Výsledky vyhledávání pro slovo #dm

avatar
apacheeeAMBASADORKA
15. lis 2019    

"Ne, že z toho déemka přitáhnes zase nějaký ubrousky, kterých máš milion a vůbec je nepotřebujeme!"

"Neboj 🙏"

Ale tyhle jsem tam fakt nechat nedokázala. Úplně je totiž vidím u štědrovečerní tabule🌲

A teď otázka na vás - kam byste je doma schovaly, aby je nenašel muž? 😂😂😂

#dm

avatar
apacheeeAMBASADORKA
15. lis 2019    

#vedeli_jste_ze

V dm samozřejmě seženete výrobky známých značek, které jsou dostupné i v jiných drogeriích a řetězcích. Ale navíc zde pořídíte skvělé privátní značky, které prostě nikde jinde sehnat nemůžete. Jsou totiž JENOM v dm!

Privátních dm značek je 28 a mezi ty nejznámější patří:
babylove
dmBio
Balea
alverde
ebelin

Postupně vám je všechny představím, ale pokud vás už teď zajímá jejich kompletní seznam, najdete je zde:
https://www.dm.cz/dm-znacka/

#dm

avatar
apacheeeAMBASADORKA
14. lis 2019    

Připomínám soutěž o 3 parádní #dm balíčky. Soutěžíme ve skupině:
https://www.modrykonik.cz/group/8708/

A kromě možnosti vyhrát tam najdete velkou spoustu inspirace, protože téma soutěže je Můj nejoblíbenější výrobek ❤️

(3 fotky)
avatar
apacheeeAMBASADORKA
14. lis 2019    

Dnes pro vás mám #odpoved_za_srdicko - na fotce můžete vidět jeden z mých posledních nákupů v #dm. Zkuste si do komentáře tipnout, kolik stál🙂

Nejbližší tip odměním 5 srdíčky a všichni ostatní se mohou těšit na jedno srdíčko pro radost.

Tak co myslíte, jaká částka byla napsaná na účtence?

PS: Ještě chybí jedna #babylove tyčka, tu mi Tobi zabavil hned v autě🙂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    13. lis 2019    

Inspirace při vaření a pečení není nikdy dost, že? A právě proto bude další pravidelnou #dm rubrikou #recept.

Už minulý týden jsem vás nalákala na fantastické perníčky v trochu “zdravější” verzi. Fotku jsem vyfotila na vánočním focení v mé režii, kde byly tyto perníčky jednou z hlavních rekvizit a všem opravdu moc chutnaly. Takže už dost řečí a pojďme odhalit jejich tajemství🙂

Suroviny:
600 gramů dm špaldové mouky (typ 630)
5 žloutků
100 gramů medu
100 gramů rozpuštěného (ale vychladlého) másla
150 gramů dm třtinového cukru
4 lžíce mléka
2 lžičky sody
2 lžičky perníkového koření

Postup:
Žloutky, med, máslo, cukr a mléko vyšleháme do nadýchané pěny (trvá to několik minut). Do vyšlehané směsi přidáme prosátou mouku, koření a sodu. Těsto je poměrně tuhé, takže opravdu doporučuji využít robota, pokud máte tu možnost. Poté ještě těsto propracujeme rukama, zabalíme do fólie a dáme jej minimálně na 12 hodin do lednice.

S těstem se pracuje opravdu velmi dobře, takže zpravidla není nutné jej ani podsypávat moukou. Vyválíme cca 0,5 cm vysokou placku a vykrajujeme vybrané tvary. Na plech je umísťujeme dále od sebe - poměrně hodně nabydou. Pečeme na 180 stupňů a opravdu
jen do lehkého zezlátnutí (v mojí troubě cca 5 minut). Po upečení je potřeme bílkem a sundáme z plechu.

Perníčky jsou ihned měkké.

A přeju dobrou chuť!

avatar
apacheeeAMBASADORKA
12. lis 2019    

Minulý týden jsem vám slíbila rubriku #tip_ambasadorky, ve které se s vámi podělím o výrobky, na které nedám dopustit. Připravte se, dneska začínáme🙂

Dlouho jsem zvažovala, se kterým výrobkem začnu, ale nakonec jsem se nechala inspirovat aktuální potřebou🙂 Za chvíli totiž vyrážíme na další hodinu Tanečních pro manželské páry a to pro mě znamená hodit se pořádně do gala. Sundat legíny, rozpustit vlasy, namalovat se a obléknout krásné šaty. Jelikož je mi jasné, že nás taneční mistr zase bude 3 hodiny honit po parketu jak nadmuté kozy, vím, že je nutné tomu podřídit i make-up.

V #dm jsem před několika měsíci zkusila koupit podkladovou bázi pod make-up Expert Perfection (značka Trend IT UP) a od té doby jí jsem věrná.

PROTOŽE:
👍perfektně sjednocuje tón pleti
👍má matující účinky, takže schová drobné nedokonalosti
👍dodává pleti zářivý vzhled
👍díky ní se lépe nanáší make-up a také déle vydrží
👍stojí jen 129 Kč.

Co vy - používáte podkladovou bázi, nebo ne?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    11. lis 2019    

Je to tady! Chvíle, na kterou už od minulého týdne netrpělivě čekáte, je tu - první soutěž s dm byla právě odstartovaná🙂

Na výhru se mohou těšit hned tři z vás - společně s #dm jsem pro vás připravila 3 balíčky z různých kategorií sortimentu:
Balíček pro děti
Relaxační balíček
Balíček pro domácnost

Jo a soutěžíme ve skupině:
https://www.modrykonik.cz/group/8708

Držím pěsti🙂

Který balíček by vám momentálně udělal největší radost?

(3 fotky)
avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    8. lis 2019    

Vím, že spousta z vás má ráda “mé” recepty. Nevím, jestli to víte, ale v #dm nakoupíte i mnoho dobrot a věcí na vaření. Spojím proto příjemné s užitečným, a vy se tak každý týden můžete těšit na #recept_dm 😉

Pokud máte doma rádi perníčky, mám pro vás skvělou zprávu. Příští týden se můžete těšit na jeden luxusně dobrý recept. A vězte, že vám to říkám já, která perníčky “normálně” vůbec nejí. Těchto se můžu “užrat” a zatím každý, kdo je u nás ochutnal, tak si hned říkal o recept.

A co vy, máte rádi perníčky?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    7. lis 2019    

Kdysi dávno jsem zde na Koníkovi četla doporučení na skvělý čistič koberců a polstrování, tak jsem ho zkusila pořídit. Shodou okolností se jedná o značku #denkmit z #dm 🙂

Koberce jsem s ním už párkrát čistila a musím říct, že obstál parádně. Nyní ale přišel čas vyzkoušet, jak si poradí s naším gaučem. Držte prosím pěsti, ať si poradí s dílem, které napáchali ti naši 2 malí likvidátoři.

O výsledky se s vámi samozřejmě ráda podělím🙂

Máte s ním už některá zkušenost? Budu ráda, když napíšete, jak obstál u vás.

avatar
apacheeeAMBASADORKA
6. lis 2019    

V #dm nakupuji už mnoho let a za tu dobu jsem vyzkoušela opravdu velké množství produktů. Některé z nich našly v naší domácnosti své trvalé místo. Každý týden se tak budete moci těšit na #tip_ambasadorky, ve kterém vám představím některý z mých oblíbených výrobků.

Samozřejmě jsem moc zvědavá i na to, jaké TOPky máte vy. Zatím je to sice "tajné" 😇 , ale jen tak mezi námi vám můžu prozradit, že už příští týden proběhne první velká soutěž. A točit se bude právě kolem vašich oblíbených výrobků.

Soutěžit budeme ve skupině, tak šup za námi:
https://www.modrykonik.cz/group/8708/

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    5. lis 2019    

Modrý koník a drogerie dm spojily své síly a vy se už příští týden můžete těšit na pořádně nadupanou soutěž❤

Pojďme to tedy společně roztočit😉 Na začátek prosím všechny, které někdy (občas, pořád, neustále, nebo klidně i jen zřídka) chodíte nakupovat do “déemka” - dejte této zprávě LAJK, ať mám představu, kolik dm "maniaků" nás tu vlastně je.

A schválně si zkuste do komentáře tipnout, kolik palců tato zpráva nasbírá. Nejbližší tip odměním 10 srdíčky a po jednom ❤ pošlu každé z vás🙂

#dm

Strana