• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

17. listopadu 2016 
@hezké rano všem :slight_smile: Tak už máme plno pupenu a maly je jak indián. @mia75 já se dnes zas nic nedovím,maly je doma,tak na krev nemužu a dr.je až odpo,leda by krev vzala ona,ale to nevím :unamused: Na dnešní kontrolu držím pěsti :slight_smile: @marmina Tobě také na dnešek jen ty nejjjj zprávy :wink:
31. kvě 2012 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@unkarka
Tak takové kámošky jsou nejhorší!!!! ach jo to člověka nasere ještě víc, viď? :angry:
@zana21
jo jo je to přesně to co jsi našla. Hranice je 10 a já mám hodnotu 18. Doktrorka mi řekla, že budu brát Prednison s Anopyrínem od 1DC a minimálně do doby než si udělám po IVF těhu test.
@saraha2
Nk buňky bojují proti infekcím, virům i rakovinotvorným látkám a všem co je cizí. Tj. vypudí i těhotenství. Buď těhotenství tělo vypudí před menstruací nebo NK buňky způsobují potraty.
@rory_g
Já ho budu brát od 1 Dc minimálně do těhu testu společně s anopirínem. Dávku Prednisonu budu mít 5mg denně

@marmina
Děkuji za přivítání :slight_smile:
31. kvě 2012 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ahojkyy
Ahojky,
no snad to pomůže. Ale zdá se mi, že ten Prednison budu brát nějak krátce.... holky stačí ho brát jen cca.14 dní před transferem???
31. kvě 2012 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko :dizzy_face:

@marmina držím pěstě, at je UTZ jak má být :wink:
31. kvě 2012 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@absti jo ten prednison se tak bere, a stačí to. :wink:
31. kvě 2012 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@verry a ten prednison se musí brát před každým IVF?? Promiň moc tomu ještě nerozumím :slight_smile:
31. kvě 2012 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda no co já vím,tak je hlavně důležitý po transferu. Aby tělo přijalo embrijko,a nechtělo ho vypudit. Takže se začíná chvíli před transferem a po trasferu se bere do krve. Aspon u nás v CARu to tak je.
31. kvě 2012 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda ale teda pokud nemá ještě ženská zjistenou nějakou imunologickou odchylku- to by musela brát prednison dřív než půjde do IVF a pak po zahnízdění ho bere třeba až do 15tt
31. kvě 2012 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@verry Aha, no tak snad se to dozvím pak od doktorů, doktor zatím o tomhle nemluvil, ale čeká nás to až v sprnu, tak je ještě čas :frowning2: přijde mi to nekonečný ....
31. kvě 2012 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@verry Tak já bych měla být snad úplně v pořádku, až na tu hnusnou cystu ....
31. kvě 2012 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@absti děkuji!
31. kvě 2012 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@absti já ho začla brát až s první injekcí,tj.druhý den cyklu..
@verry ahoj!
31. kvě 2012 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda určitě ti všechno vysvětlí. A na tu cystu-zkoušela jsi něco? bylinky? znám mastičku od bylinkářky CYTOVITAL a ta rozpouští cysty, mohla by ti pomoci.
31. kvě 2012 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@saraha2 čaoo, blondýnko :wink:
31. kvě 2012 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky a řekněte mi měli jste po IVF hodně klidový režim, aby se embryjko zavrtalo?
31. kvě 2012 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, holky tak jsem si říkala, že sem taky dám fotku, a už podruhé mi to napsalo, že fotka je špatná...a přitom mě přišla super :slight_smile:
31. kvě 2012 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@absti já po IVF jen ležela, přítel se o mě staral :grinning:
@kive76 :grinning: :grinning: taky dobrý, hele a nemáš velký rozlišení tý fotky. Zkus ji zmenšit, pak už to mohlo jít. :wink:
31. kvě 2012 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@verry
a měla jsi i neschopenku nebo jsi šla pak do práce??
31. kvě 2012 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženy tak na krev jdu nakonec až 7.6.ke svému gyndr.a do caru 12.6.Potvrzení na PN pošlou poštou.Dřív to bohužel nejde,nemám hlídáni pro malého.Manža je v práci a mamka taky.Navíc toho 1ě si musím sehnat odvoz do Olmíku ,protože manža nemuže a mamka si bere dovču at pohlída malého.Tchánovci důchodci opět nemají čas :angry: Jinak dnešní čárka 12den po Et už je jako malovaná
31. kvě 2012 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@ahojkyy ja chodim do archy - me to tam prijde takove docela zmatecne a neorganizovane. na emaily jednou odpovi 3 sestry, jindy zadna, des bes. A i kdyz jsem objednana tak cekam, a pak se dr vybavuje do tel 10 min misto aby se mi venoval a pak na me kouka jako na mimozemstana. Si pripadam jako bych prekazela :grinning: A navic mi porad tvrdi ze nemam ovulku, ale pritom testy jsou pozitivni a teplota nizka, takze ovulka potvrzena nadvakrat. Si fakt pripadam jen jako penezenka....sice neco delaji,ale nepripada mi ze maji zajem o uspech. Mozna se ale pletu, toto jsou ale moje pocity.
Nemate holky nekdo zkusenosti z IVF cube na Praze 6? Oni teda nemaji smlouvy s pojistovnama a vse se plati na ruku,ale rozhovor s jednou jejich dr byl teda nebe a dudy. Pokud to ted nevyjde v Gennetu tak dalsi pokus jdu tam, stejne si vsechno platim takze to vyjde nastejno.
31. kvě 2012 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@evikj33 No tak to mas teda radost urcite......ja ASI nestovice uz mela, respektive kdyz je mel kluk, tak jsem je nechytla :slight_smile:
31. kvě 2012 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@rox Já naštěstí taky ale naši sousede spolu žili a její sin z 1manželství je dostal a její přítel je neměl a chytl to taky v 34letech to byl pohled,sousedka se jim furt tlemila :grinning:
31. kvě 2012 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj @rox já jsem si povídala s jednou holčinou co z Cube utekla...přešla do Pronatalu
31. kvě 2012 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kive76 mě to taky trvalo několik dní,než se mě to povedlo :grinning: zkoušej dál.. :wink:
@verry ty máš ale vzorného manžela!!!
31. kvě 2012 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@marmina Fakt?? A proc?? Kvuli penezum? poptej se prosiiiiiim, ja mluvila s dr. Visnovou a nemuzu si stezovat. ja utekla z Pronatalu zase :grinning: pac kdyz jsem potratila, tak mis to aby mi to dr rekla nejak citlive, tak se podivala do karty, na me, hodila po me fotku a rika - nic tam neni, vsak taky co chcete ve vasem veku. To je normalni. No ocekavala bych fakt citlivejsi pristup....a uz jsem se tam neukazala. JInak jsem chodila k dr Stredovi a na toho nemuzu rict nic skaredyho, ten byl moc sympatickej a vedel co dela. Asi chci nejakou peci, ktera je tady scifi :grinning: :grinning: Ale dr jsou nekdy hovada . kamaradce zemrelo doma v postylce pulrocni dite, volala rychlou, oni dojeli, koukli a rikaji: Co po nas chceje, je studenej, zavolejte si havrany......takze des bes.
@evikj33 Pokud se jen zasmali tak to jeste jde, hlavne aby nebyly\ nejake dusledky!! Jako u tech priusnic, jak rekla kamaradka - abys doma nemela z bejka vola :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2012 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@absti Ahojík, já byla v klidu 2 dny a pak už jsem začala trochu něco doma dělat, já bych ani pořád ležet nevydržela :grinning: Měla jsem do včera dovolenou a dneska jsem šla už do práce, mám tady toho strašně moc, to nemůžu v životě dodělat, samé papíry :grinning: Jo a jsem 7.den po ET :slight_smile:
31. kvě 2012 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmirunda Já měla Prednison také od druhého dne cyklu a beru ho zatím stále :slight_smile:
31. kvě 2012 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@danny38
já že jedna holka v práci si po transferu brala 14 dní dovolenou a to se mi moc nechce.. Takže ty jsi týden nechodila do práce a v tom byl i víkend, viď?
31. kvě 2012 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

@absti, ja jsem lezela asi 3h po ET, pak jsem uz mela na starosti malyho a sli jsme na prochazku do lesa. jako nedelala jsem zadny domaci prace (zehleni, luxovani) ale jinak jsem normalne fungovala. 2 dny po ET jsem sla do prace.

pridavam fotku naseho Velikonocniho zajicka z tohodle utery.. Dr byl sice debil, ale aspon fotku udelal..
31. kvě 2012 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí (13)
autor
@rox ahojky a nechceš přejít do Gennetu na Letnou? Já tam chodím k dr Langerové a teda super, pamatuje si všechno, je citlivá, pořád dodává naději a hlavně se mnou vše probere a nesnaží se mě hned vylifrovat a nedělá ze mě debila. Dr Vykysalá mě osobně nesedí (třeba to není její vina, ale po jejím IUI jsem krvácela a potom si myslím, že za to nepovedené OPU tak trochu může ona, viz. ta příšerná zpráva...) a ostatní neznám...na dr. Brandejskou jsem ještě slyšela samou chválu...
31. kvě 2012 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek