• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

25. dubna 2017 
@berusinkaaa tak třeba je opravdu ještě brzy.Vždyť příznaky máš přesně na těhu :unamused: .Já byla včera u kartářky a docela mi dost pomohla.Ale mímo mi předpověděla až do 2 let.A jo,se asi nedočkám :frowning2: :frowning2:
2. bře 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Ještě určitě test přes víkend zkusím,ještě budu doufat... Kartářka tě povzbudila,to je paráda :slight_smile:.A já tě potěším,že kartářky nemají přesnej časovej údaj.To nedakáží přesně určit.Ale řekla ti,že mimi budeš mít to je paráda :slight_smile: .Určitě mimi dopadne.
2. bře 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berusinkaaa já už jsem u ní byla před 3 roky a kdybych jí možná už tenkrát poslechla,tak už jsme mímo dávno mohli mít,ale zrovna se naskytla pracovní příležitost,tak jsme to nějak omezili.Já vím,že se může mýlit,to musí brát člověk s nadhledem,i ona sama mi říkala,že mi nemůže říct přesně kdy,ale spadl mi kámen ze srdce,protože už jsme uvažovali o IVF,ale ona mi řekla ať si dojdu nejdříve k léčiteli.No a co já na to?Samozřejmě jsem už objednaná :grinning: .Jsem pro vyzkoužet vše,Ivf si nechávám opravdu až do poslední řady :wink: .A ty se neboj držím ti moooooc palečky,ty // tam budou :slight_smile:
2. bře 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka To je super přístup moc moc ti držím pesti a moc moc ti mimi přeji aby se přes to vše úsilí povedlo.Já jsem taky pro vyzkoušet vše co se dá :slight_smile: .Si myslím ,že léčitel ti dá nějaké bylinky.Ale dej vědět jak jsi u něj dopadla.A kdy k němu jdeš?
2. bře 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berusinkaaa Nechci se cpát všelijakými hormonami,,zatím,,prostě to chci zkusit,četla jsem o tom na internetu a má velikou úspěšnost.Jdu 14.3.,to je skoro zachvíli :grinning: .Akorát,že nejdu přímo k tomu,co mi doporučila,ale k jeho dceři,tak uvidíme,a už se i těším.
2. bře 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 děkuju, už mě to trochu přešlo, snad budou další injekce fungovat.. No a pak už jedině IVF, toho se ale docela bojim.. A jak jsi otěhotněla ty? Koukám, že už máš nějakého cvrčka ;) .. Jsem z Brandýsa.
4. bře 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás další neúspěch :frowning2:...........................za týden ultrazvuk a jede se na novo :cry: to bude poslední IUI a pak už IVF do toho se mi moc nechce. A jak si vedete vy?????
6. bře 2012 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bohužel 2 neuspěch... pocity ,ale byly věrohodné ...hmm :frowning2: dnes se mrcha dostavila .... Ani se mi nechce volat do centra...
6. bře 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacaul tak my jsme z Tišic, to je od Brandejsa kousek :slight_smile: ano Martínek je normálně. pak bohužel potrat a od té doby to už nejde vůbec..

@berusinkaaa
@wecurka
holky, strašně mě mrzí,že se nezadařilo ......... :pensive: :pensive: :pensive:
6. bře 2012 ve 22:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 co naděláme musíme zatnout zuby a jít dál @berusinkaaa tak to jsme na tom úplně stejně.
7. bře 2012 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka jo vid,jsme na tom stejne. A jak to zvládáš?Když nad tím nepřemýšlím tak mi je fajn,ale jinak moc smutně.Snad naberu sílu a odvahu do třetice.
7. bře 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslím na Vás všechny, držím palce, ono to přece už musí někdo zase prolomit ne :slight_smile:
7. bře 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berusinkaaa no je to jak kdy někdy jsem o.k. a v poho, ale mám dny kdy bych se na všechno nejraději vykašlala a říkám si jak je to nespravedlivé atd. vždyť to znáš asi sama dobře. Kam chodíš do CAR? Já do Motola.
8. bře 2012 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka
@berusinkaaa ahoj holky,to mě mrzí,že se opět nezadařilo,ale důležitý je se nevzdávat a bojovat dál :wink:
@janii no tobě ty týdny krásně naskakujou,za chvíli už budeš v půlce,super
8. bře 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka Tak to mám stejné pocity.Je to děs :frowning2:.Ja chodím do Pronatalu v Teplicích.
9. bře 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky @berusinkaaa @wecurka @mariiianka a dalsi :slight_smile: , chci se zeptat, jestli kdyz IUI nevyjde, tak byste spis sly do dlasiho pokusu hned dalsi mesic nebo nechat telo odpocinout? Jestli treba 3 pokusy hned za sebou neni blbost. Ceka nas IUI, tak zjistuju info :wink:
Jinak verim, ze s prichodem jara, slunicka a pozitivni energie se hned bude lip darit :slight_smile:
12. bře 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz Ahoj,my IUI nemáme každý měsíc,nevychází nám.Ale jinak jsem neslyšlela,že by to mělo být špatně.Je to vše ve tvých rukou jak se na to budeš cejtit :slight_smile: .Přeji Ti moc moc úspěšné IUI a hodně sluníčka.Taky doufám,že jak bude lepší počasi bude i lepší psychika a třeba i se zadaří ... A budou tady jen a jen same pozitivni zpravičky :wink:
12. bře 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz ahoj,tělo nemusí odpočívat,klidně jdi pak do dalšího kola když se na to cítíš.Ale třeba ti výjde hned první IUI a další už nebude potřeba :wink: .Nám to taky vycházelo ob měsíc a teď máme dlouhou pauzu.Tak hodně štěstíčka :dizzy_face:
12. bře 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak hlasim, ze druhe IUI nevyslo. Trochu sem to tusila hned po ovulaci, nemela sem vubec zadne priznaky a testy mi to akorat potvrdily. Takze pujdem rovnou do tretiho IUI.
Jak ste na tom vy ostatni? Nejake pozitivni zpravy?
13. bře 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara tak to mě je líto,ale do třetice se určo zadaří :wink:
13. bře 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz ahoj souhlasím s @berusinkaaa bude záležet jen na tobě jak se budeš cítit. Nás zítra čeká 3 IUI a podle sebe říkám že hned po sobě jsou lepší protože je to takový "fofr" že nemáš čas přemýšlet o tom proč to nevyšlo. @barakara to mě mrzí, ale tvrdí že 3 je nejúspěšnější tak teď nám to určitě vyjde :slight_smile: :wink:
13. bře 2012 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka dekuji ses hodna, cetla jsem, ze jdes zkusit prirodniho lecitele, tak drzim palce at se zadari prirodne :slight_smile: taky mame IVF jako posledni moznost, stale si rikam, ze nam nic zavazneho nenasli, tak by to snad mohlo bez toho jit.

@wecurka jee tak drzim na zitra palce! fakt se to rika?tyjo! tak dobre no :slight_smile:
13. bře 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara jj,už zítra a už se s manželem těšíme,zase něco nového,tak uvidíme :slight_smile:
@wecurka taky držím moooc palečky,ať už to tu někdo prolomí :wink:
13. bře 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berusinkaaa @wecurka @mariiianka moc diky za info :slight_smile: Uvidime, jak to pujde. My nemame problem s otehotnenim (uz jsem byla 3x za 2 roky), ale bohuzel s udrzenim. Do IUI chceme jit, protoze beru Prednison, ktery budu muset brzo vysadit, tak abych opravdu otehotnela do te doby. Rikame si, ze IUI by u nas mohlo mit dobrou uspesnost :grinning: Ale clovek nikdy nevi...
@barakara Je fajn, ze to beres takhle. Drzim moc palce na dalsi pokus :sweat_smile:
@wecurka Taky drzim pesti na zitrejsi "akci":slight_smile:
13. bře 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka Ahoj,přeji hodně štěstíčka do té třetice :wink: ,at se zadaří a začne se nám to tu kulatět :slight_smile: .Ja jdu za týden na konzultaci do centra tak uvidím co bude dál.Tento měsíc máme pauzu,přítel je v Italii tak doufám,že zkusíme 3 pokus za měsíc.
@barakara ahoj ,to je mi moc líto,že ti těhu nevyšlo.Tak do třetice a jarní nálada to už musí dopadnout :slight_smile:
@mariiianka přeji hodně štěstí u léčitele :slight_smile: ,at odcházíte se stejnou náladou s jakou tam jdete :sunglasses:
13. bře 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berusinkaaa no v to taky doufám :grinning: :grinning:
13. bře 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky díky moc za podporu a budu doufat že statistiku úspěšnosti 3 pokusu IUI o něco malinko navýšíme. Už to chci mít za sebou i těch šílených 14 dní čekání na výsledek. Ale měli bychom "vánoční mímo" žádné shánění dárků :grinning: :grinning: :grinning: Už se to sakra musí některé z nás povést a pak to tu budeme hlásit 1 za 2 :slight_smile:
13. bře 2012 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wecurka jéééé,to by byl krásný dáreček :dizzy_face: .Věřím,že teď ti to dopadne :wink: a pak už to půjde tak,jak píšeš,1za2 :slight_smile:
13. bře 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jj nejkrásnější vánoční dáreček :slight_smile: No budu doufat do třetice všeho dobrého i zlého. A když ne já tak doufám že některá z nás to už konečně rozjede. Jdu spát dámy mějte se krásně a lepším zítřkům zdar :grinning:
13. bře 2012 ve 23:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, bude to docela dobrodruzo :stuck_out_tongue_closed_eyes: V patek budu vedet vysledky dosavadni lecby, jestli zabrala a muzem na to IUI. A zaroven cekam tou dobou mrsku, tak doufam, ze pokud budou vysledky OK, tak to skoordinujem, aby vse klaplo hned ten cyklus :grinning: Nemela jste nektera taky neco podobneho, ze vam dali zelenou uplne na posledni chvili ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek