1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

mariiianka
30. led 2012

@wecurka moc děkuji,ale to čekání je šílený 😕

mariiianka
2. únor 2012

Ahoj holky,kdepak všichni jste.A jak přežíváte ty krutý mrazy.

etra
3. únor 2012

ahoj, zdravím....
na testech je stále sněhobílo ☹ asi zase nic...navím je mi blbě, zřejmě to dostanu co nevidět...prsa bolí už druhý týden, břicho taky pobolívá...ty hormony jsou strašný blivajs... 🙄

mariiianka
3. únor 2012

@etra ahoj,neházej ještě nic za hlavu dokud to nedostaneš.Já bych měla testovat až za týden,ale bojím bojím,protože žádné změny na sobě absolutně nepozoruji,takže si myslím,že nic,ach jo ☹

etra
3. únor 2012

@mariiianka koukám na to reálně...v pondělí jdu na krev...pak si dáme asi měsíc pauzu a v březnu zkusím znovu...jinak to asi nejde...jen prostě zkoušet dále...prošla jsem všechny možné diskuse, názory, hledám berličku, ale je to u každé ženy jiné a hlavě individuální...celou dobu mě něco bolí, nebo mi je blbě...a nic,...některé necítí ýádnou změnu a jsou těhule jak vyšité 😀 a pak si vyber...přeju hodně štěstíčka!

berusinkaaa
3. únor 2012

@mariiianka Ahoj,neboj třeba se na tebe štěstičko usměje 🙂 ,ještě doufej a já držím pěsti aby // byly.A já po našem domácím snažením taky nic necítím,no ani na to nemyslím,že tomu moc nevěřím,že by to vyšlo.MS se má dostavit konec příštího týdne tak uvidím a nebo uvidíme vid 😉

janii
3. únor 2012

@mariiianka Testovat až za týden??? Až za tak dlouho??? To je mazec ☹ Já to zkusila 10tý den. Myslím na tebe už to určo vyjde!!!!

mariiianka
3. únor 2012

@berusinkaaa tak to budeme čekat společně 🙂 .Já na to taky tak nějak nemyslím a štěstíčko chodí mooooc daleko ode mě,já bych spíš byla v šoku,kdyby to vyšlo 😵

mariiianka
3. únor 2012

@janii dneska jsem 7 den po iui,já to nechci uspěchat 😀 ,ale to víš že mi to nejspíš nedá 😀 😀

janii
3. únor 2012

@mariiianka Už se těší na ty fotky těch pozitivních testíků 🙂

mariiianka
3. únor 2012

@janii 😀 taky bych se jich ráda dočkala

etra
4. únor 2012

ahoj holky, dneska jsem testila opět, opět ani dušínek...a bolí mě děsně břicho, to je známka MS...kdybych vysadila utroš, tak se to do hodiny spustí...ale to by mi dr. asi neodpustila...
tak se držte, kočky snaživé!ať jste na tom lépe než já.... 😔

janii
5. únor 2012

@mariiianka Tak pokud se nemýlím zítra 10tý den, ne? 🙂 To už by tam něco mohlo být :-P a taky že bude!!! 🙂

mariiianka
5. únor 2012

@janii tak to se vůbec nemýlíš 😀 .Zkusila jsem dnes ráno a nic,takže to zřejmě opět nevyšlo ☹ .Včera mě šíleně bolelo v podbříšku a záda 😒

janii
5. únor 2012

@mariiianka Ještě bych neházela flintu do žita, já měla 10tý den úplného ducha a objevil se asi až po 10 minutách!!!

mariiianka
5. únor 2012

@janii já vím,prostě mi to nedalo.A další zkusím až ve středu,radši 😀

janii
5. únor 2012

@mariiianka Utrogestan nebo něco takového bereš?

mariiianka
5. únor 2012

@janii beru,3x1 tabletu

janii
5. únor 2012

@mariiianka jojo tak jsem to taky brala... A máš vysadit nebo jdeš na ko do caru?

mariiianka
5. únor 2012

@janii vysadit pokud to dostanu,já na kontroly nechodím.Dělali vám nějaký vyšetření před IUI.Nám akorát spermio a u mě ultrazvuk,taky nevím proč neudělali jiný.Ale v tom podbříšku mě bolí stále,je to normální???A jak se máš vůbec ty.

janii
5. únor 2012

@mariiianka Mě bolelo v podbřišku od pregnylu až do 9tt. A ty dostaneš MS i přes Utroš?? Já bych ho musela vysadit abych dostala MS. Já docela dobře, teď jsem byla s malým týden na paragrafu, tak jsem si odpočinula, protože bývám dost unavená, a úplně jsem chytla kopřivku na práci 😀 vůbec se mi nechce, i dr. se mě v pátek ptala jestli nechci neschopenku 😀 Ale kdybych šla marodit udělá mi to 5500 na výplatu míň. Tak debilní je u nás systém. A to se mi fakt neoplatí 🙂

mariiianka
5. únor 2012

@janii Já když zjistila,že to nevyšlo,tak jsem ho taky vysadila.Tak do středy na to nebudu myslet a pak se uvidí,ale jak na to nemyslet 😀 .Ještě,že tak mrzne,že chodíme s dcerkou bruslit.A ve čtvrtek nás čeká zápis do školy.Jo s tou kopřivkou ti to věřím 😅 ,taky by se mi nechtělo.

mariiianka
5. únor 2012

A kde máme ostatní snažilky

janii
5. únor 2012

@mariiianka Jo tak to bych taky ráda věděla - jak na to nemyslet? Když jsem čekala po IUI řešila jsem to snad denně 😀

wecurka
6. únor 2012

snažilka se hlásí :D u nás nic nového aktuální cyklus anovulační tak od 16 dne utroš čekáme až dorazí menstruace ale nějak se jí nechce dnes už 24 den. A pak klasika........ Jo to by byla věc kdyby existovalo něco jak na to pořád nemyslet, ale každý den se najde něco co mi to připomene.

mariiianka
6. únor 2012

konečně nějaká snažilka 😅 a já myslela,že jsme tu s @janii sami 😀 ,Já vyhlížím středu a zatím marně,ještě 2 dny 😕

vendy01
6. únor 2012

Ahoj všichni, jsem tu také 🙂 Poctivě dočítám, jen tento měsíc nemám žádné novinky.. Snažíme se poctivě doma a jak to dopadne ví Bůh...
@mariiianka Moc držím palce na testování 😵 😉 Vydržíš do středy? 😀

@janii To to utíká...Už ti povyrostl pupík? 🙂 S tou neschopenkou je to na nic..teda spíš s penězma. Já do práce těhotná nebudu moct chodit, tak to bude jasný... Do kdy plánuješ chodit do práce??

@wecurka Recept ne nemyslet na to bych si taky přála. Ale to stejně vždycky radí ti, co v naší kůži nebyli... 😅

mariiianka
6. únor 2012

@vendy01 to je dobře,že jsi tu 😉 .Tak jen se hezky snažte,třeba to zrovna dopadne 🙂 .A do středy vydržím,stejně tam nic nenajdu,tak nějak to cítím.

berusj
7. únor 2012

Ahoj holky, tak se hlásím taky do klubu snažilek..Jsem takový nováček, tak budu ráda za každou radu..a poznatek 🙂
Mám po prvním IUI po stymulaci clostikem, které proběhlo 29.1..předcházala tomu jedna injekce ovitrele.. a teď beru utrogestan, ale jen jednu tabletu na noc..Neřekli mi kolik si mám dávat..Tak jsem myslela, že jedna stačí, ale čtu tady, že dáváte víc..tak nevím..Dnes jsem tedy 9 DPO a včera jsem to nevydržela a udělala test a samozřejmě nic...zítra to bude 10DPO...tak jsem zvědavá..nechci se moc těšit..
Pro IUI jsme se rozhodli, ikdyž nám řekli, že bysmě měli jít rovnou na IVF. Já mám polycystické vaječníky a přítel 60% pohyblivost..i tak jsme chtěli vyzkoušet první IUI... 😉 tak teď čekám a počítám každý den..pak se uvidí..

berusj
7. únor 2012

@mariiianka Mariánko...já čekám na středu stejně jako ty ..budu 10DPO..kolikátý ty? Ikdyž mi v Pronatalu řekli, že mám testovat až po 3 týdnech..tak to chci zítra vyzkoušet..🙂 Přeju hodně štěstíčka, ať to dopadne 😉