#test_seventhgeneration

konik_testuje
13. únor 2020
Prací gel Free & Clear značky Seventh Generation, který budete mít brzy možnost otestovat, je vhodný pro citlivou pokožku vašich dětí. Kromě toho, že není testovaný na zvířatech a vyperete s ním bílé i barevné prádlo, obsahuje složky rostlinného původu. Kolik procent je rostlinného původu?

a) 95 %
b) 96 %
c) 97 %

Nápovědu najdete na stránkách Seventh Generation https://i.modrykonik.cz/seventhgeneration_cz. Každá správná odpověď získá 5 srdíček :slight_smile: Zapojte se do testování https://i.modrykonik.cz/Zkušenosti_SeventhGener...

#test_seventhgeneration
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
10. únor 2020 Čtené 1405x
Čti celý článek
konik_testuje
Zpráva byla změněna 3. únor 2020
Jakému čisticímu prostředku byste daly přednost - tomu, co obsahuje obnovitelné rostlinné ingredience nebo tomu, který obsahuje ingredience z ropy? Pojďme si udělat průzkum, jak moc myslíte na životní prostředí. Co všechno pro něj děláte?

A) Třídím odpad
B) Omezuji používání plastů (nakupuji bez obalu, nepoužívám igelitky apod.)
C) Kompostuji
D) Kupuji potraviny v bio kvalitě
E) Používám zelené čisticí prostředky

Za každou odpověď posíláme 3 :heart::heart::heart::slight_smile: Chystáme pro vás testování, které potěší všechny maminky, které mají na starost úklid domácnosti a praní prádla.

#test_seventhgeneration
Zobraz celou zprávu
kristinandbaby AMBASADORKA
Včera ve 13:17
Dnes ve fóru Dny se Stérimar diskutujeme o posilování imunity nosní sliznice https://www.modrykonik.cz/forum/dny-se-sterimar... a o Stérimar nosní hygiena https://www.modrykonik.cz/forum/dny-se-sterimar... :slight_smile:


Tak se přijďte mrknout :slight_smile:

#sterimar

#dny_se_znackou_sterimar
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další