• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

14. října 2017 
@pawlla to je koza, aspon se pak omluvy? :angry:
4. kvě 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vall83 ještě na netu nic není???????????
4. kvě 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 ahojcek neni uz su z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: stale tam kukam a nist....
4. kvě 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vall83 Jéééé, to je napínacíííííí
4. kvě 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vall83 ty si dávaj na čas...... :grinning: ale my si počkáme :wink:
4. kvě 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@evikj33 15.alebo 18., to je o chvilku :slight_smile: stimuluj a pekne chystaj vajicka @zelvik Supeer. To uz len daju Pregnyl, Utroš a ides na vec, nie?

Baby, toto budu vitazne pokusy, uvidite :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla :frowning2: Asi ta chcela potesit a nejako jej to nevyslo. Urcite to nemyslela v zlom. Neboj, nabuduce sa ti letaky zidu :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mia75 Akorát se dnes nějak motám a pobolívá mně hlava a potím se že by už tak brzo učinkovaly hormony?Dnes jsem dobla 2včelku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? @vall83 to je nervák ja jdu za chvilku do práce,tak at to nenatahují,chci to taky vědět :grinning: jinak se mi bude blbě pracovat.Určo tam něco je :wink:
4. kvě 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33 a davas 5 dnovu PK, alebo uvidis podla poctu a kvality embryi?
4. kvě 2012 ve 12:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia75 No jsme domluveni na PK,ale pokud by bylo nějak málo vajček,tak PK padá.Proberem to ještě s dr.dle počtu vajuch.Sám nám navrh že pokud by bylo okolo 8PK by určo dal,mají dobrou zkušenost,pokud by byly jen 3-4 tak nechci PK.Ještě máme ICSI spermio je Ok,ale je to jistější. :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Jo, to je rozumne. Mne v podstate zo 7 embryi prezili PK len dve. Preto nemam mrazacky. Vyzera ale, ze to pomohlo, boli vlozene tie najsilnejsie morulky. Tazke rozhodovanie :frowning2: My sme mali na polovici ICSI a polovicu PICSI
4. kvě 2012 ve 12:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia75 Nám dr.říkal že PICSI by unás nedával vzhledem k tomu že už spolu 1zdravé dítě máme,že mu to příjde škoda peněz. :confused:
4. kvě 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Jo, vyzera byt rozumny :slight_smile: My sme museli, my mame zle spermio, ja navyse mam alergiu a podobne veselosti :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 12:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia75 Tak to asi dobře odhadli a vísledek máš v bříšku :grinning:
4. kvě 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 no asi to bude az kolem druhe..... :angry:
4. kvě 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vall83 Ja cakaaaam s tebou :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vall83 to mi nedělej :unamused: Já mam ted hormonální harašment,tak to semnou máva a ještě tohle k tomu :grinning: Skusím mrknout vnoci,ale než to tady najdu,jste ukecané,tak padnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33 @vall83 Vall si to da do profilu, aby si to hned videla, ze jo? :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 12:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33 bapisu ti to osobne do spravy....o.k.?
:wink: :wink: :wink:
4. kvě 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vall83 tak užžžžžž??????????? :grinning:
4. kvě 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze baby nepotesim vas......vysledky az zajtra okolo 12 hod...bo im este ziadna krv neprisla....nevydrzali sme a volali....ach jo takze ece den :cry: :cry: :cry:
4. kvě 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 no tak nakonec az zajtra okolo 12 hod... takze nic zameskane nemas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vall83 tak to je dobrý....všici napnutý jak strunky....... :grinning: ale ještě den to vydržíme :sunglasses: , víc nás ale už nenapínej :wink:
4. kvě 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vall83 Uuf, tak ti sa dobre hraju s tvojimi nervami :frowning2: Ja by som asi zajtra rano naklusala ku GynDr. a dala si zobrat krv znova. Nech vidis, ako to dopadlo v 8.den a mozes porovnat. To su dramy :frowning2:
4. kvě 2012 ve 13:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vall83 Teda ale huš - to je z toho, že si hrajou na to, jak brzo jsou schopni něco zjistit, a pak to stejně natahujou. Jééé, já bych to nevydržela.....
4. kvě 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vall83 A citis nejake zmeny? Hybe sa nieco v brusku? Ako pred MS, alebo len take divne natahovanie a stahovanie?
4. kvě 2012 v 15:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia75 skorej to tahanie...a sem-tam take ako keby mna palilo v podbrusku z nutra...ako keby to tam horelo....zajimave...a teplota bazalna uz je 37,5...taku nemam ani pri ovulacii... :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahoj holky, zapojila jsem se na začátku diskuze a tak průběžně si u vás čtu co je novýho :wink: a líbí se mi tu jak je tu živo a jak se vzájemně podporujete, moc fajn atmosféra :slight_smile: přiberete mě do "rodinky"? :dizzy_face:
náš příběh velmi stručně - 3 roky se pokoušíme o mimi, první konzultace v CARu (Praha Motol) v září 2011 - velmi špatný spermiogram - ani 0,5 mil :( - doporučno IVF - ISCI. Jinak u mě OK, imunologie, genetika taky OK. 16.1 jsme měli 1 IVF (10 vajíček), no bohužel se s velkým smutkem nepovedlo ani jediné embryjko :cry: v den OPU nebyli ve vzorku skoro žádné spermie a ty co byli byli špatné "kvality"... Později zjištěno u androloga, že mm má rozházené hromony /málo testosteronu/ - od února bere léky, na konci května kontrola. v průbežných spermio malé zlepšení na 0,8 mil/ml. Rádi bychom 2 IVF...
4. kvě 2012 v 15:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek ahojcek...mi toto podstupujeme v nemecku a manzel bol este na tom hur....mal iba 0,2, po liekoch zlepsienie na 0,5....ale pred OPU sme akosi zabudli na to ze si ma setrit spermie a no co ti povim nesetrili sme...a v den OPU mal uplne nulove nic pouzitelne....tak mu sestricka dala akysi sirup vypit...hodku bol po lekarskym dozorom...vraj mohol z toho dostat infarkt...potom si to musel ist udelat este raz a cudujme sa...boli tam ciperky...nevieme co to bolo co mu dali , ale pomohlo to...nastastie...tak sa cudujem ze to nepoznaju, alebo nerobia i u vas...skoda mali by ste to rychlejsie za sebou...
4. kvě 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kiwisek ahojky, vítej do rodinky, ztracená dcérenko :grinning: Tak to jsi na tom jako já, u nás je to sice obráceně, že já jsem ten chybový faktor a mm zdravý jako rybička, ale také jdeme snad v červnu do druhého IVF, první bylo v dubnu, vyprodukovala jsem jedno jediné vajco a to se neoplodnilo...
Takže jsi u nás správně a spolu to všichni zvládnem až do "šťastných žen" v tabulce :grinning: Když budeš chtít, písni @marmina a ona Tě přidá do tabulky :wink:
4. kvě 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek