1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

verry
11. čer 2012

Ahojte kočeny! 😉
díky všem,co na mě myslely! 😉
V mém bříšku se schovavá jeden mimísek, za to prý obřík 😀 podle transferu jsem 6tt, ale plůdek-jak napsala Dr. do zprávy- odpovídá 7tt. A broučkovi už bilo srdíčko 😵 😵 😵 jsem mooooc šťastná! Po pravdě jsem o něco radši, že je jen jeden mimísek. Však další tři sourozence máme zamražené.... 😅
Bohužel už mě v CARu nechtějí vidět 😅 takže zítra šupky dupky - nástup ke svýmu gynekologovi 😉

marmina
11. čer 2012

@verry jůůů, tak obřík říkáš? 😀 to teda jo, když ti tolik zvedl hcg, to ti možná bude brzy nevolno 😉 Posílám V E L I K O U G R A T U L A C I ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ 😵 😵 😵

verry
11. čer 2012

@marmina oooo, děkujííííí 😉

marmina
11. čer 2012

@verry Myslím, že když se chytne jen jedno, je to veliký úspěch, přeci jen dvojky s sebou nesou určitá rizika, i tak těch obav nebude málo. Hezky se opatruj mamino 😉

rox
11. čer 2012

@verry Moc moc moc gratuluji a pochopitelne tichounce zavidim, ale v dobrem!!!! 😵 😵 😵 Srdicka mi delat nejdou anebo jsem na to leva.

rox
11. čer 2012

@marmina Me dneska taky dr rikala ze prece staci jedno dite ne? Hlavne at je jedno poradne zrale vajicko nic vic nepotrebuji a mela svatou pravdu!!

danny38
11. čer 2012

@verry Velikánská gratulaceeee 😉

verry
11. čer 2012

@marmina jo to určitě, já se dr. ptala: a kam se podělo to druhé?? 😅 a ona,že se normálně vstřebalo..
jo ty rizika jsou u dvojčat velké.. proto můj přítel chtěl zavádět furt po jednom... A dneska? uplně štastnej mi říká,že ještěže na mě dal, že aspon bude jedno! 😵 mam pocit,že zavádění po jednom je fakt nižší šance..a to by člověk mohl zkoušet donekonečna.. Takže jsem opravdu ráda,že jsem se nebála a řekla dvě 😀

verry
11. čer 2012

@rox
@danny38 děkujůůů

rox
11. čer 2012

@verry Vzala jsi to geometrickou radou 😀

pupidu
11. čer 2012

@verry no to je úúúúžasný, mám velikou radost 😵 až jsem zaslzela... 🙂

pupidu
11. čer 2012

@kcvrcekz A minule jsi taky měla 4-0-4?

danny38
11. čer 2012

Já jsem zvědavá co mi řeknou ve čtvrtek, snad je vše v pohodě 🙂

kcvrcekz
11. čer 2012

@pupidu jo jo i minule. Právě to nechápu, ale asi se to může být..

kcvrcekz
11. čer 2012

@verry moooc gratuluju🙂 jsem ráda, že je vše v pořádku🙂 A taky, že už bilo srdíčko🙂.super🙂

verry
11. čer 2012

@kcvrcekz děkujííí 😵

rox
11. čer 2012

@kcvrcekz Anebo ti bude blbe z neceho uuuuuuuuplne jineho 😉

kcvrcekz
11. čer 2012

@rox to je asi brzo🙂, ale bylo by to milé🙂

verry
11. čer 2012

@marmina četla jsem že si se ptala na tu šž. No tak co vím já, tak já když ji mám špatnou-jako horší výsledky. A dr. mi nasazuje vyšší dávkování, tak léky zabírají až tak za 14dní až 3týdny... ale neboj oni ti to určitě zkontrolují znovu v novém CARu. Já teda než jsem šla do IVF tak dr. v CARu chtěla aktuální výsledky šž, abysme věděli že je šž v pořádku.

mia75
11. čer 2012

@verry Jupi jupiii! Tak nech pekne rastie 🙂

rox
11. čer 2012

@kcvrcekz Muzou to byt taky nervy, psychosomaticke pocity. Zkus se soustredit na neco jineho a uvidis zda to bude stale bolet nebo ne.

marmina
11. čer 2012

@verry no, škoda že mi ty testy před ivf taky neudělali 😒 ale co, prostě začínáme znovu, tentokrát určitě s většími šancemi 😉

kcvrcekz
11. čer 2012

@rox no to je to co se snažím nesoustředit se na to, ale i když se soustředím na jiné věci je mi divně. No nebudu to řešit třeba jsem jen nevyspaná🙂

nemorosis
11. čer 2012

@marmina No pořád se vás snažím sledovat, ale v tom množství nových lidí je to složité. Naštěstí máme tebe a tvé úžasné tabulky! 😉
Bříško už začíná vykukovat, ale spíš to vypadá, jak když jsem se přejedla a ještě ho vyšpulila. 😀 Musím říct, že mi ani jednou špatně nebylo, žádné potíže nejsou, jen bych víc spala a to s Ondrou stejně nejde. Měli jsme s ním teď těžké období, protože ho chytaly hysterické záchvaty a náladovostí byl horší než puberťák. To k té mé věčné ospalosti byla paráda. 😀 Naštěstí ho to po měsíci přešlo a je dobře. Letí to všechno tak rychle, že už jsem zaregistrovaná do porodnice a za 14 dní jdu na UTZ, kde mi už snad řeknou, co čekáme! Juchuuu 🙂

evikj33
11. čer 2012

@verry Moc gratuluju,k radosti stačí i 1brouček hlavně zdavoučký co pěkně roste do krásného miminka. 🙂 🙂 🙂 Ja se taky zítra dovím zda máme pořád 2 😕 Už jsem jako na trní.

nemorosis
11. čer 2012

@verry Juuuu, gratuluju!!! 🙂

verry
11. čer 2012

@mia75 kujíííí 😵
@marmina jo, to určitě! Však oni ti to znovu zkontrolují a budeš vědět hned. Ta šž je před otěhu důležitá...právě kvůli uhnízdění.

verry
11. čer 2012

@evikj33
@nemorosis díííky holky 😵

verry
11. čer 2012

@kcvrcekz jestli tě bolí břuch, je to dobré znamení... mě bolelo furt po transferu...

kcvrcekz
11. čer 2012

@verry jo jo bolí. Chvilku jako před ms pak jak kdybych tam měla teplej čaj a sem tam i píchá. No já jsem zvědavá jak se tam uvrtá doufám, že na pořád 🙂 Ale nechci se v tom utápět kde mě píchne, kde me bolí. Tak se raději zaměstnávám čímkoli jiným🙂