• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

10. října 2016 
@vendy01
@kockacz ahoj holky,tak jsem tu.celá a živá,přežila jsem :grinning: .Na to jakou jsem z toho měla hrůzu,tak to bylo fajn,ale než na mě přišla řada tak to byla věčnost.Leželo nás tam 7,ale pak to šlo jak po másle.Akorát teď mě bolí břicho,ale 2 litry vody už mám v sobě,tak snad těch 5 dám.Jinak máme 20 vajíček a zítra po poledni mám volat jak to vypadá.Tak teď se zase strachovat,aby nějaký byli k použití.Jinak spermiogram taky dobrý a dáme si zavíst 2 :sweat_smile:
27. bře 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mariiianka ty jo, 20 vajicek! Super :grinning: Drzim palce, aby jich bylo co nejvic pouzitelnych...Budem nedockavy na informace zitra po poledni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz no doufám,že budou nějaký použitelný.Já budu taky nedočkavá :grinning: ,hlavně aby pak nebylo zklamání :frowning2: .Jinak se válím doma,nechala jsem si napsat neschopenku.I sami mi teda řekli že si jí mám dát.Tak jsem ráda,protože nevím,jak bych to v práci dala.
27. bře 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Wow, tak to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: 20 vajíček je fakt nádhera :dizzy_face: To by musela být sakra smůla, aby nebyly k použití :slight_smile: Ale to nebude :wink: :wink: No super, mám z tebe radost :slight_smile: 2 litry? Tak to jsi dobrá :slight_smile:
A narkóza jinak v pohodě? A budete si nechat vajíčka mrazit kdyby náhodou? A jak to bude vypadat teď , kolik dní je kultivace?? To je otázek zase... :grinning:

Jinak já byla na tom UZ. Ovulka opravdu proběhla :dizzy_face: Tak teď se děj vůle boží :slight_smile:
27. bře 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vendy01 super to je,ale né pro moje břicho,docela bolí jako při silné ms,ale s takovým počtem se ani nedivím.Hele pít musím,nic jinýho mi nezbývá.Akorát se asi odstěhuju na WC,je to síla.Narkoza super,jsem si říkala,že snad ani neusnu :grinning: ,a pak ani nevím,jak k tomu došlo.Jinak od Osmi jsem ležela na pokoji a na řadu až v devvět,takže čekání šílený.A před půl desátou jsem už byla vhůru,takže fakt dobrý.Měla jsem kapačku-nějakou výživu,asi zřejmě kvůli nízkýmu tlaku.Domů jsem šla v jedenáct.Jedna holčina jim tam pěkně zkolabovala,šla na záchod a za chvíli taková rána,takže docela síla.Jiak personál super,všichni byli milý a ochotný,úplná spokojenost.A necháme i zamrazit,protože jeden nikdy neví.Sice zaplatíme max. do 5500,-,záleží kolik jich bude,ale pro jistotu.A ET by měl být zřejmě v neděli.
27. bře 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy01
@kockacz ahoj holky,tak z 20 vajíček jich vybrali 17 a z toho jich 9 oplodnili.Tak doufám,že to vydrží a nevzdají to.Zítra mám zase volat a asi se budeme domlouvat kdy bude transfér.Já mám tak velkou radost :dizzy_face: .Spadl mi kámen ze srdce.Tak doufám,že je to na dobrý cestě.
28. bře 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka Tak to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To vypadá hoooodně dobře :dizzy_face: :dizzy_face: Čím víc, tím líp :slight_smile:
28. bře 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy01 jééé,Vendulko,kéž bys měla pravdu,strach je pořád.Taky bych si přála,aby jsi byla na dobré cestě,už taky čekáte dlouho,tak snad se štěstí unaví a konečně dosedne k Vám.Já jsem pozitivně stále naladěna,tak to musí klapnout.Hlavně,aby to teď nevzdali a zůstali,,tak jak jsou.Jinak břicho už skoro necítím,včera to byl teda děs navečer,ale vyspala jsem se a dobrý.Jsem ráda,že jsme do toho šli,když už je Adélka tak velká,moc mi se vším pomáhá.Jinak 5 litrů jsem včera dala,ale jsem nafouklá jak žába,ale co by člověk vše nepodtoupil,že :grinning:
28. bře 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky chci se zeptat, za jak dlouho se vam rozjela MS po vysazeni Utrogstanu? Od uterka nezavadim, spineni slabne a MS zatim nikde. DIky :sweat_smile:
29. bře 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz tak já asi vždy tak do 2 dnů.Ještě vyčkej,ona se určo dostaví :frowning2:
29. bře 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka OK, pockam :wink: A dneska neco noveho? nebo zase po obede? Posilam srdicko, aby to dobre dopadlo!
29. bře 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz ona se rozjede.A co s vámi teď budou dělat dál.Furt přemýšlím nad těma tvýma testama.U mě nového zase až po poledni,jsem na to zvědavá,hlavně abych nebyla zklamaná,že to třeba vzdali nebo tak něco :confounded: .Jééé a moc děkuju za srdíčko :wink:
29. bře 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím při pátku :slight_smile: U nás dnes opět chumelenice dopoledne :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kockacz Mně se po vyzazení Utogestanu MS rozjela normálně asi za 3 dny. Špinění jsem neměla.. Nezkoušela jsi ještě jen tak pro sichr testnout? Mně teda taky leží v hlavě ty tvoje testy, byly takový pěkný, žádnej duch... :unamused:
@mariiianka Jsem zvědavá, jak dnes budete pokračovat. To je pomalu jak nějaká reality show :grinning: :grinning: Věřím, že bojovníci bojují ze všech sil :slight_smile: :slight_smile: Držím palce!!!!!
U mě začalo to dooouhý čekací období do testování.. :slight_smile: Tento měsíc nám dávám terochu víc nadějí než jindy, snad to event. zklamání nebude tak bolet...
29. bře 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 ahojky,u nás naštěstí nechumelí,ale chci sluníčko a teplíčko.taky jsem zvědavá,co z toho dnes bude,ještě půl hodiny musím vydržet :grinning: .No dík,že mě přirovnáváš k show :grinning: .Tak to budeme testovat spolu,no ty zřejmě asi dřív.Moc ti to přeju,aby tam byli //.Taky mě t testy matou,já to nějak nechápu.Já z ní měla takovou radost,že se to konečně tady rozjede a ono nic :frowning2: .
29. bře 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka :grinning: S tou reality show jsem to fakt myslela jen ze srandy :sweat_smile: Takové odlehčení :slight_smile: A jakpak to vypadá? :slight_smile:
29. bře 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka @vendy01 test jsem nezkousela. pristi tyden zajdu pro jistotu na krev a uvidime. mozna se tam neco chytlo a pak pustilo. Akorat, ze testy spis byly stejne nebo silnejsi nez ze by slably :confounded: zacina me bolet bricho, tak se asi MS konecne dostavi. Dalsi IUI zkusime nejdriv dalsi cyklus, ted ne, protoze nemam jeden vejcovod :unamused:
29. bře 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Taky posilam srdicko, aby to dopadlo jak si prejes :wink:
29. bře 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz Jééééé, strašně moooc děkuju!!!!!!!!! :dizzy_face: Jsi zlatá :dizzy_face: Chvilku si ho užiju a pak pošlu dál nějaké dušičce, co ho potřebuje :slight_smile:
29. bře 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy01
@kockacz však já vím,že to byla sranda :grinning: .Holky jsem jak žába po tý vodě,už mě bolí i žaludek.jinak zítra ráno v půl osmý už musím být v sanusu a bude ET.Zůstalo jich všech devět,tak kdyby to náhodou nevyšlo,tak šance pořád jsou.Dáme dvě a jsou dvoubuněčný a čtyřbuněčný,což jé prý krásný.No ale já tomu stejně nerozumím,tak je to jedno :grinning: .Hlavně že jsou.Zase tam budu dvě hoďky ležet.Aspoň se dospím :grinning: ,když budu v šest ráno vstávat :confused: .Tak držte prosím palečky :dizzy_face:
29. bře 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mariiianka No tak to je prostě paráda, nic lepšího jste si nemohli přát :dizzy_face: :dizzy_face: Do zítra to s tou vodou vydržíš :wink: :wink:
Na zítra budu moc držet palce!!! To já už budu zítra od 5:30 v práci :grinning: , jen toho šlofíka tam mít nebudu :grinning: :grinning:
29. bře 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka To budete mit i mrazacky ne? Tomu rikam zasobicka - skvely!!! :grinning:
29. bře 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01
@kockacz je to hrůza,už to prostě nedávám :confused: .Dnes mam teprve v sobě necelý 2 litry,ale myslím,že dobrý,že se jedná hlavně aby jsi pila po OPU,že to je nápor na to tělo.Vždyť je víkend a ty zase pracovní? :confused: .Mrazáčky budou,pro jistotu.Raději obětuju 3500,- než to pak podsstupovat vše znova,nikdy nevíš,kdy se budou hodit :wink: .Holky moc vám děkuju,že to prožíváte semnou,akorát jestli vám s tím nelezu už moc na nervy.
29. bře 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Taky myslím, že nejdůležitější je pití hned po OPU.. :wink: No jo, víkend zase pracovní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Oba dny. Dneska se snažím chystat na Velikonoce, vařím chlapům na zítra.. To je negativní stránka této profese.. Ale v pondělí budu doma :slight_smile:
Do mrazáčků bychom šli určitě také, no a vy když to máte takhle, tak o to víc :slight_smile:
A na nervy nám určitě nelezeš, myslím, že žádná z nás to snažení nemáme vůbec zadarmo, prošly jsme si vším možným, tak je fajn se navzájem podpořit:slight_smile: Já jsem za to moc ráda :slight_smile:
29. bře 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Hele ono na každý práci je něco.No jsem ráda,že už to budu mít zasebou,pokud sse do tý doby ještě neutopím :grinning: .Já pevně doufám,že teda sněhuláci nebudou potřeba,že se nám uchytí aspoň jedna bublinka,ale uvidíme.Já už to asi moc neovlivním :unamused: .Tak to jsem ráda,že tu s vámi mohu zůstat,akorát by to chtělo změnit asi nějakou jinou diskuzi :grinning: .Ale co,zase tady máme soukromí :wink: a držíme tuto diskuzi při životě
29. bře 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01
@kockacz krásné odpoledne holky,tak mám 2 bublinky už u sebe,tak snad se jím bude dařit.Zbyli nám 4 sněhuláčci pro případ,ale pevně doufám,že nebudou potřeba.
30. bře 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka skvele, tak se setri a bud v klidu :wink: pevne verim, ze to dopadne jak ma :slight_smile:
30. bře 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz moc ti děkuji,taky bych si přála,aby u tebe a vendy bydleli už bublinky.Teď už se s tím tělo musí nějak poprat.Uvidíme,budu relaxovat a budu ráda,když zůstane aspoň jedna :slight_smile:
30. bře 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka Tak to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ať se bublinkám u tebe líbí a vydží minimálně jeden bojovníček. A 4 mrazáčci?? To je taky úžasný :slight_smile: To je hekzký, samé pozitivní zprávičky :slight_smile:
Já jsem dnes z práce totál ko. Ještě jsem obarvila vajíčka a půjdu zalehnout. Dnes mám o hodinu kratší spánek a ráno vstávám ve 4:45 :sweat_smile:
Tak hezkou neděli :wink: :slight_smile:
30. bře 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Hlavně aby pozitivní byli taky za 14 dní :slight_smile: .Stále se držím nohama na zemi,ale na zázraky věřím víc :grinning: .No tak to z víkendu nemáš nic moc co :unamused: .Jinak přeju krásné Velikonoce a bohatou pomlázku :wink:
30. bře 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Věřím, že pozitivní budou :slight_smile:
Z víkendu mám sice prd, ale Filípek je u našich, tam se má fajn a má zábavu. Manžel to beze mě přežije a já už jsem tak nějak zvyklá :sweat_smile:
Taky přeju krásné, ikdyž mrazivé Velikonoce!!!!! My byli minulý rok na Velikonoce v nemocnici, Filda měl zápal plic..tento rok už je to veselejší :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek