1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

mariiianka
23. kvě 2012

@berusinkaaa tak to budu držet mooooc palečky,ať to tentokrát už dopadne 😉 ,aspoň podáš informace,ať vím na co se připravit.Moc moc štěstíčka,už si to zasloužíš 😵

berusinkaaa
23. kvě 2012

@mariiianka moc děkuji jsi hodná 🙂 .Taky ti strašně moc přeji aby se vám již zadařilo.Určitě pisnu co vše podstupuji.No doktor nám toho tolik řekl,že jsem z toho měla nafouklou hlavu 😵 .U nás v IUI je hodně malá šance když přítel má málo čiperné spermici,jednou 25% a pak zas 38% pohyblivost.Tak ted doufám,že budu hodně silná,aby se mrnousek ve mě ujmul 😉 . A jak jste na tom vy?Ještě budete zkoušet IUI?

mariiianka
23. kvě 2012

@berusinkaaa budu na tebe moc myslet,neboj,určitě se zadaří 😉 -musíííííí 😵 .Chtěla bych ještě IUI vyzkoušet a na podzim nebo v zimě možná IVF,ale budu doufat,že to nebude třeba 😔

berusinkaaa
23. kvě 2012

@mariiianka to vám moc přeji,aby IVF nebylo potřeba! však to veškeré snaženíčko a usílí už musí přinést to vytoužené miminečko 😉 ,držím pěsti štěstí

barakara
30. kvě 2012

@mariiianka no presne tak se citim, snazeni doma sice probiha ale tak nejak to k nicemu nevede uz nevim co bych mela zmenit, delat min nebo vic. Buh vi. No my mame bohuzel uz jen dva pokusy IUI a pak IVF.
@berusinkaaa jeje tak to zni dobre, 11 je tady cobydup.

lidusitka
2. čer 2012

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je tu nějaká snažilka která nereagovala na clostilbegyt ani na injekce fostimonu. Chtěla bych vědět co následuje potom ☹

mariiianka
11. čer 2012

ahoj holky,tak jak se všichni máte?Nějak nám to tu utichlo ☹

barakara
11. čer 2012

@mariiianka ahoj u nas nic noveho cekam az prijde mrcha a muzu jit zas do nemocnice jestli zmizela cysta, modlim se aby jo uz mi to prestavkovani leze na mozek. chtela bych aby se zacalo neco dit.
Co ty jak pokracujete?

mariiianka
11. čer 2012

@barakara my pokračujeme stále doma,nějak IUI nestíháme časově,manžel má zrovna v tu dobu školení,takže si užijeme asi zřejmě léto v poklidu a necháme to na podzim.Teda doufám,že to léto nějaký bude,protožte počasí tomu zatím nenaznačuje

barakara
11. čer 2012

@mariiianka jo no takze stejne jak my 🙂 me ted IUI trikrat odlozili. A jestli to nevyjde tento cyklus tak pak dlasi tri mesice to zas nebudem moct my kvuli dovolene atp. Takze az v rijnu.
No ale co snad se to pocasi umoudri a my si uzijem krasne leto no ne? 😀

barakara
11. čer 2012

@berusinkaaa a co ty? dnes jste meli jit do nemocnice kvuli IVF jestli se nepletu?

berusinkaaa
11. čer 2012

@barakara Ahoj,jojo maš pravdu dnes dopoledne jsme byli v centru.Podepsali jsme plno papiru(smlouvy k IVF) a meli jsme dostat leky... ale tim že já nesnáším injekce tak mi ulehčili a pichli mi už v centru jednu velkou a ta se prý postupne vzstřebavá a ted budu čekat na ms a musím se objednat na ultrazvuk a pak dostanu leky ke stimulaci.Bude to lítání a už si říkam at je to za mnou a doufám úspěšně 🙂

mariiianka
12. čer 2012

@berusinkaaa ahoj,tak to budu držet mooooc palečky,aby se už tentokrát opravdu zadařilo 😉
@barakara no doufám,že bude léto krásný.Neboj určitě to výjde,a když né teď,tak určitě na podzim už budeme těhulky.Ten čas tak rychle letí,akorát si říkám,kdyby mi bylo tak o pár let míň 😵

berusj
13. čer 2012

@barakara Ahojky a čím jste stimulovali? my puregonem a včera jsem byla na ultrazvuku a mám dva folíky a třetí roste, tak jsem strašně ráda a necháme se překvapit, v pátek jdeme na IUI, přítel má 60% pohyblivost a já mám polycystické vaječníky..:( Tak snad nám to vyjde, jdeme na druhou IUI po roce a půl snažení..

berusj
13. čer 2012

@duck09 Normálně jsi mě rozplakala...moc moc gratuluju a věřím, že to vyjde i nám a všem, co tady čekáme a snažíme se!!! 🙂 🙂

berusj
13. čer 2012

Ahoj holky, tak my máme před druhým IUI a mám po stimulaci Puregonem, včera jsem si píchla poslední injekci ..dnes píchneme Ovitrele a v pátek jdeme na IUI do Pronatalu, není tady někdo kdo by šel náhodou také ve stejný den? 🙂 Mám tři folíky, tak držte pěstičky...budu informovat..

barakara
13. čer 2012

@berusinkaaa jej to zni jako obrovska akce 🙂 Drzim moc moc palce at to vyjde. To litani je hrozny. Ja vim jen kvuli IUI me delali tri scany plus injekce a samotny IUI takze sem tam byla asi petkrat za dva tydny. Ale zas co bychom pro to neudelaly ze 🙂

@mariiianka tak to je hezky plan 🙂 doufam, ze to bude jak rikas. S tim vekem to mam uplne stejne. Mladsi uz bohuzel nebudem, ale zase sou to jen cisla. Jsme presne tak mlade/stare jak se citime.

@berusj ahoj me stimulovali Clostybelitem byly to prasky, koukam ty mas injekce. Tri foliky to je super, to mas hodne velkou sanci. Ja mela 4-5foliku a bohuzel to zrusili a ani doma to pak nevyslo. Tak drzim palce at to klapne!

mariiianka
13. čer 2012

@berusj tak to držím palečky,ať je tu zase další těhulka 😉
@barakara no plány hezky,ale jen je zrealizovat 😀 .Mladá se cítím stále,což o to,ale nesmím kouknout do občanky 😀 ,snad se nám brzy zadaří 🙂

berusinkaaa
13. čer 2012

@barakara Moc děkuji za podporu.Nějak to na mne dnes padlo,cítím se hrozně psychicky.No snad to přejde 🙂 .Jojo to lítaní bude ted víc než při IUI.

berusinkaaa
13. čer 2012

@mariiianka Dekuji 🙂

duck09
13. čer 2012

@berusj Ahoj, děkuji za gratulaci. Pevně věřím, že se řady těhulek tady rozrostou a všechny se přesunete na jinou diskuzi 🙂
Všem Vám držím pěsti, ať je snažení úspěšné!!!

berusj
18. čer 2012

Holky, tak mám po páteční IUI..břicho jako ve třetím měsíci ....a pořád bolí, taky Vás bolelo. Jsem dnes třetí den po. Děkuji moc za každé info..jsem po stimulaci puregonem a ovitrele...Jo, a ještě jsem se chtěla zeptat, když udělám test po 10dnech můžu už vidět nějaký výsledek, protože do papírů mi napsali testit až po 21 dnech..což je strašně dlouho.. 😒 😉

wecurka
18. čer 2012

@berusj já jsem testila po 12 dnech a byla tam už dálnice takže po 10 dnech by tam mohl být už alespoň "duch" 😉 🙂 budu ti držet palce aby to vyšlo.

berusinkaaa
22. čer 2012

Ahoj holky ,jak se tu máte?? Nějaké novinky povídejte přehánějte 🙂 ?! Začlo nám léto tak to bude samá dovča co 🙂 .Tak přeji příjemné dovolenkování,těhulkování a snaženíčkování. U nás novinka,že jsem ted na začátku protokolu k IVF... a už se těším,aby to vše bylo za mnou 🙂 ,děsí mne ten pruběh a štve že jiné východisko nemáme... sakra... 😠 ,no snad to vše dopadne dobře 🙂 .
Mějte se krásně a užívejte sluníčka 😎

vendy01
22. čer 2012

Ahoj holky! U nás nového to, že jsem po laparoskopii a výsledek je v pořádku. Vejcovody průchodné ukázkově, žádná endometrióza ani srůsty... 🙂 Jsem za to ráda, ale na druhou stranu příčina našeho neúspěchu stále neobjasněna 😒 Ještě čekám na výsledek histologie po hysteroskopii a pak se uvidí. Vidímto na srpen až září na IUI a pak teda nevím...

@berusinkaaa Moc držím palce, ať to všechno zvládnete a na konci vytoužené// 🙂

Jinak přeji všem krásné léto , dovolenkování a snad konečně i to těhulkování 🙂 😉

berusinkaaa
26. čer 2012

@vendy01 Moc děkuji 😉 .Zatím se cítím dobře ,žádné příznaky léčby 🙂
To je super že máš výsledky v pořádku a ten správný čas k těhu se určitě dostaví ! Moc vám to přeji a držím pěsti 😉

berusj
29. čer 2012

Ahojky Holky...

nechci to zakřiknout, ale vypadá to asi dobře, pořád tomu nemůžu uvěřit a čekám, co se ještě přihodí...Ale dneska jsem 14 do po 2. IUI a ráno, když jsem si udělala test...tak jsem to oplakala, protože jsem tam měla jen jednu tlustou čárku po hodině jsem se jen tak koukla znovu a byla tam tenká druhá čárka..úplně se mi rozklepali ruce a s přítelem jsme hned jeli do lékárny a koupili další testíky a jeden ještě nedočkavě udělali...ikdyž nám napsali do zprávy v Pronatalu, že máme testit až po 3 týdnech...HOLKY, BYLA TAM DRUHÁ ČÁRKA..NE TAK SILNÁ, ALE JE TAM!!! Celých 14 dnů jsem strašně jedla, bolí mě hrozně prsa a palí mě pořád žáha.. 🙂 🙂 🙂 Dnes jak přijedu z práce domů, tak udělám další testík... Jsem z toho úplně mimo a taky vím, že asi není ještě vyhráno..ale i tak jsem šťastná!!

wecurka
29. čer 2012

@berusj pomaloučku potichoučku gratulujiiiiii a vítám tě mezi těhulky. Budu moc držet palečky ať čárka sílí 🙂

berusj
29. čer 2012

@wecurka Ahojky...tak jsem opatrně testila po 14 dnech, co jsme se vrátili z Itálie z dovolené..a je tam dálnička 🙂 Vím, že ještě není vyhráno, v pátek půjdu na ultrazvuk a pak písnu...doufám, že to dobře dopadne...Takže holky nevzdávejte to...!!!! 🙂

berusj
29. čer 2012

@wecurka Děkuju moooc.. 🙂 .já doufám, že to tak bude...budu určitě psát...A jak jsi na tom ty...v kolikátem jsi týdnu?? A po jak dlouhé době se vám to povedlo a byli jste na IUI nebo IVF..🙂)))