Výsledky vyhledávání pro slovo “Tr”
Třeboň - kam v nepřízni počasí v okolí Třeboně s malými dětmi?? Nebo i kavárnu/restauraci s koutkem? Predem moc dekovala ❤️❤️❤️ Ta předpověď počasí mě děsí 🤯🧐
Jsme to, co jíme. To je obecně známé heslo všech vyznavačů zdravého stravování. Co když ale jíme za dva? A teď tím nemyslíme množství jídla, ale množství živin v období, kdy je od naši stravy závislý i človíček v našem bříšku. Užíváte nebo jste v těhotenství užívaly doplňky stravy pro těhotné a kojící ženy? Za každou odpověď vám pošleme 3 srdíčka.
A. Ne, snažím se jíst vyváženou stravu bohatou na všechny látky, které já a moje miminko potřebujeme.
B. Ano, potřebné látky tělu dodávám doplňky výživy, abych měla jistotu, že já i miminko máme dostatek minerálů, vitaminů a dalších látek potřebných pro správný vývoj a fungování.
Pokud čekáte miminko a dbáte o správnou výživu, která zajistí ideální podmínky pro vývoj vašeho miminka v bříšku, sledujte nás a zapojte se do testování. Již brzo!
Už pár týdnů mám v hlavě potřebu naučit se dělat jedno z mých oblíbených jídel a dnes jsem se konečně odhodlala... Bún Bò Nam Bô. Jelikož jsem ale neměla všechny ingredience, cílem dnes bylo vyšperkovat hlavně omáčku do dokonalosti. A ta se povedla. 😍 Příště už i s hovězím a vším tím plevlem, co tam patří 🤪 (Berte s nadsázkou)
Létá něco ve vzduchu, nebo je jen u nás tak divný víkend? 🙈
Oba kluci jsou mrzutí. Domča visí na flašce s mlíčkem půl dne a Davídek nechce vylézat z jejich dětského domečku.
Počasí nám také do karet zrovna nehraje. Nezbývá než doufat, že zítřejší výlet do Krkonoš v nich probudí trochu více nadšení do života. ♥️
Málokdy tu sem píšu příspěvek o sobě, ale zrovna bilancuju svoji končící mateřskou 🙂 V profilu mám registraci na Koníku srpen 2013, krátce na to jsem šla na rizikové, pak postupně porodila tři děti a vypiplala je do 3,5 let nejmladší. Ve středu podepisuju smlouvu a nastupuju do práce, bude to něco přes půl úvazku, celý nechci, dokud budu vodit a vyzvedávat ze školky, tedy aspoň 3 roky. Vůbec nelituju, že jsem nepracovala při dětech, aktivit a společnosti jsem měla dost. Tak mi držte palce a s Koníkem se neloučím 🙂
Už to trvá déle než měsíc, a tak se to nebojím napsat. 🤭
Po ČTYŘECH letech konečně zase spím celou noc! Oba kluci jsou vzorní a kromě Davídkovo občasných nočních návštěv naší ložnice (kdy se přitulí a spí dál), máme dlouhé a klidné noci. 🥰
Nikdy dřív jsem si spánek tolik neužívala. 😃🙏
4 roky mi přišly jako věčnost, ale vsadím se, že tu mezi vámi najdu mnohem větší rekordmany.
Tak schválně! Kolik to bylo u vás?
Milé holky,
jistě jste si všimly nových článků, které se objevují na mém profilu a profilech ostatních nákupních poradkyň týkajících se hodnocení různých produktů. Naším cílem je vybrat a zhodnotit zajímavé produkty týkající se drogerie, elektroniky, výbavy pro děti atd. tak abychom vám maminkám i budoucím maminkám pomohly zorientovat se v rozsáhlé škále nabízených produktů na trhu. Budu velmi ráda, když po přečtení mého článku či článku některé z kolegyň napíšete svou vlastní recenzi k produktu, s kterým máte zkušenosti a pomůžete tak ostatním maminkám i vy. Vlastní recenze přidávejte přímo do centra recenzí, na které budete odkázány hned po kliknutí na vybraný produkt. (viz. foto) 🙂
!ZA KAŽDÉ PŘIDANÉ HODNOCENÍ BUDETE ODMĚNĚNY JEDNÍM ❤!
Moc všem děkuji a přeji příjemnou sobotu. 🌞
Holky pojem inkaso. Ve svych 29 letech mam tu čest se poprvé setkat s touto formou úhrady. Asi se to dělá pouze přes účet, přes internetové bankovnictví? A jak získat to potvrzení že protistrana může čerpat peníze?
Citace era banky ,,Svolením k inkasu povolíte automatické čerpání peněz ze svého účtu na základě výzvy protistrany,,
Díky

WC. Domestos, Bref, Frosch, DM Denkmit, či Savo? Jaký prostředek si vybrat?
Kam i císař pán chodil pěšky? Ano, je to toaleta. Sběrna bakterií, virů a kamene.
V dnešní době máme nespočet čističů toalet. Ale jaký je ten správný? Věděli jste, že některé jsou tak univerzální, že s nimi můžete i bělit prádlo?
Dnes si představíme 5 čistících prostředků na toalety.
DOMESTOS Extended Power Pine
Domestos mě strašně zaujal tím, že ve zředěném stavu se dá použít jako dezinfekční prostředek. Můžete s ním uklízet kachličky, podlahy nebo s ním bělit prádlo. Několikrát jsem přemýšlela nad tím, co se stane, když WC čistič použiji na něco jiného než na toaletu. Jenže jsem u žádného tohle neviděla. Ano, Domestos zvládne i kachličky.
Jako většina čističů zabíjí 99,9% bakterií a virů.
Domestos je poměrně hustý, takže i po spláchnutí omezuje množství bakterií.
Je to žíravina a s ní se tak musí i zacházet. Při aplikaci používejte rukavice a nejlépe i ochranné brýle. Já vím, že v reklamě ty dámy u umývání záchodu vypadají, jako by šly zrovna na večírek. Ale oči, a to nový tričko máme jen jedno.
Průměrná cena v době publikace se pohybuje okolo 45Kč za 750ml.
Bref Hygiene Gel Fresh Mist
Bref jsem si hodně oblíbila tím, že krásně voní a opravdu dlouho vydrží toaleta čistá a lesklá.
Odstraňuje vodní kámen a skvrny.
Jeho konzistence mi ale přijde řidší než u Domestosu.
Dráždí kůži a může vyvolat alergickou reakci. Takže zase opatrně na oblečení a pokožku.
Průměrná cena v době publikace se pohybuje okolo 47Kč za 700ml.
Denkmit nature WC čistič
Denkmit také umí odstranit usazeniny, močový a vodní kámen. Ale POZOR! Navíc obsahuje látku Bitrex, která malým dětem brání v tom prostředek polknout. Což si myslím, že by měly obsahovat všechny produkty. Naštěstí zrovna takové čističe mají dobrý uzávěr. Ale co kdyby.
Přípravek se nesmí používat na mramorové povrchy a povrchy citlivé na působení kyseliny. Zároveň se nesmí používat ani na záchodové prkénko nebo poklop.
Průměrná cena v době publikace se pohybuje okolo 25Kč za 750ml.
Měli jsme na vchodových dveří zevnitř milión takových černých čar. Zkoušela jsem drhnout pískem, Cifem, Clinem a nic. Tak jsem usoudila, že to jsou malé škrábance od kočárku, koloběžky a jiných důležitých věcí, které Emička tahá tam a zpět.
Dnes jsem zkusila nanohoubičkou a všechny ty "škrábance" jsou dole. Šlo to rychle, nic na extra sílu. Dveře zase krásně bílé jak nové 🙂
Ta houba mě nepřestane překvapovat 👌
maminky holčiček,v kolika měsících jste holčičkám nechávaly nastřelovat náušničky?a kdy jste dávaly ty Vaše náušničky,které jste kupovaly?já bych jí asi hned chtěla dát ty její zlaté náušničky,které jsem jí kupovala ♥ ♥ místo těch,které dávají u doktorky.děkuji
🥚 VAJÍČKO VERSUS SPERMIE 💦
👉vajíčko je největší lidksou buňkou s velikostí cca 0,2 mm
kdežto
👉 spermie nejmenší lidskou buňkou s velikostí hlavičky cca 0,005mm (trošku to vylepšuje bičík, který je dlouhý asi 0,05mm)
❓ Není to zajímavé, že jsme vznikli spojením dvou takto rozdílných buňěk? Asi i tady platí známé přísloví, že protiklady se přitahují 😉
Holky, vracela jste některá třeba do Sinsay e-shopu, kdy si pro balíček přijel jejich kurýr? Já dnes vracím a mám v balíčku jen přiloženou fakturu. Opravdu není nutná nějaká zpětná adresa?🤔
Další žádost o radu😉 holky Ikea matrace 140/200 do postele pro malou. Můžete prosím doporučit? Moc děkuji
Pohodička na návštěvě 🤩 Jó, tu houpačku my známe z domu - - jen v jiném kabátku - v té je to moc fajn 😉👍
U kamarádky je nachystaná pro miminko, které si zatím hoví v bříšku. Je ve 38. týdnu, tak jsem zvědavá, kdy se rozhodne přijít na svět 😍 A velkou neznámou je i pohlaví 😊 Vydrželi to až do konce. Teď budou mít napínavý porod ještě i jinak, než to znám třeba já.
Jsem zvědavec od přírody. Navíc pokud je technologie tak daleko, že se to zjistit dá, není nic, co by moji zvědavost zastavilo 😁 Na druhou stranu - všechny, kdo si to pohlaví miminka nenechali říct, svým způsobem obdivuji 😉 Musí to být děsně napínavé 🤩 A hlavně je to opravdu překvapení 🥰
Patříte mezi zvědavce jako já, nebo máte rádi překvápko?
#fisherprice
Zpátky do školy s Harry Potterem z #pepco. 🤗😍 Kdo tam také dnes naběhne?

Kandidát na Strom roku má v Olivovně potomka
Povíme vám příběh, který se stal 01.11. 2017.
Tehdy dostala naše léčebna dar, potomka Zpívající lípy. Tu měl na svém pozemku pan Dvořáček z obce Telecí. Rozhodl se, předpokládáme, že ze sympatií, darovat dítě vzácné lípy nám. A dále se již odvíjí příběh, který uvidíte na přiložených fotografiích. Za zmínku jistě stojí, že strom v Olivovně zasadil pan Dvořáček z Telecí, pan Mgr. Vladimír Kořen a pan RNDr. Václav Větvička.
Podpořte prosím matku olivenské lípy na www.stromroku.cz.
Tento strom si jistě zaslouží vaši pozornost i váš hlas. Hlasujte do 12. 09. 2021. Děkujeme.
Hezký den, je někde v Brně optika, které mi o víkendu změří zrak? Musím si nechat udělat nové brýle, a potřebuji je co nejdříve. A všude jsou dlouhé čekací doby.
Hodonín, Mikulčice,Mikulov,okoli
Ahoj holky, v pondělí se chystáme do Mikulčic,jen na 3 dny,ale předpověď nám zatím moc nepřeje. Tak by mě zajímalo,kam jít,když bude pršet. Kluci 5,6 let. Máte tipy? Vím,že ve Valticích je Svět pohádek a strašidel,ale co dál...díky za rady,kezby se počasí umoudřilo a my byli na kolech☺️


































