• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

25. dubna 2017 
@vendy01 ničeho se neboj.Já jsem se taky tenkrát bála,ale co by jsme kvůli mimískům neudělali.Pak už to půjde vše sama,budeme ti všichni držet palečky.
22. únor 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, poradíte mi nějaké vitamíny pro muže? díky.
22. únor 2012 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 my nejdříve zobali vitamín E a pak jsem mu koupila Selzink plus.Tak snad stačí
22. únor 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky děkuju moc za podporu!!!! Zatím jsem objednaná ke svému gyndaři na 14.3. Jsem na to zvědavá. Dnes jsem si vyzvadla zprávičky z CARu, aby mi neopakoval stejná vyšetření. Dali mi výsledek cytolky z čípku a mám tam poprvé malý nález :unamused: Nic hrozného, ale doufám, že to nezhatí naše plány se snažením.
Tak zatím...letím do práce..
22. únor 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdo jste byly na IUI, mám pár otázek:¨
1. který den cyklu se dělá inseminace?
2. kolikrát vás předtím sledovali na utz?
3. slyšela jsem, že po 4 dnech se inseminace opakuje, měly jste to taky tak?
4. píchaly jste si něco doma?
DÍKY MOC!!
24. únor 2012 ve 23:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 ahojky,mě dělali IUI většinou 13.den a utz byl jen den před tím.To opakování,to jsem opravdu nikdy neslyšela a buď mi v CAR píchly den před IUI ovitrele a nebo když mi to vycházelo až na pondělí,tak jsem musela sama v neděli píchnout,ale nic to není.
24. únor 2012 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 ono záleží,jak ti rostou folikuli,tak podle toho ti udělají IUI.Ale každá jsme jiná
24. únor 2012 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Ahoj,ja měla 2IUI a pokaždé jinak.Jednou 16den a ted to bylo 10den.Hodně záleží jak rostou folikuli.A utz jsem byla vždy jednou pár dnů před IUI.Po 4dnech další?tak o tom jsem neslyšela, jedině můžete úspěšnost ještě posílit domácím snažením :slight_smile: .Tak o den před mi přítel pichnul ovitrele.To si myslím že je u všech stejné a ty posilující léky naordinuje lekař podle tvé potřeby a stavu :wink:
25. únor 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jak se všichni máte a nějaké novinky u někoho?
27. únor 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dnes jsem byla na skenu a mam jeden folikul 24mm a jeden 16mm a pak nejky prtousy, chtela mi dnes pichnout Ovitrelle, ale nakonec sme se dohodly, ze jeste den pockame jestli se uvolni i ten druhej folik. Takze bud zitra nebo ve stredu nas ceka IUI.
Kolik ste ktera mela uvolnenych folikulu?A kdyz se uvolni znamena to,ze vypusti vajco?
Ja v tom ma hokej....
27. únor 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara tak to držím palečky,aby se konečně zadařilo a nám se tu rozjelo těhulkování :wink: .Já měla vždy velký jen jeden a pak nějaký drobečkové,ale u tebe to vypadá dobře
28. únor 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak hlásím že "zase" asi nic :frowning2: dnes dopoledně mě bolelo břicho jak před ms takže myslím že do 2 dnů rorazí.
28. únor 2012 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka dekuji moc za drzeni palcu. Sestra v ordinaci rikala, ze sance sou tak 14% :frowning2: Ale zase mam ty dva folikly tak snad....
Dostala sem Ovitrelle do bricha a zitra ve 12 jdem na to.
Co vy snazite se tedka doma?
28. únor 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 ahoj, ja mela moji prvni IUI tohle pondeli, u mne to byl 16 den cyklu, UZ pred tim 3x, v nedeli jsem si doma pichla Otrivelle.JInak si myslim, ze pokud se insemi nepodari, dalsi bude v dalsim cyklu, u mne teda konec brezna, hlavne si myslim, ze opakovat po 4 dnech je nesmysl, papa :slight_smile:
29. únor 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 díky, to je fajn, že jsi to měla 16dc. to bych taky potřebovala, mám pozdě ovulaci. kdy ji míváš ty?
29. únor 2012 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ji mam az ten 16 den cyklu
29. únor 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak u mně IUI zatím po 2x 15DC. Předtím 12DC UZ a 14 DC injekce Pregnylu. :slight_smile:
29. únor 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska u me probehlo 2.IUI a dnes sem 13DC, 1.IUI bylo 16DC.
29. únor 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,v pátek bych měla testovat a nějak se bojím ...mám nemám :slight_smile: .A jinak mne tak od neděle bolej prsa jak tomu nikdy nebylo,semtam mne pichne v podbříšku.No nevím nevím ...
29. únor 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, muzu se pridat? Mam za sebou stimulaci s menopur, neuspesne 1. IUI, dalsi stimulace s menopur nevysla, v pondeli kontrola a jsem bez vetsich folikulu :( takze tento mesic vubec nic. Jsem z toho spatna ..
29. únor 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacaul ahojky, tak to je mi líto.... koukám, že jsi z Prahy východu, odkud přesně?
29. únor 2012 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nějak nic nestíhám,tak jen nakukuju
@barakara tak ať se konečně zadaří.My se teď snažíme doma,ale nevím,nevím
@berusinkaaa je to na dobrý cestě,určo to teď dopadne,mooooc ti to přeju
1. bře 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka děkuji... já moooc doufám že se na mne usmějí ty // na testíku :slight_smile: .Ale zároven se bojím zklamání.... :unamused:
1. bře 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berusinkaaa žádný zklamání nebude,bude tam pořádná //dálnice :wink:
1. bře 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky nestíhám, tak alespoň přeji @berusinkaaa hooodně štěstíčka při testování a držím palce!!!! :dizzy_face:
1. bře 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berusinkaaa ahojky,tak jak dopadl testík.Myslím na tebe :wink:
2. bře 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,byla jste některá u léčitele.Mě byl doporučen.
2. bře 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka :frowning2: před půl hodinou jsem testovala a nic.... ale proč mne skoro týden bolej tolik prsa.Nikdy jsem takové bolení neměla,palila mne žáha po jídle které semtam jím a pár dnů jsem nemohla na velkou... ??? Mám ten nejlevnější test ,může být špatný?
2. bře 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berusinkaaa ještě není nic ztraceno,kolikátý den jsi po IUI.Třeba je ještě brzy.Neboj to dopadne :wink:
2. bře 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka dnes to je 14den a MS by měla dorazit v úterý.
2. bře 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek