1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
24. čer 2012

@mmirunda To je tedy mrcha doslova a do písmene 😠 Že by jí něco brzdilo?

mmirunda
24. čer 2012

@danny38 nenapadá mě co, těhu pochybuju že bych byla když jsem bůhví kolik dní po ovu a moc jsme tení tento měsc nedali a hlavně test je bílek 😖 Já už fakt nevím. A že bych se nevovala taky ne, když jsem testovávala a myslela že se může podařit přirozeně tak jsem byla ve stresu mnihem víc ☹ Jsem asi divná ....

saraha2
24. čer 2012

@mmirunda neboj!ona se potvora ukáže!já na ni čekala před stimulkou a normálně je přesná a taky mě péotrápila nějaký ten den..takže dnes večer poctivě povinně deci červeného 😉

mmirunda
24. čer 2012

@saraha2 Můj mě šel pro plácačku rumu, ten nikdy nezklamal ( i když je hnusnej blééééééééé ) ale včera ho bylo jenom maličko ( nezbyl 😀 ) ak dfám že se červená dáma uráčí a přijde, když už seta přemáhám a dokonce i piju alkohol ( kterej jinak nesnáším )

danny38
24. čer 2012

@mmirunda Já myslím, že už určitě přijde a rovnou sebou vezme i tu cystu 😉

mmirunda
24. čer 2012

@danny38 V to taky doufám, že to tam balí a že díky velké cystě jí to dýl trvá ( než to zapakuje 😀 ) Jinak jsem se teď měřila a mám 37,6 taky dobrý. Mám sice trochu rýmu, ale ta je alergická, tak nevím co ta teplota. Myslela jsem že tohle hlídání teploty už mám za sebou 😀 😀 Mrchooooooooooooooooooooo dojdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠

saraha2
24. čer 2012

@mmirunda mě pomáhá to červené a akt 😀 ten to vždy uspíší...

mmirunda
24. čer 2012

@saraha2 já to na chlapa zkoušela, ale nechce ani slyšet a raději šel pro ten rum 😠 😠 omezenec. Ale je fakt, že na chatě dřel jak bulhar a je zničenej, tak ho i chápu, ale když to nepůjde jinak tak ho znásilním a bude 🙄 🙄

danny38
24. čer 2012

@mmirunda Je pravda, že akt jako u sarahy u mě taky mrchu popohnal a spustil 😀

mmirunda
24. čer 2012

@danny38 😠 😠 budu si pro akt asi muset k sousedovi, jestli toho mýho mamlase nepřekecám 😀 😀 ý to mám nechat na matce přírodě, ale teda nevím co je na rumu přírodního 😀

pawlla
24. čer 2012

@saraha2 taky se snazimse toho zbavit pupicek mi narostl nooo ale cvicim a nic tak doufam ze to aspon bude stat za to a konecne se povede s mimi 🙂

pawlla
24. čer 2012

@kive76 beru ho uz ctvrty mesic a 8 kg nahore a ro je mozna i tim ze beru i jine hormony a cele stimulovani na ivf je samej hormon uz aby to bylo zamnou budu mit co hubnout teda 🙂

radina
24. čer 2012

Kocky, tak zajtra sa dozviem, ci bude stimulka alebo nie , drzte palceee 😀
Vajka ma zazrakom nepichaju, takze folik dufam riadne pukol, hoci betar ani nemal narast ,kedze beriem este antikoncepciu 😖

mmirunda
24. čer 2012

@radina Tak držím palce , mě tam píchá pořád, tak doufám že jak nasadím antiko, tak přestane ☹ ale to by ta rudá mrcha musela dorazit ☹

danny38
24. čer 2012

@radina Na zítra držím moooc pěsti 😉

marmina
24. čer 2012

@saraha2
@kiwisek
holky, jak jste tady rozebíraly cenu ICSI a PICSI, tak se to nesčítá! Cena za PICSI už v sobě zahrnuje i to ICSI - má to už v názvu, připlácí se za tu kyselinu hyaluronovou 😉 u nás to např. dělá rozdíl 4 tisíce (icsi 7 a picsi 11tis do 10 vajuch) Mám to potvrzené od jedné holčiny, co picsi měla 😉

@danny38
@pawlla díky za pochvalu, to potěší 😵

pawlla
24. čer 2012

@mmirunda no ja taky ted cekala na mrchu jak na smilovani a to jsem zkousela vse horkou koupel v nedunce cervene vino i ten akt a to docela casto 😀 a nic tak jsem musela k dr. Pichnul me a byl to pak mazec 🙂

saraha2
24. čer 2012

@pawlla já si myslím,že to půjde samo dolů,jak to vysadíme..od kamošky syn bral dvacítku,ale ten byl chudák úplně i oteklej v obličeji úplně..jak to vysadil,tak už je zas fešák 😉

saraha2
24. čer 2012

@radina držíííííííííííím!!! 😉

mmirunda
24. čer 2012

@pawlla takže pomohl až akt u doktora jo?? 😀 😀 No tak snad pomůže ten rum, už mám jeden panák za sebou a jdu na druhej 😔

saraha2
24. čer 2012

@marmina já mám v ceníku z caru přímo napsané-k ceně PICSI je nutné přičíst cenu ICSI!!

pawlla
24. čer 2012

@saraha2 tak to doufam ze to pujde dolu ale to zas snad pujou nahoru tehotenke kilca 🙂 fakt uz se tesim az to budu moct vysadit

pawlla
24. čer 2012

@mmirunda nooo ano akt ucinil pan doktor a pichnul mi agolutin a do 4 dnu se ro rozjelo tak ted jsem nasadila antiko dees fakt snazim se o mimi a beru antikoncepci .... Paaani doktori snad vedi co delaji

saraha2
24. čer 2012

@pawlla přesně tak...

pawlla
24. čer 2012

@mmirunda o rumu jsem neslysela jen o vinku toho jsem taky pila dost a nic

mmirunda
24. čer 2012

@pawlla To víš že jo, taky to tak budu mít 🙂 A je to proto aby se potlačila činnost vaječníků a aby se pak líp stimulovaly 😉

mmirunda
24. čer 2012

@pawlla mě rum pomáhal jako třináctileté holce 😀 naučil mě ho pít mamčin manžel 🙂 a vždycky pomohl 😖

pawlla
24. čer 2012

@saraha2 jsem docela dost nervozni kolik bude vubec vajuch a jake mi daji zase leky no uvidime za 2 tejdny jdu k dr.

pawlla
24. čer 2012

@mmirunda rum ve 13 taky dobry 😀 😀 tak to si bid pamatovat kdyby zas nahodou neco 🙂 ale doufam ze to nebude hooodne dlouho potreba

mmirunda
24. čer 2012

@pawlla tak dostala jsem jenom jednoho panáčka, léčebného 😀 😀