1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

verry
18. kvě 2012

@marmina to je suppéééér, konečně to taky rozjedeš na plný pecky 😀

verry
18. kvě 2012

@mia75
@evikj33 jo, holky, jsem taky zvědává jak tohle dopadne.. doufám,že jen a jen dobře 😵

kacaul
18. kvě 2012

@verry držim palce moc!

mia75
18. kvě 2012

@marmina Huraa, bude akce!! Drzime palce a ine ako // neakceptujeme 🙂 @alergia na spermie a embryo - mám to tiez, moj rozumny CAR spravil tie vysetrenia okamzite pred IVF a hned som nabehla na Prednison. Mozno aj preto sa hned ujalo pri prvom, aj ked len na chvilu.
@verry Drz sa, je to hrozna nuda len tak lezat, ale my ich vylezime!! 🙂
@evikj33 Ako to dnes vyzera s mimcami?
@nove holky Vitajte 🙂

verry
18. kvě 2012

@kacaul dííky 😉
@mia75 jojooo 😀

mmirunda
18. kvě 2012

@kive76 Děkuju moc, já doufám, že ten prvotní šok brzo odezní a začnu se trošku těšit. Mohli bychom začít hned, ale chci partnerovi dát čas, trošku ten spermiogram zlepšit, aby byla větší šance. Stejně nás bude čekat ICSI, protože jiná možnost bohužel není .... Je to teda velký prověření našeho vztahu, ale vím, že kdyby to bylo opačně a chyba byla ve mě, tak mě bude stejně podporovat jako já teď jeho ...

mmirunda
18. kvě 2012

@saraha2 Moc děkuju za útěchu holky ♥

alinah
18. kvě 2012

@marmina super zprava ,tak drzim palce at to vsechno dobre dopadne..

alinah
18. kvě 2012

@mmirunda hele u nas byl spg taky naprosto prisernej. kdyz mi to rekli poprvy tak jsem se malem zhroutila ze zidle. rekli, nikdy mit deti bez IVF nebudete. bac ho, po mesici jsem byla tehotna prirozene. ted podruhy to uz ale neslo, manzel s tim tak nejak pocital, poctive dlabal vitaminy, dokonce prestal kourit. zlepsilo se to o dost, ale furt to nestacilo, takze ICSI a dneska zacinam 9tt. neboj se toho, prosly si tim miliony zenskejch..

mmirunda
18. kvě 2012

@alinah No nám řekl, že není vyločeno, že by to nešlo přirozeně, ale vzhledem k jeho výsledkům prý není na co čekat, proto do toho chceme jít co nejdřív. Přítel teď přestal kouřit ( nahradil to elektronickou cigaretou, protože to jinak nedokáže) a začne dlabat vitamíny. Od včerejška co to vím, jen pláču, ale snad už to brzo přejde a začnu se trochu těšit, že třeba už brzo budu maminka. Každý Váš úspěch mě třeba nakopne, že u nás to půjde taky .... Jestli se můžu zeptat jaký jste měli spermio?

marmina
18. kvě 2012

@mmirunda mám takový technický dotaz, jak se dává do textu to malé srdíčko?? 🙂

mmirunda
18. kvě 2012

@marmina jestli nemáš noťas, tak pravý alt a 3 🙂 ♥

marmina
18. kvě 2012

@mmirunda právě noťas mám! takže se mi to nedaří

verry
18. kvě 2012

@mmirunda a zkoušela jsi přítelovi koupit nějaký vitamínky či bylinky???

verry
18. kvě 2012

<3

verry
18. kvě 2012

@marmina tak taky nevím,jak to srdce udělat... ☹

saraha2
18. kvě 2012

@mmirunda neplač!!my měli spermio vynikající..a nepovedlo se..ti,co byli s nama měli v den OPU špatný a podařilo se..

saraha2
18. kvě 2012

@marmina tak to mě taky zajímá 😀 😀 😀

saraha2
18. kvě 2012

♥ jůů!!!!!!!!!!!!!!už to taky umím 😉 😀

verry
18. kvě 2012

@saraha2 ne že si to necháš pro sebe, taky nás zasvěť 😉

vall83
18. kvě 2012

@marmina ahojcek Marmina...tusim si jedina, ktorej v tehotenstve zakazali jod, ak si pamatam....
cize trpis stitnou zlazou a mas pravdepodobne hashimoto, ano ?
a to ti hned na zaciatku tehotenstava zakazali jest jod? a ani v strave si ho nemohla jest? ci ako?
prosim....ja to tu citam na nete a mam z toho dilema....dr. endoklinologicka jod zakazala, gyndos dal jod...ja su z toho uplne..... ☹ ☹ ☹

mmirunda
18. kvě 2012

@verry Jojo už víc jak dva měsíce papá FetilMan, ale teď nám doporučili Profertil a chystáme se ještě na Mladý ječmen a Chlorellu, tak snad se to o trochu zlepší. Dělám v lékárně, tak se snažím sehnat co nejvíc informací, kde můžu a výhoda je, že si léky beru bez marže, tak aspoň nějaké ušetření peněz

mmirunda
18. kvě 2012

@saraha2 Děkuju, snad jo, pokusíme se ho zlepšit ....

saraha2
18. kvě 2012

@verry no zmáčkla jsem alt a trojku zároveň 😀

verry
18. kvě 2012

@mmirunda tak to je dobře, vitaminky určite zaberou. Já co vím, tak pomáhá EREGMA na spermoníky.

verry
18. kvě 2012

@saraha2 mě podrž... ja to mačkam, a mam tam furt ššššššššš 😀 ale mám noťas, ne pc

mmirunda
18. kvě 2012

@verry mě na noťase srdíčko taky nejde .... jen na velkým pc ...

saraha2
18. kvě 2012

😀 😀 😀 @verry já mám pc...

mmirunda
18. kvě 2012

@verry Sto lidí, sto rad, teď co má člověk vybrat 😀 s Takovou aby to můj chlap jedl lopatou 😀

verry
18. kvě 2012

@saraha2 nojooo, to se ti to směje... 😀 tak nic holky, budete to mít ode mě bez srdíčka 😠