1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

nemorosis
21. bře 2012

@marmina Juuu, to je super!! Prý by mělo být hezky, to si užijete 🙂

vall83
21. bře 2012

@nemorosis ahojcek tak to je dobra sprava, velka gratulacia.... 🙂

vall83
21. bře 2012

@plumeria ahojcek, tak uy jejeden mrnousek u tebe 🙂 tak preji nech sa pekne uchiti a nepusta sa 🙂

vall83
21. bře 2012

@marmina ahojcek tak to je uyasne, len si chodte pekne odpocinut a poriadne ho omakaj... 😀 😀 😀 😀 😀

vall83
21. bře 2012

ahojte dzivcence.... ja zajtra idem na ten druhy ultr....co mam ocakavat? co sa kontroluje na tom druhom ultr.? a dneska som si pichla 4 inj. a smustilo sa mi plno vytiku...tak ako pred ovulaciou...je to mozne?
😖

marmina
21. bře 2012

@vall83 ahoj vall, prohlédnou jak rostou folikuly a změří sliznici, podle toho ti upraví dávky léků. Možné je asi všechno...

plumeria
21. bře 2012

@vall83 Děkuji 🙂

plumeria
21. bře 2012

@marmina To je fajn. Odpočinete si a načerpáte novou energii 😉 Taky se tam pořád chystáme a taky do Karlových Varů. Rádi výletujeme po celé republice, loňské léto jsme byli i na Liberecku 🙂 , ale ty západní Čechy nám pořád unikají. Tak snad se tam taky brzy podíváme a kdyby něco, budu hladit jak šílená 😀

vall83
21. bře 2012

@marmina dakujem...takye nic hroyostrsneho..
🙂

marmina
21. bře 2012

@plumeria kéž ti to vyjde teď a pojedete tam na výlet s mrňouskem 😉 Moc se tam těším, byli jsme tam v zimě a teď na jaře to bude určitě ještě lepší. Do Karlových Varů se také chceme podívat. Aspoň to bude všechno rychleji utíkat...až se vrátíme, zase budeme blíž k dalšímu snažení (a vůbec nejlepší gól by byl otěhotnět přirozeně v těch lázních 🙂

saraha2
21. bře 2012

@marmina jéé!!já tam nikdy nebyla,ale doma mám Františky dva-jsem dostala..mám je v ložnici,s manželem jsme je řádně osahávali a vidíš..nic....

saraha2
21. bře 2012

@vall83 já jdu v sobotu na ten ultrazvuk a na krev..budou sledovat,jak to roste a podle krve-ti řeknou,jaké dávky dál píchat..

marmina
21. bře 2012

@saraha2 to musíte za originálem! i když ten je prý v muzeu, ale mě předtím stačilo ohmatat kopii 😀 domu jsme si také malinkého Frantu přivezli, tak teď vezmeme domů ještě jednoho a spoustu oplatek 😵

rory_g
autor
21. bře 2012

Jé holky já byla ve frantovkách měsíc, za kopií jsem lítala denně a v muzeu jsem byla také a ... nic 😒 A to jsem pro jistotu osahala všechno, nejen levý paleček 😅
Tak ať vám přinese více štěstí, než mě!! 😵

marmina
21. bře 2012

@rory_g 😀 tobě taky přinese štěstí, se zpožděním!!! až přijedem, dám sem fotku aby nosil štěstí všem

saraha2
22. bře 2012

dobré ráno!!dnes musím ke svému dr.,aby mě potvrdil průkazku asistované reprodukce..takže zase cestování ☹ sluníčko zatím nikde,tak snad nebude pršet..dnes jsem se vážila-protože kamarádka hodně nabrala z těch všech hormonů a hlavně prý prednison je "potvora", a ejhle..mám kilo dole!!tak aspoň tak,že nekynu...dnes bude píchanec nadvakrát,protože tam není dost dávky,tak už bojím,bojím..včera po píchnutí na mě šly mdloby,tak snad to bude dnes lepší-když to bude dvakrát ☹
@vall83 ty pak pisni,jak jsi dopadla a jak ti upravili dávky!!!!

verry
22. bře 2012

ahoj holky, tak kramy se mi nakonec rozjeli v noci, takže zítra prvnní včelka-bojim,bojim. 😅 dnes tu nebudu musim do práce,ale zítra tu budu. 😉
@saraha2 to je dobře, ja jsem taky zvědava jestli nepřiberu. Ikdyž si říkam,že je to jen měsíc. Jo, prej po prednisonu se nabírá.... můj přítel ho bral 3měsíce v kuse, a má asi tak 5kilo nahoře. Ale není to o tom prášku samotným, ten prašek zvyšuje chuť k jídlu. Takže si myslím,že když budeš jíst jako vždy. Tak nepřibereš. Můj přítel byl v lednici furt, tak není divu 😀 😀 a to mi připomíná,že vlastně dnes jsem první den cyklu, takže si ten prednison jdu tak slupnout 😎

saraha2
22. bře 2012

@verry a koloik ho máš brát?já jsem s ním začla ža druhý den a beru jeden ráno a půlku odpoledne.už ho mám slupnutý..od kamarádky syn ho taky bral,ale silnější,já mám číslo 5 a on měl 20..ale byl chudák celej oteklej z toho!sousedka to taky na cosi brala a taky říkala,že nabrala..je fakt,že mě v lékárně říkali,že zapíjet s jídlem..jenže já nesnídám..takže kdybych začla,tak kila vyletí nahoru..včelky neboj,když to zvládám já,taková posera,tak to zvládneš taky!!!budeš píchat sama??já se teda ani nedívám,když mě to kamoška píchá..

verry
22. bře 2012

@saraha2 jsem nejak zblbá,ted koukam do rozpisu,tak až zítra si ho nasadím 🙂 mam to stejne jako ty , jeden rano a půl večer. Mě kamarádka říkala(je zdravotní sestřička v nemocnici) , že po tom lidi právě otýkají. Že at se nedivím až mi oteče obličej, takový ty půlměsíce na tvařích že to přidá. Ale jak to bral přítel,tak jsem na něj furt koukala, a ten teda vůbec neotekl. Zato chut k jidlu měl i o půlnoci 😀 takže já si dávám zákaz, prostě budu jíst tak jak jím, žádný přežírání! 🙂 jo, budu píchat sama...nebo mi to dobne přítel. Uvidíme zejtra ráno...... 😅
zatím se měj, musím letět do práce,pa 😉

elapp
22. bře 2012

@vall83 AHOJ, ja sa zajtra chystam uz na treti ultrazvuk a tiez mam taky silnejsi "akokeby predovulacny" vytok. Upozornil ma aj lekar, ze spinenie pride, takze som kludna. Pripravovali ma aj na bolesti v podbrusku, ale to je zatial znesitelne. U mna je najhorsia ta unava ... a bolia ma nohy 🙂 ja uz picham asi 9 dni ...

saraha2
22. bře 2012

@elapp už devět dní?a co pícháš?puregon?

elapp
22. bře 2012

@saraha2 merional

saraha2
22. bře 2012

@elapp a máš to v peru?nebo klasiky?

plumeria
22. bře 2012

@marmina No to by bylo úplně nejlepší 😉
@marmina @rory_g Abych se ale přiznala, doteď jsem žila v domnění, že se má hladit jiná část těla než palec 😀 , tak nevím, kde jsem na to přišla 😀

saraha2
22. bře 2012

@elapp asi klasiky,že??jak to zvládáš???au,au ☹

plumeria
22. bře 2012

@rory_g Ty jsi tam byla v lázních? Jaké to bylo?

plumeria
22. bře 2012

@vall83 Ahoj, taky jsem to tak měla.

plumeria
22. bře 2012

@saraha2 @elapp Holky, nestrašte, já jsme brala Prednison po IUI a zvýšenou "žravost" jsem nepociťovala a nic jsem nenabrala. Tak snad teď taky ne 😉 Akorát že já ho mám až od OPU. To je zvláštní, že někde to dávají tak a jinde jinak.

saraha2
22. bře 2012

@plumeria nestrašíme!!však jsem psala,že mám kilo dole 😉 !! asi záleží,na co ho máš..je to široké použití u něho..já ho mám proto,že u mě zjistili hraniční hodnoty protilátek.."žravost" taky nepociťuju zatím,ale beru ho teprve od úterka,tak co není může být🙂...

plumeria
22. bře 2012

@saraha2 Já to myslela z legrace 😉 🙂