1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

mariiianka
7. lis 2013

@vendy01 super,gratuluji 😵 !!!!!To ti brali ale docela brzy krev co.Tak teď už se můžeš opravdu pyšnit mamino 🙂 ,jak je průkazka hned je to zase jiný 😀 .Neboj uteče to jako voda,teď už to bude vůbec utíkat.Podívej já,jsem se zhrozila,že už jen 45 dní 😀 😀 .a dali ti fotečku?

vendy01
7. lis 2013

@mariiianka Děkuju 🙂 Taky se mi zdálo na krev brzy, ale snad to neva.. To jooo, s průkazkou už jsem fakt těhule 😀 Akorát je taková nic moc 😅 , žádný hezký desky... S Fildou jsem měla takovou pěknou s obrázkem 😀
Tobě to teda utíká jak voda 🙂 😉 To už je za chvilku!! Fotečku mám, dala jsem jí do alba 🙂

mariiianka
7. lis 2013

@vendy01 už jsem ti jí okoukla 😀 .Však neboj,tobě to už teď bude taky utíkat a než se naděješ půjdeš rodit 😉 😀 .akorát já už z toho začínám mít hrůzu

vendy01
7. lis 2013

@mariiianka No nestraš, ještě si to chci trochu užít 😀
Hrůzu neměj, stejně to člověk neovlivní... Spíš bych měla tu vidinu voňavého uzlíčku v náruči 😵

mariiianka
7. lis 2013

@vendy01 ale o ten porod mi snad ani tak nejde,to snad nějak zvládnu,musím 😅 ,ale o to co když budu doma sama a zrovna nikde nikdo 😅 ,už mě z toho začíná lehce hrabat.Doufám,že to příjde,když zrovna Pepa bude doma

mariiianka
7. lis 2013

@vendy01 jo a už jsem začala pít maliník a to lněný semínko si dávám do jogurtu,tak uvidíme co to provede 😀 ,snad pak stihnu aspoň tu porodnici 😀 😀

vendy01
7. lis 2013

@mariiianka Aha, tak to chápu.. To bych taky pak měla v hlavě.. Ale určitě to dobře dopadne. Přeci jen to chvíli trvá než se do porodky jede 🙂 😉

mariiianka
7. lis 2013

@vendy01 přinejhorším si tam dojedu sama 😀 .Tý jo tu tašku mám napůl sbalenou a fakt nevím co do ní ještě dát,pořád si říkám času dost 😀 .Nejvíc mě pobavilo,když jsem našla co sebou a tam stálo hlavně svačinu pro tatínka 😀 ,tak já budu někde trpět a on si bude vesele dlabat? 😀 😀 😀

barakara
7. lis 2013

@vendy01 Super Vendy, miminko krasne roste a vsechno jde tak jak ma, mam velkou radost! 😵

barakara
7. lis 2013

@mariiianka To je klasika ne, hlavne, aby chlap nemel hlad az pak se resi dalsi veci.... 😀

mariiianka
7. lis 2013

@barakara no bodejď,že ženská rodí to není zase tak důležitý 😀 😀 😀

vendy01
7. lis 2013

@mariiianka 😀 No ono to s tou sváčou asi fakt není od věci. 🙂 My jeli tenkrát rodit večer a než jsme vyjeli, tak jsem hlavně manželovi kladla na srdce, ať se pořádně nají, že pak nebude kde a byla to pravda 😀 😀

@barakara Děkuju 😉 Taky z toho mám velkou radost 😵

Jen bych pořád spala. Po obědě jsem si šla na chvilku lehnout a teď jsem vstala 😅 Kdybych nemusela do školky pro Fildu, tak klidně ještě chrním. To je hrozný 😅 Ale pokud to jde...

mariiianka
7. lis 2013

@vendy01 😀 😀 😀 tak aspoň viš,že teď ho nabalíš pořádnou sváčou 😉 .Jen spi dokud to jde,co já bych za to dala 😅

vendy01
11. lis 2013

@mariiianka Ahoj, jakpak se daří??? Nezačala už ti konečně mateřská??? 🙂 😵
Já zas dneska přežívám 😅 Měli jsme docela náročný víkend. Bylo u nás posvícení, tak jsme byli na posvícenské zábavě a bylo to fajn. Sice jsem nejdřív myslela, že nepůjdu, jak mi bylo blbě,ale pak to bylo lepší. Včera jsme byli u našich, táta měl narozeniny a ještě u kamarádů 🙂 Vše bylo fajn, ale večer jsem padla a nemohla nic 😀

@kockacz Jak to u tebe vypadá?? Už máš termín pro ET?? 🙂

mariiianka
11. lis 2013

@vendy01 ahojky,jo už od včera jsem na mateřské,tak konečně volnáááááá 🙂 🙂 🙂 .Dneska jsem byla na ko,zkontroloval mi už jen čípek a poslechl srdíčko prcka,tak vše v pohodě.Teď jdu už za 14 dní a pak každý týden na monitor do porodnice a jde se pomalu do finále.Nějak rychle to uteklo 😕 😀 😀 .Příští týden musím ještě objednat tu kolíbku,no a nějaký drobnosti v drogérii a můžeme jít na to 🙂 .Tak to sis taky krásně užila víkend,já jsem tak trochu pracovala,dělala jsem truhlíky na okna a teď bych ty okna potřebovala trochu umýt 😒

vendy01
11. lis 2013

@mariiianka Tak ses konečně dočkala 😵 🙂 Hurá svoboda 🙂 Kontrola super, hlavně, že je vše ok 😉 Okna si nech tak za 14 dní, to už by se mrňouskovi třeba po tom mohlo zachtít na svět 🙂
Jakou budete kupovat kolíbku?? Mně by se taky nějaká pak líbila, nebo alespoň koš do obýváku... Třeba z MMB...

mariiianka
11. lis 2013

@vendy01 no to ti povím,akorát jsem tu svobodu ještě moc nepocítila 😅 ,ale už jen ten pocit.No taky jsem si říkala,ale za 14 dní se pustím asi do nějakýho cukroví,aspoň něco málo napeču,ale rozhodně to nebudu přehánět,kdo to má pak jíst 😀 .Taky jsem koukala na nějaký bazarový,ale moc štěstí jsem neměla,buď byli už prodaný,nebo se lidi ani neozvali,ale nová stojí do 2500,- a použitá kolem 1800-2000,-,takže jsem rozhodla o nový i když vím,že je to jen na chvíli,ale nechci postýlku do obýváku a chci takovou tu multifunkční,žádnou dřevěnou,pokusím se najít obrázek a ukážu ti jí,tak snad to k něčemu bude

mariiianka
11. lis 2013

@vendy01 tak tuhle chci,tak snad bude dobrá

kockacz
11. lis 2013

@vendy01 @mariiianka Holky, tak KET mame ted v patek 😝 Tesim se. V praci to nejak smoulim ohledne toho jak budu a nebudu pryc. Je to tam divoky, delaj se rozpocty a resi se s kym pocitat a s kym ne... Vidim to tak, ze kazda duse, ktera by odpadla by byla dobra... Hruza 😒

mariiianka
11. lis 2013

@kockacz super,tak posílám hodně sil a těhubacílků,které ještě zatím mám 😀 a hlavně myslet pozitivně a ono to dopadne.K vánocům budete mít ten nej nej dáreček 😵 😵 😵

vendy01
12. lis 2013

@mariiianka Ahoj, kolíbka je super, přesně něco takového bych si představovala. Jen manžela asi klepne, musím mu to dávkovat vše pomalu a nejlépe až příští rok 😀
Jinak jsem ode dneška taky svobodná 😵 Dopadly mi neomezené vycházky 😵 🙂 Dávají je na 3 měsíce a pak je možné to ještě jednou prodloužit.
Dneska mi je i celkem dobře 🙂 , čekají mě domácí práce, protože to u nás doma vypadá přímo děsivě 😅
Taky se mi na poslední chvíli podařilo sehnat vstupenky na představení Michala Nesvadby 🙂 Filda ho miluje a bude to mít jako nedělní výlet s překvapením..

@kockacz Tak už v pátek?? To je super 😵 Pěkně to uteklo 😉 Moc budu držet palce!!!!! A budete zavádět jedno embryjko nebo obě?? A těhu bacílky posílám také!!! 🙂 😉

mariiianka
12. lis 2013

@vendy01 no taky mi bylo dneska řečeno,že to bude malý rozcapínek,když má už od malička vše,že to Adélka neměla 😀 .Ale já si to chci prostě užít se vším všudy a prodat se to taky pak vždycky dá,akorát mu teda nesmím říkat částky kolik co stálo,to by ho asi kleplo 😀 😀 .Tak si to řeším po svým.Tak to je super,že ti vyšli vycházky,aspoň se nemusíš strachovat,kdo se kdy ukáže.Tý jo a o domácích pracích mi ani nemluv,teď jsem teda venku,když je tak nádherně a na okna se né a né dostat 😅

vendy01
12. lis 2013

@mariiianka 😀 Tak to u nás by se ty částky asi neutajily.. 😅 První věta vždycky zní..A kolik to stálo?? 😅
Je fakt, že mám spoustu věcí po Filípkovi, ale když to bude holčička.. Třeba kočárek jsem chtěla tenkrát hned prodat, ale s tím jsem doma nepochodila. Takhle ho máme na půdě. Manžel žije v přesvědčení, že je dobrej, ale vím, že jen hluboká korba je v pohodě a sporťák už byl v rozkladu 😖
Jo a včera jsem se vyhrabala na půdu pro mé těhu oblečení po Fildovi a z hrůzou jsem zjistila, že to je tragédie a téměř nic se nedá nosit a to včetně riflí, které jsem už brzy chtěla nosit 😅 😝
No nic, budu si postupně muset dělat radosti v podobě nových oblečků 😀

mariiianka
12. lis 2013

@vendy01 radost se musí dělat vždycky 😉 😀 😀 .Já jsem ráda,že zapnu zimní kabát,protože kupovat si nějaký jiný na pouhý měsíc by se mi vážně nechtělo 😒 ,to radši vrazím do prcka 🙂 .Hele mě kdyby kočár myši nezničili,tak ho použiju,ale manža řekl že koupíme teda nový,tak jsem nic nenamítala 😀 i když by mi stačil bazarový,ale jsem ráda,že ho mám a už teď se těším až ho prubnu 😀 .A jinak on ví zruba kolik stojí ty větší věci,ale oblečky co jsem nakoupila přes net,to nemá ani páru 😅 .A teď jsem na netu objevila bazárek a tam se dají taky sehnat krásný věci na děti.Adélce jsem tam koupila vestu a do dvou dnů byla doma,takže rychlost a vypadá,že je i málo nošená.Pošlu ti zase obrázek 😉

mariiianka
12. lis 2013

je to hnědá kůže s růžovým kožíškem,tady to není teda moc vidět,ale tu bych brala i já 😀 .I ve škole prý učitelkám se hrozně líbila 😀 😀

vendy01
12. lis 2013

@mariiianka Tak vesticka je fakt super🙂 I mne by se libila🙂 Taky ted hodne pokuju po bazarcich. Neposlala bys mi prosim odkaz? Skoda jen toho postovneho☹ Na mimi oblecky taky budu hodne kupovat ze svych zdroju🙂 Jeste ale vyckavam alespon do screeningu.

mariiianka
12. lis 2013

@vendy01 http://www.sedmenebe-babyshop.cz/HomepageBazar.... se ti něco zalíbí 😉 ,tahle vesta mě teda vyšla i s poštovným na 300,-,ale je fakt jako nová.Určitě zase něco objednám 😅

vendy01
12. lis 2013

@mariiianka Dekuji velmi pekne🙂

mariiianka
12. lis 2013

@vendy01 nemáš vůbec za co 😉

vendy01
13. lis 2013

@mariiianka Tak jsem jukla na ten bazárek. 🙂 Věcičky mají moc krásný. Nejvíc mě teda nadchly třeba kompletky pro nejmenší 😵 Nemají to nijak drahé a poštovné taky fajn 🙂 Díky za tip🙂
Objednala jsem dneska přes net další dárečky(knížky) pro Fildu a neteře, tak mám radost 🙂 Měli akci při nákupu nad 300 pošta zdarma a vyšlo mi to 🙂
A v neposlední řadě jsem to riskla a na MMB jsem si objednala první těhu kalhoty. 🙂 Nošené, ale vypadají na fotkách moc dobře. Modlím se, aby mi byly, při nejhorším je pošlu dál...
Dnes mám zase šutr v žaludku, tak toho moc nedělám. Fildu beru po obědě a jdeme na očkování 😝