• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

10. října 2016 
tak co naše těhulky,jak se máte.A ostatní snažilky,kdepak jste vy?
4. dub 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka skvěle ranní nevolnost zmizela tak si začínám pomalu užívat "jiný stav" v úterý máme první ultrazvuk tak už se těším.
4. dub 2012 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wecurka tak to je super,tak nás nezapomeň informovat,jak bylo na utz,těšíme se stebou.Koukala jsem,že když půjde jak má,tak budete mít mikulášké miminko,to je krásný.A teď otázka,,andílek nebo čertík,, :slight_smile: .Ze začátku jsou všechny andílci a ty čertíci se z nich pak vyklubou :grinning:
4. dub 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jj 6.12. a každopádně čertík nebo čertice protože nemá být po kom andílek. Maminka i tatínek byli pěkný čertiska. Dneska vzpomínám jak mi moje mamča říkala počkej oni ti to vrátí tvoje děti a teď už se začínám bát :D :D :D Neboj v úterý budu informovat :slight_smile:
4. dub 2012 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky ,máme naplánované 3IUI ,včera jsem píchla ovitrelle a zítra hurá do centra.Pak mne čeká krásný týden dovči.A taky musím říct,že mi konečně doktor řekl více k tomu myomu a jsem o něco víc klidnější :slight_smile: .
5. dub 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berusinkaaa tak to je super,tak doufám,že do třetice všeho dobrého,ať se zadaří,držím palečky :wink:
5. dub 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berusinkaaa skvěléééééé tak budu držet palce ať se za 2 týdny ke mě přidáš. A holky co vy nějaké novinky???? :wink:
5. dub 2012 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka
@wecurka holky moc děkuji za podporu :wink: .Kéžby do té třetice mimi vyšlo.A i já vám držím pěsti aby těhu vyšlo,moc nám to tu všem přeji.Vzhůru do boje s přírodou :sunglasses:
5. dub 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berusinkaaa neboj,všichni se jednou dočkáme,ale u někoho je to hold na delší cestu.Ale tebe už to čeká brzy :wink:
5. dub 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka :slight_smile: máte pěkné datum :slight_smile: ale jen asi 5% se podaří přesně na termín. My zase máme termín na manželovi 30. narozeniny a to asi taky nevyjde, ale zas den sem neo tam je už jedno :slight_smile: Holky všem Vám moc držím pěsti, ať už se to tady na té diskuzi prolomí :slight_smile:
5. dub 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka To máš pravdu :slight_smile: a snad máš i v tom že nám to klapne :slight_smile: .A co vy jak se snažíte.Jdete taky do dalšího pokusu IUI?
5. dub 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duck09 no 12.12.2012 nebo 20.12.2012 by bylo mnohem hezčí ale je to jen datum budu šťastná když bude zdravé ať se narodí kdykoliv. A holčička nebo chlapeček je mi už také jedno. Třeba se ti to povede a budeš mít krásný dáreček. :wink: :slight_smile:
5. dub 2012 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berusinkaaa neboj klapne :wink: ,věřím tomu.Jinak my se snažíme v domácím prostředí :slight_smile: .Zatím se žádný sanus nekoná,kdyžtak až na podzim,pokud se do tý doby nezadaří :sunglasses: .
6. dub 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Tak to přeji úspěšné domácí snažilkování :slight_smile: .Máme po IUI a ted čekat 14dnů :slight_smile: .Taky jsi měla takove bolení po IUI? Já jsem musela odejít z práce jak mě bolí spodek,udělalo se mi hodně špatně :unamused: au
6. dub 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berusinkaaa mě pobolívali akorát trochu vaječníky,ale jak kdy.Ale myslím si,že to bylo i díky ovulce.Dalo se to vydržet.Dnes už je ti lépe?Budeme se těšit až nám tady ukážeš na testíku // :wink: .
7. dub 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Dnes už mi je líp,děkuji.Ještě že jsou svátky a máme v práci zavřeno tak budu odpočívat :slight_smile: .Je to super jak to tu postupně těhulkovatí,snad se taky přidám a za pár dnů testík ukáže // :slight_smile: .
7. dub 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berusinkaaa jen odpočívej to se jim líbí kdy testíš??? čtvrtek???? myslím na tebe :wink: Já jsem si včera udělala výlet na pohotovost žačala jsem špinit tak mi dr nařídil ležet a v po se mu mám přijít ukázat, ale do rána bylo po špinění tak to bylo nejspí š v důsledku "zavrtávání" jsem totiž 4+6 tak to by mohlo být a už máme 12mm :wink: Tak nezapomeň hlásit!!!!!!!!
7. dub 2012 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berusinkaaa jen hezky odpočívej,počasí stejně na nic.To zase budou velikonoce.Já peču zajíce :grinning:
@wecurka no a ty taky hezky odpočívej a buď v klidu,chceme samý hezký zprávy :wink:
7. dub 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka To je fajn,že výlet nakonec dopadl dobře,budem odpočívat navzájem :slight_smile: .Tvůj lumpik se musí pěkně zavrtat a pěkně růst a ten můj se musí správně chytnout :wink: .Testovat budu tak za 14dnu ... asi v pátek

@mariiianka To je fakt počasí stoji za prd.Tak pohádky to jistí :slight_smile: .Chtěla jsem upíct mazanec,ale nakonec jsem jej vzdala,koupila jsem ho za 20kc :slight_smile:
7. dub 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,chci Vám popřát Veselé Velikonoce a bohatou pomlázku @holanci a co ty,jak se cítíš,kdy budeš testovat
8. dub 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka
ahojky, také přeji krásné velikonoce, i když opožděně :slight_smile: no nevím nevím, občas mě pobolívá břuch, mám hrozný strach, že to zase nedopadne, ve čtvrtek to bude 14 dní PO tak uvidíme :wink: kéž by to dopadlo :wink:
9. dub 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci Ahojda,držím pěsti,aby testik ukázal // :wink:
9. dub 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci držím moc moc moc palečky :wink:
9. dub 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak domácí snažení nedopadlo,dnes dorazila MS :angry: ,ale nevadí jedeme dál :slight_smile:
9. dub 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka to mě mrzí že mrcha dorazila :frowning2: :frowning2: :frowning2: @holanci tobě držím palečky a tfuj tfuj tfuj :slight_smile:
9. dub 2012 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka já jsem s tím tak trochu počítala :confounded:
9. dub 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berusinkaaa děkuju moc :wink:

@mariiianka děkuji děkuji děkuji :slight_smile: , to je mi líto, že to nedopadlo, ale hurá a zvesela do dalšího snažení :slight_smile:
@wecurka děkuju holky vám všem, a jak ty se cítíš? Vše OK :wink: ? Už jste to oznámili v rodině :wink:
10. dub 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci no já tak všelijak a po dnešní kontrole v Motole nejsem chytřejší skvělý pan doktor mi nic neřekl jen že je to vejce a má 13 ale čeho to nikdo neví a když jsem mu řekla že špiním tak mě pomalu seřval že to není tak hrozný no fakt šílený a já se bojim že je malinký když v pátek mělo 12 :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. dub 2012 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka Achjo to jednání lékařů je někdy fakt hrozné :frowning2: Neboj, určitě to bude v pořádku :slight_smile: Mysli pozitivně a bude to dobré, uvidíš :wink: A kdy máš jít na další KO? Dali ti třeba něco na to špinění?
10. dub 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci 23.4. nic utrogestan mám od iui, ale mluvila jsem se svojí dr. tak jsme se domluvily že v pondělí k ní přijedu a koukne na mě. Ona je zlatá. Docela mě uklidnila :slight_smile:
10. dub 2012 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek