1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

michelitta
22. kvě 2012

@mia75 ahojky,sila,akurat som sa to pytala kociek,ze preco to doktori kazu nedavat si ruky za hlavu a ty sa to pytas..uz si na tu odpoved prisla?🙂

mia75
23. kvě 2012

@michelitta ahoj, mam predpoklad, ze je to kvoli napinaniu svalov - ak das ruky za hlavu, napinaju sa ti brusne a pod. svaly a asi to nie je najlepsie pre maternicu. Ta by asi mala byt uvolnena a vlacna pre babatko 🙂

marsimi
23. kvě 2012

@mia75 doufám že to tak bude🙂

marsimi
23. kvě 2012

@mmirunda že by to byl uchyl🙂)nee děkuji za upozorko ja si to vubec nevšimla🙂

mia75
23. kvě 2012

@marsimi Jo jo 🙂 fakt drzim palce 🙂 velakrat to vychádza, ale základ je nakopnut sa znova a znova napriek sklamaniu, ak to náhodou nevyjde. Aj takých príbehov tu máme dosť.

saraha2
23. kvě 2012

@verry ahooj!!tak jak je??dnes už můžeš testnout 😉 ti to hlídám 😀 jak se cítíš?

saraha2
23. kvě 2012

@evikj33 tak jak je?,doufám,že vše v pořádku!!!!!

saraha2
23. kvě 2012

@marmina uteklo to nakonec,že??super!!už je těším na tvoji testománii 😉 v pondělí na tebe budu moooc myslet,ať je vše na výbornou a hurá ketíkovat!!

marmina
23. kvě 2012

@saraha2 docela to uteklo 😉 taky doufám, že bude všechno o.k., odklad bych asi nesla těžce...hele, ty jsi pěkná potvůrka, ty nám tady svádíš @verry k testování 😀 Jestli se KETu dočkám, tak bych chtěla vydržet netestovat co nejdýl (asi se to vyplatí) - ale doufám, že do mě nebudeš hučet a nabádat mě 😉 😀

saraha2
23. kvě 2012

@marmina neboooj!!!nebudu! 😀 ale verry posledně testila 9den po ET..tak jsem si tak říkala,jestli třeba dnes netestla 😉 to víš,hlídat to někdo musí,aby nám něco neuteklo 😀 já po ET testila..po IUI ne..,ale jen proto,že jsem to nedostala,tak jsem si říkala,že třeba..a prdlajs,takže po ET budu testit jsem se rozhodla,at vím, s čím jedu do caru...

marsimi
23. kvě 2012

@mia75 děkuji moc podporu potřebuji🙂dnes je to 7den tak doufám že to vše bude jak máá🙂)

verry
23. kvě 2012

@saraha2 ahoooj, přesně tohle jsem od tebe dnes čekala 😀 máš to spočítaný líp než já.... já totiž ani nevím co je za den. 😀 a jak se cítím? přestalo mě bolet břicho snad uplně...nic mi není, ani se nepotím jak minule. Jen mám lesklý oči, to mi říkaj všici doma. Ale testovat nebudu, nechám to na pondělí na krev. Protože od minule se moc bojím, však víš... a co to čtu? ty jdeš přeci jen na operaci?...ale tak aspon tě pěkně pročistí a pak bude jistota,že se embroušek zavrtá 😉
@winterska jak se cítíš ty? budeš testovat??

evikj33
23. kvě 2012

Hezké ránko všem 🙂 @saraha2 Tak zatím je to Ok,a ja jsem si řekla že budu asi testit dřív,je to 1ET a mám rada jasno,promně je lepší když vím že to třeba nedopadlo a mužu se s tím sama v klidu srovnat,než aby do tel.někdo cizí řek,Bohužel krev negativní.To snáším huř. @verry oni nám sarah nejen pročistí,ale i zalepí a její manža ani netuší že bude mít doma pannu 🙂

verry
23. kvě 2012

@evikj33 tyjjooooo, to jako fakt???? no to je mazec tééééda....@saraha2?

saraha2
23. kvě 2012

@verry oči??tak to na kamošce po IVF poznal manžel..ona že vůbec ani nedoufala,že by se to povedlo,ale on jí říkal,že určitě jo,že má jiné oči 😉 no to víš..mám to propočítaný,dnes jsi 9tý den po 😉 😀 no nevím,už mě pročistili v prosinci a nic ☹
stříknou mě do dělohy cosi na ucelení jizev.za 3tisíce a já tomu říkám silikon 😀
@evikj33 to chápu,já taky budu testit..po IUI jsem to nedostala,takže jsem ve skrytu duše doufala a pak do telefonu-bohužel,nemám dobré zrpávy,takže budu chtít mít jasno a hlavně..aspoň budu vědět,jestli se to třeba chytlo,nebo neudrželo atd..víš,co myslím,že?takhle jsem po ET testila,takže jsem věděla,že se to ani nechytlo a počítám,že z toho budou i v dalším pokusu vycházet..

saraha2
23. kvě 2012

@verry tak ty mě brbleš,že tě vrtám do testování,ale sama uháníš @winterska 😀 😀 😀

verry
23. kvě 2012

@saraha2 ne neuháním, jen se jí ptám jestli náhodou něco?...jsem taky zvědavec 😅

verry
23. kvě 2012

@saraha2 tak silikon a za trojku jo?? ty brdoooo, kdyby to bylo aspon do prsou,co? 😀 to ti to tam pěkně asi přifouknou 😅

evikj33
23. kvě 2012

@saraha2 Jj přesně jak píšeš,ja vím že pregnyl5000j už mám odbourany,po předchozích dom.snaž a IUI,a holky po Pk už začaly kolem 6dne Po a pokud měly ducha bud byl silnější,nebo zmizl a měly jasno.Já nemám ráda plané naděje,za ty 3,5let už jsem měla tolikrát spožděný MC,a kdybych netestla a pořád doufala asi bych zcvokla. 😉

saraha2
23. kvě 2012

@evikj33 tak to vidím i já..
@verry jen se ptááš,joooo???? 😀 😀 jenom aby 😀

winterska
23. kvě 2012

@verry @saraha2 na 10hcg mamatestu mám ducha.. Jinak nemohu večer spát ráno nemohu dospat.. to je tím horkem, asi.. Vzhledem, k tomu, že v pátek musím v práci řici, zda v pondělí nastoupím, či nikoliv, tak uvidíme 🙂

saraha2
23. kvě 2012

@winterska no tak to potichounku,ale o to víc gratuluju a přeji,at jen síííílíííí!!!!!!! 😉

verry
23. kvě 2012

@winterska jůůůůůůůůů, potichounku gratuluju! 😉 jen at sílí! hod nám sem testík,ju?

saraha2
23. kvě 2012

😀 😀 😀 @verry co s testíkem zas????a ty nic jako,joo??? 😀 😀 😀 to je sranda po ránu 😉

evikj33
23. kvě 2012

@winterska Moooc gratuluju 😉

verry
23. kvě 2012

@saraha2 😀 ne nee... 😅 budu tě a sebe napínat co to půjde... 😝

winterska
23. kvě 2012

@verry když bude zítra pozitivní, hned ho vyfotím a dám ho sem, ju? 🙂

@saraha2 ta verry je pěkná provokatérka, sama si raději netestuje, než aby ho sem vystavila 😀
@evikj33 holky díky, ale ještě je dost času 🙂

kcvrcekz
23. kvě 2012

Ahojky a pěkný den všem🙂
@saraha2 ahoj ty jsi taky z Brna? A co jsem četla tak jdeš na operaci? Tak ať vše dobře dopadne. Doufám, že jsem to nějak nedomotala 😲
@evikj33 A kdy bude testík?
@winterska Potichonku gratuluju🙂

evikj33
23. kvě 2012

@winterska Chápu tě,ale minule jsi testila o dost dříve ne?Ja myslím že tento mrnous je ten pravej 😉

evikj33
23. kvě 2012

@kcvrcekz Možná zkusím neděli,to bych měla být 8den PO.Akorát pořád nevím zda máme mrazáčka,nikdo ještě nepsal? 😅