1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rox
24. kvě 2012

@saraha2 Ja uz mam zase jmena.....jen je nemam komu dat 😀

radina
24. kvě 2012

@winterska Ahoj, budem musiet, snad tie najhorsie stavy, ak by boli, tak padnu na vikend 🙂

winterska
24. kvě 2012

@evikj33 no vidíš, vezmeš si sluneční brýle a bude to ok stejně bude léto a brýle se nosí běžně v létě, ne? 😎 😀

ale já uvažuju, že zítra si, ještě dokud to půjde, skočím na kosmetiku, jsem jak opice v obličeji 😒

evikj33
24. kvě 2012

@winterska No právě že je horko já bych potřebovala brýle ale i šálu do které bych zamotala držtičku 😅 Ja bych potřebovala i na melír a ostříhat,pořád to oddaluju,tak ted už musím počkat až budu vědět jak to dopadlo,nerada bych místo melíru měla zelenou hlavu,to už by mně asi dorazilo 😝

marmina
24. kvě 2012

@plumeria co je u tebe nového těhulíno? 🙂

marmina
24. kvě 2012

ahoj @kacaul máš info kolik se oplodnilo?

marmina
24. kvě 2012

@winterska @evikj33 holky, mě taky ty hormony moc nedělají pleťově dobře 😖 achjo, už máme přeci pubertu odkroucenou!

winterska
24. kvě 2012

@evikj33 to mě taky čeká, byla jsem objednaná ke kadeřnici v den Ketu, ale to jsem odvolala a jdu až příští týden.. Když má kadeřnice dobré kvalitní barvy a melíry, tak zelená nehrozí 😀, jinak se holt odstěhuješ do lesa nebo k rybníku 😀

marmina
24. kvě 2012

Miminko si moc přejí:
@winterska (Gest Pha) 10x IUI, 3x IVF, KET 14.5. (2 E), 24.5. domácí testování – je tam duch!, 29.5. kontrola v CAR
@kacaul (Gest Pha) 1x IUI, nyní 1.IVF, OPU 23.5. – 9 vajíček – krásná úroda, to bude určitě super kvalita! 😉

@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 5 E zamrazeno, 14.5. KET (2 E), 28.5. krev
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 28.5. gyn. operace
@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 28.5. UZV před KET
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 29.5. konzultace před 2.IVF (červen/červenec)
@evikj33 (Reprofit Brno) 1.IVF únor/12 (nedošlo k ET), 14.5. OPU (2.IVF), ET 19.5. (2 E), zamrazeno nemá, 30.5. krev
@zana21 (Gennet Pha) 2x IUI (neúspěšné), 30.5. konzultace před 1.IVF
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 31.5. konzultace před KET
@radina (Nem. Antolská BA) 23.5. konzultace před 1.IVF (začátkem června)
@rox (Gennet Pha) 1x IUI (neúspěšné), 2.6. stimulace na 1.IVF
@dadenka111 (GYN-FIV BA) zač. června stimulace na 1.IVF (Gonal, KP)
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen (neúspěšné – krev dnes negativní), 4 E zamrazena, KET červen
@caroline123 (GYN-FIV BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen
@lolitka25 (Gennet Pha) stimulace na 1.IVF červen/červenec (DP)
@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), 2.IVF červenec
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné, mrazáčky nemá), po imuno a genetice 2.IVF (červenec)
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF koncem srpna (vylepšují spermio)
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno výsledky, 20.8. konzultace před 1.IVF (září)

Šťastné ženy, kterým vyšlo IVF a jsou naší velkou inspirací! ♥
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, 24.5. UZV – vše v naprostém pořádku, 7+3tt a krásné ♥ - máme z tebe velikou radost! 🙂
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13, další UZV 25.5. – myslíme na tebe! 😉

@alinah (ISCARE Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), 23.5. UZV – jak jsi dopadla?
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), 21.5. výsledky screeningu OK! TP 1.12.12
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP).

zelvik
24. kvě 2012

@winterska , @evikj33 - jo to mně povídejte, jsem si libovala celou stimulku, že se mi nic nepřihodilo, že jsem nepřibrala, že pleť nemám o nic horší než normálně (což není samo o sobě nic moc), že jsem nebyla náladová...Joj, jen jsem se vším přestala, pleť šílená, že nevím, čím to už zamaskovat...No a o rozhozeným cyklu ani nemluvím, už jsem to tu psala, můj "švýcarský cyklus" (byl přesný jak jejich hodinky) je totálně kaput. Už mám druhou mrchu, v rozmezí 19 dnů. A tahle se zatím nemá k tomu, aby skončila...Sakra...

marmina
24. kvě 2012

@zelvik no já si vzpomínám, jak jsi psala, že máš krásnou pleť během stimulky, to jsem ti mohla jen závidět! Mě už během stimulace začaly pupínky 😖 A u Prednisonu píšou, že se může akné zhoršit, to je pech. Holky, až mi to mimčo vysedíme, tak se pak budeme od té chemie hezky čistit a všechno bude určitě zase dobrý!

alinah
24. kvě 2012

ahoj holky moje, vy toho tak hrozne nakecate!! to se vubec neda!

@mia75 - hezka fotka z utz
@winterska gratuluju k duchovi, neboj, urcite to pujde ted rychle
a ostatni, uz ani nevim komu vsemu odepisovat.

ja jsem byla vcera na kontrole, vse ok, mimi bylo tam kde ma, uz ma od hlavicky k prdelce 2,5cm 🙂, vajecniky se dost zmensily, hematomy vstrebaly, jen tam maxi cysta tam je furt ☹ MUDr me chce nechat doma, tak jsem ji slibila ze se opravdu budu setrit a budu hodne doma. Toz tak.
fotku jsem vam chtela dneska naskenovat v praci ale vyslo to uplne silene.. tak to zkusim v pondeli az tam zas budu..

a ted jednu o chlapech: koupili jsme si novy gril, mm to uz 3h sklada a porad mu to nejde. nesmim se na nej jit ani podivat. uplne se desim s cim prijde.
🙄

alinah
24. kvě 2012

@marmina ja normalne nemam pupinek jak je rok dlouhej, no od stimulky des a ted 'jen kvetu' ☹ humac! jsem jak pubertacka. hruza!!

marmina
24. kvě 2012

@alinah ale v těhu se to pak srovná, budeš krásná mamča s bezva pletí a krásnýma vlasama 🙂

evikj33
24. kvě 2012

@marmina No snad máš pravdu,jinak budem chodit jen za šera nebo kanálama. 😅 Tak mé hlenové tažení stále pokračuje,tak jsem zvědava v co se to rozjede 😕 Dnes končím 5den po. a 3dny už mám hlen.Před mrchou jsem to měla vždy tak 3-4dny a pak bud špinění,nebo rovnou mrcha,ale ted je to nějak brzo dnes jsem 23DC Hold hormony si dělaj co chtěj

evikj33
24. kvě 2012

@alinah Gratuluju ke kontrole,at mimi dál krásně roste.Třeba manža překvapí a donese nakonec složené žehlící prkno 😀 U chlapa nikdy nevíš 😀

mia75
24. kvě 2012

@alinah super, nech sa naďalej darí a drobeček rastie 🙂 a šetri sa 🙂

saraha2
25. kvě 2012

@evikj33 já měla právě pleť krásnou!i kosmetička se divila,jak to mám krásný 😉 ale na každého to zapůsobí jinak..

saraha2
25. kvě 2012

@winterska já už jsem objednaná na dnes,ať vypadám trošku k sbětu,až se proberu z narkozy 😉 a kadeřníka mám na příští týden..takže budu kus do nové stimulky 😉 😀

saraha2
25. kvě 2012

@rox jaký??pochlub se!!!já mám taky pár favoritů,ale jestli a jaký nakonec dám je ve hvězdách ☹ 😀

evikj33
25. kvě 2012

Hezké ráno všem Kopretinam 🙂

winterska
25. kvě 2012

@evikj33 ahojky, jak se daří? co hlen, ještě se objevuje? a bříško, cítíš ho?

evikj33
25. kvě 2012

@winterska Ahoj ano hlen je pořád,břicho moc necítím,jen prsa a ráno než se najím je mně trochu blivno,navíc včera mně palela dost žáha.Co ty testla jsi dnes znovu?Ja to asi zítra zkusím bude to 7den po a 14den od pregnylu.

tutti7
25. kvě 2012

ahoj, všechny Vás moc zdravím🙂 pročítala jsem některé příspěvky a měla bych na Vás dotaz:( máme už za sebou několik pokusů:( (neúspěšných) a asi jedinou možností jak mít vlastní mimi je darované vajíčko ☹ Poradíte mi někdo nějakou dobrou kliniku na Moravě! Na klinice, kde jsme byli, už léčbu nechceme, takže zjišťuji jiné možnosti! Důležitý je pro nás hlavně čas!!! Ach jo:( Díky!

winterska
25. kvě 2012

@tutti7 ahoj, neporadím, já su z Práglu 😀. Přesto držím palečky, ať vám to vyjde!!!

winterska
25. kvě 2012

@evikj33 jojo, testla jsem, ale čárka zrovna nesílí.. dnes jsem 13DPO, 27DC
na krev nemám sílu jít..
Ty jo toto utíká, to už je týden od tvého ET, co?? a nechceš počkat aspon na pondělí?

saraha2
25. kvě 2012

@evikj33 já už šestý den po ET pregnyl neměla 😉 pálení žáhy?to zní dobře!!!!!!
@tutti7 ahoj!já chodím na Obilní trh,pak jsem slyšela chválu na Unicu..tak kukni na net,co se ti bude zdát sympatické 😉 v čem byly pokusy neúspěšné?nechytlo se to?nebo neoplodnilo?se mnou v caru byli jedni z Ostravy..to dojíždění muselo být náročné,ale po prvním pokusu a pouze ze třech vajíček odebraných čekají mimi 🙂

evikj33
25. kvě 2012

@tuttit7 Myslím že v Brně je toho hodně a ja chodím do Reprofit a zatím jsem spokojena,skus se mrknout na stránky a na ceník,taky na diskusi tady na koníkovi Reprofit Brno,určitě jsou tam holky co měly dárcovská vaja a mají mimi.Tak se skus zeptat.Možná to není nezvratné,třeba v jinem Car budou mít jiné řešení.Hodně štěstí. 😉

saraha2
25. kvě 2012

@verry ahoj!!tak jak je dnes??? 😉

saraha2
25. kvě 2012

@winterska neílí,ale je tam 😉 v našem caru se chodí na krev 14tý den po ET..takže na tvém místě si na krev určitě zajdu!!!!!!!!