Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

avatar
88petule
Zpráva byla změněna    30. pro 2020    

Nejšťastnější. ❤❤❤ Co vám budu povídat, všichni jsme byli dojatí, když jsme viděli, jak je Viktorka šťastná z růžového kola, které kreslila do dopisu Ježíškovi.
Při dnešní už třetí jízdě Viki povídala : "Maminko, to kolo předtím od tebe bylo taky hezké, ale to od Ježíška je trochu krásnější." 😁❤❤❤

Životní výzva???

Ahoj,

Už delší dobu mi vrtá v hlavě otázka - jak změnit svůj život. V posledních měsících se toho u nás hodně změnilo, velké plány, které jsme s manželem měli, vzaly v prosinci za své - slíbená pomoc od rodiny se nekoná a manžel skončil v zaměstnání. Takže docela bilancujeme, co s našimi životy dal a jestli to třeba není jedna z posledních možností, jak totálně překopat náš život a zkusit to jinak. Máme dvě malé děti, žádné závazky typu hypotéka apod. Manžel si samozřejmě může najít jakoukoli práci, možná teď více se zaměří na manuální práci, po papírech v kanceláři se mu jistě stýskat nebude a potřebuje procistit hlavu. Finanční rezervy nějaké máme, tak se tak nestrachuji.

Radu nechci, stejně si to budeme muset vyřešit jako rodina sami. Hrozně by mě ale zajímalo, co je vaše přání/tajny sen/nebo žijete svůj sen, co byste podnikly na mém místě vy. Mám treba kamarádku, která se po velmi nepříjemném rozchodu rozhodla žít úplně jinak - sehnala si práci přes agenturu na Tenerife a žije tam už třetím rokem. A myslím tady na MK jsem četla jak se někdo odstěhoval na Rujanu...

Nechtěla bych se ztratit docela, líbí se mi třeba styl Krkavčí matky, která skrz dobrovolnickou práci cestuje s dětmi po světě. Máme v místě bydliště své kořeny, kde se chceme určitě vrátit, momentálně nám ale plán vytvořit "domov" nevyšel a tak si říkám, že to může být výzva pro celou rodinu, dokud jsou děti malé bez povinné docházky...

avatar
apacheeeAMBASADORKA
29. pro 2020    

Tak, je po Vánocích a já mám konečně chvilku klidu a času podělit se o slíbenou fotku věcí, které ukrýval můj adventní kalendář od #dm 🎁

Pár věcí už zmizelo, ale ten zbytek budu mít asi na docela dlouho. Vloni jsem měla ten s dekorativní kosmetikou Trend IT up a musím říct, že mě bavil ještě víc než tento. Všechny produkty krásně voní a jsou mi příjemné, ale takové množství miniatur budu spotřebovávat hodně dlouho. Obzvlášť pokud stále bude zákaz saun, hotelů,...

Za rok tedy budu muset vyzkoušet zase nějaký další. A už teď se na těším 😇 Jo a strašně moc musím pochválit ten design, ten se jim totiž faaakt povedl 👏

Ahoj vsem!
Urcite nejsem jedina, ktera si uziva volno mezi svatky. No, nemam uplne volno, nebot pracuji na letisti a ted je pro nas docela “busy” obdobi. Dnes je moje posledni sichta v roce 2020. Zitra jdu na vlasy a nakoupit nejake veci na silvestrovske pohosteni. Nedelame vlastne nic extra. Budeme opet ve trech jako na Vanoce.

Co delate treba za chutovky? Ocenim rychle a chutne recepty ;).

No a jinak...co je noveho? Byli jsme se podivat na novy dum v oblasti, kde bychom chteli bydlet. Klidne vam zase ukazu fotky z realitky, pokud mate zajem. A taky jsem se rozhodla omezit cukry, mlecne potraviny a celkove jist lepe. Od te doby, co musim v praci nosit rousky se mi dost zhorsila plet a strava v boji proti akne dela dost.

