1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

mariiianka
5. únor 2014

@barakara to určitě vydrží a přenášet taky nebudeš 😉 .My se máme skvěle,jen abych to teda nezakřikla 😅 .Jsme teda skoro už bez kojení,sní víc nutrilonu,dělám proto vše možný i nemožný,ale bohužel,trápilo mě to teda dost,ale co se dá dělat,hlavní je,že je Lukyn spokojený.Některý děti jsou od narození na UM a taky žijou 😀 .V noci vydrží spát těch pět šest hodin,tak už je to pohodička a hlavně už to není to miminko,co bývalo 😅 ,strašně rychle roste a už nám oplácí úsměvy 🙂

mariiianka
7. únor 2014

ahoj holky,tak dnes jsme byli na utz kyčlí a v naprostém pořádku,na to že jsme široké balení moc nedávali,tak to je super 🙂 .Další ko až ve 4 měsících.Jinak ráno jsem toho našeho chlapáka vážila a má neuvěřitelných 5800g 😀 .A jak se máte vy maminy 🙂

barakara
8. únor 2014

@mariiianka Tak ja pisu tu zpravu uz potreti 😠 🙂
Dekuji.
Hlavne, aby byl Lukasek spokojeny, to myslim nevadi, ze nekojis. ja bych rada, ale kdyz to nepujde nebudu to lamat pres koleno.
5,8 myslis ze je hodne na 4mesice? Ja se v tom moc nevyznam.

mariiianka
9. únor 2014

@barakara Baru ale nám nejsou 4 měsíce,my máme teprve 7 týdnů 😀 😀 .Já psala,že na ko kyčlí jdeme ve čtyřech měsících 😉 🙂

barakara
9. únor 2014

@mariiianka vis co ja kdyz jsem to psala tak na to myslim a rikam si to neni mozny vzdyt rodila okolo stedreho dne, ale stejne jsem to napsala...ja jsem blbec. Promin 😀

mariiianka
9. únor 2014

@barakara to nevadí to se stává,já měla celý týden blbec,pořád jsme někde jezdili,tak jsem přemýšlela i dopředu a pak to tak i vypadalo 😀

mariiianka
10. únor 2014

@vendy01 ahojky,tak jak se máš mamino.Jak se měl Filípek?Prázdniny nám utekli co a už zase jedeme nanovo.Adélka má ve škole ode dneška novou paní učitelku,tak jsem zvědavá s jakou se vrátí 😅 .No a Lukášek má kašel,se z toho asi zcvoknu.Zítra máme jet k dr.,ale asi s ním dojedu dneska pro jistotu

vendy01
10. únor 2014

@mariiianka Ahoj!! 🙂 Právě jsem zasedla k PC, že konečně něco písnu 🙂 Filípek si to užil náramně, byli všichni moc spokojení a podle fotek úplně úžasný. Taková ta pravá exotika 😀
Mně je jinak fajn, bříško roste, ale řekla bych, že se to trošku zpomalilo 😅 , naštěstí 😀 Hlavně jsem se vrhla do výbavičky a peru a třídím věci po Filípkovi, abych je mohla pustit dál.. Příští týden jdu na test na cukrovku a rovnou do poradny..
S tím kojením to pusť z hlavy, přesně jak píšeš, hlavně spokojené dítko 🙂 To máte super, že tak hezky spinká.. Ten kašel teda teď nic moc 😒 Snad to bude dobré... Váhu má teda jako kus chlapa, tak má alespoň hodně síly s tím protivným kašlem bojovat!
Ještě mě napadla jedna věc, i když trochu s předstihem, ale u tebe už asi aktuální věc.. Jak řešíš antikoncepci po porodu?? Budeš brát??? Já se právě bojím, že by zafungoval zákon schválnosti a jak to předtím nešlo, tak bych pak třeba měla hned mimča dvě 😀 Ale cpát se mi HAK teda moc chtít nebude...

@barakara Jak se cítíš?? (Asi blbá otázka.. 😀 ) Ty konce jsou nekonečný.. ..

Tady jedno foto našeho cestovatele 😀

vendy01
10. únor 2014
mariiianka
10. únor 2014

@vendy01 já právě koukám,že tu na mě skáčou tvoje výbavičkové fotečky 😀 .Tak to je krásný,že si to užili se vším všudy.My se asi dlouho nikam nedostaneme,protože řešíme kdy budeme dělat střechu a podkrovní místnosti a to nás bude stát dost korunek.Koukám že si to těhulkování už užíváš v plné kráse,samé tříděníčko a nakupování pro malou viď 😉 .Ale ono se to překutálí a červen je tu 😉 .Tak na cukrovku budu držet palečky,ale u tebe to bude v pohodě,tam není co řešit.Taky jsem už přemýšlela nad HA,já jdu právě k dr.už ve čt,tak vůbec nevím.Ale přesně jak píšeš,jako zákon schválnosti by to bylo ani by jsme nevěděli jak 😀 .Já už vyřazený věci posílám neteři,tak by asi pak koukala,že je chci zase zpátky 😀 😀 😀

mariiianka
10. únor 2014

@vendy01 tak takhle bych se chtěla válet taky 😉 😀 😀 😀

vendy01
10. únor 2014

@mariiianka 😀 Joo výbavička, to je fakt mor. Pořád bych něco nakupovala 😀 Musím být rozumná 😀 Manžel už trochu bručí, ale copak se dá odolat?? Ještě navíc, když to jsou tak krásný holčičí hadříky 😀 ??
On tam byl Filípek s tchýní (babičkou) a švagrovou (manželova ségra) a vše zorganizoval tchán 😀 , protože my bychom se jen tak nikde nepodívali 😀 Jsem ráda, že si to Filípek může takhle užít 🙂 Na domečku pořád plno práce a spoustu věcí jsme teď odložili na neurčito.. Ale hlavně, že mimčo je na cestě 😵
Cukrovka snad bude v pohodě, s Fildou jsem měla hraniční, ale nic hroznýho. Jen mi doktor v porodnici nasadil pro jistotu diabetickou dietu.. To byla trochu pomsta 😅 😝
Tak já jdu zas něco dělat, čeká mě úklid 😝 . Ještě jak svítí sluníčko, tak je vše vidět 😅
Tak ať je Lukášek brzy v pořádku!!!! 😉

mariiianka
10. únor 2014

@vendy01 no nedá se odolat,já to znám 😀 .Na baráčku a kolem baráčku bude práce furt 😉 .A jasný mimča jsou teď nejdůležitější 😉 🙂 🙂 .Tak to s úklidem moc nepřeháněj,venku je nádherně,jen kdyby nemrzlo a mohli jsme se už vyvalovat na terase 🙂

barakara
15. únor 2014

Ahoj holky jdu Vas pozdravit. Dneska mam 14 dni do porodu a uprimne uz by se nam pani miminova mohla ukazat a ja bych se vubec nezlobila 🙂 ty posledni tydny jsou opravdu narocne, uz se jen tak plouzim a vsechno me boli.
@vendy01 Teda Vendy koukam uz 24tt ty teda frcis
@mariiianka Predelavatae baracek? My predelavame zatim jenom byt zato se vsim vsudy, je to hroznej zrout penez a casu a to to delame na dalku.

mariiianka
15. únor 2014

@barakara ahojky,tak uplně vidím sebe,jak jsem se poslední měsíc jen ploužila 😀 ,ale neboj uteče to a princeznička bude na světě 😉 .Ono je pořád na domečku co dělat,jen by to chtělo víc peněz.Ale co bydlíme a na hlavu nám neprší 😉

mariiianka
20. únor 2014

@barakara tak ještě jsi stále 2 v 1? 🙂

mariiianka
27. únor 2014

@vendy01 ahojky,tak jak se máš.Tobě ty týdny pěkně naskakujou 🙂 .A co výbavička,stále řádíš 😀
@barakara tak jak se vžíváte s maličkou a jak to vůbec všechno jde 🙂

vendy01
27. únor 2014

@mariiianka Ahoj, strašně to utíká 😅 Ani se mi nechce věřit, že za chvilku budeme odpočítávat ve dvojciferných číslech 😅 🙂 Výbavičku pořád nakupuju, ale už se trošku krotím 😀 Mimi hadříků už mám docela dost, nějaké věci i po Filípkovi, tak toho už tolik potřeba nebude..
Filda je nemocnej, měl chřipku s horečkama o víkendu a děsně chrchlá, tak ho mám doma. Trochu na mě naprskal, ale dá se to vydržet. Zítra máme slučák od základky, ten si ho nechci nechat ujít 😀 Jinak už mám nahoře 6kg. Pupík roste, ale zatím se to dá, za měsíc už asi bude hůř 😅 😀
A jak vy?? Lukášek roste jak z vody podle fotek 🙂

@barakara Taky jsem nedočkavá na první zprávičky 🙂 Ještě jednou gratuluju!!! 😵 😵 Máte krásný fotečky 😵

barakara
27. únor 2014

@mariiianka
@vendy01 Ahoj holky. Vsechno jde v pohode az jsem sama prekvapena, manzel hodne pomaha, jeste jsem malou sama neprebalila 😀 krasne kojim, mala papa hodne. Meli jsme prvni vazeni a ztratila jen 100g z porodni vahy, takze vsechno vporadku. Zatim je to hodne spave miminko, tak doufam, ze ji to vydrzi 🙂
Jinak porod byl silene dlouhy, necekala jsem, ze to bude tak naorcne, mela jsem kontrakce tri dny pred takze na D jsem byla totalne vystavena a mela 4 hodiny tlaceni, ale jsem bez jedineho stehu za coz jsem rada, prijde mi ze ta rekonvalescence je mnohem rychlejsi. Uz chodime na vychazky.
@vendy01 Ty koukam uz jsu v 26tt to to frci! Nakupovani vybacky miluju. Paradoxne pouzivam nejvic veci, ktere jsem koupila tesne pred porodem, ale ty uz asi vis co a jak koupit ja jsem v tom docela plavala.
@mariiianka a co ty marusko jak to jde se dvema detma? Ja si to nedokazu predstavit, teda ne ze bych to zatim nezvladala....ale musi to stat spousta energie 🙂

mariiianka
27. únor 2014

@barakara Baru tak to máš super manžela,budeš pak vědět jak na to 😀 .To je super,že je vše v pohodě,kontrace sis teda užila co,tý jo 3 dny to bych bylo už dávno mrtvá 😀 ,ale je prostě vidět že my ženský vydržíme vše 😉 .A co ti závidím je,že jsi nebyla šitá,na první porod teda super.Ale už i já jsem dávno zapoměla 😀 a šila jsem do manžela,že bych si dokázala představit i třetí a málem jsem byla vdova 😀 😀 .Ne já myslím,že dvě děti bohatě stačí 😉 .Kojení ti taky závidím,ale když to prostě nejde,tak se hroutit nebudu a na Lukáškovi to není znát,že by taky tím nějak trpěl 😀 ,máme 6kg,na 2 měsíce docela slušný ne 😀 .Baru se dvěma dětma je to super,akorát mě občas mrzí ten věkový rozdíl mezi nima,ale jsme rádi,že se nám to druhý zadařilo i přes ty potíže.Adélka je samostatná a myslím,že tohle šídlo bude mamanek 😀 .Když ho někdo chová,tak mě musí mít stále na očích 🙂 .A už si i brblá a směje se,tak už je to i záživnější.No prostě si to užívám snad na 200% 😉 🙂 🙂 .Člověk si to v tomhle věku asi už užívá jinak a hlavně vím,že už je to naposledy,pak už se budu těšit jen na vnoučátka 😀 😀 .Užívej si to jak jen to jde,protože to tak neuvěřitelně letí 😉
@vendy01 Vendulko to je dobře že ti to tak utíká,než se naděješ,budeš mít doma princezničku 😉 .Hele já přebírala na půdě věci po Adélce,dávala jsem to neteři ať si to ukládá a co já našla věcí na Lukáška,některý i nový,ale je to mazec,co Aďa měla věcí 😅 .Jééé ať se Filípek brzy uzdraví,Adélka jezdí teď na plavání a zatím se naštěstí drží.Dneska jsme byli na utz ledvin,nevím jestli jsem to psala,ale má od narození na levým oušku takový dva malý nárustky,tak už mu dělali utz v porodnici,tak tam má nějaký malý nález,ale naštěstí se to nezvětšuje,tak jsem moc ráda,další ko v květnu,tak se modlím,ať to kdyžtak zůstane stejný,když už,jinak by ho chudáčka čekalo cévkování,jestli mu moč nejde zpátky do ledvin místo ven.Ale snad když je to takhle,tak to snad nehrozí,co myslíš ty.Já tomu vůbec nerozumím

vendy01
1. bře 2014

@barakara Tak o je krásný, že si malou takhle užíváte 😵 Podle popisu je to zlatíčko 🙂 Porod teda asi nic moc 😒 , ale naštěstí se to brzy zapomene 🙂 Týdny mi naskakují neskutečně rychle, vlastně za 3 měsíce už budeme jak na trní 🙂 Jen nevím, kam až poskočí moje váha, začíná mě to přibírání trošku deptat 😒 , možná i začínám zadržovat vodu, doktor si naposledy všiml lehce oteklých kotníků. S Fildou jsem to neznala, připadám si celkově nějak nafouklejší, i v obličeji.. No co nadělám..Pro naše mimi vytrpím vše 😀

@mariiianka S těma hadříkama to je fakt hrůza 😕 Po Fildovi toho mám hrozně moc, jen asi 3/4 jsou vyloženě klučičí. Mám jen 2 neteře, tak to padá. Něco prodávám na MMB a budu se snažit udat někde v okolí 😅
Filda už je dobrej naštěstí..
S těma ledvinama držím palce, je to bohužel dost rozšířené, ale na druhou stranu často nález zůstává opravdu stejný a nehorší se. Budu vám držet palce!! My jezdili s Fildou taky, ale jen do 2 let. Našli mu po porodu rozšířenou ledvinnou pánvičku, ale upravilo se to pak samo.

mariiianka
1. bře 2014

@vendy01 do dvou let 😕 ?Tak to máme pěkný vyhlídky.Vendulko,kdyby jsi se chtěla nějakých věcí zbavit,tak já se hlásím

mariiianka
14. bře 2014

@vendy01 ahojky,tak už se ti to pomalu krátí co a jak se jinak máš.Nás v úterý čeka očkování,tak nevím kdo bude brečet víc 😀
@barakara a jak se holky máte vy,Baru určo si to užíváš viď a co malá,to je určitě zlatíčko

mariiianka
14. bře 2014

@kockacz moc na tebe myslím,jak se máš,nějaké novinky?

vendy01
14. bře 2014

@mariiianka Ahoj, jo jo, máme se fajn 🙂 Rostu obstojně 🙂 , malá kope jak divá, ale ještě pořád to je příjemný 🙂 Celý týden jsem prala výbavičku, když je tak krásně, mám už to i vyžehlené, tak je zase o práci méně. Ale bavilo mě to 🙂 Taky jsem myla v celém baráku postupně okna dokud jsem použitelná 🙂
Krátí se nám to pěkně 😅
Tak ať očkování zvládnete co nejlépe, hlavně potom ať je vše ok. 😉 S těma ledvinama to určitě bude dobré, hlavně když vás pohlídají.. Já mám z toho všeho nej zážitky na chytání moči do zkumavky 😀 , to bylo fakt super 😝 😀 Tak užívejte krásný den 🙂 škoda, že bude zase šeredně...

@kockacz Ahoj, taky vzpomínám, jak se máš....a co je nového..

barakara
18. bře 2014

Ahoj holky. Jak se mate? Z naseho krasne spiciho miminka uz je skoro ctyrtydeni holcicka 🙂 ktera uz obcas pekne krici. Ted nas trapily prdiky, dnes je to lepsi. Chodime kazdy den na vychazky, to se ji libi. Mame problem se spinkanim v postylce...nejradeji by spala s nama v posteli.
@mariiianka jake bylo ocko? Vse vporadku bez reakce? Koukala jsem jak Lukasek krasne pribira, je kouzelnej.

mariiianka
18. bře 2014

@barakara ahojky,jejda už 4 týdny 😕 ,nějak rychle to letí 😅 .My problémy se spaním v postýlce naštěstí nemáme,večer ho uložím mezi osmou a devátou hod a vydrží spát do tří do čtyř ráno,jak kdy.Přes den tak hoďku v postýlce,ale venku v kočáru třeba i tři hoďky.Taky se umí pěkně vztekat,hlavně když není po jeho,to se otřásají i zdi 😀 .Očko zatím bez problému,snad teploty nepříjdou,akorát to teď zaspává.Přibývá dost,to mu problém nedělá 😀 .Včera už se mu dokonce podařilo přetočit na bříško,je to náš šikulínek a nejradši by už seděl,nosit na rukou,to u nás neexistuje,musí mít vše pod kontrolou,aby mu něco neuteklo 😀

mariiianka
8. dub 2014

@barakara
@vendy01 ahoj holky,jak se máte a co nového.My rosteme jako z vody,už jsme vyzkoušeli první mrkvičku a chutnala,ležení na zádech je nuda,tak se stále překulujeme na bříško 😀 .Jinak si užíváme krásného počasí,tak jsme od dopoledne až do večera venku.

vendy01
8. dub 2014

@mariiianka Ahoj, nějak to tady poslední dobou flákám 😅 Jak bylo hezky venku, tak je plno práce na zahradě a na koníka méně času..
My se máme fajn, začíná to být pomalu náročnější, břicho už mám docela pěkný a nahoře zhruba 9kg. Za 2 měsíce touto dobou už budu jak na trní nebo už bude malá na světě 🙂 Včera jsme byli na UZ a krásně na nás mrkala, bylo vidět zavírání a otvírání očí a pusinky. Vše se zdá být v pořádku. Jinak finišuju s výbavičkou, manžel vyrobil novou skříň, tak jsem jí včera pěkně zaplnila 🙂
Už máte za sebou mrkvičku?? To to letí 🙂

mariiianka
8. dub 2014

@vendy01 taky jsme pořád venku a je stále co dělat,využívám chvilek,když Lukynek spí v kočárku.To už rychle uteče a princeznička tu bude mezi námi 😉 .To je moc dobře že je vše v pořádku,už se těšíš viď 🙂 .Vím že je ještě brzy na mrkvičku,ale on byl spokojený 😅 .Včera na noc vypil 240ml sunaru,je to náš jedlík,za 14 dní jdeme na vážení,měření a hlavně očkování,to zase bude breku