Výsledky vyhledávání pro slovo “Tr”
Alex nám oznámil, že si vyřídí adopční papíry a jde ke klukům, bude se jmenovat Alex Matias X..... / Y......., vezme si si příjmení obou našich kamarádů. Prý mu tam nic nechybí a hlavně se dosyta nají! Ráno prý u nich měl kaši se strouhanou čokoládou! Na oběd panenku! Jezdili spolu traily a hráli na X boxu 😀 Stěžejní je ovšem ale to jídlo...., protože Tom fakt výborně vaří. To nám sdělil poté , co sežral dva talíře vývaru s nudlemi, 12 řízků s bramborovou kaší , domácí buchty s povidly a domácí švestkové koláče 😀 😀 😀 Nevděk vládne světem 😀 😀 😀
Zvyšte své šance na výhru v SOUTĚŽI o kolotoč nad postýlku s obláčky #fisherprice 🎁 Zapojit se můžete hned 2x ☝️
Jak na to? 😎
Soutěžíme ZDE na koníkovi a zároveň i na FB stránkách Fisher-Price 👍 A neváhejte dlouho - uzavření soutěží bude co nevidět 😉 Pravidla jsou jednoduchá 😎
Přeji vám hodně štěstí 🍀
Soutěž na koníkovi zde: https://www.modrykonik.cz/blog/petuliiik01/article/breznova-soutez-ve-skupine-fisher-price-9bkbk9/
Soutěž na FB zde:
https://www.facebook.com/229429747220197/posts/...
Hezky patek vam preji! Vcera se mi konecne vratil muz z vycviku. Dnes jsem tedy nemela chaoticke rano :D. Zasla jsem nakoupit potraviny a potkala tam kamaradku, ktera zrovna odvezla deti do skoly a jeste jsme stihly rychlo kafe v Panera Bread.
Tema dnesniho #patecni_drink je “skolstvi v USA”. Zajima vas neco? Skolky, zakladky, stredni skola nebo vysoka? Co se plati? Zlute autobusy :D? Nebo jaka je vlastne uroven skolstvi?
Mám úžasného manžela. Vždycky chce pro naši rodinu to nejlepší. Proto většinou, když řeknu, aby koupil třeba sýr, tak koupí několik typů, aby věděl, co má příště kupovat. Na tuhle jeho vlastnost jsem pozapomněla a chtěla jsem po něm žlučové mýdlo na pokakané fleky na plenách a bodyckach. Takže samozřejmě koupil jedno žlučové mýdlo od Sava, potom vzal jedno jádrové mýdlo noname značky a jedno mýdlo s jelenem. Jenže já používám pračku a tak mě nenapadá jak je smysluplně použít. Používáte běžně mýdlo na prani? Jak je používáte? Na prací prášek s jelenem mamz pozitivní zkušenost, tak slo by to třeba nějak použít do pračky?
Ahoj, nevíte jestli schválili 80% ošetřovne? Formulář pro školku je stejný jako pro školu?

Péče o děti po nemoci Covid-19
Prodělalo vaše dítě Covid-19 a trpí stále dráždivým kašlem nebo zvýšenou únavou?
V naší léčebně vám můžeme pomoci.
Poskytujeme odbornou péči i postcovidovým pacientům, která zahrnuje:
- klimatoterapii,
- rehabilitaci zaměřenou na zvýšení celkové tělesné kondice,
- rehabilitaci dechového ústrojí,
- otužování s využitím sauny,
- relaxační léčbu včetně vodoléčby.
Na léčebný pobyt přijímáme děti po prodělaném zápalu plic nebo po zánětu průdušek či po zánětu horních cest dýchacích, které nadále obtěžuje kašel.
Kontaktujte svého pediatra.
Líbilo by se vám vyhrát tenhle balíček?
🍀 Denkmit nature tablety do myčky nádobí, 30 ks
🍀 Denkmit čistič myčky, 3 ks
🍀 Denkmit čistič na trouby a grily, 500 ml
🍀 Profissimo silikonový obal na potraviny, 2 ks
🍀 Profissimo svíčka ve skle limetka & máta, 1 ks
🍀 Denkmit pohlcovač pachu do lednice, 1 ks
🍀 Profissimo formičky na muffiny mini, 72 ks
🍀 Profissimo pečicí papír stříhaný hnědý, 30 ks
Tak nezapomeňte zkusit své štěstí v soutěži s #dm 🎁
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message/soutez-s-dm-kuchyne-preji-krasne-dobr-t2v4lp/
Byla doba, kdy jsem naprosto upřímně nesnášela růžovou barvu. Časem, ale není to mnoho let zpátky, se mi celkem zalíbila, i když spíše v jemném odstínu, takže občas jsem si i v růžové něco na sebe koupila, i když toho mám opravdu málo. Taky jsem tvrdila, že pokud budu mít holčičku, nikdy, opravdu nikdy nebude nosit růžovou. Ha, to bych nesměla porodit tak sebevědomou dceru, která doslova od narození ví, co chce a jde si "tvrdě" za tím a teď před třetím rokem se ta její Býčí povaha dost projevu a my denně "bojujeme". Nad růžovou se naprosto rozplývá, je schopná se obléct od hlavy až k patě do této barvy a nazývá ji růžovková. 😀
Holky prosím vás jak je to se změnou adresu na nemocenské v těhotenství ?? Potřebovala bych zítra urgentně odjet a vrátit se v neděli.
Myslíte že stačí zavolat gynekoložce a zeptat se popřípadě nahlásit ještě někde jinde ??? Děkuju moc za odpovědi
A je tu zase jedna #anketa 😝
Určitě všechny máte něco, co většina lidí kolem vás milují, a vy to nechápete. No a okolí v tom samozřejmě nechápe vás 😂
Může to být cokoliv - jídlo, obchod, knížka, film,... 💣
U mě to je zásadní trojice a už mockrát jsem slyšela, že jsem fááákt divná - takže radši se posaďte a přečtete si mé přiznání:
1) nesnáším seriál Přátelé
2) absolutně nedokážu pochopit, co mají lidi na makronkách
3) v IKEA si nemám v podstatě co koupit
V čem jste "divný" vy? Věřím, že se tu společně docela pobavíme 😂
#dnes_varim
K večeři - pošírovaný losos, domácí citrónová majonéza, fenykl a bageta. Bylo to boží, zkoušíme lososa jinak. A ten fenykl byl k užrání.
Maminky, vzpomenete si dnes, v kolika měsících začalo dělat první krůčky bez pomoci vaše dítko? Pište komentáře nebo prosím dávejte LAJK správným komentářům. 👍🏻 Už teď jsem zvědavá, jaký bude výsledek. 🙂
Jak vidíte na fotografii, nejpozději z našich holčiček začala ťapkat 👣 naše Natálka. 😁🌿
~~~~~~~~~~~~~
„Mami, nechytej mě! Naučím se chodit i padat sám/a!“
Je to tady! První krůčky. Od teď musíte být, maminky, pořád ve střehu. Je to tak správně? Na jednu stranu ano, ale na druhou stranu je vhodné nechávat dítě, aby se naučilo pomalu spoléhat samo na sebe. Já radím, neustále dítě nechytat. Nebojte, oni to mají v hlavičce naprogramované tak, aby padaly na zadeček nebo na bok. Samozřejmě vytvořte dítěti bezpečnou domácnost a tomu malému opičáčkovi raději odstraňte z okolí ostré hrany, nebezpečné a křehké věci. První krůčky si jednoduše užijte s ním, pro dítě je to první krok z nekonečně dalších a z mnoha dalších důležitých v životě. ♥
#dnes_pecu Tomuhle rychlo koláči děti začaly říkat KOKOSÁČEK a už mu to prý zůstane na věky. 🙂
🥄 𝓚𝓸𝓴𝓸𝓼𝓪́𝓬̌𝓮𝓴 𝓼 𝓵𝓮𝓼𝓷𝓲́𝓶 𝓸𝓿𝓸𝓬𝓮𝓶
________________________________________
Jednoduchý a skvělý jak ke snídani tak k odpolední kávě ☺
Můžete si ho upéct jen z kokosu a rýžové mouky jako
💫 𝓫𝓮𝔃𝓵𝓮𝓹𝓴𝓸𝓿𝔂́ 💫
Pozor! Opravdu není suchý, ale vláčný a hutný.
________________________________________
📖 𝓡𝓮𝓬𝓮𝓹𝓽 :
________________________________________
1/2 hrnku špaldové mouky
3/4 hrnku rýžové mouky
1 hrnek mletého kokosu
1 a 1/4 hrnku moučkového třtinového cukru
3/4 balíčku prášku do pečiva
3 vejce
0,5 hrnku rozpuštěného kokosového oleje
0,5 hrnku mléka
2 lžíce jogurtu (nebo zakysané smetany)
0,5 lžičky vanilkového aroma
________________________________________
350 g mraženého lesního ovoce
________________________________________
Směs nalijeme do formy a posypeme mraženým lesním ovocem.
Pečeme 45 minut na 170 °C.
________________________________________
Covid očkování... Máte prosím někdo zkušenost z nejbližšího okolí! s nějakým výrazným nežádoucím účinkem?
Nebo ještě upřesnim. Jde mi hlavně o seniory 80+. Kdyz to tak procitam, tak je zajimavy, ze vedlejsi ucinky treba u Pfizeru jsou spis u mladsich rocniku. Tihle superseniori jsem snad jeste necetla, ze by nekomu neco bylo.
Tak a dneska tu mám poslední část svého #dm nákupu pro inspiraci - tohle je ta klasická drogistická část 🛒
Vše, co je na obrázku, kupujeme naprosto pravidelně:
🛒 dezinfekce na prádlo - Denkmit
🛒 univerzální ubrousky do domácnosti - Denkmit - tahle vůně granátového jablbka je podle mě ze všech nejkrásnější
🛒 hygienický gel na ruce - už rok je tohle náš společník při jízdě autem, naučili jsme se ho používat kvůli současné situaci, dřív jsme tohle vlastně nikdy nijak neřešili. A musím říct, že jeho vůni mám fakt moc ráda!
🛒 tablety do myčky, které se dají používat při normálním mycím cyklu - Denkmit
🛒 dezinfekce ve spreji - ta je pro babičku
🛒 tablety do myčky - Denkmit nature
🛒 toaletní papír s obrázky - tentokrát jsou jezevčíci 🐶
🛒 kuchyňské utěrky - jak jinak než taky s obrázky😂
Tentokrát byl nákup do domácnosti poměrně malý, protože nic jiného zrovna nepotřebujeme😉
Potřebuji pro kluky (10 a 7let, většího vzrůstu) tepláky a krátká pyžama. Kupují většinou v Lidlu, ale teď nemají a shopu jsem taky nenašla. Nevíte prosím odkud objednat za podobnou cenu. Děkuji
Když maminka šije...Víc než rok jsem měla nastříháno na kabátek pro Emilku a řeknu vám to je peklo, nejen, že jsem už nevěděla, jakou vlastně velikost jsem stříhala, ale já trubka si navíc nenakreslila ani značky k sesazení 🤦🏻♀️ o tom, že jsem po tom všem raději předpokládala, že přídavky jsem dělala dle doporučení, ani nemluvím 🙈 naštěstí předpoklad byl správný 😅 ale i tak se musím pochválit, první výpustkové kapsy, první průchodky, první šití krytí zipu, první nažehlovačky, podsádku raději nebudu komentovat a tunýlek na šňůrku v pase mi taky trochu ujel, ale to moje zvíře je spokojené a už vyhlíží sluníčko, aby konečně otestovala, jak je ten softshell magický 😍
Po x hodinách distanční výuky jsem myslela, že už mě nic nepřekvapí - ovšem dnešní online ⚽️ trenink kategorie U9 - zabte mě😁
2x "pane trenére, mně se chce 💩"
1x "paní učitelko🙈, mně se chce čůrat"
Kluci, pořádně se po treninku protáhněte - třeba o zeď: "pane trenére, my doma žádnou zeď nemáme"😁😁😁
Dnes nás potkalo trápení. Celou noc jsem byla se šestiletou Viktorkou vzhůru, protože ji bolelo ucho, za uchem a tvář. Protože už měla několikrát zánět ouška s horečkami, dala jsem jí Ibuprofen na horečku a bolest a ráno jsme po zavolání vyrazili do nemocnice na ORL. Viki má příušnice. 😩 I přesto že je řádně naočkovaná. 😖 Zatím má nateklou jednu stranu obličeje a horečky a já se jen modlím ať to proboha nikdo nechytíme. Svádím to na oslabené tělo z Covidu, který jsme celá rodina prodělali v lednu... 😞
No nic. Protože Viki miluje svíčkovou a já ji chtěla narychlo udělat malou radost, tak vám představuji rychlo svíčkovou. 😃 Rychle upečené hovězí kuličky a rychlý knedlík z mikrovlnky. A stejně se olizovali všichni. 🤍
#dnes_varim
maminky,jak to je prosím s těmi okresy?zítra se jdeme podívat na baráček,ale je to v jiném okrese,pojedeme 3 dospělí a 2 děti (autem),co mám prosím vše sepsat a jak?děkuji moc za radu 🙂
Ahoj snažily. Chtěla bych zjistit zda je tady nějaká maminka která se snaží už o 4 děťátko? Máme tři děti kluk 11let, kluk 8let, holka 6let 😊. Rozhodli jsme se pro další miminko, mě je 33let a manželovi 38let. Vtipné je jak moc se na další těhotenství těším 😂. Jakoby to mělo být poprvé 🤩.
Dnes melo byt trochu chladneji (20 stupnu, takze zadna zima), a tak jsem se rozhodla vzit Mavericka do Phoenix ZOO. Moc se nam tam libilo. Pro me byla tato ZOO nejlepsi, kterou jsem kdy v USA navstivila.
Vsimla jsem si, ze cela ZOO ma spoustu lavicek, koutku nebo vlastne uplne cokoliv, venovane pamatce zesnulych clenu rodiny. Napr. muzete ZOO darovat lavicku a na ni je pak placard s jmenem a napisem “in loving memory”.
Motyli zahrada byla cela venovana pamatce male holcicky. Hrozne me to dojalo a rozbrecelo. Ackoliv vychovavat deti je narocne a vysilujici, take vim, ze rodice male Christy Ann by dali cokoliv za ty tezke dny...❤️















