1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

barakara
7. říj 2013

@mariiianka Super, ze je vse jak ma byt ja jdu ve ctv na 2.screening, tak taky doufam v dobre zpravy a ze nam potvrdi tu holcicku 🙂

@vendy01 Ja jsem cekala hrozne dlouho nez mi nekdo neco potvrdil nakonec jsem sla jako samoplatce asi v 5tydnu na krev a pak v 7+0 na srdicko a v Caru jsem byla do cca 10tydne pak me predali tam kde jsem doted tedy rovnou kde budu rodit 🙂
Nechapu proc te plasi plodovkou a odberem krku na to je snad jeste brzo a mimco navic bude zdrave!
Drzim palce. Jak ti je jinak?

mariiianka
7. říj 2013

@barakara no doufám,že to tak ještě dlouho bude.A dobré zprávy určitě budou.Já jdu na utz 21.10.a to bude taky moje poslední příležitost se dozvědět co to bude a taky doufám,že bude přetočený hlavičkou dolů

vendy01
7. říj 2013

@mariiianka To jo, čekání to bude! Tak to jsi šla brzy ke svému Dr. To já se nebojím, však moc dobře vím, co se může a nemůže stát 😅 🙂 Akorát vím, že u svého Dr. jsem třeba ten screening nemusela platit a tady se platí určitě nějakých 1500,- To je taková vada na kráse 🙂
Jinak dnes ještě dvě fotečky a už dám pokoj 😀 Ten první testík je z CAR 🙂 u
Za chvilku frčím pro Fildu do školky, je zase nějakej nastydlej, tak uvidíme, co z toho bude...

barakara
7. říj 2013

@mariiianka To budes mit posledni ultrazvuk pred porodem?

vendy01
7. říj 2013

@barakara Ahoj,tak to ses vůbec načekala teda 😕 Ono to asi v UK funguje malinko jinak ne?? Jinak moc dobře vím, že to čekání na začátku je nutnost a vůbec takhle po IVF, když čekáme už od samého začátku pořád na něco 🙂 Ale věřím, že bude vše ok 😉 Cítím se docela dobře, v noci teda bolesti v podbřišku, nafouklé břicho, chvilkama pocit slabosti a trošku na zvracení, ale jsem ráda, za příznaky 🙂
Tobě taky moc držím palce na kontrolu!!!!!!! Ať je miminko v pořádku!!!! a děkuju! 🙂

mariiianka
7. říj 2013

@vendy01 no to já si screening musela taky zaplatit .A fotečky klidně dávej 🙂 😉 .O tom nastydnutí mi ani nemluv,taky na sobě pociťuju začínající rýmu a v krku nic moc 😠 a Adélku v noci zase bolelo břicho,tak mi dali v lékárně černý uhlí,tak uvidíme,prý je nejúčinější a bylinkový čaj
@barakara jj,bohužel už poslední 😒 .Ale pomalu už dobíhám do finále

barakara
7. říj 2013

@vendy01 No ja vim. Clovek si mysli, ze dosahne nejake mety a pak uz bude klid a dobre. Ale nejdriv nervy s testama pak krev, srdicko potom prvni screening, pak vyvojove vady ve 20tt.
Mne se hodne ulevilo po srdicku a po tom 12tt....ale ten strach je tam porad.
No ja jsem taky byla rada za priznaky i kdyz zvraceni dvakrat denne uz bych nemusela 😀
Dekuju za drzeni palcu! 😵

barakara
7. říj 2013

@mariiianka To je pravda mas to za chvilenku. Ja se jen ptala, ze to teda bude asi stejne jak tu. Mam taky posledni ultrazvuk ve 32.-34.tt a pak uz nic.

mariiianka
7. říj 2013

@barakara no řeknu ti už aby to bylo,když nad tím tak přemýšlím,tak třeba už za 8 týdnu budeme čtyři 🙂 ,to je docela mazec

barakara
7. říj 2013

@mariiianka 😀 je no
Ja si to nedokazu vubec predstavit s manzelem jsme taak dlouho sami dva a ted k nam pribude miniclovek 🙂 Ale straasne moc se tesim i kdyz vim, ze to bude asi zahul s prvnim mimcem bez pomoci rodiny.

mariiianka
7. říj 2013

@barakara hele,neboj to zvládnete,první týdny jsou záhul,ale jak se trochu sehrajete,tak je to super,akorát by to nemuselo tak rychle utíkat,než se člověk vzpamatuje,tak to začne chodit.Ale můžu ti říct,že v každým věku je to krásný,co to dítko zvládne 😉 .Najednu stranu jsem ráda,že už Adélku mam takhle velkou,ale nadruhou si říkám,že budou mít velký věkový rozdíl

vendy01
8. říj 2013

@mariiianka Ahoj, tak dneska jsem poprvé netestovala 😀 Včera odpoledne mi chvilkama bylo pěkně blbě od žaludku a v noci jsem šíleně nafouklá, budu si muset asi koupit Espumisan, ten myslím těhule můžou. Jinak dnes nějaký blbý den, v noci jsem spala málo a hormony asi pracujou, tak jsem nějaká rozhozená. Dnes se musím pustit do domácího úklidu, bordel na mě odevšak kouká 😀 , tak se alespoň odreaguju 🙂

mariiianka
8. říj 2013

@vendy01 ahojky,netestovala 😀 a já se těšila 😀 😀 .Jj espumisan je i pro těhule.Jo a takových dní bude víc,já jsem zase od šesti vzhůru,teče mi rýma a lehce bolí v krku,já se z toho fakt zblázním.Aďa ráno vstala a měla nateklý pěkně oko,že jí tam včera vletěl prach,proč mi musíme mít furt něco 😒 .Ale snad to bude dobrý,vypláchla vodou a šla do školy.A moc to s úklidem nepřeháněj,raději se šetři 😉 .V kolik budeš mít výsledky krve?Teď tady koukám co k vánocům,už teda něco mám a rozhodně to letos nebudu přehánět,největší dárek je v schovaný u mě 😵 😵 😵

vendy01
8. říj 2013

@mariiianka Tak to máš teda taky vydařený den 😒 Tak pořádný kotel čaje a odpočinek 😉 To fakt člověku nepřidá... Chudák Áďa, no fakt, že s dětičkama to je pořád něco. Já zas včera volala doktorce na výsledky moči u Filípka, kterou jsem dávala ve čtvrtek. Chodil často čůrat. Paní doktorka mi oznámila, že se zkumavka rozbila a mám přijít pro novou 😠 Jsem málem vraždila! Trnu, aby mu něco nebylo a oni mi ani nezavolali, že už se rozbila ve čtvrtek při odvozu a nechali mě čekat. No děs 😖 Tak jsem to dnes slušně vysvětlila, že jsme to mohli udělat jinak.. tak mě to rozhodilo (no těhule 😅 ). Pak jsem oběhala nákupy, hodila doma tašky, padla a volá manžel, jestli nekoupím ještě 5 pytlů cementu. To už jsem ho málem taky zabila, proč mi to neřekl včera, že jsem teď přijela z města.. Odpověď, že takové problémy by chtěl mít mě dodělala. Tak pro cement pojedu až odpoledne 😝 Prostě super den 🙂 🙂 Omlouvám se za výlev, normálně to nedělám 😀
Výsledky krve asi odpoledne nebo až zítra dopolko. To je jasný, vy už největší dáreček máte, i krásně zabalený 🙂 á jsem ještě nad dárkama moc nepřemýšlela, ale uteče to asi opět rychle a já budu na poslední chvíli šílet 😀

mariiianka
8. říj 2013

@vendy01 no to si děláš srandu,že to rozbili,tak to bych taky vraždila 😠 .My byli takhle jedou s Aďou na krvi,ale to byla malá a samozřejmě doktorce se nedařilo narazit pořádně žílu,když už teda tu krev měla a měla jsem si dojít pro výsledky,tak mi řekla,že krev byla sražená,no to bylo na mě moc.Dítě uřvaný jak tam v ní šťourala a výsledky k ničemu 😠 .Hele ty máš taky super manžela že 😀 ,z ničeho si hlavu nedělá.To mám doma taky a nejvíc mě může šlehnout,když vše nechává na poslední chvíli,to nemám ráda,musím mít hezky všechno za včasu.No hlavně aby Adélka měla něco pod stromečkem a nám o nic nejde.Akorát se chci jet podívat ještě na nějaký klávesy,začne jí kroužek na piáno.Nechci nic drahýho,to bych se nedoplatila,to je takový letos nejdůležitější dárek pro ní.Jinak maličkosti už mám.

vendy01
8. říj 2013

@mariiianka S tou krví, to je taky super 😠 To jsou takový zbytečný věci navíc.. Dospělý to vydrží, ale když jde o děti, tak do mě vždycky vjede takovej vztek. Nám zas minule ještě zapomněla do žádanky zaškrtnout vyšetření štítný žlázy, které jsem opakovaně žádala na doporučení mého endokrilologa a když jsem se ptala, jak to dopadlo, tak mi řekli, že výsledek nemají, že ho teda píchne znova, tak jsem rázně řekla, že v žádném případě 😠 Já nejsem hádavý typ, raději sklopím uši a jdu, ale tohle bylo fakt moc. Tý jo, dneska jsem v ráži 😀 😀
Koukám, že naší manželé jsou si v dosti věcech podobní 😀 Chytrý, šikovný, ale co se týče plánování něčeho dopředu, to je tragédie. Já naopak, v noci nespím a honí se mi hlavou, co mám udělat, abych ne něco nezapomněla 😀
My klávesy kupovali zrovna minulý rok jako rodinný dárek. 🙂 byla akce v Lidlu na Yamahu klávesy, moc hezký a něco málo přes 2tis. Fildu chcem příští rok dát na nástroj, asi právě ty klávesy. Manžel hrál na piáno, já zas zpívám, tak se to hodí 🙂 To bude mít Adélka super dárek 😵

mariiianka
8. říj 2013

@vendy01 přesně,dospělý přetrpí hodně,ale jak jde o děti,tak to fakt nééé.Jééé,tak škoda že jsem to loni propásla.V elekru měli taky asi za 3tisíce už po slevě a my hloupý je nekoupili.No ještě zatím času dost.Tý jo tak koukám,že jste hudební rodinka,škoda,že bydlíte tak daleko,bych ti Adélku vozila na doučování zpěvu i piána 😀 😀 😀 .Hlavně já nevím po kom to to dítě má takový talent,už jsme je měli i půjčený a ona ani noty nepotřebuje,jde jí to samo 😅 ,tak snad jí to vydrží.Od 3 let hrajeme na flétnu,takový nenáročný nástroje aspoň,co se dá doma vydržet 😀 😀 😀

vendy01
8. říj 2013

@mariiianka Tak to je fakt šikulka 😵 Má asi přirozený talent. To je super a když jí to ještě k tomu baví, tak je to super. 🙂 Filda jak je kluk, tak zatím chodí na fotbal, ale chceme, aby minimálně hudební základy měl. On umí hezky zpívat, ale kluci se pak za to většinou stydí, jak jsou starší 😅
Ono je to muzicírování fajn, nejlepší je to na Vánoce, to se moc těším. Manžel hraje a my zpíváme koledy 🙂 V létě zas kytara u ohýnku 🙂
Jo jo, flétnička a piáno na rozdíl od takové trubky nebo houslí netahá doma za uši 😀 😀

No musím jít něco dělat 😅

mariiianka
8. říj 2013

@vendy01 no housle si neumím teda vůůůbec představit 😅 .Já taky mezitím pracuju,a teď mě honí mlsná,tak jdu dát nějaký ovoce

vendy01
8. říj 2013

@mariiianka
@barakara Holky, mám velkou radost!!! 😵 Hcg 982 😵 😵 Vůbec jsem nečekala tak vysokou hodnotu 😅 😵

janii
8. říj 2013

@vendy01 Gratuluju!!!!!!!

kockacz
8. říj 2013

@vendy01 Tak to je skvely!! Moc gratuluju 😅

vendy01
8. říj 2013

@kockacz dekuju🙂 a jakpak lazne??? kdypak pojedes??
@janii dekuju🙂

mariiianka
9. říj 2013

@vendy01 moooooc gratuluji 😵 😵 😵 !!!!!Mám velkou radost i za tebe 😉

mariiianka
9. říj 2013

@janii ahoj Jani a jakpak se máš ty.Vše v pohodě.Pomalu se to blíží co 🙂

vendy01
9. říj 2013

@mariiianka Ahooj, tak jsem právě dofuněla domů. Byla jsem ještě v práci kvůli neschopence a ještě nějaké zařizování... Z toho hcg mám fakt radost,jsem se sestřičky ptala, jestli to je opravdu toto číslo 😀 Jinak se cítím dobře, nevolnosti úplně polevily a kromě pobolívání břicha mi nic není. Samozřejmě hned špekuluju, jestli je vše v pořádku.. 😅 😀

@janii Tobě to teda utíká 🙂 Jakpak to zvládáš s bříškem a dvěma raráškama k tomu???

mariiianka
9. říj 2013

@vendy01 nešpekuluj,v pořádku je úplně všechno,i když je to nenormální viď,neboj taky jsem se ptala dr. 😀 .člověk tomu nemůže nějak uvěřit viď.Ani není Filípkovi divný,že jsi najednou furt doma nebo jste mu to řekli.Aďa to věděla od samýho začátku,teda spíš jsme jí na to připravovali.Jo to já zachvíli valím do města,mě už z toho šlehne,musíme mít fakt všechno.Aďa má od včera červený a napuchlý oko,tak vyrážíme na oční.Tak jsem zvědavá co jí najdou 😒

vendy01
9. říj 2013

@mariiianka Chudák, tak jí to vůbec nesplasklo?? Tak ať jí moc netrápí 😒 😉 !!!
Filípek se mě ptal, proč nechodím do práce, tak jsem mu řekla, že mám dlouhou dovolenou a spokojil se s tím. Je ještě malej, tak o tom jinak nepřemýšlí, ale je hrozně rád, že jsem doma 🙂 Řekneme mu to nejdřív tak ve 12tt, ikdyž on je hrozně všímavej a pokud mi poleze břicho, tak se určitě zeptá. To bych mu pak řekla, že tam mám miminko 🙂

mariiianka
9. říj 2013

@vendy01 právě,že vůbec.Trápit jí určitě nebudou,můžu říct z vlastní zkušenosti 😀 .Pak podám info,ale doufám že dostane mast jako jsem měla já a bude klid.To věřím,že je rád,že tě má doma.No mi jsme Adélku na to museli připravovat,protože žádný mimino nechtěla,ona radši větší děti,tak proto,ale teď už to bere jinak.Tak snad to tak bude i když bude prťous brečet 😀 😀 😀

barakara
9. říj 2013

@vendy01 Moc gratuluju Vendy, to je nadhera! 😵