• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

10. října 2016 
@vendy01 super,gratuluji :dizzy_face: !!!!!To ti brali ale docela brzy krev co.Tak teď už se můžeš opravdu pyšnit mamino :slight_smile: ,jak je průkazka hned je to zase jiný :grinning: .Neboj uteče to jako voda,teď už to bude vůbec utíkat.Podívej já,jsem se zhrozila,že už jen 45 dní :grinning: :grinning: .a dali ti fotečku?
7. lis 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Děkuju :slight_smile: Taky se mi zdálo na krev brzy, ale snad to neva.. To jooo, s průkazkou už jsem fakt těhule :grinning: Akorát je taková nic moc :sweat_smile: , žádný hezký desky... S Fildou jsem měla takovou pěknou s obrázkem :grinning:
Tobě to teda utíká jak voda :slight_smile: :wink: To už je za chvilku!! Fotečku mám, dala jsem jí do alba :slight_smile:
7. lis 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 už jsem ti jí okoukla :grinning: .Však neboj,tobě to už teď bude taky utíkat a než se naděješ půjdeš rodit :wink: :grinning: .akorát já už z toho začínám mít hrůzu
7. lis 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka No nestraš, ještě si to chci trochu užít :grinning:
Hrůzu neměj, stejně to člověk neovlivní... Spíš bych měla tu vidinu voňavého uzlíčku v náruči :dizzy_face:
7. lis 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 ale o ten porod mi snad ani tak nejde,to snad nějak zvládnu,musím :sweat_smile: ,ale o to co když budu doma sama a zrovna nikde nikdo :sweat_smile: ,už mě z toho začíná lehce hrabat.Doufám,že to příjde,když zrovna Pepa bude doma
7. lis 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 jo a už jsem začala pít maliník a to lněný semínko si dávám do jogurtu,tak uvidíme co to provede :grinning: ,snad pak stihnu aspoň tu porodnici :grinning: :grinning:
7. lis 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Aha, tak to chápu.. To bych taky pak měla v hlavě.. Ale určitě to dobře dopadne. Přeci jen to chvíli trvá než se do porodky jede :slight_smile: :wink:
7. lis 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 přinejhorším si tam dojedu sama :grinning: .Tý jo tu tašku mám napůl sbalenou a fakt nevím co do ní ještě dát,pořád si říkám času dost :grinning: .Nejvíc mě pobavilo,když jsem našla co sebou a tam stálo hlavně svačinu pro tatínka :grinning: ,tak já budu někde trpět a on si bude vesele dlabat? :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy01 Super Vendy, miminko krasne roste a vsechno jde tak jak ma, mam velkou radost! :dizzy_face:
7. lis 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka To je klasika ne, hlavne, aby chlap nemel hlad az pak se resi dalsi veci.... :grinning:
7. lis 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barakara no bodejď,že ženská rodí to není zase tak důležitý :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka :grinning: No ono to s tou sváčou asi fakt není od věci. :slight_smile: My jeli tenkrát rodit večer a než jsme vyjeli, tak jsem hlavně manželovi kladla na srdce, ať se pořádně nají, že pak nebude kde a byla to pravda :grinning: :grinning:

@barakara Děkuju :wink: Taky z toho mám velkou radost :dizzy_face:

Jen bych pořád spala. Po obědě jsem si šla na chvilku lehnout a teď jsem vstala :sweat_smile: Kdybych nemusela do školky pro Fildu, tak klidně ještě chrním. To je hrozný :sweat_smile: Ale pokud to jde...
7. lis 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 :grinning: :grinning: :grinning: tak aspoň viš,že teď ho nabalíš pořádnou sváčou :wink: .Jen spi dokud to jde,co já bych za to dala :sweat_smile:
7. lis 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Ahoj, jakpak se daří??? Nezačala už ti konečně mateřská??? :slight_smile: :dizzy_face:
Já zas dneska přežívám :sweat_smile: Měli jsme docela náročný víkend. Bylo u nás posvícení, tak jsme byli na posvícenské zábavě a bylo to fajn. Sice jsem nejdřív myslela, že nepůjdu, jak mi bylo blbě,ale pak to bylo lepší. Včera jsme byli u našich, táta měl narozeniny a ještě u kamarádů :slight_smile: Vše bylo fajn, ale večer jsem padla a nemohla nic :grinning:

@kockacz Jak to u tebe vypadá?? Už máš termín pro ET?? :slight_smile:
11. lis 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 ahojky,jo už od včera jsem na mateřské,tak konečně volnáááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Dneska jsem byla na ko,zkontroloval mi už jen čípek a poslechl srdíčko prcka,tak vše v pohodě.Teď jdu už za 14 dní a pak každý týden na monitor do porodnice a jde se pomalu do finále.Nějak rychle to uteklo :confused: :grinning: :grinning: .Příští týden musím ještě objednat tu kolíbku,no a nějaký drobnosti v drogérii a můžeme jít na to :slight_smile: .Tak to sis taky krásně užila víkend,já jsem tak trochu pracovala,dělala jsem truhlíky na okna a teď bych ty okna potřebovala trochu umýt :unamused:
11. lis 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Tak ses konečně dočkala :dizzy_face: :slight_smile: Hurá svoboda :slight_smile: Kontrola super, hlavně, že je vše ok :wink: Okna si nech tak za 14 dní, to už by se mrňouskovi třeba po tom mohlo zachtít na svět :slight_smile:
Jakou budete kupovat kolíbku?? Mně by se taky nějaká pak líbila, nebo alespoň koš do obýváku... Třeba z MMB...
11. lis 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 no to ti povím,akorát jsem tu svobodu ještě moc nepocítila :sweat_smile: ,ale už jen ten pocit.No taky jsem si říkala,ale za 14 dní se pustím asi do nějakýho cukroví,aspoň něco málo napeču,ale rozhodně to nebudu přehánět,kdo to má pak jíst :grinning: .Taky jsem koukala na nějaký bazarový,ale moc štěstí jsem neměla,buď byli už prodaný,nebo se lidi ani neozvali,ale nová stojí do 2500,- a použitá kolem 1800-2000,-,takže jsem rozhodla o nový i když vím,že je to jen na chvíli,ale nechci postýlku do obýváku a chci takovou tu multifunkční,žádnou dřevěnou,pokusím se najít obrázek a ukážu ti jí,tak snad to k něčemu bude
11. lis 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 tak tuhle chci,tak snad bude dobrá
11. lis 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy01 @mariiianka Holky, tak KET mame ted v patek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tesim se. V praci to nejak smoulim ohledne toho jak budu a nebudu pryc. Je to tam divoky, delaj se rozpocty a resi se s kym pocitat a s kym ne... Vidim to tak, ze kazda duse, ktera by odpadla by byla dobra... Hruza :unamused:
11. lis 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kockacz super,tak posílám hodně sil a těhubacílků,které ještě zatím mám :grinning: a hlavně myslet pozitivně a ono to dopadne.K vánocům budete mít ten nej nej dáreček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka Ahoj, kolíbka je super, přesně něco takového bych si představovala. Jen manžela asi klepne, musím mu to dávkovat vše pomalu a nejlépe až příští rok :grinning:
Jinak jsem ode dneška taky svobodná :dizzy_face: Dopadly mi neomezené vycházky :dizzy_face: :slight_smile: Dávají je na 3 měsíce a pak je možné to ještě jednou prodloužit.
Dneska mi je i celkem dobře :slight_smile: , čekají mě domácí práce, protože to u nás doma vypadá přímo děsivě :sweat_smile:
Taky se mi na poslední chvíli podařilo sehnat vstupenky na představení Michala Nesvadby :slight_smile: Filda ho miluje a bude to mít jako nedělní výlet s překvapením..

@kockacz Tak už v pátek?? To je super :dizzy_face: Pěkně to uteklo :wink: Moc budu držet palce!!!!! A budete zavádět jedno embryjko nebo obě?? A těhu bacílky posílám také!!! :slight_smile: :wink:
12. lis 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 no taky mi bylo dneska řečeno,že to bude malý rozcapínek,když má už od malička vše,že to Adélka neměla :grinning: .Ale já si to chci prostě užít se vším všudy a prodat se to taky pak vždycky dá,akorát mu teda nesmím říkat částky kolik co stálo,to by ho asi kleplo :grinning: :grinning: .Tak si to řeším po svým.Tak to je super,že ti vyšli vycházky,aspoň se nemusíš strachovat,kdo se kdy ukáže.Tý jo a o domácích pracích mi ani nemluv,teď jsem teda venku,když je tak nádherně a na okna se né a né dostat :sweat_smile:
12. lis 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka :grinning: Tak to u nás by se ty částky asi neutajily.. :sweat_smile: První věta vždycky zní..A kolik to stálo?? :sweat_smile:
Je fakt, že mám spoustu věcí po Filípkovi, ale když to bude holčička.. Třeba kočárek jsem chtěla tenkrát hned prodat, ale s tím jsem doma nepochodila. Takhle ho máme na půdě. Manžel žije v přesvědčení, že je dobrej, ale vím, že jen hluboká korba je v pohodě a sporťák už byl v rozkladu :confounded:
Jo a včera jsem se vyhrabala na půdu pro mé těhu oblečení po Fildovi a z hrůzou jsem zjistila, že to je tragédie a téměř nic se nedá nosit a to včetně riflí, které jsem už brzy chtěla nosit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No nic, budu si postupně muset dělat radosti v podobě nových oblečků :grinning:
12. lis 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 radost se musí dělat vždycky :wink: :grinning: :grinning: .Já jsem ráda,že zapnu zimní kabát,protože kupovat si nějaký jiný na pouhý měsíc by se mi vážně nechtělo :unamused: ,to radši vrazím do prcka :slight_smile: .Hele mě kdyby kočár myši nezničili,tak ho použiju,ale manža řekl že koupíme teda nový,tak jsem nic nenamítala :grinning: i když by mi stačil bazarový,ale jsem ráda,že ho mám a už teď se těším až ho prubnu :grinning: .A jinak on ví zruba kolik stojí ty větší věci,ale oblečky co jsem nakoupila přes net,to nemá ani páru :sweat_smile: .A teď jsem na netu objevila bazárek a tam se dají taky sehnat krásný věci na děti.Adélce jsem tam koupila vestu a do dvou dnů byla doma,takže rychlost a vypadá,že je i málo nošená.Pošlu ti zase obrázek :wink:
12. lis 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to hnědá kůže s růžovým kožíškem,tady to není teda moc vidět,ale tu bych brala i já :grinning: .I ve škole prý učitelkám se hrozně líbila :grinning: :grinning:
12. lis 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka Tak vesticka je fakt super:slight_smile: I mne by se libila:slight_smile: Taky ted hodne pokuju po bazarcich. Neposlala bys mi prosim odkaz? Skoda jen toho postovneho:frowning2: Na mimi oblecky taky budu hodne kupovat ze svych zdroju:slight_smile: Jeste ale vyckavam alespon do screeningu.
12. lis 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 http://www.sedmenebe-babyshop.cz/HomepageBazar.aspx,jukni,třeba se ti něco zalíbí :wink: ,tahle vesta mě teda vyšla i s poštovným na 300,-,ale je fakt jako nová.Určitě zase něco objednám :sweat_smile:
12. lis 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Dekuji velmi pekne:slight_smile:
12. lis 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 nemáš vůbec za co :wink:
12. lis 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Tak jsem jukla na ten bazárek. :slight_smile: Věcičky mají moc krásný. Nejvíc mě teda nadchly třeba kompletky pro nejmenší :dizzy_face: Nemají to nijak drahé a poštovné taky fajn :slight_smile: Díky za tip:slight_smile:
Objednala jsem dneska přes net další dárečky(knížky) pro Fildu a neteře, tak mám radost :slight_smile: Měli akci při nákupu nad 300 pošta zdarma a vyšlo mi to :slight_smile:
A v neposlední řadě jsem to riskla a na MMB jsem si objednala první těhu kalhoty. :slight_smile: Nošené, ale vypadají na fotkách moc dobře. Modlím se, aby mi byly, při nejhorším je pošlu dál...
Dnes mám zase šutr v žaludku, tak toho moc nedělám. Fildu beru po obědě a jdeme na očkování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek