Novinky

#test_sunarek

anny84
23. říj 2018 Čtené 26x

Ahoj,

i já jsem se zúčastnila testování křupek Bio Sunárek a ráda se s vámi podělím o naši zkušenost a chuťové zážitky :slight_smile:

Křupky samotné už mě, ani děti, tak moc nezaujaly. Chuťově mi přišly celkem nevýrazné, téměř tříletá dcera vyjádřila svůj názor jednoznačným: "Fuj" :slight_smile:

Nejlepší byla asi mrkvová kolečka - možná proto, že byla trochu nasládlá. Čočka ani hrášek úspěchy neslavily.

Co ale musím pochválit bylo balení - to bylo fakt super a přiložená mrkev, čočka a hrášek mě fakt pobavily. Mimochodem - polévka, kterou jsem z těchto surovin uvařila, byla fakt dobrá :thumbsup:

#test_sunarek #recenze

Čti celý článek
medvide30
21. říj 2018 Čtené 22x

Měli jsme tu čest testovat nové křupky od Sunárku.
Při otevření balíčku mě mile překvapil dárek v podobě surovin z kterých jsou křupky vyráběny a proutěného košíčku, který v domácnosti určitě najde své využití.

V prvním okamžiku když syn uviděl mrkev už se jí dožadoval a nevzít mu čočku s hráchem byl by snad schopný sníst i ty :grinning: A ano, skutečně ho krmíme a nenecháváme ho ohladu. :grinning:

Jako první jsme otevřeli mrkvová kolečka. Docela mě překvapili vůní po otevření, po ochutnání musím říct, že byli chuťově velmi dobré. Ani jsem to nečekala. Syn se do nich okamžitě pustil a soudě podle toho jak mizeli a rychle zmizeli i podle toho co říkal mu chutnali. I dcerka se na ně tvářila vcelku pozitivně. Určitě si umím představit, že je budeme kupovat i nadále.

Druhé na řadu přišli hráškové lusky. U nich to s vůní po otevření bylo již horší, ale nic moc drastického. Prostě hrách. Chuťově byli rozhodně lepší, než jsem si podle vůně dokázala představit. Konzistencí jsou trošku tvrdší, což bych ale vyzdvihla jako plus u dětí, kterým rostou zoubky. Dcera poctivě žužlala, ale musím říci že se na ně tedy zprvu nijak extra netvářila. Po chvilce je ale vzala na milost.

Jako poslední jsme testovali čočkové prstýnky. Chuťově bych je hodnotila jako že neurazí, ale ani dvakrát nenadchnou. Dcera vyzkoušela jeden, druhý už nechtěla. Syn jich snědl pár a nechal je. Zbytek jsme dokřoupali s manželem u televize. Chuťově jsou nevýrazné.

U nás tedy na plné čáře vyhráli mrkvová kolečka, hráškové jsou lepší průměr. Čočkové u dětí propadly.

Já jako rodič oceňuji složení všech tří produktů. Nejsou tam zbytečně přidané různé látky, které do jídelníčku dětem nepatří. A i přes to se povedlo udělat více méně chutný produkt.

V každém případě děkuji za možnost křupky testovat. Myslím, že mrkvové a hráškové čas od času koupíme.

#test_sunarek #recenze

Čti celý článek
ivevca
20. říj 2018 Čtené 42x

Zatím jsem nikdy neměla na testování štěstí, proto mě velice mile překvapilo, že jsme byli vybrání do tohoto:blush: Elenka má rok, takže ta to nevnímala tolik. Ale Matýsek (3,5 roku) byl nadšený.
Balíček přišel dopoledne, tudíž jsme ho rozbalili pouze s Elenkou.

Ta poznala hned, že jde o jídlo a vrhla se na vybalování a zkoumání obsahu balíčku. Moc se mi líbilo jak byl naplněný.

Překvapení se povedlo a za dárečky děkujeme. Po příchodu Matýska ze školky jsme načnuli postupně všechny příchutě. Jedl je, jako by to znal. Zelenině tolik nedá, tak jsem byla ráda, že mu to tak chutná. 

Elenka si zabavila mrkvová kolečka. Ostatní spíše rozkousala a hrála si s tím.

Během testování u nás bylo na návštěvě pár dětí. Většinou je nejvíce zaujala právě mrkvová příchuť.
Já je uzobávala průběžně s dětmi. Mám takové věci rada, tak mi nezvyklá chuť nedělala problém. Mrkvové kolečka jsou opravdu nejlepší. Já osobně mam moc ráda i čočku, takže i ty čočkové prstýnky mi moc chutnaly. Nejmíň jsem přišla na chuť hráškovým, ale jak se ta chuť trochu rozležela, nebyly špatné ani ty.

Zábavu jsem si užila i já :grin: vím, s jídlem se nehraje, ale neodolala jsem :blush:

Značku Sunárek vídám v obchodech poměrně často. Ale upřímně ji většinou přecházím kvůli složení. O to víc mě překvapilo, že tyto křupky mají složení dobré. Nebála bych se je dát dětem dřív, než v roce.


Minimálně ty mrkvové kupovat budeme. Elenka ráda stálé něco zobe. Taková zdravá svačinka se doma bude hodit. Docela by zajímala třeba i rajčatová příchuť

:blush: Za nás tyto křupky doporučujeme :blush:

Moc děkujeme za možnost testování.
Ivana, Matýsek a Elenka.

#test_sunarek #recenze

Čti celý článek
panihk
19. říj 2018 Čtené 99x

Vybrali nás na testování Sunárka, super! Myslela jsem si. Děti, i když už jsou celkem velké, na dětských kukuřičných křupkách pořád hodně jedou, takže to pro ně bylo jako dělané. Nebo… Vlastně… Nebylo.

Balíček k testování obsahoval po sáčku hráškových lusků, mrkvových koleček a čočkových prstýnků. K tomu koník předem “nahlásil” překvapení, to byl nakonec sáček čočky, sáček hrachu a svazek mrkve. Musím říct, že mrkev byla trochu gumová (byla na cestě tak od středy/čtvrtka a dorazila v pondělí), ale na vaření super a hned jsem ji použila. :slight_smile: A hrách šel pár dní na to do polívky, takže za překvapení palec nahoru.

Bohužel z vlastních křupek už takhle nadšená nejsem. Dětem prostě nechutnaly. Hrozně se jim líbil obal, těšily se, až je načneme a dají si. Jenže kdybyste pak viděli jejich výraz. To bylo fakt zklamání. Popravdě to moc nechápu, protože obyčejné křupky do nich fakt padají, ale tohle prostě ne. Ani mně nechutnaly, ale to není žádné překvapení, mně nechutnají ani ty klasické kukuřičné křupky (a moc ani ty normální dospělácké :slight_smile: ).

Z křupek jsem necítila žádnou chuť, a to ani tu příchuť, jakou měly mít. Nicméně je jasné, že jde o křupky pro miminka, která žádné výrazné chutě nesnesou, takže to je ve výsledku plus. Jen ne pro nás. :slight_smile: Holt dvouleťák a čtyřleťačka už nějaké chutě zažité mají. Ale stejně mě zaráží, že jiné křupky jedí, když taky nijak nechutnají…

Kolečka, lusky i prstýnky jsou docela malé, obávám se, že úplně malým dětem se nebudou moc dobře držet. 

Přiznám se, že jsem předem nezkoumala složení ani nic podobného. Říkala jsem si, že moje děti beztak snědí všechno, a když to bude "zdravé", tím líp. Složení je skutečně fajn, křupky jsou vyrobené z bio surovin a obohacené o vitamin B1. Navíc jsou bez lepku, bez přídavku cukru nebo soli, bez barviv a aromat a bez konzervačních látek. Za mě tedy složení určitě super.

Abych to shrnula. Pro miminka jde o fajn mlsání (jsou doporučené od roka), starší děti už si v nich moc zalíbení asi nenajdou. Minimálně to platí pro ty moje. :slight_smile:

#test_sunarek #recenze

Čti celý článek
leilunka
18. říj 2018 Čtené 32x

Když jsem uviděla možnost tohoto testování tak jsem zajásala. Testování bylo stvořeno přímo pro nás! Zeleninu v jakékoliv formě se snažím nenásilným způsobem svým dětem do jídelníčku zahrnout. Moc syrové zelenině nedají, jedině snad salátovou okurku nebo sladkou mrkvičku. Dostat do dětí v dnešní době sladkostí a ochucovadel něco zdravého je často těžké. Proto mě toto testování přišlo výborné! Zdravě mlsat. 

Na balíček jsme se moc těšili. Když nám ho pan kurýr dovezl ihned jsme museli rozbalit co nám Koník připravil. Tak krásné balení jsme nečekali. Mimo Sunárků ještě košíček, čočka, hrách a krásná mrkvička. Vše kromě čočky jsme už použili, košíček nám leží na okně s podzimní výzdobou.

Prvně jsme otevřeli Čočkové prstýnky. Jsou bez lepku a bez přidaných cukrů. Dle složení obsahují 51 procent čočky. Jsou to malá světle hnědá kolečka. Ochutnala jsem prvně já, na mě jakožto dospělou, chuťově zkaženou osobu jsou nevýrazné chuti. Dceři však chutnali a o to šlo. Nasypala si je do misky a pojídala, u nás ale jí i veškeré panenky, tak je třeba všechny podělit. Syn, kterému je už 6 let ochutnal snad jedno nebo dvě kolečka a říkal, že je to dobré ale prý to dcerce nechá.

Druhé jsou na řadě Mrkvová kolečka. Jsou opět v bio kvalitě bez přídavků cukrů. Tvarem připomínají taková kolečka jako od vozu. Chuťové jsou jemně nasládlé, barvou lehce oranžové. Dcerka je přijala podobně jako prstýnky a mě chutnali o kousek lépe. Ty už bych si dovedla nasypat si do misky třeba k televizi . Synovi jsem pár koleček přidala ke svačince do školy. Zpět je nedonesl a říkal, že je pojedl a dal i dětem. Takže asi bodovali.  

Třetí a poslední testovanou dobrotou jsou Sunárek Hráškové lusky. Jsou to hráškovo-kukuřičné křupky vyrobené z Bio sušeného hrachu a Bio kukuřičné krupice. Jsou tvarem jako lusk nebo takový půlměsíček světle zelenkavé barvy. Po otevření jsou příjemně hráškem cítit, obsahují ho také 51 procent. Chuť je u nich taková méně výrazná, lehce nasládlá.  

Obecně bych řekla, že Sunárek křupky budou vyhovovat spíše menším dětem, které ještě nejsou tak zmlsané. Batolata a celkově děti do 3 let budou vhodnou cílovou skupinou. Většina dětí starších už zná i jiné výraznější chutě a pokud je na výběr tak vždy sáhnou asi po něčem sladším, slanějším, chuťově výraznějším. Ale je to také na rodičích co bude nebo nebude doma na sáhnutí a co na stůl do misek dětem nabídnou. U nás sice zmizeli všechny 3 balíčky, ať už je pojedla dcera, já, syn do školy nebo tatínek, koupit bych však znovu chtěla jen Mrkvová kolečka.

#test_sunarek   #recenze

Čti celý článek
zrofka
17. říj 2018 Čtené 39x

Konec testování nastal. Sice u nás asi o něco dříve. Jak se po křupínkách zaprášilo. A mě čeká milá povinnost napsat recenzi.

Když jsem viděla, nabídku na testovní těchto křupinek, tak jsem byla mile překvapená,že existují i zeleninové. V obchodě jsem se totiž se zeleninovýma ještě nesetkala. (Ale již mam zjištěno, v jaké řetězci tuto mnamku mohu pořídit).

Testování se týkalo dětiček od 1 a myslím, že do do 6 let. To bylo přesně pro nás. Vojtíšek v té době měl 18 měsíců a Tadeášek 6let. Kluci milují zeleninu. Tak mě strašně zajímala reakce na tyto křupky. Nevěřila jsem, že Modrý koník vybere právě nás. O to mile jsem překvapená zprávičkou, že křupky budeme testovat.

Křupky nám přišly v pondělí. Zrovna když jsem šla s Vojtíškem vyzvednout Tadeáška ze školy. Schválně jsem nechala krabici doma, a těšila se,až jí s klukama společně rozbalíme.

Modrý koník mi prozradil,že součastí balíčku bude i dáreček. Čekala jsem maličkou drobnost. A dáreček mi udělal obrovskou radost. I když jsem si celou dobu lámala hlavu, proč balení tří sáčků křupek je v takové velké krabici.  Bylo to opravdu originální. Košíček a mrkve. :slight_smile: Košíček se sáčky mame v kuchyni vyzdobené a stále mi připomíná překvapení od koníka. :slight_smile: Opravdu jsem z toho měla velkou radost. Kluci se s radostí vrhli do křupek. I když jsme testovali postupně. 

Jako první jsme rozbalili čočkové. Ano, přiznám se.  Byla jsem zvědavá, jak asi chutnají a nějak jsem si to neuměla představit. Tadeášek jak věděl, že je to z čočky, tak se moc netvářil. Možná, kdybych mu neřekla,že je to čočka tak by to zdlábnul. Tak jsem se aspon poučila na další rozbalení balení. Vojtíšek nezklamal. Je to obrovsky jedlík. Jí rád a všechno. Chutnali mu.

Jako druhé byly hráškové. Ty měly u kluků větší úspěch. Tadeášek jen pronesl, že jsou lepší jak ty čočkové. Vojtíšek opět nezklamal a křupínky chodil papkat. Až je spapal.

Největší úspěch u nás měly křupky mrkvové. Ty už jsme domů i koupili. Po těch se zaprášilo hodně rychle. I Tadeášek řekl,že jsou nejlepší,a že mu chutnají a zda by si  nemohl vzít pár do školy. Že dá ochutnat kamarádovi. I jemu mkrvíčka chutnala nejvíce.

Testovací křupky jsem zkusila vzít do mateřského centra u nás ve městě. Ochutnávaly i maminky. Prckům nejvíce chutnaly mrkvové křupky. Ani mě to nepřekvapilo, jako druhé hráškové a  čočkové moc úspěchu neměly :( I maminky se divily,že o těchto zeleninových křupkách neslyšely. Hned jsem jim sdělila, kde se dají sehnat, a dneska je na akcičce měli :D

Toť u nás asi vše. Moc bych chtěla poděkovat Modrýmu koníku, že nás vybral. Opravdu jste mě i klukům udělali obrovskou radost.

#test_sunarek #recenze

Čti celý článek
xyz123xyz
16. říj 2018 Čtené 38x

Ráda bych opět předně poděkovala, že jsme se s kluky mohli testování zúčastnit :slight_smile:

Když jsem klukům oznámila, že brzy přijde balíček na testování, opět se strašně těšili: Byli jsme domluvení, že i když dorazí balíček dopoledne, počkáme na odpoledne, až si vyzvedneme Samíka ze školky, aby si kluci otevřeli balíček spolu. Byl pro ně pro oba, tak pěkně spravedlivě.

Jako už zkušení testovači balíček profesionálně roztrhali a měli z obsahu velikou radost :slight_smile: 

Hned je zajímalo, co je v pytlíčkách a těšili se, že po křupkách si dají mrkvičku. V jednom pytlíku našli čočku, v druhém hrášek. Velmi oceňuji originální provedení obsahu balíčku. Proutěný košíček, ve kterém vše bylo, se mi bude ještě hodit ke spoustě příležitostí.

Já nejsem vůbec milovník křupek tohoto druhu. Ať už sladkých, slaných, bez příchuti, s příchutí. Moje děti naopak milují jakékoliv. A tak za sebe můžu říct, že hráškové za mě určitě lepší, než čočkové. Ale nejvíce nám všem chutnali mrkvové.

Celkově tyto Bio křupky Sunárek nemají nijak výraznou chuť. Zkoušeli jsme s kluky a manželem hrát hru, že jsme si dávali kousky křupek do pusy se zavřenýma očima a snažili jsme se poznat chuť.  A nikdo z nás nebyl příliš úspěšný v uhádnutí správné příchutě :slight_smile:

Každá příchuť má svůj tvar. Hráškové připomínají tvarem lusk. Čockové jsou kolečka. Mrkvové jsou ta „plná“ kolečka.

Celkové hodnocení od mých kluků vystihují slova: Nenadchnou ani neurazí. Takový neutrální průměr. První den z nich byli nadšení. Líbily se jim odlišné tvary a chtěli je všechny sesypat do misky. Druhý den, když jsem jim nabízela zbytek, tak si sem tam zobli, ale ptali se i po obyčejných kukuřičných křupkách.

V obchodě si na ně zatím nevzpomněli a naopak chtěli koupit opět obyčejné kukuřičné.

Naopak komu křupky hrozně voněly, byl náš kocourek Alladin :slight_smile: Ten z nich nemohl čumák odtrhnout a sbíhaly se mu na ně sliny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: 

Ač jako matka, co úplně nehrotí stravu, oceňuji, že jsou vyrobené v Bio kvalitě. Když to jde, proč to nevyužít. A až je budou chtít koupit, určitě s tím nebudu mít problém :slight_smile: 

A i bonusové suroviny jsme využili. Né teda všechny, protože mrkev přišla už po smrti a nebyla už použitelná. Naopak hrášek čeká, kdy na něj přijde řada. A čočka…No tak ta už to má „za sebou“. V neděli, když jsem přišla večer z práce, čekal na mě „kotel“ čočkové polívky, co manžel navařil. Tu on přímo miluje a já i kluci si s ním vždy rádi dáme. A ještě jsme se nad hrncem nasmáli. Ve chvíli, kdy jsem si nabírala plný talíř, manžel tajúplně prohlásil: „Víš co je na té čočkajdě výjimečné? Že teď obletí celého Koníka, protože tu jim musíš ukázat, když putovala až ze Slovenska“ :grinning: Takže asi tak :slight_smile: 

Ještě jednou děkujeme Modrému koníkovi za možnost vyzkoušet křupky Sunárek :slight_smile: 

Veronika + Samuel + Theo

#test_sunarek #recenze

Čti celý článek
konik_testuje
23. zář 2018 Čtené 1716x

Aktualizace: recenze maminek, jejichž dětičky testovali Sunárek BIO křupky, najdete v našem fóru. Sáhnete po nich v obchodě i vy?

---

Je jen málo značek v našich končinách, se kterými se mohly ztotožnit již naše prababičky. Jednou z těchto značek je Sunar, která se neustále vyvíjí a modernizuje, aby tady mohla být pro vás a vaše ratolesti.

S novinkou Sunárek BIO křupky si užijí testování vaše děti a také všichni předškoláci.

Co testujeme

Naši malí testeři vyzkouší zeleninové a luštěninové křupky pro děti vhodné od ukončeného 12. měsíce. Jsou vyrobeny výhradně z BIO sušeného hrášku, čočky nebo mrkve, z BIO kukuřičné krupice a jsou obohaceny o vitamín B1 bez jakýchkoliv dalších přísad. Neobsahují dokonce ani přidaný cukr a sůl. Luštěninové varianty obsahují až 51 % hrášku a čočky.

Jsou zdrojem energie v podobě sacharidů, bílkovin a vlákniny. Výhodou je, že výrobky neobsahují žádná další ochucovadla, barviva, cukry, sůl ani jiné pro děti nevhodné složky. I obsah tuku je nízký. Velikost a tvar je přizpůsoben dětským ručičkám, takže dítě je snadno uchopí a rozvíjí tak svou zručnost a samostatnost při jídle.

Křupky jsou ideálním společníkem každého malého objevovatele v čase svačiny nebo jednoduše kdykoliv během dne.

Značka Sunar se již dlouhá desetiletí věnuje zdravému vývoji našich nejmenších. Od roku 1936 doprovázejí jejich produkty té nejvyšší kvality každou novou generaci na startu do života.

Koho hledáme

Na testování zdravé mňamky hledáme 10 malých dětí od jednoho do šesti let. Také ale hledáme jejich maminky, které rády píší a zaznamenávají krásné rodinné chvíle na mnoha fotografiích.

Jak se zapojit

Pokud byste chtěly se svým dítětem Sunárek vyzkoušet, tak se zapojte zodpovězením našich otázek:

Jaký vztah mají vaše ratolesti k zelenince? Kterou mají nejraději?

Také připište i něco o vaší rodince a všechno to shrňte v komentáři do neděle 23. 9. 2018. V pondělí 24. 9. 2018 se podíváme na vaše komentáře a vybereme 10 žen s dětičkami na testování.

Držíme vám palce a přejeme skvělý den.

konik_testuje

#test_sunarek

Čti celý článek
konik_testuje
21. zář 2018
Křupky do ruky a jedem!

Že jsou křupky nejčastějším společníkem vašich společných procházek? Ať už v kočárku nebo po vlastních, Sunárek BIO křupky nemůžou chybět na žádné procházce.

Získejte několik balíčků pro děti i vy: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar....

#test_sunarek
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
10. zář 2018
I vaše dětičky rádi mlsají? Co jim nějčastěji dáváte k svačině nebo jako posilnění na cestách?

Dejte nám vědět v komentáři a potěšíme vás 3 srdíčky.

Pokud si rády pochutnávají na dětských křupkách, jistě je potěší naše nové testování, se kterým pro ně můžete získat Sunárek BIO křupky.

#test_sunarek
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další