1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

vendy01
29. říj 2013

@mariiianka tak to je hodne slusny jak jste spolu dlouho 😀 ja jsem si svatbu taky uzila,ale asi ne uplne na plno,kvuli kojeni🙂 a jaky jsi mela prvni porod?

mariiianka
29. říj 2013

@vendy01 nekonečný 😀 ,teda aspoň mě připadal 😅 ,hlavně ke konci,jinak celým 17 hodin.Ale všechno se dá zmáknout 😉

vendy01
29. říj 2013

@mariiianka Uf, tak to sis porod užila 😅 Je ale fakt, že na to špatný člověk časem zapomene a když je vidina krásného miminka, tak se to prostě musí zmáknout. Já rodila rychle, praskla mi voda doma bez bolestí v 19h a po půlnoci byl Filda na světě.. Ale jak to bude tentokrát...

mariiianka
29. říj 2013

@vendy01 no tak takhle si to taky nějak představuju 😀 .Ale uvidíme,hele nakoupila jsem si lněný semínko a maliník,to by bylo aby to nešlo rychle 😀 😀 😀

vendy01
31. říj 2013

@mariiianka Ahoj, tak hlásím, že mi je dneska docela obstojně na rozdíl od včerejška 😉 Máme na odpoledne naplánovanou návštěvu, tak se mi to docela hodí 🙂 Včera jsme absolvovali prevenci u zubaře a myslela jsem, že vrhnu. Musela jsem přiznat, že jsem těhotná 🙂 Za odměnu jsem si koupila nové zimní botky jako bolestné 😀
Ten maliník jsem pila taky, docela mi chutnal 🙂

mariiianka
31. říj 2013

@vendy01 ahojky,tak to je dobře že ti je líp.A nezkoušela jsi nějaký ty lízátka na nevolnosti?Jéé zubař,tak tohle už mám naštěstí za sebou,čeká mě to až zase po novým roce,pokud se teda v tom frmolu nezapomenu objednat 😅 .No boty vidíš,tak to ani nevím jestli mám nějaký z loňska,možná by bylo dobrý to prohrabat 😀 ,já stejně chodím furt jen co nich lehce vlezu,protože ohnout se,dá teda pěkně záhul 😀 .Tak to jsem ráda,že jsem si nekoupila nic hnusnýho,tak doufám,že ho i ochutnám než porodím 😀 .Ten se může pít až někdy od 36 tt asi viď?

vendy01
31. říj 2013

@mariiianka Jo jo, lízátka mám nakoupený, ale přijde mi, že je to spíš placebo, než aby to mělo nějakej účinek 😅 Botky jsem právě z loňska neměla, tak byl nejvyšší čas a hned jsem s nima dnes dělala parádu 😀 S tím ohnutím to chápu, musí to být záhul 😅 Maliník jsem myslím pila už dřív, snad od 34tt 😕

mariiianka
31. říj 2013

@vendy01 aha,takže taky k ničemu 😒 .Tak třeba už to teď nebude tak hrozný.No nejlepší je,jak oblíknout ponožky 😀 a nebo ostříhat nehty,to je fakt paráda 😅 .Fakt od 34 tt,tak to je dobrý,to teda taky začnu a rodila jsi v termínu nebo dřív?Já jen na co se mám připravit,já bych teda chtěla aspoň o 14 dní dřív

vendy01
31. říj 2013

@mariiianka Třeba už to bude lepší 🙂 Já jsem rodila přesně na termín 🙂 , jen se Filda vyklubal až po půlnoci...
Tak nech stříhání nehtů na manželovi 😀 Si můžeš alespoň připadat jako na pedikúře 😀

barakara
31. říj 2013

Ahoj holky. U me nic noveho, mame nakoupene nejake vecicky na miminko, ale vetsina nam toho jeste chyby jak jsem si myslela, ze budu plasit s nakupovani tak ted to nejak stagnuje. Kocarek mame vybrany, ted jeste pojedem nekdy do Ikeii koupit komodu, prebalovaci podlozku a nejake blbosti.
@mariiianka Ty uz to mas za chvilicku vid? 🙂 Uz mate vsechno pripravene?
@vendy01 Ja mela "ranni" nevolnosti hlavne vecer 🙂 a nic mi na to nepomahalo, protste to prislo at jsem chtela nebo ne 🙂 ale hodne jsem pila vodu s citronem...to se mi jakoby trochu vzdycky ulevilo....

mariiianka
31. říj 2013

@vendy01 já Aďu měla taky na den přesně,tak se obávám aby to u druhýho taky tak nebylo.Ježiš to bych taky mohla přijít o prstíčky 😀
@barakara ahojky,ty jo ani mi nemluv,asi mi to nějak začíná docházet,že jako fakt za chvíli tu budeme mít miničlena 😀 .Nějak tomu pořád nemůžu uvěřit,že to tak uteklo.Mě schází ještě kolíbka do obýváku a něco málo v lékárně koupit,ale to už jsem jen takový maličkosti,který dneska koupíš všude.Hele já měla taky období,kdybych koupila všechno a pak zase kdy mě to vůbec nebralo

mariiianka
1. lis 2013

@barakara
@vendy01 ahoj holky,tak jsem se vrátila od dr.Večer jsem myslela,že už mě povezou,začalo mě šíleně bolet břicho a bolesti až do zad,no tak samozřejmě začínající zánět.Tak jsem vyfásla bobule na zavádění a ještě mi zvýšil magnézko.Tak snad se to srovná

vendy01
1. lis 2013

@mariiianka ahoj,tak to je mazec teda☹ to me mrzi,ze si k tomu vsemu takhle nakonci jeste uzivas☹ tak to snad bude brzy v poradku!!!
My byli vcera na te navsteve,to bylo super,ale vecer a v noci mi bylo zas desne blbe. Rano jsem zvladla s babickou objet nakupy,v supermarketu jsem sebou malem svihla,ale jinak pohoda 😝
Tak jsem si hned sla doma lehnout a pisu jen pres mobil. Tak snad bude lip🙂
Jo a hezky vikend🙂 jsme to teda lazari 😀

mariiianka
1. lis 2013

@vendy01 no snad se to zlepší,pokud ne,dostanu antibiotika,ale věřím,že bude líp.Prostě nemůžeme být normální těhulky asi no 😅 .Musíme zkusit všechno,ale my to vydržíme pro ty naše prckové.Za odměnu jsem koupila malýmu kaťata a tričko s vestou,tak nálada byla hned spravená 😀 .Když ono v těch market je vzduch šílený,tak se ti ani nedivím,já oběhla rychle lidl a šup ven,taky to moc nemusím

mariiianka
2. lis 2013

@vendy01
@barakara holky,tak dneska máme přesně 50 dní do porodu 🙂 ,sakra teď to teda fakt poletí,už bych měla pomalu balit tašku do porodnice 😅

vendy01
2. lis 2013

@mariiianka jee,to si pis,ze to ted poleti🙂 to je pekny,no hrozne to utika!!! Na tasku uz je urcite nejvyssi cas😉
A jak ti je??? Mne dnes docela dobre,jen jsem zazimovala zahradu a trochu to prehnala s aktivitou,tak me bolelo bricho. Tak uz jsem pak jen lenosila🙂

mariiianka
3. lis 2013

@vendy01 už je mi naštěstí dobře,ale to bude tím,že skoro nic nedělám 😅 ,jen to nejnutnější.Hlavně nevím co mám balit do tý tašky.A už jen poslední týden předemnou a huráááá mateřská 😵 😵 😵

vendy01
3. lis 2013

@mariiianka Tak to je fajn,ze ti je dobre🙂 Ja jsem tenkrat balila tasku podle nejakyho seznamu,co jsem nasla tady na MK🙂 Ono se toho asi moc nezmenilo za tech par let ne? 🙂

mariiianka
3. lis 2013

@vendy01 já jsem to u Adélky měla napsaný v průkazce,ale teď tam není nic.Tak musím kouknout taky po nějakým seznamu,aspoň to důležitý a zbytek my můžou dovízt vždycky

kockacz
4. lis 2013

@mariiianka @vendy01 @barakara ahoj holky, hlasim se po laznich. bylo skvele, ale nejak to uteklo. Navic jsem tam dostala o par dni driv MS, tak mi utekly jeste nejake procedury. Ale zas na druhou stranu uz zacala skrycim nazvem KET 😀 Zobu 3x denne estrofem, dneska me docela dost bolelo bricho, ale pak to nastesti preslo. V patek jdeme na UTZ a pocitam, ze nekdy pristi tyden bude transfer 😝 A pak dalsich 14 dni doma...Tesim se. Kez by to klaplo a uz jsem se nemusela vracet do prace 😅

mariiianka
4. lis 2013

@kockacz ahojky,no to to teda uteklo 😕 .Věřím,že ti to pomohlo a budeš další těhulka 😵 ,budete mít krásný vánoční dáreček,moc moc moc ti to přeju a budu držet vše co mám 😉 a posílám ještě nějaké těhubacílky,dokud jsou 😀 .To víš už se mi to krátí,dneska jsem pro jistotu naházela už něco do tašky,jeden nikdy neví 🙂 😅 😅

kockacz
4. lis 2013

@mariiianka DIky moc, opravdu to budu potrebovat. V Praze mi krachla soubezna terapie, ktera mela utlumit obrannou reakci meho tela vuci embryu 😒 V laznich jsem si pobrecela, protoze to bylo jedine co zabiralo. Vsechno jsem se snazila naplanovat, aby byly podminky co nejlepsi a pak tohle. No musim verit, ze to treba zrovna ted dobre dopadne a dalsi potrat nas neceka. Jestli se teda sampion vubec zakousne 😅 Zivot je nekdy svine, ze to tak musim rict a ulevit si. UVidime....

