• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

29. května 2017 
@marmina Juuu, to je super!! Prý by mělo být hezky, to si užijete :slight_smile:
21. bře 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nemorosis ahojcek tak to je dobra sprava, velka gratulacia.... :slight_smile:
21. bře 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@plumeria ahojcek, tak uy jejeden mrnousek u tebe :slight_smile: tak preji nech sa pekne uchiti a nepusta sa :slight_smile:
21. bře 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina ahojcek tak to je uyasne, len si chodte pekne odpocinut a poriadne ho omakaj... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte dzivcence.... ja zajtra idem na ten druhy ultr....co mam ocakavat? co sa kontroluje na tom druhom ultr.? a dneska som si pichla 4 inj. a smustilo sa mi plno vytiku...tak ako pred ovulaciou...je to mozne?
:confounded:
21. bře 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vall83 ahoj vall, prohlédnou jak rostou folikuly a změří sliznici, podle toho ti upraví dávky léků. Možné je asi všechno...
21. bře 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vall83 Děkuji :slight_smile:
21. bře 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina To je fajn. Odpočinete si a načerpáte novou energii :wink: Taky se tam pořád chystáme a taky do Karlových Varů. Rádi výletujeme po celé republice, loňské léto jsme byli i na Liberecku :slight_smile: , ale ty západní Čechy nám pořád unikají. Tak snad se tam taky brzy podíváme a kdyby něco, budu hladit jak šílená :grinning:
21. bře 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina dakujem...takye nic hroyostrsneho..
:slight_smile:
21. bře 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@plumeria kéž ti to vyjde teď a pojedete tam na výlet s mrňouskem :wink: Moc se tam těším, byli jsme tam v zimě a teď na jaře to bude určitě ještě lepší. Do Karlových Varů se také chceme podívat. Aspoň to bude všechno rychleji utíkat...až se vrátíme, zase budeme blíž k dalšímu snažení (a vůbec nejlepší gól by byl otěhotnět přirozeně v těch lázních :slight_smile:
21. bře 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marmina jéé!!já tam nikdy nebyla,ale doma mám Františky dva-jsem dostala..mám je v ložnici,s manželem jsme je řádně osahávali a vidíš..nic....
21. bře 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vall83 já jdu v sobotu na ten ultrazvuk a na krev..budou sledovat,jak to roste a podle krve-ti řeknou,jaké dávky dál píchat..
21. bře 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 to musíte za originálem! i když ten je prý v muzeu, ale mě předtím stačilo ohmatat kopii :grinning: domu jsme si také malinkého Frantu přivezli, tak teď vezmeme domů ještě jednoho a spoustu oplatek :dizzy_face:
21. bře 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Jé holky já byla ve frantovkách měsíc, za kopií jsem lítala denně a v muzeu jsem byla také a ... nic :unamused: A to jsem pro jistotu osahala všechno, nejen levý paleček :sweat_smile:
Tak ať vám přinese více štěstí, než mě!! :dizzy_face:
21. bře 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rory_g :grinning: tobě taky přinese štěstí, se zpožděním!!! až přijedem, dám sem fotku aby nosil štěstí všem
21. bře 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dobré ráno!!dnes musím ke svému dr.,aby mě potvrdil průkazku asistované reprodukce..takže zase cestování :frowning2: sluníčko zatím nikde,tak snad nebude pršet..dnes jsem se vážila-protože kamarádka hodně nabrala z těch všech hormonů a hlavně prý prednison je "potvora", a ejhle..mám kilo dole!!tak aspoň tak,že nekynu...dnes bude píchanec nadvakrát,protože tam není dost dávky,tak už bojím,bojím..včera po píchnutí na mě šly mdloby,tak snad to bude dnes lepší-když to bude dvakrát :frowning2:
@vall83 ty pak pisni,jak jsi dopadla a jak ti upravili dávky!!!!
22. bře 2012 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak kramy se mi nakonec rozjeli v noci, takže zítra prvnní včelka-bojim,bojim. :sweat_smile: dnes tu nebudu musim do práce,ale zítra tu budu. :wink:
@saraha2 to je dobře, ja jsem taky zvědava jestli nepřiberu. Ikdyž si říkam,že je to jen měsíc. Jo, prej po prednisonu se nabírá.... můj přítel ho bral 3měsíce v kuse, a má asi tak 5kilo nahoře. Ale není to o tom prášku samotným, ten prašek zvyšuje chuť k jídlu. Takže si myslím,že když budeš jíst jako vždy. Tak nepřibereš. Můj přítel byl v lednici furt, tak není divu :grinning: :grinning: a to mi připomíná,že vlastně dnes jsem první den cyklu, takže si ten prednison jdu tak slupnout :sunglasses:
22. bře 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry a koloik ho máš brát?já jsem s ním začla ža druhý den a beru jeden ráno a půlku odpoledne.už ho mám slupnutý..od kamarádky syn ho taky bral,ale silnější,já mám číslo 5 a on měl 20..ale byl chudák celej oteklej z toho!sousedka to taky na cosi brala a taky říkala,že nabrala..je fakt,že mě v lékárně říkali,že zapíjet s jídlem..jenže já nesnídám..takže kdybych začla,tak kila vyletí nahoru..včelky neboj,když to zvládám já,taková posera,tak to zvládneš taky!!!budeš píchat sama??já se teda ani nedívám,když mě to kamoška píchá..
22. bře 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 jsem nejak zblbá,ted koukam do rozpisu,tak až zítra si ho nasadím :slight_smile: mam to stejne jako ty , jeden rano a půl večer. Mě kamarádka říkala(je zdravotní sestřička v nemocnici) , že po tom lidi právě otýkají. Že at se nedivím až mi oteče obličej, takový ty půlměsíce na tvařích že to přidá. Ale jak to bral přítel,tak jsem na něj furt koukala, a ten teda vůbec neotekl. Zato chut k jidlu měl i o půlnoci :grinning: takže já si dávám zákaz, prostě budu jíst tak jak jím, žádný přežírání! :slight_smile: jo, budu píchat sama...nebo mi to dobne přítel. Uvidíme zejtra ráno...... :sweat_smile:
zatím se měj, musím letět do práce,pa :wink:
22. bře 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vall83 AHOJ, ja sa zajtra chystam uz na treti ultrazvuk a tiez mam taky silnejsi "akokeby predovulacny" vytok. Upozornil ma aj lekar, ze spinenie pride, takze som kludna. Pripravovali ma aj na bolesti v podbrusku, ale to je zatial znesitelne. U mna je najhorsia ta unava ... a bolia ma nohy :slight_smile: ja uz picham asi 9 dni ...
22. bře 2012 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elapp už devět dní?a co pícháš?puregon?
22. bře 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 merional
22. bře 2012 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elapp a máš to v peru?nebo klasiky?
22. bře 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marmina No to by bylo úplně nejlepší :wink:
@marmina @rory_g Abych se ale přiznala, doteď jsem žila v domnění, že se má hladit jiná část těla než palec :grinning: , tak nevím, kde jsem na to přišla :grinning:
22. bře 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elapp asi klasiky,že??jak to zvládáš???au,au :frowning2:
22. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g Ty jsi tam byla v lázních? Jaké to bylo?
22. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vall83 Ahoj, taky jsem to tak měla.
22. bře 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 @elapp Holky, nestrašte, já jsme brala Prednison po IUI a zvýšenou "žravost" jsem nepociťovala a nic jsem nenabrala. Tak snad teď taky ne :wink: Akorát že já ho mám až od OPU. To je zvláštní, že někde to dávají tak a jinde jinak.
22. bře 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@plumeria nestrašíme!!však jsem psala,že mám kilo dole :wink: !! asi záleží,na co ho máš..je to široké použití u něho..já ho mám proto,že u mě zjistili hraniční hodnoty protilátek.."žravost" taky nepociťuju zatím,ale beru ho teprve od úterka,tak co není může být:slight_smile:...
22. bře 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 Já to myslela z legrace :wink: :slight_smile:
22. bře 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek