1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

wecurka
25. led 2014

@barakara je to hrozně hektické a to jsem si říkala, že se budu na mateřské nudit 😀 máme doma malého čertíka je hrozně šikovný a pořád se směje od 11m už běhá sám takže už jsem nazula i "tretry" a běhám za ním za všetečkou, ale určitě je to krásné a chci si to užívat na 1000% a chtěla bych tohle všechno zažít ještě jednou 🙂 a hlavně si to miminečko užívej protože to tak strašně rychle uteče a pak jen koukáš na fotky a říkáš si že to snad není ani pravda že byl takhle malinkatý 🙂. Porodu se neboj příroda to má dobře zařízený stačí jen poslouchat svoje tělo a bude to dobrý. Nebudu ti říkat že to nebolí, bolí ale mozek to všechno vnímá úplně jinak. Za sebe říkám, že jsem to čekala mnohem horší než to ve skutečnosti bylo. Hned po porodu jsem sice řekla že už nikdy, ale druhý den jsem věděla že do toho půjdu znovu. Fakt se neboj všechno půjde snáz. 😉 Budu držet palce ať to zvládnete s mimískem co nejrychleji a bez komplikací. 🙂

wecurka
25. led 2014

@vendy01 nn už máme doma malého raubíře, ale je užasný a miluju ho každý den víc a víc pokud je to tedy možné ho ještě víc milovat 🙂 Tak si to užívej co nejvíc to jde. Hlavní je že si se dočkala a to jak dlouhou a nepříjemnou cestu si musela ujít je teď už nepodstatná 😉 odměnu za to vše si nosíš v bříšku tak na ně buď náležitě hrdá 🙂

mariiianka
26. led 2014

@vendy01 ahojky,oslava se zdařila a dárek,no co ti budu povídat,dokážeš si to představit 😀 .Tak Filípek se vyřádil na sněhu,Aďa včera taky,bylo krásný sluníčko,ale dneska teda šílená kosa,tak jsme byli zalezlí.Počkej chtěla jsi napsat s pupíčkem viď 😀 .To se ani nedivím,že v riflích ti byla zima.Zítra na vás budu myslet a hlavně ať se vám bobánek malý ukáže 😉
@barakara porodu se neboj,není to teda procházka růžovou zahradou,ale stojí to za to všechno,rychle se na to zapomíná a princeznička ti ti všechno vynahradí,už se na ní všichni těšíme 😉
@wecurka ahojky mamino,tak že by byl brzo sourozeneček 🙂 .Toto šíleně letí viď,nedávno jsi rodila a už máš doma velkýho šikulu 😉 .Nám je zítra už 5 týdnů 🙂

vendy01
27. led 2014

@mariiianka Ahoj 😉 Tak to je super, že se vám vše vydařilo 🙂 Dneska máme velký den 😵 Nemůžu se už dočkat. Jen dnešní noc byla nějaká divná, bolelo mě břicho jako na MS a docela dost, že jsem měla strach.. Břicho mi jinak netvrdne, ale bylo to hodně nepříjemný. Dneska se na to doktora zeptám, třeba mi předepíše magnézko..
Navíc dnes balím Filípka, v noci nám odlétá na týden do teplých krajin s tchýní a švagrovou 🙂

mariiianka
27. led 2014

@vendy01 ahojky,tý jo ten se má,tak bych letěla za teplíčkem.U nás padá šíleně sníh,jak já bych ráda už jaro 😒 .Prcek se asi začíná roztahovat,dělá si větší prostory,ale raději se zeptej,pro svůj klid.To jdete až navečer viď,tak dej pak vědět,to víš jsem děsně zvědavá teta 😀 .Já mám Aďu dneska doma,ráno jí bolelo ucho,tak si užíváme

vendy01
27. led 2014

@mariiianka No tak to je radost 😒 Tak snad z toho nebude nic horšího... Chumelenice už došla i k nám 😝 Na to jsem se netěšila, stačil by mi sníh na horách.. Děsí mě, aby v pořádku dorazili na letiště, budou odjíždět v noci ve 3h... To já bych taky hned letěla za teplem, kdyby to šlo 🙂 Jsem ráda, že si to Filípek užije, s námi se tento rok nikam moc nepodívá 😅 🙂
Večer dám vědět jak jsme dopadli 🙂

mariiianka
27. led 2014

@vendy01 ona to má spíš od rýmy,zase tak strašný to asi není 😉 .No to se člověk bude strachovat viď,já nemám ráda cestování ve sněhu.Budu se těšit na krásný zprávičky 🙂

wecurka
27. led 2014

@mariiianka jj utíká to strašně moc rychle, ale to víš nejlíp sama 🙂 Určitě si necháme snažení až na podzim v druhé polovině září letíme s Kubíčkem do Řecka tak abychom si to tam pořádně oba užili a pak už to necháme na přírodě a kdyby byla paličatá jako poprvé tak věřím že i druhátko nám "vyrobí" v Motole 😵 A co Lukýsek??? Určitě je to hodňoučký zlatíčko hezky papá roste a nepláče.

mariiianka
27. led 2014

@wecurka to mi nemusíš povídat jak to letí a kor když nastoupí pak do školy,už teď máme druhačku,zachvíli na ní půjde puberta a to bude o nervy 😀 .Tak třeba se od moře vrátíte čtyři 😉 a žádná pomoc nebude potřeba 🙂 .Lukášek řve,když má hlad 😀 ,to se pak otřásají i zdi jaký má hlas,to víš já na to nebyla zvyklá,protože Adélku jsme museli vždycky nutit do jídla a tohle je náš otesánek 😀 .Zítra jdeme k dr.na vážení a měření,tak se obávám aby to s ní nešlehlo 😀 ,mě totiž příjde nějaký moc velký 😅 .Užívám si to jak jen to jde,protože vím,že tohle už se opakovat nikdy nebude 🙂

wecurka
27. led 2014

jo to bude teprve ten správný "masakr" 😀 Rozhodně se nevrátíme 4 protože jedu jen já s Kubíčkem tatínka necháváme doma 😎 Hlad je svině mámo 😀 😀 Pokud je dr. rozumná tak to s ní nešlehne neboj Kubíček taky byl a stále je otesánek v 1 měsíci měl 4620g a v 6týdnech 5100g a 58cm a z porodnice jsme šli z 3010g a 51cm 😉 Taky doufám že bude ještě druhošek a toho si budu užívat ještě mnohem víc právě protože už to bude naposledy. Tak zítra písni co dr a jaké bylo převážení 😀

vendy01
27. led 2014

@mariiianka
@barakara
Tak mame holky velky UZ za sebou🙂 Bylo to super🙂 Pisu jen v rychlosti. Miminecko vypada byt v poradku a nejspis cekame holcicku 😵 Jen bylo prdelkou dolu,nebylo to tak dokonale videt,ale pindour tam nebyl🙂

mariiianka
27. led 2014

@vendy01 Vendulko gratuluji,takže tvá intuice byla správná,stejně jako u nás 😀

vendy01
28. led 2014

@mariiianka Ahoj, děkuju 🙂 Nakonec jsme byli na UZ až v 7h večer 😅 Pan doktor na nás ale měl čas, nikam nespěchal a myslím, že se nám věnoval i nad rámec. Asi proto, že mě zná z nemocnice a mluvil se mnou i jako s odborníkem 😀 Tomu jsem se občas musela smát, protože když mi popisoval části mozku, které jsem tam stejně nerozeznala, tak to bylo vtipný 😀 Hlavně, že je vše v pořádku!!!! Byl to opravdu super zážitek 😵
S tím pohlavím tomu věřím, i když to nebylo úplně dokonale vidět, ale pan doktor říkal, že už v průběhu vyšetřování si to myslel 🙂 Jsme za holčičku moc šťastní (víc asi já 😀 ) jen se teď budu muset prohrabal haldou oblečení po Filípkovi a zbavovat se klučičích kousků. I ve výbavičce toho máme hodně do modra 😅
Kočárek, sedačka, povlečení.... Ale pořád lepší holka v modré než kluk v růžové 😀
Filípek nám v noci odfrčel, na letiště měli cestu pěknou, teď sedí v letadle a já čekám na první zprávičky o doletu 🙂

barakara
28. led 2014

@vendy01 Jee holcicka to je krasny! Ja nemela intuici vubec zadnou. Popravde manzel chtel vic kluka, ale v moment kdy rekl, ze to bude holcicka tak mel slzy v ocich a ohromnou radost 🙂 Holcicka v modre vubec nevadi, ja mam modrou rada a pro miminko dokonce nakupuju nekter veci v klucicim 😀
@mariiianka Marusko mate doma vahu na vazeni miminka? ted jsem hodne cetla, ze maminky porizuji. Tak nevim jestli mam koupit nebo je to zbytecne?

vendy01
28. led 2014

@barakara Manžel možná chtěl víc kluka, ale je jinak moc rád. Jen si dělá srandu, že si na to musí zvyknout a že bude doma samá panenka 😀 😀
Já taky modrou miluju, tak to asi nebudu tak řešit a namixuju s holčičíma barvičkama 🙂
My jsme doma váhu neměli a ani jí pořizovat nechci. Myslím, že bych pak byla ještě víc vynervovaná, jak mimčo přibývá nebo nepřibývá.. Na druhou stranu nevím, jak se chodí často po porodu k dětské v UK. Tady je vážení pravidelné, tak se to dá..

mariiianka
28. led 2014

ahoj holky,tak dnešní den byl až moc náročný,dopo jsme byli u dr. a jelikož Adu to ucho nepřestalo bolet,tak jela taky,propláchla jí to a stejně nás poslala na ORL,tam jí prošťourli raději obě,dostali jsme kapičky,jak do uší,tak i sprej do nosu,tak snad to bude dobrý.A odpoledne jsme měli ještě schůzky ve škole a dosedla jsem až navečer.A naše vážení je v 5 týdnech 5200g a 58cm 😀 ,takže pořádný chlapák
@barakara prosím tě váhu máme,ale takovou starou,ne digi,podle mě je to zbytečnost kupovat,my chodíme ny vážení každých 14 dní.Vyplatí se jen při dokrmování,ale ty budeš dobrá kojná 😉
@vendy01 to je dobře že se vám takhle věnoval,takovou péči každý nemá 😉 .Hele a modrá u holčičky vůbec navadí.Tý jo úplně Filípkovi závidím 😀 ,hlavně že v pořádku dojeli.
@wecurka tak co vy jste měli v 6 týdnech,tak mi máme v 5 týdnech 😀 .Jestli to takhle půjde dál,tak nevím kdo ho bude zachvíli nosit 😀

wecurka
28. led 2014

@mariiianka no měla bys začít trénovat přijde doba kdy to bude masakr 😀 ale je fajn že takhle hezky prospívá bude to kus chlapa a žádná bábovka 😉
@vendy01 gratulka k holčičce 🙂

mariiianka
28. led 2014

@wecurka hlavně aby se nám neobalil moc,zlenivý a bábovka to bude 😀

wecurka
28. led 2014

@mariiianka neboj Kubík má teď skoro 12kg ale není baculík a nikdy nebyl měl k váze i výšku a Lukýs vypadá že to bude stejné. Dokonce máme problém že nám jsou kalhoty na délku ale velké v pase 😀

mariiianka
29. led 2014

@wecurka no jako každopádně kluci jsou jiný oproti holkám,ale ať je jakýkoli,hlavně že bude zdravý 😉

wecurka
29. led 2014

@mariiianka to je nejdůležitější to máš pravdu 🙂 a jaký jsou kluci versus holky soudit nrmohu 😀 😀

mariiianka
29. led 2014

@wecurka neboj třeba to poznáš 😉

vendy01
31. led 2014

@mariiianka
@barakara Ahoj holky,pisu jen v rychlosti z mobilu. Dnes jsme byli na dalsim UZ u profesora Eliase. Bylo to uzasny,mame plno fotecek,ktere pozdeji prihodim. A hlavne miminko vypada v poradku a hocicka POTVRZENA na 100 procent 😵 😵

mariiianka
31. led 2014

@vendy01 tak a teď budou nákupy v plným proudu 😀 ,moc moc gratuluji a už jste přemýšleli o jménu nebo už nějaký máte

