Krásné ráno maminky,
dnes vám nesu dobré zprávy! 😊
Právě teď totiž začíná další parádní soutěž s Nestlé. 🎉
Určitě jste již slyšely, že některé produkty nyní nově naleznete pod značkou Gerber. Není však čeho se bát, protože kvalitní složení, lahodná chuť a spokojené bříško vašich malých gurmánů je stále tou nejvyšší prioritou. ♥️
Jedním z těchto produktů jsou i křupky, které můžete vyzkoušet v příchutích malina-banán, banán a mrkev. A právě o ty si právě teď zasoutěžíme!
5 z vás získá každou z těchto příchutí na vyzkoušení.
Co pro to udělat?
-Napište do komentáře, zda už jste něco od GERBER Organic vyzkoušely
-Dejte srdíčko k soutěži
Za týden vylosuji 5 maminek, ke kterým poputuje balíček na ochutnání.
Držím všem palce a přeji krásný den. 😊
S pozdravem
Miri 🌹
Nevyzkouseli ale vypadá to zajímavě ❤️
Ano,kupuji banánové jiné u nás nemají,ráda bych zkusila ty s malinama už dlouho po nich koukám kde by je mohli mít.tak třeba se na nás usměje štěstí ☺️
Vyzkoušeli jsme jak křupky, tak i zeleninové příkrmy, zatím všechno synovi chutná 🙂❤️
Nevyzkoušeli,ale rádi bychom zkusili❤
Nevyzkouseli, tak rádi zkusíme 🙂
Dcera je zbožňuje všechny, nejvíc ty malinové hvězdičky 💕
Nevyzkouseli, ale rádi ochutname ☺
Už jsme měli malinovo - banánové křupky, mladší dcera je miluje🥰
Máme vyzkoušeno a hvězdičky jsou top. 🙂
Syn má moc rád malinovo-banánové ❤
Ještě jsme neměli tu čest a radi ochutnáme 🙂
Nevyzkouseli
Ještě jsme bohužel nevyzkoušeli…
Nevyzkouseli, ale vypada to lakave
Ještě ne ❤️
Zatím jsme nevyzkoušeli nic. Nejmladší nedávno začala s příkrmy 😉
Zatim jsme nevyzkouseli ani jednu prichut ❤
Ještě jsme nezkoušely, ale vypadá to moc dobře 🙂
Ještě nedáváme příkrmy, ale určitě bychom pak rádi vyzkoušeli. ❤
Vyzkoušeli jsme malinu a mango, i 4 letakovi chutnají.
Neměli jsme tu čest.
Gerben organic zatím neznáme 😊🤩
zatím nic
Zatím jsme neměly tu čest,ale křupky v jakémkoliv množství se hodí 😂
Zatím nevyzkouseli,ale dnes jsem na ně zrovna koukala.v DM. ❤
Nezkoušeli, ale rádi ochutnáme.
Nezkoušeli, rádi vyzkoušíme.
❤️
Zatím děti neochutnaly. Ale měla jsem je v ruce, že koupím 😀
Zatím nevyzkouseli
Kupujeme krupky 😊
Zatím jsme nevyzkoušeli, ale rádi vyzkoušíme ❤️
zatím nevyzkoušeli 🤦
Vyzkoušeli, ale ještě staré balení. Nějaké hvězdičky
Ještě ne💗
Zatím nevyzkouseli
Zatím jsme nevyzkoušeli, ale příkrmy už se u mladšího pomalinku blíží a s tím i tyto dobroty ❤️
Nevyzkouseli jsme zatím. A rádi by jsme se ochutnali. 🙂
❤️ Zatím jsme nezkoušeli, ale ovocné křupky máme moc rádi.
Zatím nevyzkoušeli.
Ještě ne, ale po křupkách jsem se už pro dcerku poohlížela, protože ty od konkurence má naše Dominička moc ráda 😋
Maju vegan prikrmy takze artur na tom zije 😅♥️♥️ Len ma teda prekvapilo, ze sme v Amerike tie vege prikrmy od Gerber prakticky nenasli 😳 proste kusy sa babatkam nedavaju
Od GERBER Organic jsme zatím nic nevyzkoušeli. ♥
Zatím jsme je nevyzkoušeli 😊
Nevyzkoušeli a velmi rádi vyzkoušíme 😊
Zatiaľ sme nevyskúšali 😊
Zatim jsme nevyzkouseli❤
Zatial sme nezkouseli, ale rádi by sme ❤
Vyzkoušeli jsme malinove hvězdičky a chutnají nejen rocnimu ale i petiletakovi 👍
Na tyto vyrobky jsem v obchode nenarazila, ale krupky prcek miluje, takze by mel ircite radost🙂
Nezkoušeli, ani nenarazili na značku ❤
Nezkoušeli, vyzkoušíme. ❤
Zatím jsme nevyzkoušeli ♥
Ještě jsme bohužel nevyzkoušeli. ❤️
Ještě jsme nevyzkoušeli, ale rádi vyzkoušíme 🌸
Zatím jsme nezkoušeli, ale rádi bychom ❤️
Ahoj, zatim jsme nemeli moznost vyzkoušet, ani ksem je nezaregistrovala v obchodech, budu bedliveji koukat 🙂
Vyzkoušeli jsme a za nás super, vede příchuť malina-banán
Ještě jsme nezkoušeli ❤️
Jeste jsme neochutnali a moc radi nychom s detmi vyzkouseli🤩
Vyzkouseli jsme malina - banán a moc dětem chutnají.
Ještě ne ❤️
Ještě ne, ale kupovali jsme normální Nestlé.
Ještě jsme nezkoušeli ❤️
Vyznoušeli jsme banánovo-malinové křupinky❤️
Zatím ne.Rádi vyzkoušíme❤️
nevyzkoušeli a velmi rádi vyzkoušíme 🙂
rádi vyzkoušíme, v obchodě jsem na ně nenarazila zatím ❤️
Zatím jsme nevyzkouseli, ale kombinace malina-banan láká i me😁 Určitě je koupím až na ně někde narazím.
Zatím nevyzkoušeli
nevyzkoušeli ale rádi ochutname❤
Zatím jsme u nové řady nic nevyzkoušeli.
jedno balení jsem nedávno koupila,ale nakonec darovala kamarádky dcerce, takže jsme neochutnali,ale určitě opět koupím, protože za pár měsíců bude moct i moje dcerka 🙂
Zatím ještě ne, ale rádi ochutnáme. 🙂
Vyzkoušeli jsme hvězdičky a dcera si je moc oblíbila. ❤️
Zatím bohužel nevyzkoušeli, ale věřím, že u všech dětí by měly křupky úspěch ❤️
Ne ❤️
Zatím nevyzkoušeli,vidím zde u tebe poprvé 🙂
Zatím nevyzkoušeli 🙂
U nás nikde nemají, tudíž jsme ještě neochutnaly, ale rády bychom zkusily tyto dobroty 😊😋❤️
Zatím jsme nevyzkoušeli, ale urcite bychom rádi ochutnali 🙂
Zatím nevyzkouseli, radi bysme ❤️
Ještě jsme nevyzkoušeli
Nevyzkoušeli, ale určitě bych chtěla zkusit ❤️
Zatim ne. Ja bych si taky rada pochutnala 😊
Zatím ne, a rádi vyzkoušime. ♥️
Koupili jsme na zkoušku a měli docela úspěch 👍😀
Nevyzkouseli, ale určitě vyzkousime 🙂
Nevyzkoušeli,ale chystáme se na nákup♥️



nevyzkoušeli ale rádi bychom ochutnali ❤