• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

23. září 2017 
@unkarka no a když ti najdou něco v genetice, to se stejně asi léčit nedá, ne? to je prostě dané chromozomy apod...ale to je jen moje laická domněnka...
19. čer 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina nene ja to mám 100 km a Sanus 25 takže ona jen napsala do zpravy jaké leky a davkovaní a mužu se rozhodnout jestli budu jezdit do Prahy nebo k nam.A autem do Prahy to fakt nezvládnu.A ani metrem to bych musela mít příručku sedlačka ve městě :grinning:
19. čer 2012 ve 20:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkarka já bych každopádně začla co nejdříve léčit imunitu :wink: a když máš CAR za barákem, tak šup tam :slight_smile:
19. čer 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marmina tak ja tam ráno zavolám a uvidím.Snad nebudu muset čekat.
19. čer 2012 ve 20:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@unkarka to si asi radši zavolej ...když už máš ty výsledky z imunologie, at se můžeš už léčit...řekni, doktorce, co objevili a bud tě objedná na kontrolu a doporučí ti nějakou léčbu..asi taky prednison...anebo bude chtít počkat na výsledky tý genetiky...ale radši si zavolej...já měla objednávku k dr. po měsíci po výsledcích po imunologii..a ta mě pak předepsala ten prednison, a já se pak objednávala na tu imunologii napodruhé,a zároven i na tu genetiku...a v půlce srpna mám kontrolu u dr...se všema výsledkama..co si ted obcházím různá vyšetření
19. čer 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! vubec vas nezvladam docitat :frowning2:

@rox, moc me mrzi ze to takhle dopadlo! preju hodne sil do dalsiho pokusu
@marmina, drzim palce v novem CARu, tentokrat to urcite vyjde
@mia75 gratuluju k dobrym vysledkum a doufam ze uz budes v poradku

tak a ja hlasim po screeningu ze je vsechno ok, mimi je o tyden vetsi, riziko Downa relativne slusne, druhy TP 20.12 :slight_smile: tak se mi hezky ulevilo, ufff :slight_smile: snad bude na obrazku neco videt.
19. čer 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@unkarka já si taky myslím, že ta genetika se léčit nedá..že to prostě jde o chromozomy...nám oběma brali krev...a pak se dr. ptala na všechny choroby v rodině..cukrovka, deprese, choroby srdce, atd....
19. čer 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alinah jééé to je pěkná fotečka
19. čer 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkarka :grinning: :grinning: :grinning: Kdyz ja se vyznam na vesnici, tak bys metro taky zvladla :wink:
19. čer 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@alinah Je to videt krasne, nadherna hlavicka :_) ctu spravne ze ma 10 cm?
19. čer 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina tak to je hrozný, a kdo ti dělal vstupní pohovor? Ten by ti měl sdělit i výsledky, ne? Nedivím se tvému rozhořčení. Zkusím si zajistit ty vyšetření a pak uvidím co dál, určo zkusíme ještě jedno IUI. Zatím tu ale s vámi zůstanu, hezky si tu s vámi "pokecám" :wink:
19. čer 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alinah to je krásná fotka, mimi je nádherné :wink:
19. čer 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alinah to je krása - takhle veliké mimi :slight_smile:
19. čer 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rox ma od hlavicky k prdelce 7,5cm - nevim co je tech 10,1cm.
je neuveritelny ze uz je ten nas velikonocni zajicek tak velkej..
19. čer 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alinah až mi ukápla slzička, to je krása, já chci takýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@briuska teď už je to jedno, začínám po prázdninách znovu...byla jsem u Vob. ale pak možná i u někoho jiného, kdo mi měl ty výsledky říct...
19. čer 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, kroutím se tady u televize. Mám strašný křeče v podbříšku. nevím co to. Buď je to ta cysta ( dneska jsem tahala těžký bedny nahoru na skříň v práci ) a nebo nevím
19. čer 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina nebooooj dockas se!!! :slight_smile: a budes mit miminko hezky na jaro!

@mmirunda tak to opatrne s tou cystou. me dr rekla ze nic tezkyho a celkove ubrat.. mela jsem ji velkou, 5x7cm..
19. čer 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alinah já mám 5x4 cm ale myslíš že na mě v práci někdo bere ohled? Už se těším jak vypadnu :frowning2:
19. čer 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda přesně tak neměla by jsi se s něčím těžkým tahat..
19. čer 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 Jo neměla, ale šéfka i snaitárka chodí na rehabku s rukou, další mí ibaldivní důchod a je po operaci z nohou, na mě bohužel žádné "postižení" není viditelný :frowning2: ale už nic netahám ...
19. čer 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina Ahoj,zacinam v patek...uz zacinam byt pekne vyhrachovana...injekce...pak opu...pak cekani...stu tady ty vsecky pribehy, nebude to asi takova brnkacka, no...ale jsem rzhodnuta to zvladnout nejlepe jak to pujde :slight_smile:
19. čer 2012 ve 21:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda chuderko,musi to hrozne bolet, to znam...mam cystu tak 1 za rok minimalne :(
19. čer 2012 ve 21:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulipanek82 Tak to ti budu pořádně držet pěsti :slight_smile: Určitě to zvládneš, ničeho se hlavně neboj :wink:
19. čer 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tulipanek82 já to nikdy neměla :frowning2: Tak ale držím ti pěstičky, ať ti to te´d všechno dopadne až do cíle ke dvěma // :slight_smile:
19. čer 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tulipanek82 no já se ti nedivím, že máš strach, jsi totiž informovaná. Můžeš do toho jít jako neinformovaný optimista ale pak může přijít ledová sprcha (jako u mě v březnu...). Každopádně v této diskuzi už otěhotnělo hodně holek, takže to povzbuzení je obrovské! :dizzy_face: Neboj se dopředu, spíš to celé ber jako "konečně už se něco děje a brzy budu těhotná" Někdy to tady nabere dramatické obrátky, ale to se tě vůbec týkat nemusí. Tak v pátek hurá na věc :slight_smile:
19. čer 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda tyjo a co se stane kdyby praskla? to musíš pak k dr.? s cystami nemám zkušenosti (a prakticky ani nechci mít)
19. čer 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina Ani se ti nedivím, že nechceš mít z cystami zkušenosti, ono není o co stát. Já ji mám taky prvně v životě ( teda aspoň myslím ). Kdyby praskla tak by to bylo dobře, ale asi by to dost bolelo. Sázím te´d na to, že by mohla prasknout jak dostanu mrchu, kéž by se jí chtělo, ale už jsem připravená kroutit se v křečích v posteli. K doktorovi budu muset jít asi tak jak tak, pokud nepraskne, stejně musí před IVF ven :frowning2: :frowning2:
20. čer 2012 v 05:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak krásné dobré ráno a hlavně samé dobré zprávičky :slight_smile:
20. čer 2012 v 05:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ahojky, přeji též příjemné ránko
20. čer 2012 v 05:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek