1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mia75
12. kvě 2012

@ivex Zalezi na trpezlivosti 🙂 Niektori vydrzali 6, niektori 8, niektori 12 dni po transfere. Myslim, ze po 8.dni uz to nemas skreslene a mozu byt dobre viditelne ciarocky 🙂

pawlla
12. kvě 2012

@ivex tak urcite netestuj moc brzo nejdriv tak 10 - 12 den od ET to uz by melo jit neco videt a kdy mas jit na krev ? A nechali jste si dat jedno nebo 2 embryjka 🙂

verry
12. kvě 2012

@verry ale v CARu mi říkala, at testuju až 12.den po ET....to už ta dálnice je zřetelná 😉

verry
12. kvě 2012

@ivex ale v CARu mi říkala, at testuju až 12.den po ET....to už ta dálnice je zřetelná 😉

ivex
12. kvě 2012

@mia75 a verry, holky díky za podporu zkusím vydržet do úterka, to bude 8 den po transferu a 16 dní od píchnutí pregnylu, tak snad se objeví 😉

ivex
12. kvě 2012

@pawlla na krev mám jít až 21. 5. ještě za dlouho, ale při iui jsem testila taky dopředu, abych pak nebyla zklamaná, kdyby to nevyšlo, ale teď věřím, že to vyjde, protože když mi zaváděli 2 embryjka, říkali, že jsou ukázkové 😉 tak snad tak nepodporujou všechny a něříkají to každému 🙂 no a pak budu testit třeba teda až od 10 dne a každý den abych se přesvědčila o výsledku 😀

ivex
12. kvě 2012

@mia75 taky jsem někde četla, že se pregnyl většinou drží 10 dní, sice záleží i na vstřebávání a člověku, ale uvidíme, snad to uteče 😉

pawlla
12. kvě 2012

@ivex no ja bych urcite pockala do 12 dne ja mela desaty den uz pekne dalnice taky tam byli dva ze 🙂 tak urcite testovat jeste pred krvi at vis na cem jsi ale zase fatk ne moc brzo byla bys treba zklamana zbytecne, moooc drzim palecky a tak je minimalne jedno mimi, to cekani je hrozne ja vim ceka me to zachvilku znova

verry
12. kvě 2012

@ivex ja o pregnylu taky četla že 10 dní, a hle, já ho měla v moči ještě 12den, takže opravdu každá to máme jinak. Vyčkej myslím na ten 9.den, to by už tam mohlo něco být 😉

mia75
12. kvě 2012

@pawlla @ivex ja som tiež čakala dlhšie -do 12.dňa a už bola druhá čiarka zreteľná

saraha2
12. kvě 2012

@ivex vydrž!to už uteče! 😉 já si myslím,že od toho 9dne můžeš..to už dušíka většina má..
@verry já myslela pondělí,ale napsala jsem zítra..jsme volaké zmetěné už,co? 😀 nechci a netestnu! 😉 šetřím 😀 😀 😀

saraha2
12. kvě 2012

@ivex holky vzpomeňte,že já testla už tuším poprvé šestý den-pak sedmý,osmý a pregnyl už tam nebyl...

verry
12. kvě 2012

@saraha2 přesně ja taky myslela pondělí a píšu zejtřek....no,zmatek velký 😀 😀
tyjooo, takže testík nebude jo?? ....to bych od tebe nečekala 😅
a jak se cítíš? nejakej příznak-přízrak?? 😅

saraha2
12. kvě 2012

@verry koukáš,co? 😀 😀 😀 jsem tvrdá 😀 žádný příznaky,nc..jem mám pocit,že každou chvíli přijde potvora červená..ale musím se přiznat,že pořád něco dělám-uklízím,peču,no jak magor...abych na to nemyslela,tak pořád vymýšlím,co dělat.. 🙂 ale neboj se ni,za chvíli tě budu s testíkem uhánět já 😀 už se těším!!!!!!!!!!!!!

verry
12. kvě 2012

@saraha2 😲 😲 😲 prostě zííííírááám. Fakt jsi přitvrdila! 😀 to je dobře, lepší na to nemyslet....
a ty budeš uhánět mě,jo?? 😀 myslím,že taky budu zvažovat variantu-vůbec netestovat... 😝

saraha2
12. kvě 2012

@verry budu!!už se na to mooooc těším!!!! 😀 😀 😀

verry
12. kvě 2012

@saraha2 ale,ale...... no uvidíme, budeme to řešit až tak za tejden,jo? 😉 jinak holka, už se mi asi třetí den po sobě zdá o dvojčátkách 😀 ...tak že by přeci jen 😅 😵 😵 ??

vall83
12. kvě 2012

@verry
@saraha2
no jak vas ctu holky zacina opat etapa testy vs verry vs saraha..... 😀 😀 😀 😀
pamatam si na to bolo to super vas v tedy citat....

verry
12. kvě 2012

@vall83 😀 😀 😀 😀 si mě pobavila ted.....no to víš, to zase bude, saraha2 nechce testovat, ale mě dotoho bude zase navrtávat 😅
a jak se cítíš těhulko??

vall83
12. kvě 2012

@verry tusim sa to teraz otocilo, vtedy to bolo s testovanim naopak....a tak nech...teraz si na tebje saraha zgustne a mi se pobavime 😀 😀 😀 😀 😀
no striedavo oblacno..chvilkami dobre tak nieco porobim , potom mizerne a lehnu a spim...
ale baby co mi urobila dcera , ja som zaspala ako mi bolo blbje....a ona poumyvala zachod a umyvadlo...to je super, pochvalila som ju....no vecer sa isla osprchovat a bola tam akosi dlho...no a dosla s porezanym prstom....no nerobila som z toho nic, a dneska sa manzelovi priznala ze ona sa holila aj ruky cele aj nohy, ze ona chce byt dospela....no to by ma nikdy nenapadlo, ze ona sa oholi...sila...nevedela som ci sa mam smit alebo plakat...len dufam ze teraz nebude chlupata ako opica... 😀 😠 😠

verry
12. kvě 2012

@vall83 😀 😀 😀 no týbrdoooo, to máš teda akční dítě....kam na to ty děcka chodíí 😀 😀
hlavně odpočívej at jste ok. 😉

lolitka25
12. kvě 2012

@vall83 a ste poisteni ako gesetzlich? nebol problem s poistovnou,aby polku preplatila?

vall83
12. kvě 2012

@lolitka25 nebol problem do troch dni nam poslali schvalene...sme tu vsetci poisteny v AOK..

evikj33
12. kvě 2012

Ahoj holky.@saraha2 Netesti,šetři na kočárek,máš pravdu,škoda peněz 🙂 Jinak jsem štastná že tam něco je,ale samo pořád se bojím at dojdem až k ET a pokud možno dál..Jinak mne dnes už docela bolelo břicho,je mi špatně od žaludku,pálí mně žáha a škrábe v krku,teče z nosu.No prostě super stav 😝 @vall83 Tak to už máš doma velkou skvělou oporu,počkej jak to s dvojčatky oceníš a ta ženskost k tomu patří,asi se inspirovala u maminky 😉

vall83
12. kvě 2012

@evikj33 no ma 7 rokov ona ked chce tak rada pomaha....je pekne ze sa hrnie s umyvanim vsetkeho mozneho...ale to holenie pre mna bola hroza...no normalne mi tak vyrazila dych ze som nevedela co mam povedat....

ivex
12. kvě 2012

@saraha2 vydržím, zítra je neděle, to s rodinkou něco podniknem, v pondělí a úterý si naplnánuji nějakou činnost ať na to nemyslím a ve středu jedu s malým k zubařovi, tak pak to zkusím a uvidím, třeba zapomenu a netestnu 😀

lolitka25
12. kvě 2012

@vall83 to sme aj my... a aky je u vas problem?

vall83
12. kvě 2012

@lolitka25 manzel je v podstate neplodny, zazrakom sa im tam podarilo nieco vycarovat ....ja ma polycysticke vajecniky, menzes som mala ako rocne obdobia, vysoky inzulin a hashimoto-stitna zlaza...
a vy ste na tom ako? v cechach ste samoplatci? a kolko vas to bude stat?

marmina
12. kvě 2012

Miminko si moc přejí:
@evikj33 (Reprofit Brno) 1.IVF únor/12 (nedošlo k ET), 3.5. stimulace 2.IVF, 14.5. OPU, ET asi 19.5. (2 E)
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), mrazáčky nemá, 30.4. IUI, 14.5. krev – testovat nebude – tak klobouk dolů, že jsi to vydržela!! 😉
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 5 E zamrazeno, 14.5. KET – plánuje zavést 2 E
@dadenka111 (GYN-FIV Bratislava) 4x IUI (neúspěšné), 14.5. konzultace před 1.IVF

@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), 16.5. konzultace před 2.IVF
@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 20.5. stimulace na KET (v červnu)
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 29.5. konzultace před 2.IVF (červen/červenec)
@zana21 (Gennet Pha) 2x IUI (neúspěšné), 10.5. výsledky imuna – nutná léčba, 30.5. konzultace před 1.IVF
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 11.5. UZV – KET se odkládá na červen
@caroline123 (GYN-FIV Bratislava) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET zač. června
@rox (Gennet Pha) 1x IUI (neúspěšné), 2.6. stimulace na 1.IVF
@lolitka25 (Gennet Pha) stimulace na 1.IVF červen/červenec (dlouhý protokol)
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno výsledky, 20.8. konzultace před 1.IVF (září)

Šťastné ženy, kterým vyšlo IVF a jsou naší velkou inspirací!
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (46 vajíček), 25 E zamraženo, KET 27.4. (2 E), 9.5. krev – oficiální potvrzení těhotenství, další UZV 15.5.
@mia75 (Obilní trh Brno) 17.4. ET (2.IVF - 2 E), mrazáčky nemá, 30.4. – oficiální potvrzení těhotenství, 10.5. UZV – zač. 6.tt
@alinah (ISCARE Pha) 9.4. ET (1 E), 2 E zamrazena, 17.4. našla na testu //, 30.4. 5+4tt, UZV 9.5. 6+5tt

@nemorosis (Gest Pha) 15.3. ET (1.IVF), UZV 20.4. 7+6tt, 21.5. výsledky screeningu
@plumeria (CRM Zlín) 20.3. ET (1.IVF), UZV 11.5. 11.tt

Pokud chcete něco doplnit nebo pozměnit, napište mi!

lolitka25
12. kvě 2012

@vall83 spolu s liekmi cca 3000e (lieky su 1400e) - manzel je ok, ja mam endometriozu, zly hormonalny profil a nedari sa nam viac nez dva roky.