1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

mariiianka
2. bře 2012

@berusinkaaa tak třeba je opravdu ještě brzy.Vždyť příznaky máš přesně na těhu 😒 .Já byla včera u kartářky a docela mi dost pomohla.Ale mímo mi předpověděla až do 2 let.A jo,se asi nedočkám ☹ ☹

berusinkaaa
2. bře 2012

@mariiianka Ještě určitě test přes víkend zkusím,ještě budu doufat... Kartářka tě povzbudila,to je paráda 🙂.A já tě potěším,že kartářky nemají přesnej časovej údaj.To nedakáží přesně určit.Ale řekla ti,že mimi budeš mít to je paráda 🙂 .Určitě mimi dopadne.

mariiianka
2. bře 2012

@berusinkaaa já už jsem u ní byla před 3 roky a kdybych jí možná už tenkrát poslechla,tak už jsme mímo dávno mohli mít,ale zrovna se naskytla pracovní příležitost,tak jsme to nějak omezili.Já vím,že se může mýlit,to musí brát člověk s nadhledem,i ona sama mi říkala,že mi nemůže říct přesně kdy,ale spadl mi kámen ze srdce,protože už jsme uvažovali o IVF,ale ona mi řekla ať si dojdu nejdříve k léčiteli.No a co já na to?Samozřejmě jsem už objednaná 😀 .Jsem pro vyzkoužet vše,Ivf si nechávám opravdu až do poslední řady 😉 .A ty se neboj držím ti moooooc palečky,ty // tam budou 🙂

berusinkaaa
2. bře 2012

@mariiianka To je super přístup moc moc ti držím pesti a moc moc ti mimi přeji aby se přes to vše úsilí povedlo.Já jsem taky pro vyzkoušet vše co se dá 🙂 .Si myslím ,že léčitel ti dá nějaké bylinky.Ale dej vědět jak jsi u něj dopadla.A kdy k němu jdeš?

mariiianka
2. bře 2012

@berusinkaaa Nechci se cpát všelijakými hormonami,,zatím,,prostě to chci zkusit,četla jsem o tom na internetu a má velikou úspěšnost.Jdu 14.3.,to je skoro zachvíli 😀 .Akorát,že nejdu přímo k tomu,co mi doporučila,ale k jeho dceři,tak uvidíme,a už se i těším.

kacaul
4. bře 2012

@maximka33 děkuju, už mě to trochu přešlo, snad budou další injekce fungovat.. No a pak už jedině IVF, toho se ale docela bojim.. A jak jsi otěhotněla ty? Koukám, že už máš nějakého cvrčka ;) .. Jsem z Brandýsa.

wecurka
6. bře 2012

tak u nás další neúspěch ☹...........................za týden ultrazvuk a jede se na novo 😢 to bude poslední IUI a pak už IVF do toho se mi moc nechce. A jak si vedete vy?????

berusinkaaa
6. bře 2012

tak bohužel 2 neuspěch... pocity ,ale byly věrohodné ...hmm ☹ dnes se mrcha dostavila .... Ani se mi nechce volat do centra...

maximka33
6. bře 2012

@kacaul tak my jsme z Tišic, to je od Brandejsa kousek 🙂 ano Martínek je normálně. pak bohužel potrat a od té doby to už nejde vůbec..

@berusinkaaa
@wecurka
holky, strašně mě mrzí,že se nezadařilo ......... 😔 😔 😔

wecurka
7. bře 2012

@maximka33 co naděláme musíme zatnout zuby a jít dál @berusinkaaa tak to jsme na tom úplně stejně.

berusinkaaa
7. bře 2012

@wecurka jo vid,jsme na tom stejne. A jak to zvládáš?Když nad tím nepřemýšlím tak mi je fajn,ale jinak moc smutně.Snad naberu sílu a odvahu do třetice.

janii
7. bře 2012

Holky myslím na Vás všechny, držím palce, ono to přece už musí někdo zase prolomit ne 🙂

wecurka
8. bře 2012

@berusinkaaa no je to jak kdy někdy jsem o.k. a v poho, ale mám dny kdy bych se na všechno nejraději vykašlala a říkám si jak je to nespravedlivé atd. vždyť to znáš asi sama dobře. Kam chodíš do CAR? Já do Motola.

mariiianka
8. bře 2012

@wecurka
@berusinkaaa ahoj holky,to mě mrzí,že se opět nezadařilo,ale důležitý je se nevzdávat a bojovat dál 😉
@janii no tobě ty týdny krásně naskakujou,za chvíli už budeš v půlce,super

berusinkaaa
9. bře 2012

@wecurka Tak to mám stejné pocity.Je to děs ☹.Ja chodím do Pronatalu v Teplicích.

kockacz
12. bře 2012

Ahoj holky @berusinkaaa @wecurka @mariiianka a dalsi 🙂 , chci se zeptat, jestli kdyz IUI nevyjde, tak byste spis sly do dlasiho pokusu hned dalsi mesic nebo nechat telo odpocinout? Jestli treba 3 pokusy hned za sebou neni blbost. Ceka nas IUI, tak zjistuju info 😉
Jinak verim, ze s prichodem jara, slunicka a pozitivni energie se hned bude lip darit 🙂

berusinkaaa
12. bře 2012

@kockacz Ahoj,my IUI nemáme každý měsíc,nevychází nám.Ale jinak jsem neslyšlela,že by to mělo být špatně.Je to vše ve tvých rukou jak se na to budeš cejtit 🙂 .Přeji Ti moc moc úspěšné IUI a hodně sluníčka.Taky doufám,že jak bude lepší počasi bude i lepší psychika a třeba i se zadaří ... A budou tady jen a jen same pozitivni zpravičky 😉

mariiianka
12. bře 2012

@kockacz ahoj,tělo nemusí odpočívat,klidně jdi pak do dalšího kola když se na to cítíš.Ale třeba ti výjde hned první IUI a další už nebude potřeba 😉 .Nám to taky vycházelo ob měsíc a teď máme dlouhou pauzu.Tak hodně štěstíčka 😵

barakara
13. bře 2012

Ahoj holky tak hlasim, ze druhe IUI nevyslo. Trochu sem to tusila hned po ovulaci, nemela sem vubec zadne priznaky a testy mi to akorat potvrdily. Takze pujdem rovnou do tretiho IUI.
Jak ste na tom vy ostatni? Nejake pozitivni zpravy?

mariiianka
13. bře 2012

@barakara tak to mě je líto,ale do třetice se určo zadaří 😉

wecurka
13. bře 2012

@kockacz ahoj souhlasím s @berusinkaaa bude záležet jen na tobě jak se budeš cítit. Nás zítra čeká 3 IUI a podle sebe říkám že hned po sobě jsou lepší protože je to takový "fofr" že nemáš čas přemýšlet o tom proč to nevyšlo. @barakara to mě mrzí, ale tvrdí že 3 je nejúspěšnější tak teď nám to určitě vyjde 🙂 😉

barakara
13. bře 2012

@mariiianka dekuji ses hodna, cetla jsem, ze jdes zkusit prirodniho lecitele, tak drzim palce at se zadari prirodne 🙂 taky mame IVF jako posledni moznost, stale si rikam, ze nam nic zavazneho nenasli, tak by to snad mohlo bez toho jit.

@wecurka jee tak drzim na zitra palce! fakt se to rika?tyjo! tak dobre no 🙂

mariiianka
13. bře 2012

@barakara jj,už zítra a už se s manželem těšíme,zase něco nového,tak uvidíme 🙂
@wecurka taky držím moooc palečky,ať už to tu někdo prolomí 😉

kockacz
13. bře 2012

@berusinkaaa @wecurka @mariiianka moc diky za info 🙂 Uvidime, jak to pujde. My nemame problem s otehotnenim (uz jsem byla 3x za 2 roky), ale bohuzel s udrzenim. Do IUI chceme jit, protoze beru Prednison, ktery budu muset brzo vysadit, tak abych opravdu otehotnela do te doby. Rikame si, ze IUI by u nas mohlo mit dobrou uspesnost 😀 Ale clovek nikdy nevi...
@barakara Je fajn, ze to beres takhle. Drzim moc palce na dalsi pokus 😅
@wecurka Taky drzim pesti na zitrejsi "akci"🙂

berusinkaaa
13. bře 2012

@wecurka Ahoj,přeji hodně štěstíčka do té třetice 😉 ,at se zadaří a začne se nám to tu kulatět 🙂 .Ja jdu za týden na konzultaci do centra tak uvidím co bude dál.Tento měsíc máme pauzu,přítel je v Italii tak doufám,že zkusíme 3 pokus za měsíc.
@barakara ahoj ,to je mi moc líto,že ti těhu nevyšlo.Tak do třetice a jarní nálada to už musí dopadnout 🙂
@mariiianka přeji hodně štěstí u léčitele 🙂 ,at odcházíte se stejnou náladou s jakou tam jdete 😎

mariiianka
13. bře 2012

@berusinkaaa no v to taky doufám 😀 😀

wecurka
13. bře 2012

holky díky moc za podporu a budu doufat že statistiku úspěšnosti 3 pokusu IUI o něco malinko navýšíme. Už to chci mít za sebou i těch šílených 14 dní čekání na výsledek. Ale měli bychom "vánoční mímo" žádné shánění dárků 😀 😀 😀 Už se to sakra musí některé z nás povést a pak to tu budeme hlásit 1 za 2 🙂

mariiianka
13. bře 2012

@wecurka jéééé,to by byl krásný dáreček 😵 .Věřím,že teď ti to dopadne 😉 a pak už to půjde tak,jak píšeš,1za2 🙂

wecurka
13. bře 2012

jj nejkrásnější vánoční dáreček 🙂 No budu doufat do třetice všeho dobrého i zlého. A když ne já tak doufám že některá z nás to už konečně rozjede. Jdu spát dámy mějte se krásně a lepším zítřkům zdar 😀

kockacz
14. bře 2012

Holky, bude to docela dobrodruzo 😝 V patek budu vedet vysledky dosavadni lecby, jestli zabrala a muzem na to IUI. A zaroven cekam tou dobou mrsku, tak doufam, ze pokud budou vysledky OK, tak to skoordinujem, aby vse klaplo hned ten cyklus 😀 Nemela jste nektera taky neco podobneho, ze vam dali zelenou uplne na posledni chvili ? 😝