Tak mi dejte vedet, co je noveho zase u vas 🙂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
29. pro 2020    

Prosím, nemáte někdo slevu na menstruační kalhotky Snuggs?

Vyhovují mi opravdu natolik, že už nic jiného nechci, tak chci doplnit na potřebný počet 👏

Včera jsme měli "vzrůšo". Sedíme v obýváku a najednou rána jak z děla, za chvíli řev, chvíli na to pak sanitka. Soused. Měl petardu. Takovou tu velkou. Do včera měl i ruku. 😔 Nechápu tuhle potřebu. Na Silvestra a ani před, po... Když se nad tím zamyslím, tak budiž ještě ohňostroje, ale petardy? Co to má za smysl? A tak teď sousedovi bude manželka už napořád otevírat kečup... Je mi ho hrozne líto. Jedna blbost a v podstatě tím přišel ne jen o ruku, ale taky o práci, jelikož je truhlař. 😢 Dávejte na sebe pozor.

Ahoj holky mam prosbu , mam měsíční holčičku a posledních 14 dni porad pláče. Vypije 150 ml někdy 60ml. Ale po jídle porad brečí. Kaka i cura dobře, kaka i 4x za den .. ale přijde ze ten nutrilon ji nestačí naji se a hodinu po jidle rev ale silenej az se dusi.. přemýšlím nad zmenou mléka?? Hami nebo sunar??? Děkuji za pomoc

Holky, doporučte mi prosím panenku, nejlépe s příslušenstvím, pro tříletou 🙏

avatar
apacheeeAMBASADORKA
28. pro 2020    

Když jsme studovali s mužem vysokou školu, často jsme se procházeli po hlavní třídě a prohlíželi jsme si výlohy. Hodně často jsme spolu stáli u výloh klenotnictví a žasli nad částkama prstenů, náušnic a dalších klenotů. Tenkrát padl slib, že jednou mi takový prsten taky koupí🍀

A teď ho už pár dní nosím na prstu. Neumím si ani představit prsten, který by se ke mně hodil víc. S oblíbeným zvířetem, symbolickým kamenem a významy, které známe jen my dva ♥️

Přiznávám, zamilovala jsem se do něj na první pohled 😇

Matrace Jysk - máte prosím zkušenost? Děkuji. 🤔

avatar
phn
Zpráva byla změněna    28. pro 2020    

Dotaz-může žádat moje ségra (OSVČ, platí si sociální i zdravotní +nemoc.) OČR na mou dceru (její neteř), když spolu bydlíme(máme i stejné trvalé bydliště)? A pokud ano, stihla by to ještě za listopad? Děkuji! Hezký večer.

Letos mě čekalo pod stromečkem obrovské překvapení od mého nejmilovanějšího. 🤩❤ Musím taky upřímně přiznat, že už mi jedna káva denně nestačí. 😆

Ahoj. Odešla nám stoletá žehlička( díky bohu,žehlila hrozně) a vybírám si novou. Ráda bych už parní generátor ( také parní stanice) . Máte někdo parní generátor se kterým jste opravdu spokojeni a můžete doporučit? viděla jsem super stroj od Phlilips ale za 13 000,- to se mi investovat nechce,tolik zase nežehlím,proto bych ráda co nelepší kvalitu za cenu do 4000,- . Děkuji za vaše rady, foto pro upoutání

Zdravím 🍀
povídkové video....snad si ho užijete...

Kdyz byla ta akce. Moje první Natasha. V 15:05 objednáno, v 15:32 mi přišla zpráva, že si ji můžu přijít vyzvednout. Jako dárek odličovací balzám a děčka na očištění.. zbytek peněz co přinesl Ježíšek utratim za produkty na vlasy.

