• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

27. března 2017 
ahoj holky, moc Vas vsechny zdaravim. Hlasim, ze domaci snazeni nam take nevyslo, takze cekam az to dostanu a zavolam do nemocnice na dalsi IUI.

@holanci drzim palce na testovani!!
11. dub 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara :frowning2: :frowning2: :frowning2: to mě moc mrzí jsem se moc těšila jak tu začnete přibývat............. :frowning2: na kolikátý iui půjdeš???
11. dub 2012 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka no jo,je to na pytel, ale co se delat. Vcera sem si delala test a byla tam hodne slaboucka carka, tak sem se uplne radovala, ale dnes uz zas bilo.
Pujdem na treti IUI.
Co ty jak pokracuje tehulkovani? Cetla jsem o pristupu doktoru v nemocnici, to je otersny. Drzim moc palce at je vse v poradku, davej na sebe pozor.
11. dub 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara tak třeba se ještě dobarví když byla alespoň slabá dokud nepřijde mrcha ms nic není ztaceno. Já jsem též 10 dne po iui měla sněho bílo a 14 dálnici jak blázen. 3 IUI se určitě povede jako mě :slight_smile: . Tak dnes jsem vůbec nešpinila a to jsem normálka v práci tak budu doufat že už to tak vydrží. Občas je mi těžko od žaludku a víc unavená jinak se cítím báječně. Neboj moje drahá polovička mě nenechá dělat vůbec nic až mě s tím neskutečně vytáčí a v práci mě taky pořád kontrolují :slight_smile: :slight_smile: Tak až budeš mít termín IUI tak dej vědět budu ti držet palečky :wink:
11. dub 2012 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka dekuju ses moc hodna.
Uvidime, uz se mi to stalo pred tim takze nadeje sou male.
To vypada, ze je o Tebe krasne postarano a tak to ma byt :slight_smile:
11. dub 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka Měla jsi nějaké příznaky před testováním? Já budu zítra 14 DPO, takže bych mohla testovat, ale možná ještě den dva počkám. Bojím se zklamání :frowning2: Chvílema mě malinko pobolívá břuch, jako bych to měla dostat :frowning2: Ale snad nebude nic ztraceno a budou // :slight_smile: :dizzy_face:
11. dub 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci skoro nijaký den před testováním mi bylo po každém jídle těžko a bolela mě hlava a trochu unavená tak jsem si myslela že asi nějaký virus, ale že 9 měsíční mě nenapadlo ani ve snu :grinning: :grinning: :grinning: Holka jednou to rozčísnout stejně musíš tak zítra ráno šup s testíkem a hlásíš //. Mě taky pobolívá podbřišek někdy jako na ms jindy tak dloubne atd. takže to by mohlo být dobrý znamení. Tak budu držet moooc palečky. :wink: :slight_smile:
11. dub 2012 ve 22:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara tak mě se to nikdy nestalo :unamused: ale teď to vyjde určitě :wink: moc bych vám to všem přála holky :slight_smile:
11. dub 2012 ve 22:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci tak co?????? ty nás napínáš :wink: jsou tam // že jo :slight_smile:
12. dub 2012 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci taky jsem zvědavá.Zadařilo se???
12. dub 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka
@mariiianka holky tak asi nic :frowning2: zkoušela jsem ale test teď odpo, tak nevím, je ještě nějaká naděje? :frowning2: :frowning2:
12. dub 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci neeeeeeeeeeeeeeeee :frowning2: :frowning2: :frowning2: to mě vážně moooooc a mooooc mrzí. Myslím že ne :frowning2: aspoň já to tak měla, ale jestli to budeš chtít zkusit tak tak za 2 dny. Tak se drž.
12. dub 2012 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci ještě je šance,ale zkus raději test ráno
12. dub 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka děkuji za podporu :dizzy_face: určitě zkusím, ale mám strach, že to bude špatné :frowning2: :frowning2: uvidíme určitě dám vědět, zkusím zítra nebo pozítří, určitě napíšu :dizzy_face:
12. dub 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak nic - test bílý jak sníh :frowning2: :frowning2:
14. dub 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci ach jo to je mi lito. Ja sem si cvicne delala jeste taky vcera a nic, takze sem to odpiskala a cekam uz jen na mrchu.
14. dub 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci tak to mi je lito,drzela jsem ti pěsti.A tak určitě těhu vyjde příště :wink:
14. dub 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara @holanci to je mi líto vím jak vám je :unamused: A budu vám moc držet pěsti aby to vyšlo příště. Tak se držte snažilky moje jednou to prostě vyjít musí!!!!!!!
14. dub 2012 ve 23:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zbylo mě tady jedno balení Femibionu 800 30 tbl. Nabízím za 280 Kč vč. poštovného. Nemáte některá zájem? děkuji Katka
15. dub 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara
@berusinkaaa
holky děkuju za podporu, už jsem se z toho trochu oklepala a hurá do dalšího snažení. Tento měsíc to nechám být, jednak mi to vyjde zhruba v dny, když nebudu doma, jednak je pravděpodobnost, že budu mít folikul na straně bez vejcovodu, tak si teď odpočinu i od clostíku, dáme tělu trochuá oddych - ale doma se samo snažit budeme - co kdyby náhodou :dizzy_face: :dizzy_face:
@wecurka
jsi moc hodná, že na nás myslíš, tak příště ti snad napíšeme lepší zprávičky :dizzy_face:
15. dub 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holanci
@barakara holky to je škoda,že se nezdařilo,moc jsem na vás myslela
16. dub 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tak mi dnes volali z nemocnice, zacala sem brat Clomid a pristi utery na folikometrii a pujdem do IUI.
Dnes sem byla u kamaradky mela tam trimesicni miminko a straasne hodny....tak kupodivu mi z toho nebylo smutno, ale celkem me to rozradostnelo :slight_smile:
17. dub 2012 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barakara tak snad se už zadaří.Taky bych to chtěla zase nějak popohnat,ale manžel má teď moc práce,takže stále zůstáváme u domácího snaženíčka.Tak to je dobře že tě to nějak nerozhodilo,já když vidím mimčo,tak jsem pak celá nesvá.No budeme doufat,že se toho malýho drobečka dočkáme.
17. dub 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak nejake novinky jak se Vam vsem vede? Co planujete na vikend? Nejaka inspirace?

@mariiianka domaci snazeni je dobry, ja ho osobne preferuju. Ty nemocnice mi nedelaj psychicky moc dobre a hlavne fakt, ze to neni ponmechano prirode se mi moc nelibi. Ale vypada to, ze nam fakt nic jineho nezbyva.

Ja sem dnes dala vypoved v praci a mam hroznou radost, uz me to tu posledni mesice nebavilo dost stresovalo. takze mam novou praci a na tu se moc tesim.
20. dub 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara ahojky,my plánujeme oslavu,takže bude o zábavu postaráno :slight_smile: .To je fajn,že máš hned novou práci,tak Ať se líbí,změna je život :wink: .Sice hezké domácí snažení,ale zatím k ničemu.Mě to taky moc nepřidalo po psychické stránce.Tak stále doufám,že se stane zázrak a zadaří se.
20. dub 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdepak jsou naše těhulky,snad nás už nezapoměli
20. dub 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka nezapoměli neboj stále sleduju vaše snaženíčko.
21. dub 2012 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak 3IUI nedopadlo :frowning2: ... dnes mrška dorazila.
22. dub 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka tak to je dobře :wink:
@berusinkaaa tak to mě je líto,neboj to přejde a šup do dalšího kola
22. dub 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek