Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Třeboň - kam v nepřízni počasí v okolí Třeboně s malými dětmi?? Nebo i kavárnu/restauraci s koutkem? Predem moc dekovala ❤️❤️❤️ Ta předpověď počasí mě děsí 🤯🧐

Jsme to, co jíme. To je obecně známé heslo všech vyznavačů zdravého stravování. Co když ale jíme za dva? A teď tím nemyslíme množství jídla, ale množství živin v období, kdy je od naši stravy závislý i človíček v našem bříšku. Užíváte nebo jste v těhotenství užívaly doplňky stravy pro těhotné a kojící ženy? Za každou odpověď vám pošleme 3 srdíčka.

A. Ne, snažím se jíst vyváženou stravu bohatou na všechny látky, které já a moje miminko potřebujeme.
B. Ano, potřebné látky tělu dodávám doplňky výživy, abych měla jistotu, že já i miminko máme dostatek minerálů, vitaminů a dalších látek potřebných pro správný vývoj a fungování.

Pokud čekáte miminko a dbáte o správnou výživu, která zajistí ideální podmínky pro vývoj vašeho miminka v bříšku, sledujte nás a zapojte se do testování. Již brzo!

#test_superfolin2

Už pár týdnů mám v hlavě potřebu naučit se dělat jedno z mých oblíbených jídel a dnes jsem se konečně odhodlala... Bún Bò Nam Bô. Jelikož jsem ale neměla všechny ingredience, cílem dnes bylo vyšperkovat hlavně omáčku do dokonalosti. A ta se povedla. 😍 Příště už i s hovězím a vším tím plevlem, co tam patří 🤪 (Berte s nadsázkou)

#pepco

Už se mi to začíná pěkně rýsovat do ty konečný porovnávačky 😅😍👶🏻 Utíká to šíleně 🤷🏻‍♀️🙈 Je tady 2.trimestr s našim druhým miminkem🍀😇

Létá něco ve vzduchu, nebo je jen u nás tak divný víkend? 🙈
Oba kluci jsou mrzutí. Domča visí na flašce s mlíčkem půl dne a Davídek nechce vylézat z jejich dětského domečku.
Počasí nám také do karet zrovna nehraje. Nezbývá než doufat, že zítřejší výlet do Krkonoš v nich probudí trochu více nadšení do života. ♥️

#nestle
#zdravyzacatek

Tak tomu našemu frajerovi je už dneska měsíc ❣️🌺To je fakt neuvěřitelne jak to letí 😪🌺 Jsme sikulky pořád hodny a hodně spinkaci mimi, mamku nechávám spát celou noc mám hlad až kolem 5 ráno 😁 (zatím) 😁 Házím úsměvy do všech stran nejvíce na maminku a tatínka 🌺 měřím už 56cm a vážím 4450g 😊

(4 fotky)

Málokdy tu sem píšu příspěvek o sobě, ale zrovna bilancuju svoji končící mateřskou 🙂 V profilu mám registraci na Koníku srpen 2013, krátce na to jsem šla na rizikové, pak postupně porodila tři děti a vypiplala je do 3,5 let nejmladší. Ve středu podepisuju smlouvu a nastupuju do práce, bude to něco přes půl úvazku, celý nechci, dokud budu vodit a vyzvedávat ze školky, tedy aspoň 3 roky. Vůbec nelituju, že jsem nepracovala při dětech, aktivit a společnosti jsem měla dost. Tak mi držte palce a s Koníkem se neloučím 🙂

Taťka v poslední době hodně v práci aby se měla smečka dobře. Takže cíl volného dne jasný. Užít si tatínka na plno s maminkou v zádech. Zoo Ostrava ❤️👍 Splněno

(7 fotek)

#dobrounoc

Už to trvá déle než měsíc, a tak se to nebojím napsat. 🤭
Po ČTYŘECH letech konečně zase spím celou noc! Oba kluci jsou vzorní a kromě Davídkovo občasných nočních návštěv naší ložnice (kdy se přitulí a spí dál), máme dlouhé a klidné noci. 🥰
Nikdy dřív jsem si spánek tolik neužívala. 😃🙏

4 roky mi přišly jako věčnost, ale vsadím se, že tu mezi vámi najdu mnohem větší rekordmany.

Tak schválně! Kolik to bylo u vás?

Milé holky,
jistě jste si všimly nových článků, které se objevují na mém profilu a profilech ostatních nákupních poradkyň týkajících se hodnocení různých produktů. Naším cílem je vybrat a zhodnotit zajímavé produkty týkající se drogerie, elektroniky, výbavy pro děti atd. tak abychom vám maminkám i budoucím maminkám pomohly zorientovat se v rozsáhlé škále nabízených produktů na trhu. Budu velmi ráda, když po přečtení mého článku či článku některé z kolegyň napíšete svou vlastní recenzi k produktu, s kterým máte zkušenosti a pomůžete tak ostatním maminkám i vy. Vlastní recenze přidávejte přímo do centra recenzí, na které budete odkázány hned po kliknutí na vybraný produkt. (viz. foto) 🙂
!ZA KAŽDÉ PŘIDANÉ HODNOCENÍ BUDETE ODMĚNĚNY JEDNÍM ❤!
Moc všem děkuji a přeji příjemnou sobotu. 🌞

(2 fotky)

Počasí strašný,ale jinak super zážitek,měla jsem z toho radost,jak malý dítě..😆👍tak mám nový cíl na výletech-lesní bary😍👏

(8 fotek)

Holky pojem inkaso. Ve svych 29 letech mam tu čest se poprvé setkat s touto formou úhrady. Asi se to dělá pouze přes účet, přes internetové bankovnictví? A jak získat to potvrzení že protistrana může čerpat peníze?
Citace era banky ,,Svolením k inkasu povolíte automatické čerpání peněz ze svého účtu na základě výzvy protistrany,,
Díky

WC. Domestos, Bref, Frosch, DM Denkmit, či Savo? Jaký prostředek si vybrat?

Kam i císař pán chodil pěšky? Ano, je to toaleta. Sběrna bakterií, virů a kamene.

V dnešní době máme nespočet čističů toalet. Ale jaký je ten správný? Věděli jste, že některé jsou tak univerzální, že s nimi můžete i bělit prádlo?
Dnes si představíme 5 čistících prostředků na toalety.


DOMESTOS Extended Power Pine

Domestos mě strašně zaujal tím, že ve zředěném stavu se dá použít jako dezinfekční prostředek. Můžete s ním uklízet kachličky, podlahy nebo s ním bělit prádlo. Několikrát jsem přemýšlela nad tím, co se stane, když WC čistič použiji na něco jiného než na toaletu. Jenže jsem u žádného tohle neviděla. Ano, Domestos zvládne i kachličky.
Jako většina čističů zabíjí 99,9% bakterií a virů.
Domestos je poměrně hustý, takže i po spláchnutí omezuje množství bakterií.
Je to žíravina a s ní se tak musí i zacházet. Při aplikaci používejte rukavice a nejlépe i ochranné brýle. Já vím, že v reklamě ty dámy u umývání záchodu vypadají, jako by šly zrovna na večírek. Ale oči, a to nový tričko máme jen jedno.

null

Průměrná cena v době publikace se pohybuje okolo 45Kč za 750ml.


Bref Hygiene Gel Fresh Mist

Bref jsem si hodně oblíbila tím, že krásně voní a opravdu dlouho vydrží toaleta čistá a lesklá.
Odstraňuje vodní kámen a skvrny.
Jeho konzistence mi ale přijde řidší než u Domestosu.
Dráždí kůži a může vyvolat alergickou reakci. Takže zase opatrně na oblečení a pokožku.

null

Průměrná cena v době publikace se pohybuje okolo 47Kč za 700ml.


Denkmit nature WC čistič

Denkmit také umí odstranit usazeniny, močový a vodní kámen. Ale POZOR! Navíc obsahuje látku Bitrex, která malým dětem brání v tom prostředek polknout. Což si myslím, že by měly obsahovat všechny produkty. Naštěstí zrovna takové čističe mají dobrý uzávěr. Ale co kdyby.
Přípravek se nesmí používat na mramorové povrchy a povrchy citlivé na působení kyseliny. Zároveň se nesmí používat ani na záchodové prkénko nebo poklop.

null

Průměrná cena v době publikace se pohybuje okolo 25Kč za 750ml.


U nás nosí taťka a je celkem středem pozornosti 🤣🥰

(3 fotky)

Měli jsme na vchodových dveří zevnitř milión takových černých čar. Zkoušela jsem drhnout pískem, Cifem, Clinem a nic. Tak jsem usoudila, že to jsou malé škrábance od kočárku, koloběžky a jiných důležitých věcí, které Emička tahá tam a zpět.

Dnes jsem zkusila nanohoubičkou a všechny ty "škrábance" jsou dole. Šlo to rychle, nic na extra sílu. Dveře zase krásně bílé jak nové 🙂

Ta houba mě nepřestane překvapovat 👌

#vileda

(2 fotky)

maminky holčiček,v kolika měsících jste holčičkám nechávaly nastřelovat náušničky?a kdy jste dávaly ty Vaše náušničky,které jste kupovaly?já bych jí asi hned chtěla dát ty její zlaté náušničky,které jsem jí kupovala ♥ ♥ místo těch,které dávají u doktorky.děkuji

🥚 VAJÍČKO VERSUS SPERMIE 💦

👉vajíčko je největší lidksou buňkou s velikostí cca 0,2 mm

kdežto

👉 spermie nejmenší lidskou buňkou s velikostí hlavičky cca 0,005mm (trošku to vylepšuje bičík, který je dlouhý asi 0,05mm)

❓ Není to zajímavé, že jsme vznikli spojením dvou takto rozdílných buňěk? Asi i tady platí známé přísloví, že protiklady se přitahují 😉

Holky, vracela jste některá třeba do Sinsay e-shopu, kdy si pro balíček přijel jejich kurýr? Já dnes vracím a mám v balíčku jen přiloženou fakturu. Opravdu není nutná nějaká zpětná adresa?🤔

Další žádost o radu😉 holky Ikea matrace 140/200 do postele pro malou. Můžete prosím doporučit? Moc děkuji

Pohodička na návštěvě 🤩 Jó, tu houpačku my známe z domu - - jen v jiném kabátku - v té je to moc fajn 😉👍

U kamarádky je nachystaná pro miminko, které si zatím hoví v bříšku. Je ve 38. týdnu, tak jsem zvědavá, kdy se rozhodne přijít na svět 😍 A velkou neznámou je i pohlaví 😊 Vydrželi to až do konce. Teď budou mít napínavý porod ještě i jinak, než to znám třeba já.

Jsem zvědavec od přírody. Navíc pokud je technologie tak daleko, že se to zjistit dá, není nic, co by moji zvědavost zastavilo 😁 Na druhou stranu - všechny, kdo si to pohlaví miminka nenechali říct, svým způsobem obdivuji 😉 Musí to být děsně napínavé 🤩 A hlavně je to opravdu překvapení 🥰

Patříte mezi zvědavce jako já, nebo máte rádi překvápko?
#fisherprice

Zpátky do školy s Harry Potterem z #pepco. 🤗😍 Kdo tam také dnes naběhne?

avatar
olivovnaOvěřená organizace

Kandidát na Strom roku má v Olivovně potomka

Povíme vám příběh, který se stal 01.11. 2017.

Tehdy dostala naše léčebna dar, potomka Zpívající lípy. Tu měl na svém pozemku pan Dvořáček z obce Telecí. Rozhodl se, předpokládáme, že ze sympatií, darovat dítě vzácné lípy nám. A dále se již odvíjí příběh, který uvidíte na přiložených fotografiích. Za zmínku jistě stojí, že strom v Olivovně zasadil pan Dvořáček z Telecí, pan Mgr. Vladimír Kořen a pan RNDr. Václav Větvička.

Podpořte prosím matku olivenské lípy na www.stromroku.cz.

Tento strom si jistě zaslouží vaši pozornost i váš hlas. Hlasujte do 12. 09. 2021. Děkujeme.

Hezký den, je někde v Brně optika, které mi o víkendu změří zrak? Musím si nechat udělat nové brýle, a potřebuji je co nejdříve. A všude jsou dlouhé čekací doby.

Hodonín, Mikulčice,Mikulov,okoli
Ahoj holky, v pondělí se chystáme do Mikulčic,jen na 3 dny,ale předpověď nám zatím moc nepřeje. Tak by mě zajímalo,kam jít,když bude pršet. Kluci 5,6 let. Máte tipy? Vím,že ve Valticích je Svět pohádek a strašidel,ale co dál...díky za rady,kezby se počasí umoudřilo a my byli na kolech☺️

Moje tři S ❤️❣️
Sara
Samuel
Sofie ❤️♥️❣️Naplnění mého života❣️

Strana