Všichni. 😃
Trapper, BJ, Howkey me tocil, v realu by ho vsichni nesnaseli 😀😀
Miluji ten seriál👍
Vždycky B.J. 😁 A Hawkey.
jednoznačně Klinger 😀
Jednoznačně Kuní ksicht alias Frank Burnes a pak Radar 🙂
Hawkeye 🙂. Ale mrzí mě že na Disney je česky jenom 5 řad a ty další nejsou ani s titulky, jenom anglicky a tomu rozumím jak koza petrželi.
Všichni 😘
Všichni.😍
Charles
@kamilanikola Ano! Děkuji 😀
Klinger 😀
Klinger a Radar
Klinger, jeho módní kreace jsou nezapomenutelný a hlavně mu to seklo naprosto ve všem 😅
B.J.
Radar a Klinger 😀
Všichni!
No určitě Radar 🙂 Ale i Hawkeye a plukovník Potter 🙂
Radar 🤩
Všichni byli skvělí ♥️ nejoblíbenější Radar, Henry, Hawkeye.
A já Mash nikdy neměla ráda, jsem černá ovce 😀
miluju je
Ježíši, ti jsou teda pěkně 😅😂🙈 Mash jsem taky nemusela...a nikdy se na něj záměrně nedívala 😋
Jak ja brecela, kdyz jsem jako mala holka videla posledni dil 🥲 Vsichni jsou uzasni. Ted tedy jednou za sto let narazim na dil v TV a jak to porad toci dokola, kouknu vzdycky na stejny usek 😆
@apacheee
@evelin1251 Huš, osoby!
@jane46 Já pravidelně řvu u té scény, jak zakládají památeční bedny a u Radarova medvídka řeknou, že je to památka na ty, co tady přišli jako chlapci a odešli jako muži.
@mollyweasley Já brečím,když odjíždí Henry Blake.
@kamilanikola Já jsem Henryho nemusela, ale možná spíš kvůli dabérovi. Ten odjezd byl ale hustý, no.
Nekdy ten serial budu muset zkouknout systematicky cely. V detsvi/mladi jsem na to obcas koukala kdyz to bylo v televizi a shodou okolnosti to byly porad ty same dily - uplnou nahodou jsem z celeho serialu videla mozna 10 dilu, ale kazdy aspon 4x. A pak jsem s muzem videla par jeho oblibenych dilu, taky nekolikrat. Libilo se mi to, ale ackoliv to bylo uzasne vtipne, vzdycky jsem z toho byla hrozne smutna. Je to straslive horkosladke cele.


celý seriál , všichni 😍ten nikdy neomrzí 🙂