1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mia75
30. dub 2012

@marmina A co by mohlo vyjst zle? Ja som mala tiez vysledky, ze vypudzujem spermie aj mimi ☹ ale hovorili, ze na to je Prednison. Nieco by ti museli nasadit ako liecbu alebo?

evikj33
30. dub 2012

@mia75 Děkuji,ja jsem právě nějaká mimo,teče z očí,nosu...asi alergie a čekám na "Karkulku"měla by do stř.dorazit at mužu začít píchat.Tak jsem ráda za každou potěšující zprávu.A tohle jsou pronás tady ty nejkrásnější když najdeš na testu// a pak když máš mimi po porodu poprvé v náruči 🙂

saraha2
30. dub 2012

@mia75 krásný testík!gratuluju!!!!!tam bylo tak nádherně,že jsem hned po příjezdu vylítla ven a až ted jsem zapla pc..inseminace proběhla,20min.jsem tam poležela a frčela dom..spermijky prý byly výborný! 😉 takže uvidíme..od soboty mám začít zavádět utrogestan 1-1-1 a od zítřka za 14dní na krev..ale samozřejmě pokud to dostanu,tak tam ani nepojedu a pojedu tam až na ten ultrazvuk,až budu končit,jestli je ta děloha opravdu čistá a ostartujeme druhé IVF.právě jsem snědla dva špekáčky,tak funím!pomooc..a za chvíli přijdou na řadu bublinny..v caru říkali,že máme aktovat dnes,zítra,pozítří,popozítří..tak jsem mažela potěšila 😀 😀 😀

mia75
30. dub 2012

@saraha2 Pocuj ty skeptik, sa pobavime, ked pri tom zaznavanom IUI otehotnies, bude to na just 🙂 Drzim palce a tesim sa na pozitivne vysledky o 14 dni 😝
inak, co by ten moj dal za to, ak by sme takto dostali povolenie aktovat 😀 Uz vraj aj zabudol ako na to za ten mesiac, co bud stimulujem alebo mam problemy... 😖

zelvik
30. dub 2012

@saraha2 no to bude maratóóón 🙂🙂 užijte si to🙂
@mia75 jj, tak to jsem zažila včera, manžel se na mě chtěl vrhat když jsem se vykrucovala, tak se překvapeně zeptal - "My nemůžeme?"...

saraha2
30. dub 2012

@mia75 taky jsme si dělali s manželem srandu,že už nebudeme vědět,jak na to po IVF 😀 vydržte,vyplatí se 😉

saraha2
30. dub 2012

@zelvik 😀 😀 😀 no,ale musím honem..jsem dnes vstávala ve 4.30hod,tak at ten maraton nezaspím 😀

martinka87
30. dub 2012

@pawlla pry nejede laborka...

pawlla
1. kvě 2012

@martinka87 jeeej to je furt neco a clovek aby cekal a cekal 😖

martinka87
1. kvě 2012

@pawlla presne tak a dneska jsem delala test, jsem 12. den po ET a bilo, cili cekacka na MS a pak buh vi kdy druhy pokus...

mia75
1. kvě 2012

@martinka87 Aky si si spravila test? Ja som skusala dva druhy - na jednom bielo a na druhom viditelna ciarka v ten isty den. A podla papierov mali rovnaku citlivost 10.

pawlla
1. kvě 2012

@martinka87 tak to me mrzi , a citis neco v podbrisku ? A kolik jste si nechali zavest mimi? No ja taky cekam cekam az do cervence ale to kvuli revizi na kterou jsem musela jinak dr. Rikal ze by druhe IVF slo uz za mesic no co uz ted jen cekam na MS kdo vi kdy prijde 😖

pawlla
1. kvě 2012

@mia75 noo to je pravda ja taky zkousela radeji vic druhu testu

zelvik
1. kvě 2012

@martinka87 To mi nedělej, já jsem taky dneska 12. den od ET a myslela jsem, že testnu. Ale kašlu na to, když vidím, že to u tebe nevypadá. Zkusíš jiný test? Já mám doma jen Mamatest, tak nevím. ALe nejdéle ve čtvrtek už testnout musím, abych věděla, co dál s lékama a tak. Ach jóóóó, bojim, bojim.

alinah
1. kvě 2012

@zelvik me jen mamatest ukazal carku, pak jsem mela jeste jeden (nejakej 'novej' se stejnou citlivosti) a ten tedy neukazal nic. a nejlepsi je ranni moc! 🙂 neboj, urcite tam neco bude...

holky at vas dneska ti vasi chlapi poradne olibaji! 🙂 venku je uplne bozsky, nas mladej je venku od ty doby co vstal, ani nemel cas se nasnidat.. krasa!

