Používáme cookies. Více informací zde. OK
modrykonik
24. zář 2019
288 

Skupiny a fóra pod jednou střechou

Skupiny jsou na Modrém koníku jednou z vámi nejpoužívanějších částí, avšak vždy byly schované v blozích. Byli bychom rádi, aby skupiny a fóra byly blíže k sobě - pod jednou záložkou. Nakonec, fungují velmi podobně.

Funkce ve skupinách i fórech zůstávají stejné, jako dosud. Nic se neodstranilo, naopak přibyla jedna užitečná funkce: seznam nových příspěvků ze všech skupin, kterých jsi členem. Na jednom místě tedy uvidíš, co nového přibylo v "tvých skupinách". 

Jako při každé úpravě, pokud najdete nějaké chybičky, na které jsme zatím nenarazili, dej nám prosím vědět sem. Tak se připomínky co nejdříve dostanou na správná místa.

Pěkný druhý podzimní den přeje

Modrý koník team

  Vypněte tuhle příšernost a vraťte do normálu!!! děkuji

  24. zář 2019

  Mně to teda vůbec nevyhovuje, nelíbí se mi to. Fóra čtu minimálně, mně vyhovue mít oblíbené, k tomu všechny blogy a vedle skupiny, to jsem si klikala sem a tam.. ale toto je šílenost!!!

  24. zář 2019
  24. zář 2019

  Taky se přimlouvám za původní verzi.

  24. zář 2019

  Novinka se mi líbí - co se týče skupin a fora. Ale nelíbí se mi, že mi zmizel boční panel se skupinami a novinkami, když vlezu na blogy

  24. zář 2019

  I já se tentokrát přidám.Téměř nikdy změny nekomentuji, ale tahle je k horšímu 😑.
  Je to nepřehledné, složitější.Chapu,ze to může být jen o zvyku,ale vyhovovalo mi to tak jak to bylo doteď.Nejsem tu uz tolik aktivní jako dřív (deti odrůstají),ale proč měnit neco co fungovalo.Tahle změna me možná"donutí" z koníka odejít.Škoda.

  24. zář 2019

  Taky se mi líbí výpis ze skupin, to mi přijde moc fajn🙂 Ale možná bych to podobně jako Míša @michaelllas zkusila s tím panelem skupin i u blogů 👍

  24. zář 2019

  Nelibi se mi to a navic se pak nejde poradne vratit na blog☹

  24. zář 2019

  Proč nezůstaly skupiny zvlášť? K čemu žen přehled všech příspěvků. Já si ráda vybírám co si budu číst. Nejhorší změna že všech 😤😤😤

  24. zář 2019

  Hrůza a chci to zpátky po staru.

  24. zář 2019

  A jak se dostanu do jednotlivých skupin???? Který vemeno tohle vymyslelo? Zase změna k horšímu 😤😤😤😠😠😠

  24. zář 2019

  Pardon, ale nelibi se mi to. Je to neprehledne.

  24. zář 2019

  Je to špatný, ale my si samozřejmě zvykneme. Na to spoléhate, že to tady zdrbneme, ono se to přežene, protože to stejně nevrátíte . Bravo

  24. zář 2019

  Děs běs zas a opět. Víc nemá cenu komentovat....

  25. zář 2019

  Taky jsem pro vrácení původního. Na fóra nechodím, nové otázky vidím na homepage. Chodím do skupin a na blogy, takže to spojení těchto dvou pro mě bylo přirozené.

  25. zář 2019

  Jak najdu nějakou skupinu? Například že se snažíme o miminko...

  25. zář 2019

  Novinka mi zatim nejak nevadi, ale spise bych ocenila po rozkliknuti zalozky hned ty novinky ze skupin misto for...

  25. zář 2019

  Příšerná změna!

  25. zář 2019

  Hlavně mi prosím nerušte záložku "moje skupiny"! Nezajímají mě nejnovější příspěvky ve všech mých skupinách. Chápete: jsem ve skupině Fischer Price, když ambasadorka vyhlásí soutěž, je tam příspěvků na 100vky! Takže aktuální 🙄 Pročítám podle svých priorit, ne podle aktuálnosti

  26. zář 2019

  Tahle změna je jedna z nejhorších co jsem tu zažila. Vyhovovalo mi vedle blogů vidět skupiny. Naopak fóra mě nikak netankujou.

  26. zář 2019
  26. zář 2019

  No....já sem chodím sporadicky, pro mě MK ztratil smysl zrušením soukromých diskuzi (a co ten v roce 2016 slibovaný archiv, kdepak ho schováváte????), ale musím uznat, že se tu pokračuje v nastaveném režimu, opět změna k horšímu, nepřehledné, nepromyšlené, zbytečné. Už dávno neříkám, dejte to pryč nebo vraťte to, co fungovalo. Vím, že to neuděláte....však ony si zvyknou, že?

  26. zář 2019