mariiianka
4. lis 2013

@kockacz to nejhorší už sis vybrala a teď tě čekají jen ty nejkrásnější chvilky 🙂 .Chápu,je to všechno stresující a už moc dlouho to trvá,ale teď se všechno v dobré obrátí a bude to šampion všech šampionů 😉 🙂 🙂 🙂

vendy01
5. lis 2013

@kockacz Ahoj a vítej zpět 😉 Uteklo to opravdu jak voda 😅 Hlavně, že se to vydařilo a podmínky pro přijetí embryjka budou dobré 🙂 S tou terapií mě to mrzí, nevěděla jsem, že s tím jsou takové trable 😒 Na druhou stranu jak píšeš, bude to bojovník, navíc máte za sebou tu genetiku, tak to budeurčitě jen to nejlepší embryjko 🙂 😉

mariiianka
6. lis 2013

@vendy01 ahojky,jak se má naše těhulka 🙂 .Něco nového u tebe.Už jsi byla na další ko nebo kdy tě čeká.Mě bylo včera zase bídně,dala jsem malou procházku a zase bolest,já už bych to fakt chtěla mít za sebou.Odpočívat už mě nějak moc nebaví,tak si představ dnes jsem se dala do balení dárků 😀

vendy01
6. lis 2013

@mariiianka Ahoj, u mně nového to, že je mi opět blbě 😅 , tak trochu bojuju. A na kontrolu jdu zítra 😵 , tak se těším 🙂 Mám přijít už v 7h na lačno, tak se toho trochu bojím , abych jim tam někde nespadla 😀 Už balíš dárky?? Já jsem dnes teprve první objednala 😀 😀
Ale to je pěkná prácička, to mám ráda. Ty bolesti teda nic moc 😒 Už aby to uteklo a mimčo bylo na světě viď?? A tašku už máš pobalenou?? 😀

mariiianka
6. lis 2013

@vendy01 jééé,tak to je super,to na tebe budu myslet 😉 .Budou ti brát krev nebo proč jdeš na lačno.Mě to teda nic nedělá když se ráno nenajím,ale pak už dýl mi kručí děsně v žaludku 😀 .Hlavně když jedu k dr.tak jsem se odnaučila cokoli pít,protože pak bych se ulítala na záchod 😀 .Ty nevolnosti jsou teda šílený,ale už jsi 9 tt,tak snad už by mohli taky pomalu přejít.Hele já měla první dárek pro prcka už někdy v červnu 😀 ,ale jinak nakupuji od září,pak je toho moc najednou a letos teda vůbec.Ještě do toho jsme kupovali ten kočárek,ale jsem ráda,že už je doma a máme to bez nervů,mě už nebaví ani moc nikam cestovat.A manžílek má ještě ke všemu kulatý narozky za 3 neděle,tak to bude taky něco,to víš něco koupit do práce a něco domů,protože je nás jak psů,né li víc 😀 .Teď ti řeknu,že mi to moc neutíká,se to nějak zaseklo,ale pořád žiju v přesvědčení,že prostě porodím dřív 😀 .Jo a tašku mám tak napůl sbalenou,já npořád nevím,co bych do ní ještě hodila 😀 😀 😀

barakara
6. lis 2013

@kockacz Drzim moc moc place at to vyjde a pekne to tady doplnis 🙂 😵
@vendy01 Drzim palce na kontrolu. 😵
Ja jsem holky sla vcera na tehotenskou jogu a vsem tehulkam moc doporucuju, byla to parada, ja si tam narame odpocinula od prace 🙂

vendy01
6. lis 2013

@mariiianka No jo, budou mi brát krev, sice se mi to zdá ještě brzy, ale asi to nevadí. Mně je právě teď na lačno blbě, i doma když mi vytráví, tak musím hned něco zobnout. Nějak to přežiju a do kabelky beru svačinku a pití 🙂
S těma dárkama to tě obdivuju, je fakt že jsem v září měla úplně jiné myšlenky než na Vánoce 😀 A ty je zase budeš mít v prosinci 😀 Ty narozky to máte teda mazec, máš toho hodně. u nás má narozky Filípek, ale to bude klasická oslava s babičkama u dortu 🙂

@barakara Děkuju, snad bude vše, jak má být 🙂 To těhotenské cvičení, ať jóga nebo i klasické by mě taky lákalo 🙂 Jen je od nás všechno děsně z ruky. Mě už teď bolí záda, tak přemýšlím o nějakých masážích 🙂

vendy01
7. lis 2013

@mariiianka
@barakara Tak jsem z kontroly doma! Uf, vše je zatím v pořádku 😵 Mrňousek je podle PM o 2 dny větší, má už 4,2cm 😀 Dostala jsem průkazku a brali mi krev na NT screening. Objednaná jsem na 25.11., tak to snad uteče 🙂 Holky mám fakt radost!! 🙂