Holky, hodíte mi nějakou knížku, kterou “musím”
mít na dovču? ;) oddechovka, vtipná… a přečtu ji i se dvěma dětma 😂
Klasika vsechny Aristokratky (Evžen Boček), vsechny knížky fejetonů od Dava Barryho 😆,ženské čtení - Dopisy,které nikdo nečetl,Kde zpívají raci 👍🏻
Kateřina Petrusová S hlavou v pejru nebo Pekáč buchet. Oboje krátké a vtipné.
Sem si sednu 😉🪑
Taky se s dovolením posadím 🙂
Aristokratky jsou super a hodně mě teď pobavila i knížka Autismus a chardonnay. Píše to chlapík co pracuje v týdenním stacionáři pro děti s autismem a s lehkostí a nutnou dávkou sarkasmu a humoru popisuje svůj život s autisty. Já mam autíka a hodně ho v tom poznávám, ale myslím, že to může číst kdokoli, i ten kdo nemá dítko s autismem.
Knížky od Penelope Bloom.
Hartl, to je moje dovolenkové čtení.
Plážová chatka
Mám tu jeste jednu hartlovku z Vánoc neprectenou, ale hadam, ze ji stejne potahnu zbytecne😁
Nového Hartla 👍
Mě bavily knížky od Terezy Salte, kvalitní oddychovka.
Já za "dovču" s dětma nejsem schopná dát ani fotoromán 😭
Projekt manželka, ale nevím, zda je ještě k sehnání. Můžu číst pořád dokola, je to tak vtipné a přitom krásné 🙂
Třetí zahrada od Sarah Parsley jednoznačně 🙃