1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rox
18. kvě 2012

@kive76 alergicka na nej jsem, hlavne kdyz je protivnej 😀 😀 😀
@dadenka111 Ja to nikdy nemela, ale rikaly mi holky, ze se u nich takto projevovala ovulka. Kdybys mela zanet, tak te dole svedi a stipe

mia75
18. kvě 2012

@winterska ahoj, pozerala som tvoj profil a uz si si toho vytrpela hodne ☹ po 40tke nepreplaca poistovna IVF? A keby si bola samoplatca? Aj si skusila zmenit CAR?

rox
18. kvě 2012

@vall83 Jsi doma nebo jsi jela do nemocnice?? Myslim na tebe at to neni nic oskliveho!

vall83
18. kvě 2012

@rox dekuju holky este su doma cekam ci to prestane....uz som sa poucila a nechcem stresovat....ale hooodne som sa zlakla....tak o siestej dam vediet co a ako...ci ideme alebo nie...lebo nic ma neboli...tak neviem...

marmina
18. kvě 2012

@vall83 ajaj ☹ holka naše, drž se! honem honem do nemocnice! Určitě bude zase dobře, pomůžou ti!

radina
18. kvě 2012

Ahojte kocky, som novacik v tejto teme. O cca 3 - 4 tyzdne idem na prve ivf - icsi. Kto idete niekedy v tom case, cize v juni ? 😉

marmina
18. kvě 2012

@vall83 jak psala @mia75 dají ti injekci, raději ať se nic nerozjede! asi bych nevydržela čekat...

marmina
18. kvě 2012

@radina ahoj je nás celkem dost, navečer sem budu dávat takovou tabulku, kde se můžeš podívat, kdo kdy jde a v jakém je CARu, třeba najdeš spolubojovnice 😉 Já jdu zač. června na KET.

radina
18. kvě 2012

Dievcata, este sa Vas chcem spytat, pojdete na PNku pocas toho? diky za info 🙂

marmina
18. kvě 2012

@kacaul už se ztrácím v tom moři příspěvků, jak ti dopadl dnešní UZV??

marmina
18. kvě 2012

@radina určitě je vhodné si vzít neschopenku na odběr vajíček až do transferu, po transferu někdo leží, někdo jen odpočívá, někdo letí do práce 😉 Pokud máš náročnější práci, tak bych si neschopenku vzala od odběru až do těhu testu. Jinak já jsem na rodičovské dovolené, tak to naštěstí řešit nemusím 🙂

radina
18. kvě 2012

@marmina Ahoj, super, diky za info. Ja to teda vidim na jun, buduci tyzden si idem pre recept na lieky a potom este na tie predoperacne vysetrenia. Do CARu chodim na Antolsku v BA.

marmina
18. kvě 2012

@radina tak z tohoto centra tu nikdo zatím asi není, máme tady dvě holčiny z Gyn-Fiv Bratislava. Tak přeji pohodovou stimulaci 😉

radina
18. kvě 2012

@marmina Dakujem, este si o tom musim viac nastudovat, lebo moc o tom neviem. Myslela som si, ze tu moc dievcat z toho CARu nenajdem, myslim, ze je to jedine statne CAR v SR, asi preto. 🙂

marmina
18. kvě 2012

Holky, sehnala jsem další omalovánky 😀 ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥´¯`*•¸¸♥ღ

marmina
18. kvě 2012

@zelvik koukám, že Pentomer i Prednison se má brát s jídlem nebo po jídle!!! tak nemusíš být nalačno!

dadenka111
18. kvě 2012

@radina Ahoj vitaj! od kedy funguje to centrum na Antolskej? Ako sa vola? Este som o nom nepocula, ze tam je. Ja som si vyberala medzi troma GynFiv, IScare, Ferticent. Ja cakam kramy 4.-8.6. Podla toho bude IVFko. Aky mas protokol a teda ake lieky ti predpisali? Na PNku asi pojdem pocas odberu a potom si asi beriem dovolenku az do vkladu a mozno aj trosku dlhsie. Podla toho ako sa budem citit.

winterska
18. kvě 2012

@mia75 kdepak neproplácí - obvykle jen do 38+12m některé do 39+12m. Jit do IVF jako samoplátci taky uvažujeme, ale dokud nevyužijeme mrazáčky a ještě 3 IUI na tento rok, tak na o tom zatím nepřemýšlíme a tiše doufáme, že jedno z toho konečně vyjde 🙂

@marmina ty jsou hezké 🙂) ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥´¯`*•¸¸♥ღ
@radina vítej - ale jestli se chceš na něco zeptat, do toho!! 🙂 já si na IVF vždy brala PN nebo dovču, pracuji s klientelou a tam není možnost klidové práce..

plumeria
18. kvě 2012

@vall83 No a je to jenom špinění nebo něco víc? Kdyby jenom špinění, tak bych se s tím přespříliš nestresovala. Jak už jsem psala, taky jsem několikrát špinila jasně červenou a Dr. v centru i moje Dr. mi shodně řekli, že to je hlavně v 1. trimestru úplně normální. Pokud ale krev vyloženě teče, tak samozřejmě rychle do nemocnice.

radina
18. kvě 2012

@dadenka111 Cauko, mne sa zda, ze to tam funguje cca 2 roky, je to priamo na gynekologickom oddeleni v ambulancii reprodukcnej mediciny, patri to pod Univerzitnu nemocnicu. Nemaju nikde reklamu, ja som sa o tom dozvedela tu na MK. Bola som v sukromnom CARe, ale nejako sa mi to nepozdavalo, prilis vela zien v cakarni ako na pase. Je to tam uplna pohodicka, sem tam 1-2 pacientky predomnou.... a hlavne ma poznaju po mene a pamataju si moj stav aj bez karty 🙂 ........ Ja som teraz 14 DC, cize od 1.juna cakam mrchu 🙂 Pre lieky si este len idem, vobec netusim co mi predpisu 🙂

saraha2
18. kvě 2012

@vall83 taky bych zajela do nemocnice,ať ti dají třeba ten agolutin-nebo něco takového na přestání krvácení!!!!!!!!!!!!určitě tam zavolej,nebo jeďte!!!!

saraha2
18. kvě 2012

@radina vítám tě!tady zjistíš spoustu info 😉 a uričtě se najde někdo,kdo bude stimulovat zároveň s tebou,tak se můžete předhánět,kdo vysedí více vajíček 😉 záměrně nepíšu,že se můžete zrovna podporovat,protože se tady podporujem všechny 🙂

radina
18. kvě 2012

@winterska Dakujem za privitanie, ste zlate 🙂 Ja mam sedavu pracu v open office a teraz mame stresove obdobie, tak urcite zostanem na PN. Ani neviem, co by som sa spytala. Mam zacat brat kyselinu listovu, ci nieco podobne? Beriem matersku kasicku a selen s B,C, E, Zn a Mg.

radina
18. kvě 2012

@saraha2 Ahoj, to je super. 🙂 Ja len dufam, ze daco vysedim. Mam znizene AMH a sem tam mi nepraskaju folikuly, asi su prazdne bez vajok. Cize mam obavy , ale snad daco vysedim 🙂

saraha2
18. kvě 2012

@evikj33 tak na zítra tfuj,tfuj!!nezapomeň se pěkně uvolnit,až tě budou oplodňovat a potom nechat ručky na bříšku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saraha2
18. kvě 2012

@radina na ty vitamíny bych se poptala v caru,já měla jen doporučené-napsané v protokolu kyselina listová..neboj,určitě něco bude!!

alinah
18. kvě 2012

@mmirunda ahoj, vy jste toho nakecaly, odpovidam na to spermio
jak jsme otehotneli prirozene tak 2mil a 5% pohyblivejch (uz je to skoro pet let nepamatuju si dalsi info). letos v lednu to bylo 7mil a 9% pohyblivejch a v dubnu kdyz jsme sli na IVF tak bylo asi 5mil ale 15% pohyblivejch, to bylo co prestal kourit (skoncil v listopadu a to chvili trva nez se to opravdu projevi).. takze tak..

unkarka
18. kvě 2012

@radina ahojky myslím ze tou kyselinou listovou nic nepokazis tak sup do zobani 😀

unkarka
18. kvě 2012

evikj33 zitra na tebe budu myslet,at se poštěstí a hlavne klid 😉

winterska
18. kvě 2012

@radina na to se zeptej svého gyndr v Caru - hlavně si hlídej, abys nebyla převitaminovaná... aby to pak neškodilo uhnízdění embryjka.
listovka je klasika - určitě jez i čerstvou zeleninu - té je všude hodně 🙂