1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

marmina
14. bře 2012

@pistaciaa také tiše gratuluji, ať vše pokračuje, jak má!

pistaciaa
14. bře 2012

@marmina potichu dakujem

plumeria
14. bře 2012

@marmina Děkuji 🙂 Tak 60 vajíček, to si ani neumím představit, to budu oproti ní taky pěkný břídil 😀

plumeria
14. bře 2012

@pistaciaa Taky zatím potichounku gratuluji a ať se daří i nadále 🙂

marmina
14. bře 2012

@plumeria říkali ti na uzv na kolik to vypada? Mě dr. říkal že to vidí tak na osm a bylo jich 9, z toho dvě nebyla dozrála a jedno z nich už ani nedozrálo...

plumeria
14. bře 2012

@marmina Folikulů by tam mělo být asi 20. Ale rovnou mi doktor říkal, že když je tolik folikulů, je to na úkor kvality vajíček, takže jich obvykle zbyde okolo poloviny. Tak uvidíme.

marmina
14. bře 2012

@plumeria to by odpovídalo, mě odsávali 20 folíků

zrovna čtu o té nehodě v Belgii, kde zemřelo 22 dětí, to je strašné!!! 😢 já bych se se ztrátou dítěte nikdy nevyrovnala...
ani jsem to tady nepsala, ale naše první těhu (po IUI) asi v polovině skončilo, myslela jsem, že se z toho nevzpamatuju...pak se povedl Ondra a to je moje životní štěstí

plumeria
14. bře 2012

@marmina Myslím, že to bylo ve Švýcarsku a děti byly z Belgie. Ani se mi to nechce číst. Děti nemám, ale od té doby, co se neúspěšně snažíme, jsem na to dost citlivá...

saraha2
14. bře 2012

@nemorosis tak to gratuluju!!!at vše vyjde co nejlépe a zítra jen ležet a odpočívat!!!!!!!!!!!!!!!

saraha2
14. bře 2012

@pistaciaa děkuji za povzbuzení!!mě čeká první ivf...zatím stimuluju a čekám na MS

saraha2
14. bře 2012

@pistaciaa taky budeme dávat dvě..přece jen mám 34let a žádné děti bohužel zatím nemáme..

rory_g
autor
14. bře 2012

Ahojky, tak utz za mnou, dneska 4DC už naštěstí jen špiním, takže se to dalo snést. A co je hlavní, děloha i vaječníky se paní dr líbily a foliklů mám prý dost, takže prý OK 🙂 Tak jsem moc ráda, teď jen ta imunologie 😕
Jdu vás dočíst

kacatka
14. bře 2012

Zdravím všechny diskutující o IVF Chystáme se s přítelem do reprofitu Brno. V dubnu jsme objednáni na konzultaci u Dr. Koudelky. Máte s ním některá zkušenosti? Jinak už jsme zkusili 1x IUI, ale bez úspěchu, což se dalo čekat. Naše spermijky jsou na hranici naprosté katastrofy . Co se týká mě, tak já jsem měla normálně bez stimulace 2 folikuly, nebrala jsem před IUI ani clostil (prý snižuje sliznici), ale stejně to úspěch nemělo, tak podstoupíme IVF a uvidíme. Přeji všem hodně štěstíčka a doufám, že se tu někdy sejdem s ukázkami našich povedených dětiček

marmina
14. bře 2012

@rory_g supr! 😉

jika10
14. bře 2012

Ahoj holky, ja mam 1 IVF ted za sebou a jsem 7 dnu po ET a cekam na vysledek, jestli ti 2 brouckove u nas zustanou. Vsem drzim palce, je to zkouska nervu 😅

marmina
14. bře 2012

@jika10 ahojky, já sem teprve 3. den po ET, kdy budeš testovat? našla jsem paní co měla test slabě pozitivní 9. den! to čekání je hrůza, mám taky dvě embryjka 🙂

jika10
14. bře 2012

@marmina No s manzou se snazime 2,5 roku a tech zklamani z bileho testu uz bylo tolik, ze se testovat bojim. Mozna budu testovat o vikendu, kdy bych mela byt 10-11 den po ET. Uvidim. Jo jo, vubec to neutika a jak rikam, je to zkouska nervu

marmina
14. bře 2012

@jika10 asi je rozumné testovat později, ale já už dopředu vím, že to nevydržím (podle dr. bych měla testovat 28.3.) Možná to za mě vyřeší příchozí MS...2,5 roku je dlouhá doba, ale když už jste najeli na IVF, určitě se brzy zadaří! dej nám pak vědět, jsem moc zvědavá, jak ti test dopadne 😉

rory_g
autor
14. bře 2012

@jika10 @marmina ahojky, týjo, vy už jste holky táák daleko...já jsem objednaná až na 6.4. na utz, kdy se uvidí, jak se stimulkou...to je doba 😎
@marmina

jika10
14. bře 2012

@marmina No ja bych mela ofiko testit 21.3. tak nevim, jestli to uz nevydrzet. Protoze pokud mam byt zklamana, tak si na to pockam radeji dyl a pokud tam ta druha carka ma byt, tak uz bych nelovila ducha, ale poradnou caru 😀 Uvidim
@rory_g Ale neboj, to hrozne rychle utece. Ja mela dlouhy protokol. A kdyz jsem si zacala strikat do nosu, tak jsem si rikala, ze ty injekce jsou hrozne daleko a ejhle, jsem 7 den po ET a milackum je 12 dnu

rory_g
autor
14. bře 2012

@jika10 vydrž, první jarní den musí být šťastný 😵 A děkuju, snad to rychle uteče, na jednu stranu si říkám, že čekám 5 let, tak co je pár měsíců...

jika10
14. bře 2012

@rory_g Jo to si taky rikam a navic ten den ma svara narozky. No a navic, kdyz by se nam to ted povedlo, tak termin porodu by mohl vyjit na narozky manzela. Tak oba tajne doufame, ze tam broucci jsou a i budou. Ty jo a 5 let, no to bych se zabila .... 😅 Ja cekam 2,5 roku a uz mi to pripada sakra dlouhy. To bude mozna tim, ze uz mi hodiny netikaj, ale bijou jako big ben

rory_g
autor
14. bře 2012

@jika10 no my chodili 4 roky do caru, kde s námi nic nedělali...a já něměla tušení o genetice, imunologii atd. Jinak už bych to řešila taky mnohem dřív 😒 Ale teď máme novou naději a té se držím a nehodlám ji hned tak pustit 😉

jika10
14. bře 2012

@rory_g Fakt jo. Ty jo a ja se zminila svymu gyndari, to bylo v zari 11 a brezen 12 a finalizujeme 1 IVF a ja doufam, ze pro nas uspesne

rory_g
autor
14. bře 2012

@jika10 no mně právě řekli, že jsem v jejich péči a ke gyndaři tedy chodit nemám...zpětně to vidím, jak jsem byla pitomá 🙄 No ale teď jsem narazila na koníka a už se nedám

jika10
14. bře 2012

@rory_g No ja mam gyndare, ktery spolupracuje s ISCARem, takze proto asi ten rychlej spad. A na UTZ a OPU mi delal pouze on. Az ET mi delala dr z ISCARu. Jsem rada, ze mam takovyho dr, protoze jsem mela o IVF takovy info jako nikdo jiny z CARu

rory_g
autor
14. bře 2012

@jika10 no tak to je paráda!!! Když se to takhle pěkně sejde, musí se podařit. Já také doufám, že se nám konečně po té době zadaří

jika10
14. bře 2012

@rory_g No tak budeme drzet palce

marmina
14. bře 2012

@rory_g 6.4. to máš před Velikonocema a ty jsou už za rohem 🙂 já se teď budu snažit myslet na jiný věci, pač čím víc se na to soustředím, tím víc se mi ten čas vleče. Včera jsem upekla velikonoční perníčky, těsto mi uválel manžel, abych neměla námahu 😉 teď jsou jak beton, tak snad do velikonoc trochu změknou 😀

rory_g
autor
14. bře 2012

@marmina tak to věřím, kdyby tak existoval recept jak na to přestat myslet co...ještě že máš malého 🙂