
avatar

Kupujeme krupky 😊

16. zář 2022
avatar

Zatím jsme nevyzkoušeli, ale rádi vyzkoušíme ❤️

16. zář 2022
avatar

zatím nevyzkoušeli 🤦

16. zář 2022
avatar

Vyzkoušeli, ale ještě staré balení. Nějaké hvězdičky

16. zář 2022
avatar

Ještě ne💗

16. zář 2022
avatar

Zatím nevyzkouseli

16. zář 2022
avatar

Zatím jsme nevyzkoušeli, ale příkrmy už se u mladšího pomalinku blíží a s tím i tyto dobroty ❤️

16. zář 2022
avatar

Nevyzkouseli jsme zatím. A rádi by jsme se ochutnali. 🙂

16. zář 2022
avatar

❤️ Zatím jsme nezkoušeli, ale ovocné křupky máme moc rádi.

16. zář 2022
avatar

Zatím nevyzkoušeli.

16. zář 2022
avatar

Ještě ne, ale po křupkách jsem se už pro dcerku poohlížela, protože ty od konkurence má naše Dominička moc ráda 😋

16. zář 2022
avatar

Maju vegan prikrmy takze artur na tom zije 😅♥️♥️ Len ma teda prekvapilo, ze sme v Amerike tie vege prikrmy od Gerber prakticky nenasli 😳 proste kusy sa babatkam nedavaju

16. zář 2022
avatar

Od GERBER Organic jsme zatím nic nevyzkoušeli. ♥

17. zář 2022
avatar

Zatím jsme je nevyzkoušeli 😊

17. zář 2022
avatar

Nevyzkoušeli a velmi rádi vyzkoušíme 😊

17. zář 2022
avatar

Zatiaľ sme nevyskúšali 😊

17. zář 2022
avatar

Zatim jsme nevyzkouseli❤

17. zář 2022
avatar

Zatial sme nezkouseli, ale rádi by sme ❤

17. zář 2022
avatar

Vyzkoušeli jsme malinove hvězdičky a chutnají nejen rocnimu ale i petiletakovi 👍

17. zář 2022
avatar

Na tyto vyrobky jsem v obchode nenarazila, ale krupky prcek miluje, takze by mel ircite radost🙂

17. zář 2022
avatar

Nezkoušeli, ani nenarazili na značku ❤

17. zář 2022
avatar

Nezkoušeli, vyzkoušíme. ❤

17. zář 2022
avatar

Zatím jsme nevyzkoušeli ♥

17. zář 2022
avatar

Ještě jsme bohužel nevyzkoušeli. ❤️

17. zář 2022
avatar

Ještě jsme nevyzkoušeli, ale rádi vyzkoušíme 🌸

17. zář 2022
avatar

Zatím jsme nezkoušeli, ale rádi bychom ❤️

17. zář 2022
avatar

Ahoj, zatim jsme nemeli moznost vyzkoušet, ani ksem je nezaregistrovala v obchodech, budu bedliveji koukat 🙂

17. zář 2022
avatar

Vyzkoušeli jsme a za nás super, vede příchuť malina-banán

17. zář 2022
avatar

Ještě jsme nezkoušeli ❤️

17. zář 2022
avatar

Jeste jsme neochutnali a moc radi nychom s detmi vyzkouseli🤩

18. zář 2022
avatar

Vyzkouseli jsme malina - banán a moc dětem chutnají.

18. zář 2022
avatar

Ještě ne ❤️

18. zář 2022
avatar

Ještě ne, ale kupovali jsme normální Nestlé.

19. zář 2022
avatar

Ještě jsme nezkoušeli ❤️

19. zář 2022
avatar

Vyznoušeli jsme banánovo-malinové křupinky❤️

19. zář 2022
avatar

Zatím ne.Rádi vyzkoušíme❤️

19. zář 2022
avatar

nevyzkoušeli a velmi rádi vyzkoušíme 🙂

19. zář 2022
avatar

rádi vyzkoušíme, v obchodě jsem na ně nenarazila zatím ❤️

19. zář 2022
avatar

Zatím jsme nevyzkouseli, ale kombinace malina-banan láká i me😁 Určitě je koupím až na ně někde narazím.

19. zář 2022
avatar

Zatím nevyzkoušeli

19. zář 2022
avatar

nevyzkoušeli ale rádi ochutname❤

19. zář 2022
avatar

Zatím jsme u nové řady nic nevyzkoušeli.

19. zář 2022
avatar

jedno balení jsem nedávno koupila,ale nakonec darovala kamarádky dcerce, takže jsme neochutnali,ale určitě opět koupím, protože za pár měsíců bude moct i moje dcerka 🙂

19. zář 2022
avatar

Zatím ještě ne, ale rádi ochutnáme. 🙂

19. zář 2022
avatar

Vyzkoušeli jsme hvězdičky a dcera si je moc oblíbila. ❤️

19. zář 2022
avatar

Zatím bohužel nevyzkoušeli, ale věřím, že u všech dětí by měly křupky úspěch ❤️

19. zář 2022
avatar

Ne ❤️

19. zář 2022
avatar

Zatím nevyzkoušeli,vidím zde u tebe poprvé 🙂

19. zář 2022
avatar

Zatím nevyzkoušeli 🙂

19. zář 2022
avatar

U nás nikde nemají, tudíž jsme ještě neochutnaly, ale rády bychom zkusily tyto dobroty 😊😋❤️

19. zář 2022
avatar

Zatím jsme nevyzkoušeli, ale urcite bychom rádi ochutnali 🙂

19. zář 2022
avatar

Zatím nevyzkouseli, radi bysme ❤️

19. zář 2022
avatar

Ještě jsme nevyzkoušeli

19. zář 2022
avatar

Nevyzkoušeli, ale určitě bych chtěla zkusit ❤️

19. zář 2022
avatar

Zatim ne. Ja bych si taky rada pochutnala 😊

19. zář 2022
avatar

Zatím ne, a rádi vyzkoušime. ♥️

19. zář 2022
avatar

Koupili jsme na zkoušku a měli docela úspěch 👍😀

20. zář 2022
avatar

Nevyzkouseli, ale určitě vyzkousime 🙂

20. zář 2022
avatar

Nevyzkoušeli,ale chystáme se na nákup♥️

20. zář 2022