• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

10. října 2016 
Ahoj holky,tak po dlouhé době se hlásím,nějak nic nestíhám,pořád samá práce :angry:
@vendy01 budu držet palečky,ať se zadaří a začne se nám to tu jen těhulkovat :wink:
@absti vítám tě mezi námi
@janii to je dobře že je vše jak má být.Já čekám na MS a pak další boj,nesmíme se vzdávat :sweat_smile:
12. led 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Vendy, tak co jak se cítíš??? Doufám že tentokrát to bude ono!! Nevím jestli to k něčemu bylo ale je po IUI byla s malým doma v klidu na paragrafu, věřím, že to mělo trošku svůj podíl - odpočívala jsem a nenervovala jsem se v práci :slight_smile:
13. led 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to máme napodruhé za sebou. Byla to rychlovka :slight_smile: Cítím se úplně normálně,snažím se to nijak neřešit a méně na to myslet,ikdyž to samozřejmě moc nejde. S tím odpočinkem to u mně nejde, byla jsem v sobotu hned celý den v práci, ale myslím, že to stejně neovlivním. Od zítra budu zobat Utrogestam, tentokrát 2x2 (minule jen 2x1). Bylo mi po něm celkem blbě, tak to snad nebude horší. A teď nezbývá než čekat.
Moc díky všem, co na nás myslíte :slight_smile: :wink:

@janii A jak se cítíš ty? Přidaly se nějaké nové těhu příznaky? S tím srdíčkem to je super :dizzy_face: ,ikdyž jste si teda zažili asi perné chvilky :unamused:

@mariianka Kdypak máte v plánu další pokus???

@absti Vítej :slight_smile: Jakpak dlouho se snažíte??

Tatím pááá a budu vás informovat,jak jsme na tom :slight_smile: Pokud nám to opět nevyjde, budeme si dávat pauzu..je to náročné na psychiku, tak si kdyžtak pročistíme na nějaký měsíc hlavu..
Hezký večer všem!!!! :slight_smile:
15. led 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak příští týden nás čeká další IUI (2 v pořadí). Tak si budem držet palce aby to vyšlo.
15. led 2012 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Hodně štěstí a // na testíku.
15. led 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Ahoj v říjnu to byl rok co se snažíme . Uz mám za sebou tři iui ale bohužel zatím bez uspechu. Ted v únoru nás čeká další iui kdy mám brát i nejaký clostilbegit, tak jsem zvědavá. S manzou máme všechny vysledky v pořádku az na to že já mám jeden vejcovod a to z důvodu mimodelozniho tehu. Jak dlouho se snažíte vy ostatní?????
16. led 2012 v 05:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 Moc díky!!!!

@absti Tak to už máte celkem dost za sebou... S clostilbegit se šance přeci jen zase zvýší :slight_smile: My se snažíme cca 2,5 roku. Byli by to už 3 roky, ale měli jsme půl roku pauzu, protože jsem nastupovala po mateřské k novému zaměstnavateli a potřebovala jsem mít něco odpracováno. Jinak jsme v pořádku já i manžel, přícina neúspěchu se nenašla...
Budu moc držet palce na další iui!

@wecurka Moc držím palce!!!!
16. led 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky,tak jak se všichni máte.Já čekám na MS a pak jdeme na IUI a docela se na to už i těším,jen bych si už přála nějaký hezký výsledek :unamused: .
16. led 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak na příští čtvrtek jsme objednaný do sanusu,takže další boj nám začíná :sweat_smile:
17. led 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Po nějaké odmlce se opět hlásím.Všem kdo se chystá na IUI držím pěsti a přeji pevné nervy a velkou trpělivost .My byli na začátku ledna v centru a ted již mám po MS a beru clostilbegyt. 23.1. jedem do centra na kontrolu ovulace a naplánování 2 IUI. Tak vzhůru do boje :sunglasses: :wink:
17. led 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berusinkaaa ahojky,a já jsem si říkala,kde tě tak dlouho máme :slight_smile: .Tak držím mooooc palečky,aby se konečně zadařilo a vykoukli na Tebe // :wink: .Tak to se budeme navzájem podporovat,sice to mam o pár dní dýl,ale to neva.
18. led 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Ahoj,moc moc děkuji a taky přeji aby ti testík ukázal // :wink: .Příští týden vše vypukne tak hodně štěstíčka a čiperné spermíci :wink:
18. led 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berusinkaaa
ahoj,
jsem tu nová a chtěla jsem se tě zeptat jak ten clostilbegyt uživáš. Ptám se protože mě čeká teď v únoru 4 IUI a tenthle clostilbegyt budu užívat poprvé. Pochopila jsem dobře, že jsou po něm lepší folikuly?
19. led 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absti ahoj,já právě teď taky baštím clostík.Jí se od MS 3.-7.den,vždy jsem měla jednu tabletu ráno a teď ma jednu ráno a jednu večer.
19. led 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka
mě právě ten clostík čeká poprvé, tak jsem zvědavá jestli se mi to díky němu podaří :slight_smile:
ty už jsi na IUI byla?
19. led 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absti Ahoj,vitam tě mezi nás snažilky.Užívám ho stejně jak mariiianka od MS 3-7 den a to ráno i večer po jedne tabletě.Přesně,aby folikuly byly lepší a taky aby jich bylo víc pro lepší šanci :wink: .Tak držím pěsti :wink:
19. led 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absti taky bych byla ráda kdyby se už zadařilo.Nás čeka už 6 IUI a pak se uvidí co dál
19. led 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berusinkaaa ty taky zobeš dvě?Tak to už by se mohlo zadařit :sweat_smile:
19. led 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jojo baštím dvě a včera jsem dobrala :slight_smile: .No já doufám,že by mohlo,ale raději budu nohama na zemi než to štěstí zakřiknout :wink:
19. led 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berusinkaaa já doberu v sobotu a už se na příští týden těším
19. led 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, lezu sem máme před první inseminací...píchala jsem merional a čtu že tady jen zobete clostík...jakou máte reakci? kolik folíků? já mám devět a jsem z toho nesvá...někdo tady iui několikrát opakoval, prosím vás s kolika folíky jste šly na zákrok?
20. led 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra ahojky,to je dobře že sem lezeš :grinning: .Já píchám ovitrele a clostík a pak po IUI zavádím utrogestan.Já jsem měla nejlepší vždy dva,ale jinak jedu"už" ve čtvrtek,tak pak poinformuji :wink: ,protože,teď jsem zobala dvě tablety denně.Ale těch devět se mi zdá nějak moc,né???
@berusinkaaa tak kdy tě čeká IUI???
23. led 2012 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no právě, že moc...dneska jsem byla na zákroku...za 14 dnů krev...zavádím utrogestan, pojídám anopyrin a prednison..a je mi zle...strašně mě bolí břicho.obyčejně mám bolestivou ovulaci, ale teď to vypadá, jako bych byla po odsátí vajíček...děsné...úplně jsem se tam sesypala...
23. led 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra tak u mě to vždy prochází v klidu,jako by nic.No a taky podle toho asi vypadají ty výsledky,vždy čekám,že se zadaří a ono stále nic :frowning2: .A tak třeba tobě to výjde,držím palečky :wink: .Já už se těším na čtvrtek :sweat_smile: .
23. led 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka díky :pensive: doufám, že to nebudou osmerčata :stuck_out_tongue_closed_eyes: zadařit by se mohlo, šance si moc nedávám...dr. byla ze všeho taky přešlá.
23. led 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra osmerčata né :grinning: ,ale jedno určitě :wink: .A před krví budeš testovat?
23. led 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka určitě...tak příští týden kolem středy...jen to vydržet:slight_smile:
23. led 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@etra to je pravda,jen to vydržet.Tak džím mooooc palečky :wink:
23. led 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Ahoj.Tak IUI nemáme naplanovaný,nebot nám to vychází na zítra a bohužel musime byt oba v praci.Takže jsme dostali ovitrelle a budem zkoušet doma.Což tomu nedávám moc šanci tak jsem nějak rozladěná.A místo našeho doktora nás přijala doktorka a byla mi děsně nesympatická.No nevím zda to všechno zvládnu.... :unamused:
24. led 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berusinkaaa Ahoj to je mi líto :frowning2: zákon schválnosti prostě působích, ach jo .... U nás je to podobné. Těšila jsem se na 2 IUI, ale udělali se mi 2 folíci na každé straně jeden, jenže je dominantnější na straně, kde nemám vejcovod :frowning2: . Tak mám jít ještě zítra na ultrazvuk a uvidíme, jestli doroste do potřebné velikosti i ten na správné straně, pokud ano, tka IUI v pátek, pokud ne, tak taky až příští měsíc :unamused:
24. led 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek