1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mia75
24. dub 2012

@evikj33 Jeeej. Aj ja mám narozky 12.5. 😀 Tiež sa modlím, aby som ako narodeninovy darček dostala // a vysoké HCG 🙂

mia75
24. dub 2012

@marmina Sedela som na porade a rozbolelo ma zrazu brucho ako pred MS ☹ Tak som skočila do auta a hajde domov ležať. Nechcem riskovať nič ☹ šéf len pozeral kam som sa vybrala.

evikj33
24. dub 2012

@mia75 Tak to pak bouřlivě mužem oslavit,ty už mléčným koktejlem a ja ještě sklenkou červeného 😀 Hlavně se opatruj špatné zprávy už jsou zakázany.Práce není zajíc neuteče,nožky hore a lež a koukej na něco hezkého a ktomu zakousni něco dobrého. 😉 😉 😉

marmina
24. dub 2012

@mia75 to jsi udělala dobře! žádná práce není důležitější než miminko!

ruzich
24. dub 2012

ahojky holky tak už mám krev za sebou a ve 14.00 jsem se dozvěděla že to bylo uspěšné a že jsem těhotná jupíííí huraááá 😀 😀 😀 😀 😀

vall83
24. dub 2012

@ruzich gratulujem...tak pekne gulateni... 😉

mia75
24. dub 2012

@ruzich Vela stastia, uzivaj si tehotenstvo 🙂

zelvik
24. dub 2012

@ruzich Jóóó, další to tu prolomila, super a gratulace!!!! 😉

saraha2
24. dub 2012

@mia75 no mě se vůbec neptala,jestli to chci odstranit,nebo ne!!jen,že to musí jít pryč a hotovo!že s tím do dalšího IVF jít nemůžeme,že by to vadilo při uhnízdění..tak si vyber..uvidím,co v pátek..prý je tam nějaký stín..ale nechápu,že se tam udělal za ty dva týdny??nebo si ho předtím nevšimli??je to divný,vždyť víme,kolik ultrazvuků musíme projít před IVF..a najednou polyp??no divný to je..se jí na to zeptám...

saraha2
24. dub 2012

@marmina já vůbec nevím,co bude,ale prý,když se prokáže polyp,tak půjdu hned tento cyklus na operaci příští týden...

pawlla
24. dub 2012

@saraha2 no to je vazne divne a nemohli se nejak splest nebo tak to je divne ze pred tim nic nevideli a kdyz se to teda potvrdi budes muset na operaci nebo jak ? Drzim pesti at se to zbytecne zas neprotahuje

saraha2
24. dub 2012

@pawlla je to divný..ani mě se to nezdá,že by si toho najednou všimli..poptám se na to..a pokud se to potvrdí,tak říkala,že uděláme hysteroskopii..no..takže tak.. ☹

marmina
24. dub 2012

@saraha2 teda, to jsou věci 😒 nic nejde tak hladce jak by si člověk přál! hlavně ať se to brzy vyřeší a můžem vyrazit za mimčem!

@ruzich také moc gratuluji, podobné zprávy tady máme moc rády 😉

pawlla
24. dub 2012

@saraha2 noo a kdy jsed na nejake dalsi vysetreni ? Ach jo to je hrozne takove problemy to je porad neco to cloveku taky moc neprida ale netrap se tim moc to se vsechno vyresi a bude dobre

pawlla
24. dub 2012

@ruzich tak to gratuluji dobre zpravy jsou potreba

mia75
24. dub 2012

@saraha2 Ako clovek, co vsetko preverujem dvakrat, odporucam navstevu ineho lekara. Da ti mozno rovnaky, mozno iny nazor. Neriskovala by som kvoli jednej doktorke. Su omylni aj oni 🙂

evikj33
24. dub 2012

@ruzich Mooooc gratuluji 😉 Dobré zprávy vždy potěší a trochu povzbudí.Přeji pohodové těhulkování 🙂

marmina
24. dub 2012

Miminko si moc přejí:
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben (neúspěšný ET 2 E), mrazáčky nemá, 24.4. UZV před IUI – vyskytly se komplikace, další UZV 27.4. – ať dobře dopadne!

@zelvik (Pha Podolí) OPU 16.4. (6 vajíček a z toho 4 E), 19.4. ET (1 E), 3 E zamrazena – kdy bude testík? 😉
@lucka2601 (Gennet Pha) zač. května stimulace na 1.IVF, 26.4. výsledky imuna
@vall83 (CAR v Německu) OPU 29.3. (46 vajíček), 25 embryí zamraženo, KET 27.4. – přeje si dvojčátka
@mia75 (Obilní trh Brno) ET 17.4. (2.IVF - 2 E), mrazáčci nejsou, kontrola krve 30.4., testovat bude nejdříve 28.4. (jestli to vydrží 😉
@evikj33 (Reprofit Brno) 1.IVF únor (nedošlo k ET), 2.IVF začátkem května
@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen (neúspěšný ET 2 E), 3 zamrazena, 15.5. výsledky imuna, KET červen (stimulovaný)
@rory_g (Gennet Pha) OPU 21.4. (1 vajíčko) – bohužel se neoplodnilo, 29.5. domluva na dalším postupu
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen (bohužel nedopadlo), 2.IVF nebo KET červenec
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – v Gennetu), 26.6. imuno, 1. IVF červenec/srpen

Šťastné ženy, kterým vyšlo IVF a jsou naší velkou inspirací!
@alinah 9.4. ET (1 E), 2 E zamrazena, 17.4. našla na testu //, krev 20.4. – oficiální potvrzení těhu, kontrola 9.5.
@verry (Sanus Pce) 4.4. ET (1 E), 5 E zamraženo, 13.4. našla na testu //, krev 18.4. - oficiální potvrzení těhu, nyní ve velké nejistotě, kontrola zítra 25.4. – moc moc na tebe budeme myslet, uvidíš, mimčo tam bude!
@nemorosis (Gest Pha) 15.3. ET (1.IVF), 6.4. - potvrzeno těhu, UZV 20.4. 7+6tt
@plumeria 20.3. ET (1.IVF), 30.3. - potvrzeno těhu, UZV 18.4. - 6+6tt

zelvik
24. dub 2012

@marmina Nepoňoukej s testíkem, jsem 5.den. Nemám odvahu něco takového provádět 😉

mia75
24. dub 2012

@zelvik 🙂 Tiez nemam odvahu. Je lepsie zatial, ked to je sanca 1:1 🙂

marmina
24. dub 2012

@zelvik
@mia75 holky, to je moc dobře! Já vás nechci navádět k testování, jen jsem zvědavá, na kdy to plánujete a jestli už u vás nepropukla testovací horečka 😉

ruzich
24. dub 2012

Ahojky holky děkuji Vám všem za zprávičky a za podporu 😉

mia75
24. dub 2012

@marmina My vieme, si zlatíčko. Horečka propukla len si myslím, že je ešte skoro. Ešte pár dní vydržím. Tréning trpělivosti 😀

marmina
25. dub 2012

@vall83 ahojky, vall, tak co, KET máš pozítří, už ti asi rozmrazili embryjka a kultivují se, máš nějaké info jak se jim daří?

marmina
25. dub 2012

ahoj @rory_g tak co, podařilo se ti nějak vyřešit ten prednison? a co změna Caru, půjdeš do ní? Dneska mi volali z Imunie, vezmou nás kvůli tomu KETu už příští týden 3.5.!!! (jsem jim jen psala, jestli by mi mohli když tak sdělit výsledky dřív, kdyby byly špatné, že půjdem v květnu na transfer). Zatím výsl. nejsou, ale jsem šťasná, že nás vezmou dřív! 🙂

saraha2
25. dub 2012

@pawlla v pátek bude další ultrazvuk a podívá se na mě doktorka,co mě už operovala,tak uvidíme,co bude dál..
@vall83 jůů!!tak už brzy KET!!hurá!!uteklo to,že??

zelvik
25. dub 2012

@marmina No sláva, zase fajn slyšet, že někde něco funguje a jsou vstřícní. @rory_g by mě taky zajímala, jak to vybojovala dál. A i kdyby ne hned změnou CARu, tak bych určitě jiné CARy obvolala s otázkou, jak je nejlépe postupovat. Nemusí se s ní všude bavit, doktoři drží spolu a můžou říct - Jó, to konzultujte se svým centrem. Ale zase si myslím, že když teď všude prohlašovali, jak máš od dubna nárok konzultovat svůj zdrav.problém i s jiným odborníkem...tak bych se nenechala odbýt.

zelvik
25. dub 2012

@vall83 myslím na tebe, ať se sněhuláčci dobře zabydlí a vy pak hurá na Slovensko i s mimískama a už bude všechno jak má být!!!

vall83
25. dub 2012

@marmina ahojcek jo pozitri, tesim je jako mala 😀 😀 😀 jo v pondeli rozmrazili ale vobec nam nepovidali ze by sme si mohli volat ako sa im dari, tak nevieme, ale dneska tam budeme volat na presny cas tak ukecam manzela nech sa zepta....dam vediet... 😉

vall83
25. dub 2012

@saraha2 ahojcek jo uteklo...velmi sa tesim...dufam ze vseko dobre dopadne...... 😉