mia75
1. kvě 2012

@pawlla Ja som po revizii cakala dlhsie, lebo mi uplne blbla MS ☹ najprv krvacanie skoro 2 mesiace v kuse a potom neprisla ked mala ☹ Tak som pred KETom musela vyvolavat MS, lebo by som snad cakala az doteraz. 3 mesiace su ok, trosku zregenerujes hormony a vajecniky. To utecie..
@zelvik Velmi drzime palce. A necitis na sebe nic? Ziadne zmeny?

martinka87
1. kvě 2012

@mia75 delala jsem Mamatest 10, myslim, ze lepsi nesezenu 😉
@pawlla spis se citim jiz na MS, coz by uz i odpovidalo, jsem dneska 28DC... A mimi jsme meli jen jedno... 😉
@zelvik no jen se nestresuj... A citis se nejak jinak???

pawlla
1. kvě 2012

@mia75 no ja se prave hrozim toho kdy MS vubec prijde a jaka bude jestli budu mit v haji cyklus tak to nevim no jsem z toho nervozni

pawlla
1. kvě 2012

@martinka87 no taky zalezi jestli jste meli PK a jak dlouho a v jakem stadiu se mimi zavadi
@zelvik mamtest je fakt dobry takze jeste radeji vydrz a drzim palce at tam jsou // 🙂

mia75
1. kvě 2012

@pawlla Ak si to telo vyziada, treba to respektovat. Ja som citila, ze by som dalsi pokus tak skoro nezvladla, telo bolo uplne hotove z OHSS a revizie a psychika pod dnom 😉 . A hovorila som si, ze treba radsej nazbierat veeela sil (aj ked to bude dlhsie trvat), aby to urcite vyslo. Vidis, na KET som necakala na MS, dala som si ju vyvolat a nevysiel. Nehovorim, ze to bolo kvoli tomu, ale mala som asi este pockat na regularnu MS.
@martinka87 a @zelvik Mne sa ukazali // az 12.den a to som mala 5 dnovu PK. Takze este budte v klude..

pawlla
1. kvě 2012

@mia75 no ja se prave citim az moc dobre az mi je to lito po tom vsem co se mimi stalo ze mi nic neni ☹ ale uvidime jaka bude MS ale mas pravdu ze moc to hrotit taky neni dobre

martinka87
1. kvě 2012

@pawlla jj, meli jsme 4 dny PK... A zavadelo se ve stadiu moruly...

pawlla
1. kvě 2012

@martinka87 a kdy mas jit na krev ? Zkus urcite jeste testik za dva dny a uvidis

barunka28
1. kvě 2012

ahojte,rada by som sa spytala ci mi bude niektora z vas vediet poradit na schvalenu ziadost IVF. Rozhodli sme sa s partnerom trosku s tym pockat,hlavne kvoli peniazom. Ziadost od poistovne mam schvalenu a plati mi len do 02/13,preto by som sa chcela opytat,ci je potrebne do toho februara stihnut vsetky 3 pokusy,kt.mam preplatene poistovnou alebo staci, ak pojdem na prvy pokus IVF napr. v decembri(co je 3 mesiace pred ukoncenim platnosti ziadosti) a nahodou sa nepodari..ci je este mozne aj po skonceni platnosti ziadosti pokracovat v dalsich 2 pokusoch.
Dakujem za vsetky odpovede 🙂

zelvik
1. kvě 2012

@mia75
@martinka87
@alinah Hmmm, tak k tomu testu už ani nedojdu. Jsem 27.DC, po ET je to 12. den a začla jsem krvácet. I přes Utroš, který zavádím 2x2 (ráno a večer). Jestliže mě před tím malinko bolely prsa, tak teď ani náhodou. No nic, zítra stejně jedu do CARu ukončit neschopenku, šla bych i tak už do práce, tak se rovnou zeptám, co s ostatníma lékama - Prednison a tak.

martinka87
1. kvě 2012

@pawlla mam bud s pozitivnim testem ci s MS volat do CARu ohledne dalsich informaci...
@zelvik chjooooo ☹ ☹ to je mi moc lito!!! ☹

martinka87
1. kvě 2012

@zelvik taky me pobolivaly bradavky, ale to prisuzuji Utrosi.... Ach jo, to jsou fakt nervy ☹ ☹

zelvik
1. kvě 2012

@rory_g tak to vidíš, jsme zase na startu obě 😒

mia75
1. kvě 2012

@zelvik To ma mrzí. Ale Máš mrazáčky a na KET môžeš ísť aj skôr. Ten nie je tak namáhavý na telo. Ale ešte to s tým vzdavanim sa vydrž do 3.5.

rory_g
autor
1. kvě 2012

@zelvik nééééééé třeba je to jen špinění ☹ To ne, já na Tebe chodím každý den koukat, jestli nahlásíš //...a kdyby ne, jak píše @mia75 na KET můžeš jít hned příští cyklus 😉 Ale doufám, že tohle je planý poplach!!