vendy01
31. led 2014

@mariiianka Ahoj, tak konečně píšu z pohodlí domova 🙂 Fotečky jsem přidala, dostali jsme jich asi 10 😵 Jak jsem psala, bylo to super 😵 Pak jsem byla celý den u našich a samozřejmě jsme zabrousili s mamkou a ségrou na nákupy 😀 My jdeme zítra na hasičský ples a neměla jsem co na sebe. Nakonec jsem vybrala, ale byla to fuška. Filípek se má taky skvěle, denně jsme ve spojení a mám z toho radost 😵 Musím říct, že tolik krásných zpráv v jednom týdnu už jsem dlouho nezažila! Snad se to něčím nepokazí...
Jmen máme zatím více, ale pořád vyhrává Barborka 🙂 Pak už to je o dohadech, co se líbí mně, to se nelíbí manželovi.
Jakpak Adélka, už je lepší??? Lukášek už kus chlapa s krásnými mírami.. Je vidět, že je spokojený 🙂

mariiianka
31. led 2014

@vendy01 fotečky jsou krásný a tobě to moc moc sluší 🙂 .Jasný nákupy musejí proběhnout,bez toho to nejde 😀 .Já jsem se takhle odměńovala po každý ko u dr. 😀 .Plesy se nás letos netýkají,ale nám to vůbec nevadí 🙂 .Tak hlavně že si to Filípek užívá.A an jak dlouho odjel vůbec?Barborka je moc hezké jméno,taky jsem chtěla Barunku,ale když jsem si uvědomila,že všechno by bylo v prosinci,tak jsme to změnili na Anetku,kdyby teda náhodou se dr. sekl 😀 😀 ,člověk nikdy neví že.Aďu ouško ještě trošku pobolívá,ale už je to lepší.Včera byla ve škole kvůli vízu.Měla jednu dvojku a jinak samý jedničky 🙂 .A příští týden má jarní prázdniny,tak hurá nemusíme zase až tak vstávat 😅 .A Lukášek je spokojený děťátko,už ani nemůžu psát miminko 😀

vendy01
31. led 2014

@mariiianka To je šikulka 😉 Gratuluju ke krásnému vysvědčení 🙂 U nás taky budou příští týden jarňáky (jestli se to teda tak dá nazvat), tak si budeme taky vychrupkávat 🙂
Filípek je tam na týden, přiletí v úterý v noci.. Zatím má největší zážitek z toho, že jedl k večeři chobotnici 😀
Nám se ta Barunka zrovna hodí, Filípek se na Barborku narodil, tak budou slavit spolu 🙂 My tenkrát chtěli Štěpánka a kvůli prosinci jsme ho taky nedali, tak vyhrál Filda 🙂
My teda úplně plesací typy nejsme, ale tohle je hasičský u nás ve vsi a pak nás čeká ještě ples od školky. To jsou vždycky povedený akce 🙂 Nás se zase letos nebude týkat letní dovolená 😀

mariiianka
31. led 2014

@vendy01 a já bych to jaro už tak brala,mě tak ničí to strojení Lukáška,i když teď už je to lepší,když o kousek vyrostl 😀 .No tak to se teda nadlábnul 😀 ,to já bych teda nemusela.Tak to hezky skloubíte dohromady,to je taky dobrý 🙂 .My taky chodíme jen na takový plesy,co jinýho by jsi chtěla na vesnici.Tý jo a vy mýváte ples od školky jo,to slyším poprvé,ale to je dobrý,to u nás ještě nic takovýho nezavedli 😀

mariiianka
5. únor 2014

@barakara ahojky,tak už se ženeš pomalu do cíle viď 🙂 .Teď už jen očekávat kdy nastane den D.Držíme ti palečky a už se těšíme na princezničku 😉 🙂 🙂

barakara
5. únor 2014

@mariiianka Ahoj Marusko, dekuju. Noo uz se to blizi, ale chtela bych, aby holcicka jeste vydrzela alespon dvat tydny, ale zase ne prenaset 🙂
Jak se mate vy? Jak to zvladas, koukam ze uz ma Lukasek mesic a tyden 🙂