
Vypadáš úžasně!
Smarja.. To jsem neměla číst 😂
Skvělé. 🙂 a pak, ze zenska po porodu uz nebude mít "svoje" bricho.👍👏
to je naprosto sprostá provokace, todle 😀
Fit fab? Co to je za cvičení, dá se přežít?
Tak to je provokace ! Mě neustále všechno všude přeteká 😂🙈 jdu se zeptat strejdy googla co ze to cvičiš
Mám depresi 🤤
Ok, jsem mrtvá po první půl minutě skákání a to na to jen koukám 😂 to jako fakt davas jo ? Stydím se 🙈
Též mám depresi 😔 😀
Tohle ukazovat.... není to trestné...?
Hehe ja vedela proc mam chtit treti dite 😂😂😂😂Takze az pak budu vypadat k svetu 👍🏻
Gratulujem! Keby som sa aj zbavila toho môjho brucha po pôrode🙂
aaachhh.. no tož zvednout zadek a něco dělat no... 👍
Ale fuuuuuuj, takhle po večeři 😀.......jsi právě mnoha dvacitkam natrhla řiť 😉👏👏👏
poměrně odvážná provokace takhle při večeru😃 😃
Ale tak joooo, dobrá práce🙂
Super. Já mám díky FF od února dole 4 velikosti..
Provokace!!!
Klobouk dolů. Vypadáš opravdu skvěle 🤗
Wau! Tiše závidím, jsem líná jak 🐷
a musím se u toho fitfabu hejbat? 😅
Tooohle je toooop naprostá pecka jak by řekl syn bombice... Já se těším jak na sobě budu makat až porodim
teda jsi úžasná,já se furt odhodlávam ten ff cvičit,ale když te vidím,tak fakt skvělý.
Wou, klobouk dolu.
No nic. Třetí porod nebude takže samozřejmě ze takhle nikdy vypadat nemůžu 🤩🤣😂🤔🤪
Jinak super. Si dobra
Super👍👌👍
Odebiram z oblíbených, škrtám lihovkou přes cely monitor. A jdu si dat Milku! 😂
Jsi skvělá!!! Chci byt taky skvělá. Pojďte mě někdo nakopnout 🙂
wau 👏
Tak jo, tohle asi bude ta pověstná poslední kapka, která mě donutí se podívat, cože to je to fitfab 🙈 bo mně to taky přetéká 🙈
@koncita mi ted zaskocila buchta 😂😂😂😂Voe tak takhle ja hubnu 😂😂😂
😲 parada 🙂 tise zavidim a jdu ze sebou neco delat 😅
Jé, všem děkuji za milé a vtipné (!) komentáře, normálně se mi zdvihlo sebevědomí 🙂. A co se týká cvičení, zas to nebyla taková divočina 🙂. Obdivuji všechny, co to cvičí fakt pořádně. Já si jen vybrala sadu na břicho, na začátku se v ní 10 minut poskakuje (to jsem nezvládla), tak cvičím jen prostřední část, kde jsou čtyři série na břicho. Většinou cvičím jen dvě - to je 10 minut. Holky, pokud spekulujete, běžte do toho! 10 minut denně a za 3 týdny byl vidět výsledek.
@koncita musí se u toho hýbat, ale celou dobu LEŽÍŠ🙂!
Takze uspim smecku,udelam si kafe,otevru si k tomu cokosku. Zapnu si v telce fitfab a na netu si objednam kalhoty o cislo vetsi,aby nebylo videt muj pretekajici spek😅
Paradaaa!!! ... Fittab neznam musím se na to podívám nebo prosím odkaz.. Mno mě bude 42 mám 4deti a jedno tehu nedopadlo.. Nic už pár let nedelam.. Tělo asi stavkuje? 😂 Ale myslím že u mě na to že nic nedělám ok.. Po porodech jsem mela hned druhý den plochy břicho.. 🙂
Taky poprosím kde toto cvičení najdu prosím. Pomůže to k hubnutí nebo je to určené převážně na zpevnění?