(2 fotky)

Miluju putování časem. Jeli jsme v autě a s dětmi jsme zpívali vícehlasně s Hradišťanem “Vodu”. Říkala jsem dětem, že je to zhudebněná báseň Jana Skácela, ke které náš Valér vytvořil plastiku z vrstveného skla. S Janem Skácelem byli velcí přátelé, psali spolu básně a Valér k nim tvořil plastiky. Valér mi zprostředkoval Jana Skácela, Oldřicha Mikuláška , také Miroslava Holmana, jednoho z nejvýraznějších a přitom malo známých básníků současnosti. Dnes jsme seděli u svátečního stolu, vzpomínali na všechny ty, kteří stvořili tolik krásy, která přetrvává, i když oni tu už nejsou. Koukám se zase na plastiku “Voda”, poslouchám zhudebněnou Skácelovu “Vodu” a je mi krásně. Pokoj v duši všem🍀

(4 fotky)

K informacím o slevových akcích se bohužel málokdy dostanu, ale tohle je teda parádní sleva! 😳😍
Děkuju @blenny a dalším maminkám ve skupině Joie, že se dělí o tipy, kde ušetřit. 👍

https://m.alza.cz/maxi/joie-mytrax-gray-flannel...

#joie #joie_czsk

Kdo přečte, třeba i pochopí.
💖🙏💖

Tak, včera dojeli naši a holky mermomocí trvaly na Jeziskovi ještě večer 🤣 u našich už jsou to spis jen blbiny, ale to trhání papíru je baví asi víc. Chudák maminka - papíry schovává, takže jí to trhá vždy srdce 🤣 Jdu jim zabalit a na týden papaaaaaa ❤️❤️

(2 fotky)

Ahoj holky, kdo mate zkusenost, jak se vyrovnat s necekanou smrti tatinka, jak pomoci babicce. Co vam pomohlo? Budu rada za kazdou strepinku, v ktere najdu nadeji. Mamka byla na tatovi zavisla uplne ve vsem. Ted se boji, ze nezvladne bez taty zit. Ja ji pomuzu ve vsem, co budu moct. Snazi se kvuli detem, ted ma u sebe naseho starsiho, o ktereho pecuje. Jenze to bohuzel nejde naporad, v pondeli jde zase do skoly. Dekuji

avatar
18moniik
Zpráva byla změněna    27. pro 2020    

🌸NoTube doma_42🌸

Moji milí...uzili jste si Ježíška? Věřím, že maximálně a teď už odpočíváte a radujete se, jak si vaše ratolesti hrají s novými dárky. 😊❤️
Tánička si Ježíška užila také. Hned po příchodu ke stromečku se pustila do rozbalování balíčků, což jsme vůbec nečekali. Trhala papír a jakmile pod ním viděla barevnou krabičku, dělala "Jeeee Jeeee" 😍
Byla opravdu zlatá. 😊
Stromeček jsme tedy museli dát do ohrádky, protože jinde místo jaksi nebylo a také jsme ho před tou naší rošťandou museli nějak ochránit, jinak by nepřežil ani den. Vysvětlit ji, že za něj nemůže tahat a věšet se na něj je u nás jaksi nemožné, protože to prostě nepochopí, takže jsme ho dali chudáka do arrestu. 😁🌲 A myslím, že jsme udělali dobře, Tánička se na něj chodí koukat. Hlavně večer, když hezky svítí. 🙂
Tento týden jsme na tom s jídlem trochu hůř. Zdá se, že se Táně zase ozvala stolička. Trápí ji střevní potíže, je protivná a nechce se jí papat. Pusu otevře ukázkově, ale než sousto polkne, trvá to zas věčnost. Proto jí jídlo musím zase mixovat skoro do hladka, protože i malý kousek ji dokáže hezky nadavit a pak je schopna vyklopit vše, co jsem do ní pracně dostala. 🙈
No...věřím, že je to na chvíli, než se zoubek uklidní a pak bude zase dlabat s chutí. 🙏
Ve čtvrtek bude mít Tánička druhé narozeniny, tak třeba do té doby začne papat a možná si letos i trochu lízne dortu...jídlu zdar ✌️

(2 fotky)

A je to tady zas 🥺

#pepco

Strana