1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

be_ruska
8. čer 2017

@terite jojo jak rikas nejlepší je na to moc nemyslet ale uvidime jak to pujde v praxi 😀
Tak to budem pam testovat spolu 🙂

be_ruska
11. čer 2017

@terite ahojky jak se mas? Jak se citis? Ja na sobe zatim nic nepocituju 😕
Jinak hezky zbytek vikendu

kacenla1991
11. čer 2017

@be_ruska @terite a kdy pak holky testuje te? 🙂 držím palecky...

be_ruska
11. čer 2017

@kacenla1991 no jeste mame cas praveze.... ja zkusim nekdy koncem pristiho tydne...

kacenla1991
11. čer 2017

@be_ruska jooo to znám a nejhorší ze to utíká desneeee pomalu a pak stačí tři minuty které to změní život anebo prodlouží další čekání 🙂 tak držím palec aby to vaše bylo poslední 😉

be_ruska
11. čer 2017

@kacenla1991 dekuju. joo to cekani je fakt des 😀 uz mi z toho hrabe 😀

terite
11. čer 2017

@be_ruska Citim se normalne a nic nepocituju. To jsem ale nepocitovala u zadneho tehotenstvi. Mame dost rusny program, tak neni moc casu premyslet. A to je lepsi. Zadny specialni rezim nemam. Cvicim, piju vino, pracuju na zahrade. Vcera jsem oslavila narozeniny - 35 let. A ty co? Asi se setris, vid?

terite
11. čer 2017

@kacenla1991 Test bude pristi nedeli. Ale nic moc v mem pripade necekam. Jsem ted jen po IUI.

be_ruska
11. čer 2017

@terite je tak vsechno nejlepší k narozeninam 🌷 ja praveze nic moc nedelam tak se mi to straasne vleče. Jediny co tak jezdime k nasim na zahradu, ale tam stejne muzu lezet jen ve stinu tak je to takovy naprd no. Koukam na serialy, uklizim doma...nuda no 😀

kacenla1991
11. čer 2017

@be_ruska Jojo to znám vždy si říkám nechám to být však se ukáže a každý večer počítám na prstech kolik dnů to je a jestli by se třeba něco ne ukázalo má testu 😀 jak malé dítě které se těší na dárky pod stromečkem jen z rozdílem ze zatím já úsměv má tváři nemám po rozbalení dárecku 🙂:@terite také se přidávám s blahopřáním s přáním ať se Ti brzo objeví ta nejkrásnější dálnice pro Tebe 🙂 a věř ze i někdo má štěstí po IUI

kacenla1991
11. čer 2017

@terite také se přidávám s blahopřáním s přáním ať se Ti brzo objeví ta nejkrásnější dálnice pro Tebe 🙂 a věř ze i někdo má štěstí po IUI

terite
13. čer 2017

@be_ruska Tak jak to jde to cekani? U mne zatim stale nabity program, takze jsem v klidu. Sem tam si vzpomenu, ale oproti predchozim mesicum pohoda. Urcite to bude tim letem a tim, jak jsme hodne venku. Kdy budes delat test? Az v nedeli se mnou? Urcite bys mohla zkusit uz driv..

be_ruska
13. čer 2017

@terite ahoj. Cekani je o nervy co ti budu vykladat. Prave premyslim jestli nezkusim test uz zitra...v nedeli bych mela termin ms ale pres utrogestan ji snad nedostanu. Zitra to bude presne tyden tak ja nevim neni to jeste moc brzy?

terite
14. čer 2017

@be_ruska Tak co, zkusilas? Neco by tam uz mohlo byt videt, ale kdyz nic nebude, tak to taky nic neznamena.

be_ruska
14. čer 2017

@terite zkusila a nic 😢 snad je jeste brzy...

lilsweet89
14. čer 2017

Ahoj holky, 22-06 jedu do Heliosu na prohlídku ultrazvukem a snad budeme plánovat KET, už jsem 1x KET v Heliosu měla, ale bohužel nebyl úspěšný, tak snad se tentokrát na nás usměje štěstí...Je tady také někdo takový, kdo bude mít prohlídky před KET? ... 🙂

terite
14. čer 2017

@be_ruska To je to zatraceny vcasny testovani - cloveka to muze akorat rozhodit. 7.den je jeste opravdu brzy. Myslim, ze rozhodujici je tak 10.den. Kdyz ani desaty den nic, tak uz je to celkem jiste. Zkus vydrzet do soboty. Pak to bude jasne. Ted ses akorat vystresovala a stejne nic neni jasne.. neztracej nadeji!

be_ruska
14. čer 2017

@terite mas pravdu je to naprd testovat tak brzo. Aspon ze zatim nespinim ani me nejak moc neboli břicho. Jen obcas pichne. Zkusim na to ted nemyslet ale jde to tezko....

terite
16. čer 2017

@be_ruska Tak jak zvládáš? Vydržela jsi netestovat?

be_ruska
16. čer 2017

@terite ahojky. Rano se chystam testnout. Budu 10. den po. Pak uz tomu moc velke nadeje nedavam....vlastne uz od vcerejska me vubec nic neboli a citim ze to proste nevyslo ☹

terite
17. čer 2017

@be_ruska Myslil na tebe...

be_ruska
17. čer 2017

@terite nic.😢 snehobilo. Vzdavam to a jdu se stim smířit.

terite
17. čer 2017

@be_ruska Ach jo 😢 To me moc mrzi. To je nanic. Pritom super embryo, super sliznice, tak proc se to nechytne, ze? A zmrazeno uz teda nic nemate, ze?

be_ruska
17. čer 2017

@terite no to je prave to co mi nejde do hlavy... co je teda spatne? Nechapu...fakt sem tomu věřila. Nic nemame zamrazeno. Budu to muset podstoupit cele znova ☹

be_ruska
17. čer 2017

@terite a co ty? Budes testovat?

terite
17. čer 2017

@be_ruska Ja si behem toho ivf cyklu rikala, ze nikdy vice. Ale clovek se otrepe. Pocitam s dalsim icf v srpnu. Ty musis pockat do zari. Maji byt alespon dva cykly pauza. Testovat budu zitra. Mam smisene pocity. Ani nevim, jestli to chci vedet. S neuspechem zase prijde depka...

be_ruska
17. čer 2017

@terite no to me taky zajima kdy budu moct jit znova. Nejradeji bych zacla hned no. Ty dva mesice se pocitaji aji kdyz sem stimulovala minuly cyklus?
Achjo. Zrovna tu mam udoli slz. To je fakt hardcore☹

terite
17. čer 2017

@be_ruska Ajo vidis tak mozna bys mohla na dalsi ivf taky uz v srpnu. Uvidis, co ti reknou v car. Vybrec to, ulevi se ti. Chapu co prozivas.

terite
18. čer 2017

@be_ruska Tak ani u nas nic 😢

be_ruska
18. čer 2017

@terite achjo to me mrzi. To je fakt na palici ☹