1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

mariiianka
10. únor 2012

@janii Já teď čekám na MS až dorazí,očekávám jí v pondělí,ale zatím tomu nic nenasvěčuje.Předtím jsem to poznala už týden dopředu,že příjde.No a dáme si pauzu,protože nám to oběma nevychází,máme zrovna v ty mé dny školení.Takže tomu nechám volný průběh měsíc.

maximka33
10. únor 2012

@janii tak to je super. a jak dlouho to trvalo od poslední návštěvy na gyndě a první v CAR?

janii
11. únor 2012

@maximka33 No hned z gyndy jsem volala do CARu na termín objednání, objednali nás hned, myslím nějak do 14ti dnů. Poprvé jsme tam byli 10.10. To jsme byli na krevní testy (každému vzali asi 3 ampulky krve), manžel byl na spermiogram. Za 3 týdny byly výsledky, nějak kolem 1.11. to mi doktor sdělil výsledky testů že rovnou doporučuje IUI. Napsal mi Clostillbegyt s tím že až dostanu MS mám zavolat a objednat se na UTZ na 12tý den cyklu. MS byla 23.11., 2.12. byl UTZ a 5.12. IUI. 14.12.první pozitivní test 🙂 Tolik můj příběh 😀

kockacz
12. únor 2012

@janii Takhl to zni tak hezky a jednoduse 🙂 Kez by to tak vychazelo vzdy 😉

janii
12. únor 2012

@kockacz Já to bych to přála každému, taky tak jednuduše. I když nejjednodušší je otěhotnět přirozeně 🙂

berusinkaaa
14. únor 2012

Ahoj holky,včera jsem byla na kontrole a folík mám 14mm tak máme naplanované IUI na pátek.Zítra pichnu ovitrele a pak hurá na 2IUI... Kéžby 🙂 to vyšlo . ..
@janii Krásny příbeh a taktéž bych to přála nám všem. 😉

mariiianka
14. únor 2012

@berusinkaaa jéééé,tak to je super,budu držet moc moc palečky,aby se zadařilo 😉

janii
14. únor 2012

@berusinkaaa Budu držet palce!!! Teď to určo vyjde!! Někdo musí být další 🙂

maximka33
14. únor 2012

holky, tak už v pondělí jdem na konzultaci do pronatalu, jsem ráda, že nemusím tak dlouho čekat!

mariiianka
14. únor 2012

@maximka33 tak teď už půjde vše samo a brzy se to tu začne těhulkovat 😉

berusinkaaa
14. únor 2012

@mariiianka
@janii moc moc děkuji holky 🙂

berusinkaaa
14. únor 2012

@maximka33 ahoj, kam jdete do pronatalu? Ja dojíždím do Teplic.

holanci
15. únor 2012

Holky tak v pátek mě čeká laparoskopie kvůli průchodnosti vejcovodu. Tak mi moc držtě pěstičky 🙂 A ať tu brzy zase objevíme nejlépe všichni // 🙂

maximka33
15. únor 2012

@berusinkaaa ahoj do Prahy.

holanci
15. únor 2012

@berusinkaaa
Moc moc moc držím pěstičky, aby se zadařilo 🙂

makyh
15. únor 2012

Ahoj holky mohla bych se k vám přidat??? Již dva roky se snažíme s manželem o sourozence pro naší holčičku. Tak jsem 9.2. podstoupila IUI.Před tím jsem brala clostík pak 12.den UZ a mněla jsem tam 2 folikuli cca20mm 🙂 Od včerejška mám bolesti v pobřišku 5.den od IUI beru Duphaston 2denně. Jsem hrozně nedočkavá ráda bych už testovala což je hodně brzy ale zároveň mám strach že to nevyjde.To určitě všechny znáte ☹ Koukám,že spoustě z Vás to napoprvé nevyšlo ☹

mariiianka
15. únor 2012

@makyh ahoj a vítej.drží palečky,aby se zadařilo.S tím testováním to znám,ale neboj,určitě se zadaří.No někomu to nevýjde napoprvé a mě ani na po šesté ☹ .

berusj
15. únor 2012

@vendy01 Ježíš...bourala?? To mě mrzí, hlavně že se ti nic nestalo!!! Takže taky nic moc, já bojuju s prací a ty s autem 😒
no, jinak jsem testovala o víkendu a včera na valentýna se dostavila menstruace, tak jsem to obrečela..sestřička mi řekla, ať dál beru utrog. a testuju až v neděli, což budou tři týdny od IUI...
O těch depresivních stavem mi ani nemluv, pořád brečím..všechno mi je hrozně líto..a všechno si strašně beru..mám šílené nálady, jednou je mi dobře, pak zase ...hrozně, že se mi zboří celý svět..a to mi chceš říct , že při IVF to bude ještě horší..? To už snad ani nejde..jsem ráda, že tyhle věci nedoprovází s náladou atd.jen mě..
v pondělí budu volat do Pronatalu, tak uvidím..co budeme dál dělat za postup..určitě písnu 😉 nevzdáváme to..jsme teprve na začátku

berusj
15. únor 2012

@wecurka U mě se dostavila taky ...včera na valentýna..tak jsem to obrečela..nesmíme to vzdávat..Já mám testovat ještě v neděli po 3 týdnech od IUI...ale stejně je to zbytečný..když už mám mens. No, uvidíme...co nám v Pronatalu navrhnou..každopádně holky my to nevzdáváme..a všem se nám to určitě jednou povede!!!! 😉

berusj
15. únor 2012

@berusinkaaa držím všechny palečky!!!!

berusj
15. únor 2012

@janii Kéž by to každá z nás měla jako ty...takový krásný průběh.. 🙂

berusj
15. únor 2012

@makyh Ahojky, tak tě tady mezi náma vítám...Budu držet palečky, aby to vyšlo...U mě se bohužel včera dostavila menst. taky po prvním IUI...tak jsem to obrečela, ale příště se snad zadaří..tak písej..jak to s tebou vypadá..a snad se objeví dvě čárečky 🙂

berusj
15. únor 2012

@mariiianka Marijánko, taky nic..:( testovala jsem v neděli a včera tj. v úterý jsem to dostala..tak jsem to obrečela v neděli a ještě i včera...fuj ..hormony jsou hrozní..a lítost taky..ale doufám, že příště už nám to vyjde 🙂 tobě určitě také už budeme dávat jen radostné smajlíčky

mariiianka
15. únor 2012

@berusj tak na ty smajlíčky se už těším 😀 .Hlavně holky buďte v klidu,protože deprese a stres k tomu moc nepomůžou.Já jsem se taky stále dokola stresovala a teď vím,že to bylo špatně.Potřebovala bych se na těch 14 dní někam zavřít,abych byla v klidu 😀 .Než by nám schválili IVF,tak bych ještě mezi tím chtěla zkusit ještě poslední IUI,no uvidíme.Teď to necháváme v klídku,protože si potřebujeme oba odpočinout a nabrat nový síli 😅

janii
15. únor 2012

@makyh Jen 2x denně utroš? Já brala hned od druhého dne po IUI a 3x1. Utroš podle mě v těchto případech není vůbec na škodu 🙂 Akorát je po něm docela únava 🙂

berusinkaaa
15. únor 2012

@berusj
@holanci mocinky děkuji za podporu 😉 a vám též držím pěsti,aby se zadařilo.

barakara
16. únor 2012

Ahoj holky, zdravim po dlouhe dobe.
Dnes sem 1DC a zitra zacinam brat Clomid a doufam, ze se dockame 2.IUI.
Je tady taky nekdo takovy kdo ceka v brzke dobe na IUI?

mariiianka
16. únor 2012

@barakara ahojky,tak ať se 2.IUI zadaří,už by to tady bylo fakt potřeba 😉

barakara
17. únor 2012

@mariiianka moc dekuji. Kolik IUI si uz podstoupila? My mame jen tri pokusy tady v UK a jeden sme meli v Cechach a pak IVF.

wecurka
17. únor 2012

ahoj holky včera jsem byla na UZ a v pondělí v 9:00 náš čeká 2 IUI. Tak držte palce 😉 a co u vás všech nového?